3294
banner
  • McFrost
    #3174
    2x találkoztam a Hagymával, egyszer az Élőhalott faluban csatáztunk együtt, másodszor pedig az óriásos templomban szívatott meg, oda vissza is kell mennem, hogy mi a péló történt, hogyan jutok át a túloldalra. Anri-t és Horace-t megöltem. Chaos Blade-el vagyok, ló sebzés és viszonylagos mozgékonyság.
  • Tinman #3173
    Ez azért nagyon fura nekem, mert abban a bizonyos templomban nekem nem ugrott kis senki és semmi, sőt a feliratokat látva megcsaptam a szobrokat párszor a sarokban, de semmi nem történt. Anri ott volt a templomban! Ekkor azt hittem, hogy elbaxtam az Usurpation of Fire endinget/achit, de tuti nem, mert később Yuriával beszélve szólt, hogy Anrival az a bizonyos ceremónia Anor Londoban zöld utat kapott.

    Nekem sok időm megy el a questek teljesítésével, egész jól sikerülnek, most Siegward (Oninon Knight) adott éppen egy Titanite Slab-et, meg Karlat szabadítottam ki LVL71 vagyok, ami szerintem sok is :-D Ja, a legutolsó boss a Giant volt akit levágtam, de az ott eléggé autoplay téma, gyak. magától meghal.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.09.21. 13:29:31
  • McFrost
    #3172
    Yoel meghalt, jött Yuria, de Ő besértődött, mert rám ijesztett egyikük a templomba egy hordóból előbújva Irithyll of the Boreal Valley-ban, és úgy befostam, hogy levágtam.
    De mindegy is, mentem tovább, Nameless King és a Soul of Cinder van vissza, ha minden igaz.
  • McFrost
    #3171
  • Tinman #3170
    Sőt... achizáshoz + spellekhez is fontos, de Watchers előtt kell az 5 szint. Utána megjelenik Yuria akitől vásárolhatsz.
  • McFrost
    #3169
    Az befolyásol valamit, ha az ingyen leveleket betolom Yoelnél?
  • Chipii
    #3168
    Van egy rossz hírem, senki se fogja legyőzni könnyen a bossokat csak mert van +10-20% extra sebzése, az nem azon múlik :)
    Mindenesetre itt találod az összes gyűrűt: RINGS
    Amikkel sebzést tudsz növelni:
    - Lloyd's Sword Ring: 10% extra sebzés, ha max hp-n vagy
    - Magic/Lightning/Fire/Dark Clutch Ring: 15% extra elemi sebzés, cserébe 10% extra sérülés
    - Red Tearstone Ring (RTSR): 20% extra sebzés, ha 20%-nál kevesebb hp-d van
    - Flynn's Ring: 0-15% extra sebzés, attól függően hogy mekkora a felszerelésed súlya (nem a %, a tényleges számít, tehát nem segít a Vitality), hogy hasznos legyen, felejtsd el a páncélt.
    Alapvetően akkor tudsz sebzést növelni, ha téged nem igazán tudnak megütni, mert a védelmed viszont a nullánál is kevesebb lesz.
  • Reich
    #3167
    Sziasztok. Láttam pár videot youtubon, ahol játékos könnyedén legyőzte a bossokat. Azt kivettem, hogy különböző bossok ellen más-más hatású buff kell a fegyverre. De azt nem tudom milyen gyűrűk, varázslatok és egyébb trükkök kellenek még, hogy maximum damage legyen elérhető. Tud valaki tanácsot adni?
  • zizz21
    #3166
    Sziasztok! Kezdtem egy új karit, pyromancerrel még soha sehol nem játszottam, szóval most :D (amúgy a "rendes" karimnál ng3+ ban épp a covenant-os marhaságokat farmolom a platinához) Olyan segítségre lenne szükségem, hogy pár kezdő pyro tipp és build meg ilyesmi, mondom hogy ilyesmi karim még sosem volt :) pl oké, hogy az int a fő stat de az attunement mennyire kell vagy hogyan balanszoljam a staminát. Vagy lehet nagy lámaságot kérdezek de az intet és a faith-et úgy húzzam egyszerre, mintha pl qulity build lenne str és dexből? Előre is köszi!
    Utoljára szerkesztette: zizz21, 2019.05.29. 11:44:42
  • Chipii
    #3165
    Kezdőként tényleg a lovaggal a legkönnyebb. Amire figyelj: pajzsnál 2 érték ami fontos számodra: Fizikai védelem (első sor), ez azt mutatja, hogy ha blokkolsz vele, akkor hány százalékkal csökken az elszenvedett sérülés - a kezdő lovag pajzs 100%-os, tehát nem sérülsz.
    Viszont blokkoláskor csökken a kitartásod (zöld csík), ha elfogy, akkor nem véd tovább a blokkolás. Van egy Stabilitás tulajdonság is a pajzson, az azt mutatja, hogy mennyivel csökken a blokkoláskor a kitartásod, minél nagyobb ez az érték, annál kevesebbet vesztesz, tehát többet tudsz blokkolni.
    Ha nem fizikai a támadás, hanem varázslat (ez ritkább), az ugyanígy működik, csak a többi védelmet kell nézni.
    Utoljára szerkesztette: Chipii, 2019.05.26. 13:29:29
  • wedge31
    #3164
    Akkor bajban leszel mert neki van a legjobb kezdö felszerelése és legmagasabb kezdö statjai.
  • mate23
    #3163
    hat en kibrobaltam knight es sokszor haltam meg pl pajzsos lovagok nal meg a ket kezes axe eknel.
    es nagyon keves cuc talaltam amig eljutotam nagy nezen egy cheastet es kardod talaltam annak kornyeken haltam meg a legtobszor
  • wedge31
    #3162
    Knight, de lényegében mindegy mert akármit faraghatsz belöle csak az indulás vele talán a legkönnyebb.
  • mate23
    #3161
    udv
    uj vagyok a dark soul 3 jatekban!
    milyen karaktert ajanlotok???
    a valaszt elroe is kosszi
  • Rony94
    #3160
    Tudom, késő már erre válaszolnom, de kell hozzá a Bloodlust nevű kard. YouTube
  • darkSectorxxx #3159


  • Reich
    #3158
    Sziasztok. Hogy lehet harakirizni a játékban?
  • Nivea
    #3157
    Sziasztok.

    Az alléban videojatekbolt.hu boltban a dark souls 3 digitális kód 3.700. :)
  • Chipii
    #3156
    Szerintem uninstalláld, és rakd újra. Ha eddig ment, akkor feltehetően nem hardver oka van, és ha nem épp tegnap frissítettél drivert, akkor az se okozhatja.
  • Reich
    #3155
    Sziasztok. Olyan problémám van, hogy a játék pár perc után megfagy. Még a gépet is ki kell kapcsolni. Volt olyan is, hogy a ds3 működése leállt illetve KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED kék képernyő. És ezek váltogatják egymást.Tegnap tökéletesen ment minden. Ez másnak is van vagy valami hiba nálam lehet?
  • Reich
    #3154
    Óhh nem nem semmi dos :) Csak a kép nem jó minőség a szerkesztés miatt.Igazából 1080p-High beállítás mellet megy a game.
  • MerlinW
    #3153
    Ez a DOS-os Dark Souls. Vagy a Win 3.1-es, nem tudom, de tuti dos4gw-t használ:)
  • Rony94
    #3152
    Mi ez a 16bit módi? :D
  • Reich
    #3151
  • Reich
    #3150
    Köszi.Én inkább strength build vagyok.
    Az első végigjátszásnál tartok, farmolgatok. Gondoltam arra is,hogy a későbbiekben felhúzom a dexet vagy 40-re.
    A karakterem most ilyen statokkal rendelkezik:

    Utoljára szerkesztette: Reich, 2018.07.30. 18:27:25
  • Chipii
    #3149
    Ring of steel+3, nem shield.
  • Chipii
    #3148
    Sharp Sellsword twinblades. A gyűrűk attól függ, mennyire kell védelem vagy sebzés.
    Ami kötelező:
    - Prisoner's chain
    - Ring of Favor (+3, ha megvannak a DLC-k)
    - LLoyd's Sword
    - a 4. opcionális: LLoyd's shield, Ring of shield +3 (DLC2), esetleg Chloranthy +3 (DLC2)

    De persze egyéni build-ek ezen változtathatnak

    edited: És ez normál melee karakter, természtesen vannak brutál sebző mágikus buildek, de az easy mode
    Utoljára szerkesztette: Chipii, 2018.07.28. 23:37:01
  • Reich
    #3147
    Sziasztok.Melyik fegyver build a legjobb boss kaszaboló összeállítás,illetve melyik gyűrűk egészítik ki ezt a fegyvert?
  • caps lock
    #3146
    Zseniális lett ez is, nagyon várom a következő részt (Ringed City és borzalmai).
  • Chipii
    #3145
    Az első azért jobb volt (mondjuk azt nem is nagyon lehet überelni), viszont Squillakilla mint betépett sárkány zseniális :)
    Utoljára szerkesztette: Chipii, 2018.07.22. 23:40:18
  • PeeTeR
    #3144
  • Chipii
    #3143
    Igen, mind1 a sorrend.
  • Reich
    #3142
    Sziasztok.Az mindegy ,hogy egy fegyvert először reinforceozok és aztán belerakok egy pl heavy gem-et vagy belerakok úgyszint egy heavy gem-et és aztán reinforce?
  • MrAndree
    #3141
    Ha beváltottad a gyűrűre akkor a másikra már nem tudod ugyanabban a végigjátszásban. De evlileg mindkettő elérhető rögtön szóval csak nem vetted észre, elég átláthatatlan.
  • Reich
    #3140
    Sziasztok.Újból elkezdtem a játékot.És van egy olyan dolog,hogy szeretném megszerezni Vordt Great hammer-jét de nem tudom.Mikor odaadtam a tranposingot akkor nem volt elérhető csak a pontif gyűrű.Ilyenkor már csak az ng+ ban tudom majd megszerezni?
  • MerlinW
    #3139
  • darkSectorxxx #3138
    Ha valakinek kell coop segítség!!! :)
  • darkSectorxxx #3137
    Reméljük mi is, kár lenne kihagyni minden percét is. :)
  • tomy88trance
    #3136
    Okés és köszönöm! :) :D Egy biztos Dark Souls 3 nagyon bejövős szóval tuti végig fogom tolni ,ha beleőszülök is :D
  • darkSectorxxx #3135


    Mindegyik videóba belenéztem, nem full végig, csak nagyjából. :)