3294
banner
  • tomy88trance
    #3134
    Hát igen, amúgy igen elég durva pálya design van azt én is látom :D Alíg várom,hogy meglegyen a vga :) Ma kettő vidi is volt, a kutyaképű boss-t láttad vagy az utána levőt? :D Én nem szoktam gyorsan végigszaladni a játékokon :)
  • darkSectorxxx #3133
    Láttama vidit.
    Sokat fog segíteni a normális vga, hogy legalább egy 30 fps lesz majd. :)
  • darkSectorxxx #3132
    Jaja. Csak szépen lassan, élvezd ki.
    Én ennyi idő után pc-re is megvettem, és itt is találtam olyan kiz zugokat, ahol még nem jártam eddig. Érdemes mindenhol jól körbenézni.
    Nagyon durva a pálya felépítés.
  • tomy88trance
    #3131
    Értem :D Hát egyelőre jussak el a végéig :D
  • darkSectorxxx #3130
    Tudnék mesélni :D
  • darkSectorxxx #3129
    Mehetsz mindig tovább.
    Ugyanaz a karakter, felszerelés megmarad, csak újra kezded.

    És egészen 8. Végigjátszásig erősödnek a boss-ok/ellenfelek.
    Ez a NG7+

    Erőssebb gyűrűket is találsz.
    +2 vagy +3-as gyűrűket.

    Valamint te is fejlődhetsz tovább és tovább és tovább....

    A legszebb része a játéknak a coop.
    Mert bármilyen tárgy átadható egymásnak.
    Kivéve az egyedi tárgyakat, illetve a varázslatokat. :)

    Ha kell 1 alkalommal fel tudnék húzni valakit 0-ról akár level 300-ra kb.

    Legalábbis ps4-en.
    Mert ott van kb 80millio lelkem, ez csak fehér lélek. És 699 ember például, ez még 699ezer lélek ha eladod. :D

    Ha tovább mész, asszem csak akkor kaphatsz Champion Soult meg erősebb lelkeket, amik darabja 40-50 ezer lelket ad....
    Champion Soul, az 50 ezret, az a legerősebb.
  • tomy88trance
    #3128
    Okés köszi. Következő menet? Az mit takar? :D
  • darkSectorxxx #3127
    Gratula. Csak így tovább. Remélem megölöd az összeset majd. :)

    Ha végzem a főboss-al lesz egy kérdés, hogy elindulsz-e a következő menetbe (J²).
    Ha nemet nyomsz, akkor maradhasz és kipucolhatod az elmaradt dolgokat. ;)

    Később bármikor tovább mehetsz természetesen NG+ba.

    Csak előre szolok, hogy tudd.
  • tomy88trance
    #3126
    Végre legyőztem a második boss-t :D Meg,ha minden jól megy, hónap elejétől lesz normális videókártyám úgyhogy fpsileg is javulni fog a játék :)

    Utoljára szerkesztette: tomy88trance, 2018.02.26. 08:34:52
  • MerlinW
    #3125
    Én csupán kb 3 éve használok kontrollert, és azt mondom, hogy minden jobb kontrollerrel, amiben nincs távolsági harc és nem first person nézetű. Ahol lőni kell és célozni - bármilyen formában - ott kizárólag KBM (keyboard and mouse) jöhet szóba, nem kérdés. A konzolos célzásrásegítés csak a játékélményből vesz el, az számomra kizáró ok. A first person nézetű játékok tekintetében pedig a KBM sokkal szabadabb és gyorsabb mozgásteret ad, mint bármilyen kontroller. Kivéve a lassú, passzív cuccokat (sétaszimulátorok és hasonló játékok).

    Dark Souls pl. sokkal jobb kontrollerrel. DaS1-et 9x játszottam végig KBM-el, 2x kontrollerrel és utóbbival fele annyit sem hibáztam. DaS2-3 esetén már meg sem fordult a fejemben a billentyűzet használata.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.02.24. 15:19:12
  • darkSectorxxx #3124
    Nem, nem ezt írtam. Ezt csak ti adtátok max a számba semmi egyéb.
    Nincs szó semmiféléről, hogy én mivel játszom.

    Mint írtam, és te is olvastad csak most úgy csinálsz mintha nem, kérdés volt.
    És válaszoltam.
    Kérdezte, miért hal ilyen sokszor, mivel pontatlanabb a das3-ban a karakter mozgatása awsd-vel ez is számít, nem arról írtam, hogy alsóbbrendő lény aki használja, csak az javítana kicsit.

    Ha ezt mind figylembe veszed, akkor magyarázatul szolgál, hogy miért írtam neki, és miért nem lenézően.
    Már ha olvastad a kommenteket.

    Ja és utána jött itt nekem sorba a sok kedves ember, hogy mekkora paraszt vagyok mert ezt leírtam.

    Valahol unom, de nem azt hogy egy kérdése írtam válaszként, hanem amit ti nyomtok.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.23. 23:38:56
  • wedge31
    #3123
    Nem unod még? már a létezö összes topikban kifejteted mennyire felsöbbrendü vagy mert kontrollerel játszol mi meg elmaradott ösemberek mert egérrel, tudomásul vettük, lépjél már tovább mert kezd már tragikomikus lenni az állandó fejtegetésed, hadd döntse el mindenki mivel akar játszani és mi neki a jó.
  • darkSectorxxx #3122
    +

    3. Nem megintcsak nem, mert ez nem egy szubjektív vélemény.
    4. Nem nem hagyom a technikai oldalát, mert ezért vannak a félreértelmezések.

    NE KEVERJÜK, a karakter mozgását a célzással.

    Karakter mozgása: AWSD vs Analog kamera Egér vs analog.
    Bill + egér az egér részével jobb célzésra, a kontrollernél a bal kar miatta mozgásra.

    NINCSEN HELETTE semmi.

    Az meg hogy a kontroller formatervezettebb a billenytyűtzetnél az sem szubjektív vélemény dönti el.
    Max tudomásul venni nem fontos. :)
  • darkSectorxxx #3121
    Őhom igen, nem úgy mint egérrel, de lehet.
    Önnmagához képest értendő.

    Olvasd végig az egész kommentemet. :)

    A maradékhoz:

    1. megint egy saját véleményt, érzést, megszokást írsz, ahogy a többiek is.
    Amit én írtam, nem vélemény, hanem ez tény.
    2.Nem.
    Az awsd meg az egér az 2 külön téma. Ahogy a kontrolleren is a 2 analog.
    Nem, és nem "ottvan az egér helyette, mivel az egér a kamrát forgatja, nem a karakter mozgási irányát. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.23. 23:16:10
  • tomy88trance
    #3120
    Nekem jó a shiftes megoldás, kézre esik :D Ugrani meg elég ritkán kell úgy igazán ,ja asszem nekem ugrás van bal egér gombon :) 8 Giga ram van de ddr 3 ,nem 4
  • tomy88trance
    #3119
    Precízen, kontrollerrel, Fpst? :D Ez kb az év vicce, egérnél precizebben nem lehet Fps-el játszani :D Viszont ilyen TPS játékban mint a Dark Souls valóban lehet,hogy jobb a kontroller vagy pl egy verekedős játéknál. Meg amúgy kontrollernél Fps játékokban sokat hozzátesz a célzásrásegítő, ami pc-n egérnél nincs ,viszont az egér tényleg csak addig meg amíg mozgatjuk, nem mozog túl mint egy analóg karnál esetleg , és igen játszottam már kontrollerrel és amondó vagyok van amihez tényleg jobb,de én pl a fifát is billentyú+egér kombóval toltam vagy egér nélkül csak billentyűvel már nem emlészem. Nekem akárhányszor kezembe került egy kontroller ennyi év után úgy éreztem sose tudnám megszokni. Amúgy igen wasd-vel nem lehet forogni,ide azért van az egér ,hogy azzal forogjon az ember,meg ,hogy rálockolsz enemyre ,mert különben hajlamos a kamera nem a karakterrel együtt forogni és mellécsap a karakter sokszor ,de ez inkább a port hibája szvsz. Én is amondó vagyok,hogy szubjektív ,hogy kinek mi a jó(mit szokott meg évek alatt, nyilván amihez hozzászokott azzal jobban tud játszani), hagyjuk a tecnikát ,mert abban egyértelmű jobb az egér+bill ,de nem minden műfajnál mint említettem ,de összességében igen, gyorsaságban és precízításban mindenképp. Kicsit kusza lett amit írtál,de nálam is biztos ,késő van :D
  • darkSectorxxx #3118
    Nem egyéni szubjektív meglátásokról van itt szó, hanem technikai kérdések.
    Aki nem eszik életében soha húst, az hiába mondja azt hogy a hús nem jó, attól még tény hogy a szervezet számára fontosabb mint a zöldség.
    Technikailag, kialakításra meg minden konkrétan az ember 2 kezére van tervezve, gyors elérhetőség, az analóg kart leíratam már, stb.

    Ettől még itt bárkinek lehet szubjektíven megszokás alapján kedvenc eszköz.
    érteemszeráen nem irányíthatatlan a Das bill+egérrel, sőtt egy gitárral sem, sőtt még a twitch-en paarancssorokkal is játszható, csak ha elvesszük a játékosst és annak skill-jét, akkor maga a kontroller egy sokkal precizebb irányitást biztosít és pl nagyon HC modba az is fontos ha a század miliméteere merre és mikor mozdulsz el.
    Az AWSD gombokkol nem lehet 360 fokban mozogni, ez tény, ez nem szubjektív vélemény.

    csak azért mondom, hogy ne keveredjen az, hogy egénileg mit tartunk kényelmesnek azzal szemben, hogy technikailag adott téren mi a jobb.

    Egy Fps-t is precizen lehet nyomni kontrollerrle aki szereti és annyit használja hogy szinte egybenő a testével, de hiába szakad meg az egeret nem lesz képes technikailag fellülmúlni egy analog karos célzás, mert képtelenség, technikai akadálya van.

    A kontrollereken is régen Dpad volt csak, ami a pc-s awsd igazából....
  • Chipii
    #3117
    8 giga ram elég fullhd-ben mindenhez gond nélkül, legalábbis a jelenlegi játékoknál. Nyilván ez bezárt böngészővel értendő, max néhány tabbal.
  • Chipii
    #3116
    És ha már ittvagyok, kedvenc DS3 streameremtől egy eszméletlen videó, ez a coop csúcsa, 4-en egy kontrollerrel :D
  • Chipii
    #3115
    Szerintem tökéletesen irányítható billentyűzettel és egérrel is, amennyiben az egéren oldalt van 2 gomb.
    Amit mindenképpen érdemes beállítani:
    - Strong attackokat rárakni az egér oldalsó gombjaira, mert az alapértelmezett shift-es kombinációval tényleg használhatatlanok
    - Az ugrást elrakni szóközről, hogy ne ütközzön a gurulással, nekem left ctrl-en tökéletes
  • darkSectorxxx #3114
    :D
  • MerlinW
    #3113
    Azért kellett annak is vagy 10 patch:)
  • darkSectorxxx #3112
    Amúgy is. Nekem az rx 460-on meg régi cpu-val vígan elfut, max grafikához közel
  • tomy88trance
    #3111
    Hàt. Négyhez képest mindenképp :)
  • darkSectorxxx #3110
    A GTA-5 szerintem marha jól lett optimalizálva. :)
  • tomy88trance
    #3109
    Itt a javított videó: DAS 3 végigjátszás , már jó a hang legalább :)
  • tomy88trance
    #3108
    Nem csodálom :D Én most megöltem egy nőt a trónon azzal se bírtam ,ha a másik irányba mentem akkor ott meg az a kutyaszerű fagyasztós boss szivatott meg :D Nevüket nem tudom, nagy izgalmak közepette nem jegyeztem meg :D Amúgy sikerült megoldani a hangot,de ja néha eléggé laggol sajna most talán még jobban mint eleinte :/ Na majd hó elején lehet veszek egy vga-t aztán reméljük a legjobbakat ,8 giga ram elég a játéknak amúgy? Amúgy néha simán fut a játék majdnem megvan a 30 fps ,máskor meg ja ,pl egy üres folyosón képes leesni az fps ami érthetetlen számomra ,másik,hogy akárhogy állítom a játékot ugyanannyi lesz az fps :D levettem a felbontást 800x600-ra úgy viszont csúnya volt már nagyon ,lagg talán kevésbé volt,de nem sokáig toltam úgy,mert ronda volt nagyon :D
  • Vorrhess
    #3107
    Egy DS3 boss akit a legjobban utálok Sister Friede után :D
  • tomy88trance
    #3106
    Fogalmam sincs ki ő, Prince együttes frontembere vagy a Prince of Persiából? :D :D Valószínű kiderül majd,ha odajutok :D Dos-os játékokon nevelkedtem, számomra nincs lehetetlen :D Annyiban mondjuk tényleg jobb lenne egy kontroller,hogy a menüt érteném ,mert ugye ott a konzolos gombokat mutatja :D
  • Vorrhess
    #3105
    Azért egy Prince fightra majd kíváncsi leszek hogyan tolod le egérrel meg billel :D Egy Xbox 360 controller bőven megszokható szerintem. Az direkt úgy lett tervezve hogy kézre álljon mindenkinek.
  • tomy88trance
    #3104
    Hât azért a Gtak se az optimalizàlàsról híresek :D Am ja nem fullon tolom,ahhoz ma legalàbb 1050Ti kellene, Am ez az iGpu egy 2GBos, lejjebb nem adnàm kàrtyàban se,hàny Mhzen ketyeg? Elég jó àrban van mondjuk.proci,
  • darkSectorxxx #3103
    De GTA 5 gondolom full minimumon és az inkább jobban optimalizált mint egy japán Das játék. :)

    Ezt ajánlom, ez nagyon jó árban van szerintem, ha esetleg ez most megfelelne neked, elég nagy különbség lesz a mostanihoz képest. :) (szerintem)
    HD /770 1GB DDR 5

    Vagy nem tudom mennyiért akarsz venni VGA-t.

    Azt az integráltat nem ismerem annyira, de szerintem ennyi pénzért ez sokkal jobb lenne. :D
  • tomy88trance
    #3102
    Jó ez játékra, csak hát ja, hiányzik mellé egy VGA :D GTA 5 -öt bírja futtatni élvezhetően :D Szóval annyira nem rossz ez :) Igen az érzékenység asszem feljebb lett rakva,hogy hallhatóbb legyen a hangom,mert akkor meg azt nem hallani rendesen :D Akkor már már üvöltenem kell :D Első kettő Ylands videómba asszem még úgy volt az még halkabb :D Mindegy majd valahogy meg lesz oldva :) Azért köszi a tanácsokat ,viszont én most megyek jó8 :D
    Utoljára szerkesztette: tomy88trance, 2018.02.23. 00:33:13
  • darkSectorxxx #3101
    Ja igen ezek nem játékra vannak.

    Amúgy belenéztem megint a videóba, erős a gyanúm, hogy a microfon érzékenységével kell játszadoznod, állítsd kevésbé érzékennyé a felvevő programban, mert akkor csak a hangodra fog müködésbe lépni, és a háttérzajokra kevésbé lesz érzékeny, szerintem ez a fő probléma, így hallás után.
  • tomy88trance
    #3100
    Valószínű nem elég neki az i5-4460 igpu-ja :D Sajna amíg nem lesz rendes vga-m addig nem lesz jobb :/ Majd még megpróbálok a felbontással,ha mással nem variálni,hogy lejebb veszem,mert azt most per pill nem tudom,hogy mennyin van meg hogy vannak a beállítások.
    Utoljára szerkesztette: tomy88trance, 2018.02.23. 00:27:45
  • darkSectorxxx #3099
    Persze nem is arról van szo hogy 4k-ba menjen, meg a lehetőségekhez mérten ha a játék akad a hangzás is fog, csak legalább elérni hogy 30fs-t tudja, és ne legyen lassulás a játékba. nem tudom mik a lehetőségeid, hardver fronton, milyen géppel nyomod, mi lehet a kevés netán a játéknak.
  • tomy88trance
    #3098
    Mindegy igyekszem javítani a videók minőségét, tisztában vagyok vele,hogy nem a legjobb ,de egyből nem fog menni :) Az igaz,hogy meghosszabbítható,de akkor meg a monitort nem fogom rendesen látni ha átülök a szoba másik végébe ,igaz ahhoz is van hosszabbító :D Kicsit necces lenne megoldani hogy a gép itt maradjon minden más meg messzebb :D
    Utoljára szerkesztette: tomy88trance, 2018.02.23. 00:25:32
  • darkSectorxxx #3097
    Akkor nem vágom mivan...:D
    Mindig lehet menni meszebb mivel a füles és a mikrofon csatija meghosszabítható.. ;)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.23. 00:24:02
  • tomy88trance
    #3096
    Értem én. Mondjuk én hallom meg értem magamat,ha visszanézem,pedig nekem kicsit rossz a hallásom :D Amúgy már készül a felirat hozzá,hogy ha valaki nem érti,hallja akkor segítség lehet :D Mikrofonnal meg mint említettem nem tudok messzebb ,lent van asztalom lábánál (számítógép asztal) a ház. Fülesen meg a mikrofon közel a számhoz :) Lehet tényleg inkább az van,hogy erőlködik a gép és azért :/ Mert pl más játékba multiba általában hallanak.
  • darkSectorxxx #3095
    Meg nem mondom így látatlanba mi a probléma konkrétan, de az tény hogy valami bezavar és sok mondat, szó végét nem lehet tisztán hallani, nagyjából hallani amikor beszélsz, de majd ja célzserű egy kicsit javítani.

    Ezt probavideókkal probáld és hallgasdd vissza magad néha, te is hallod ha jobb lesz. :)