11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • T62A #8830
    Sziasztok!
    Ez hogy van a könyvtáramban,mikor én meg sem vettem?"KÖNYVTÁRBAN
    A(z) ARK: Extinction - Expansion Pack már a Steam könyvtáradban van"
  • Bozi_Vilag
    #8829
    De a még meglévők műkszenek, nem?
    Mert akkor még most kell nyomatni ezerrel, amíg szervert nem patchelik
    Utoljára szerkesztette: Bozi_Vilag, 2018.11.07. 15:54:43
  • ncc1701
    #8828
    Mert nekik minden módszer fáj, amivel gyorsabban le tudja tudni az ember a kötelező köröket.
  • lammaer
    #8827
    Ó a fene, azt mi is csináltuk ezerrel!

    Miért pont ez fájt a deveknek :(
  • ncc1701
    #8826
    A bodybaget szűntették meg. Ha nézel videót, akkor láthatod, h csinálnak törzstagokat, akiket csak odabilincselnek székhez, stb-hez, és craftolásnál azt hurcibálják magukkal, mert slot capesre lehet tenni őket úgy, h nincs súlya, és tudod vonszolni bárhová.
  • ncc1701
    #8825
    Nálam 210M a mod könyvtára. :) Saját szerómon kívül még sehol sem voltam.
  • lammaer
    #8824
    Megnéztem a patchnotest, vmi exploitot javítottak, hálistennek nem vették el magát a funkciót.

    Mondjuk még ezt a nehezitést is kinéztem volna belőlük, ha már amúgy se lehet semmit vinni az új mapre, az se piskóta tiltás.
  • lammaer
    #8823
    Hát, nekem 300 GB szabad hellyel se sikerült a 20GBs patch lehúzása és telepítése... szóval installálhatom nulláról (szerencsére munkahelyről tudok az otthoni gépen ügyködni).
  • topaktuell
    #8822
    Ugyanúgy visszakaptam mindent mint eddig.
    bár a hullámból szedtem ki.

    Utoljára szerkesztette: topaktuell, 2018.11.07. 13:16:01
  • Ironman2
    #8821
    Nem is beszélve a modokról,amivel teli vannak szarva a szerverek.Nekem az is 21 gb-t foglal el még.
  • lammaer
    #8820
    Huh? Ha meghalsz elveszik a cuccod?
  • ncc1701
    #8819
    Aki játszani szeretne, figyeljen, mert a center+ragnarok mapokkal együtt már 126G helyet kér a játék, frissítés során pedig felment 190G-ra. És majd 2 órát molyolt vele a gépem. Szerencsére hétvégén érkezik az új vas (ryzen 5 2600), baba lesz. :) Tek barlangot a régivel nem akartam megcsinálni, mert ez már lassú.
  • ncc1701
    #8818
    Hoppá, kipatchelték a bodybag opciót. Na, ez most sokaknak fájhat.
  • ncc1701
    #8817
    Én azt akkor halasztottam el, mikor kiszámoltam, h mennyi black pearl kell hozzá...
  • Bozi_Vilag
    #8816
    TEK-ből amit nem írtál, és jó az az épület.
    Egyszer már ki akarom próbálni, hogy milyen jól lehet bázist üzemeltetni víz alatt.
    Heti egy bossal (ragna) fent lehet tartani egy 20x20x20 bázist, ha pont középen van a generátor (hetente 38 element, gamma meg ad 65-öt).
    Teleport nélkül is le lehet vinni, de egyszer kipróbálom.
  • ncc1701
    #8815
    Tek fegyver nem az igazi, csak víz alatt használom néha. Shotim nagyobbat üt, nem lassú a lövedék, sokkal hasznosabb. A tek railgun jó lenne, de ugye aberration only, amellett 1 element/shot, ami kissé húzós, inkább egy jo asc sniper fabi. Iron man cuccot is csak víz alatt használom, jobb, mint a scuba. :)
  • lammaer
    #8814
    Végülis igazad van, a TEK ipari részét én is nagyon csípem. Amiket irtál.... de a fegyvereket, a tek saddlékat meg az ironman ruhát, aztat nem :D
  • ncc1701
    #8813
    Nekem bejön a tek tier. Pont akkor jön be, mikor már az alap dolgokat az ember sokat csinálta, teleport, tek ajtó, tek etető, ilyenek jók. Az iron man cuccal pedig az a gondom, h nem lehet belőle lelni színeseket. Az alap elég ratyi az ascendant cuccaim után, hamar betörik.
  • Bozi_Vilag
    #8812
    Teljesen egyet tudok érteni a végével, (na jó, majdnem, islandon és ragnán én is reptetek mindent,) de az elejével nem.
    Nem mondom, hogy TEK nélkül összeomlana, de nekem azért egy-egy része tetszik, vannak értelmes dolgok is.

    Én is játszottam TEK előtt, benne az early access közepében, és tényleg érdekesebb volt, amikor nem supermanek rohangáltak.
  • lammaer
    #8811
    A TEKet én se szeretem és a robotdinók is taszítanak, de maga a scifi behozatala izgalmassá tette a játék hátterét, történetét. Szivesen olvasnék belőle pl regényt, vagy ha kiadnák hogy mi volt a komplett sztoriline, az izgalmas lenne.

    Amúgy az aberration nekem nagyon bejött, nincs ott semmi tek, a hangulata a legjobb volt az összes pálya, DLC közül, maga a pályaszervezés is ötletes volt. Meg hát jót tett neki az hogy kicsit kinőtt a diinókból és behozta ezeket a spéci állatokat... haverom szokta mondani, a dinoszauruzozás valahol a 6-8 évesek körében a legnépszerűbb, és bár nem értek vele teljesen egyet, az aberration számomra jobb volt mint az alap. Meg ha a dinó dedós, akkor a robotdinó az az übergagyi kategória.

    Megjegyzem tartok azért az extincstiontól, hogy az meg elmegy a mangadinós titános irányba, viszont nagyon kiváncsi vagyok milyen játékmeneti újításokat hoznak be. Mint pl aberrationon a repülés kicserélése...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.11.06. 20:21:11
  • Ironman2
    #8810
    Le is van árazva az alap,és az eddigi kiegészítők.
  • lammaer
    #8809
    Még 2 óra, azért :P
  • Ironman2
    #8808
    Na igen,csak jópáran végigkövettük a játékot az elejétől fogva,mikor még korai megjelenésű volt,köztük én is.Akkor rohadtul nem hiányzottak ezek a Tek dolgok belőle,mivel azokat már a végefelé rakták be,most meg folyamatosan patchelgetik be a robotdinókat is minden fajtából.Volt a 3 obeliszk,aztán annyi.Sokáig csak Jurrasic parkot játszogattunk.Most meg háttérbe szorulnak lassan a régi dinók,aztán átveszi teljesen az uralmat ez a sci-fi világ.Ez már nekem nem fog bejönni.Főleg ha még át is hozzák az új dögöket Islandra.Még az is fura hogy grifekkel meg sárkányokkal repkednek felettem.Szerintem nem jó tlet egyik pályáról átvinni a lényeket a másikra.Minden pályának maradjon meg az exluzivítása.
  • Bozi_Vilag
    #8807
    Szerintem, azért nem erről fog szólni az egész.
    A sima ARK-nál is tele van TEK-kel, titanoval, de nem arról szól a sima sem. Egyszerűen a legtöbbeknek ez a "menő", és így tudják eladni. Többiek meg kisebbségben vannak.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Erről a videóról beszélek itt ni:


    Utoljára szerkesztette: Bozi_Vilag, 2018.11.06. 20:02:03
  • Ironman2
    #8806
    Ez már nagyon túl van tolva a sci-fi irányába.Hol van az a jó kis régi dinós játék? Bár azért jó hogy némelyik szerveren kiveszik a robotállatokat is.
  • ncc1701
    #8805
    Nagyon kivárok vele. Aberration sem jött be, pedig mennyire nyomatták azt is. Meglássuk.
  • Bozi_Vilag
    #8804

    ARK: Extinction DLC Launch Trailer.

    PC-seknek, mától elérhető (elvileg, nekem valamiért nem )
  • ncc1701
    #8803
    Ez elég trükkös tek barlang módszer. Lehet annyit átveszek belőle, h paracert be tudom vinni a tek transmitterrel, és 4-5 rexxel lesétálok a végéig, természetesen turreteket nem használva. Majd ott letöltöm az összes állatot. Egyedül a legnagyobb kihívás úgyis az lenne, hogy ne essen be a csapat fele a lávába.
  • jbl2001
    #8802
    Szia!
    Az alábbi linkről szedd le a filet, csomagold ki, majd futtasd. Néhány lépésen keresztül konfigurálhatod milyen stílusú XP emelkedése legyen mind a játékosnak, mind a dínóknak. Ha valami nem megy szólj és megpróbálok segíteni.
  • DTom87
    #8801


    Sziasztok!

    Valaki tudna segiteni, mit és hol kéne átirni, hogy a betanitot állatoknak ne +71 szintet lehesen huzzni hanem sokkalta többet?
    elöre is köszönöm a választ!
  • jbl2001
    #8800
    A vad dinók statjainak a megkukkantására van egy jó kid mod, igaz tamelés előtt célszerű megnézni, mert utána egybe mutatja a tameléskor kapottakkal, viszont a szintezéskor szétosztottakat is külön mutatja. Még az ellátmányos "dobozkákba" is megmutatja mi van.
  • ncc1701
    #8799
    Titano milyen magas falon nem tud bekószálni?
  • Ironman2
    #8798
  • ncc1701
    #8797
    Bakker, ez az iron man szerkó eszi az elementet rendesen.
  • ncc1701
    #8796
    Szerintem random. A kék obinál levő sziget melletti kis kör alakú medencében is sok van, tenger fenekén, stb.
    Kitint igazából a pók bossnál lehet igazán jól farmolni. :) Mostanában a terizinóimat viszem, gyengébbek, mint a rexek, de sokkal egyszerűbb a portálnál elrendezni őket, plusz a süti kiválóan healeli őket.
  • Ironman2
    #8795
    Trilobiték jó sok kitint adnak,én még mindig az elején szenvedek,nem volt időm tolni mostanában,gyüjtök az első ptera nyeregre kitint/keratint.Véletlenül kijött egy a szigetemre,agyoncsaptam,és 23 kitint adott.amúgy merre találhatóak legtöbben ezek a trilobiték? Vagy teljesen random adja be a játék őket?

    szerk:Center mapon
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.11.01. 18:13:23
  • T62A #8794
    Köszi
    Mind a kettő 203-as volt szintileg alapon 7000 pár száz.Utána lett 303-vagy 304,és úgy lett 10 000 pár száz.Nem 150-esek voltak.A sebzésük meg 120% os volt alapon,ha jól emlékszek.
  • ncc1701
    #8793
    10300 körül lesz az, kezdetnek nem rossz, egy 150-es rextől. Persze 11000 jobb lenne. :) Ha nagyobb szintű volt témelés elött, akkor átlagos csak. De használható. A breedereket hagyd a bázison, csinálj belőlük többet, és szintezve vidd őket mindenképp.
  • topaktuell
    #8792
    "egyszerűen nincs rá officiál egyszerű mód arra, h rájöjj, mi volt az állat statja szintezés elött."

    De van. Az alább említettem az ARK Smart Breeding programot. Az Export menüje pont erre van. Ráadásul a program sztem marha nagy segítség, ha valaki komolyabban breedel. Érdemes vele megismerkedni.

    Ark Smart Breeding
    Utoljára szerkesztette: topaktuell, 2018.10.31. 19:46:36
  • T62A #8791
    Köszi NCC!
    Azért kérdeztem mert találtam két Rexet Ragnarokon 7000 pár száz élettel,szelídítés után lett 10 000 pár száz,gondoltam belőlük pároztatok,és nem adok nekik statot,hanem így megyek a ragnar bossok ellen majd.