11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • ncc1701
    #9110
    Gigát nem tudsz bossozni vinni, de nem is járnál vele jól. A rex jó lesz oda.
  • LaLee67
    #9109
    Termelodnek a rexeim, meg lesz egy csomo velonasaur is meg ott az egy gigantom is, remelem ezekkel betudok majd egy bosst verni meg szilveszter elott. Persze elotte meg utana kell neznem hogy talalok Bosst, meg mi kell hozza. Nem sokat voltam az Aberrationon leguteobb, mert mire megtalaltam vegre a teleportalo reszt, akkor valamiert a sarkanyom nem tudtam athozni, igy elkeseredtem.
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2018.12.14. 20:26:38
  • ncc1701
    #9108
    A fene tudja. Hivatalosan az volt, hogy ez egy dlc, ide csak olyan menjen, aki az alap pályán megolte a bosst, ergo megvan az engramja. Ezt tudom javasolni amúgy.
    Aztán azt hiszem módosították az extinction dlc-ben a bossokat, h az is adjon engramot, mikor leölik őket. De islandon egy gamma pók sokkal könnyebb feladat.
  • LaLee67
    #9107
    Most ujrakezdes utan nem voltam eddig Aberrationon. Ott tudom kifejleszteni vagy mit kell tennem erte? En szeretnek ujra annyi idos kolyok lenni :)
  • LaLee67
    #9106
    En nem vagom, ezt a Tek replikatoros dolgot az Extencionon. Bevedtem 3 db fustolgo lezuhant kapszulat, Kettonel kaptam Tekreplikatort elvileg mert lattam a csomagra irva mielott felvettem, utana azt hittem elhagytam,mert nem talaltam sehol. Megneztem ujra a T62A alltal javasolt filmet a youtubon, ahol a Stark pajtas is igy jart, de mikor szoltak neki hogy inventorijaban a gyartasnal ott van, akkor ott is volt neki,. Nekem viszont nincs ott. Na most akkor mit neztem be?
  • ncc1701
    #9105
    A szárny az aberration dlc-vel jött be.
  • ncc1701
    #9104
    Bakker, az tök jó. Azt tudtam, h vmi moddal meg lehet csinálni, sosem néztem. :)

    A 44 évemmel ilyen kölyök vagyok itt? :)
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2018.12.14. 20:11:39
  • LaLee67
    #9103
    Koszi, kiprobalom. Amugy en meg 52 vagyok, es tudom, hogy 10 ev mulva is fogok jatszani valamivel :) ha massal nem akkor a setabotommal lokdosom a faleveleket :) Annak a szarnyas modnak, megadnad a nevet?
  • lammaer
    #9102
    A wiki szerint van olyan funkciója hogy megváltoztatja az állatok nemét.
  • ncc1701
    #9101
    Mutációra menni csak akkor érdemes, ha van egy átlagon felüli szülő párod.
  • lammaer
    #9100
    Hát ha már úgyis S+ oztok, akkor nem jó az S+ Tek Mutator az eredeti problémára?
  • ncc1701
    #9099
    Van s+ asztal, ami átalakítja a cuccot normálról s+-ra. Most nem jut eszembe a neve.
  • T62A #9098
    Az jó köszi,már csak be kell fektetnem egy s+ tek replikátorba.Mert abban lehet legyártani.
  • T62A #9097
    Én ezt: Allowcaveflyers=true bemásoltam ide
    GameUserSettings/[ServerSettings]
    Allowcaveflyers=true
    A quetzával meg próbáltam bemenni a barlangba,mivel ott azon a területen keresgélek Velonasaurt,de felállok a platformról.Nem enged repülni benn.
  • ncc1701
    #9096
    Aha. A transmitter s+ modos változata. Nyomsz rá e betűt hosszan, és ott lesz, h dino scan. Adott dínóra kattintva még a kb helyét is mutatja a térképen.
  • T62A #9095
    "S+ mod felrak, és craftolsz magadnak egy s+ tek transmittert. Annak van dino scan opciója, ami mutatja faj, és szint szerint az állatok koordinátáit. Ezután már csak körbejárod őket"
    Ez fent van nekem,legalábbis egy S+mod az tuti.És az a gép vagy mi,megmutatja az állat pozícióját hol keressem,jól értem?
  • ncc1701
    #9094
    S+ mod felrak, és craftolsz magadnak egy s+ tek transmittert. Annak van dino scan opciója, ami mutatja faj, és szint szerint az állatok koordinátáit. Ezután már csak körbejárod őket.
    Vagy. Fogsz egy alacsony szintűt, és addig breedeled őket, míg a hiányzó nemű is megkapja a magasabb szinteket.
  • T62A #9093
    Tudom elég buta egy kérdés,de nem tudja valaki miért van az,hogy ha szeretnél egy állat típusból szelídíteni nőstény,és hímet.Akkor pl csak nőstényből találsz megfelelő szintűt?
    Nálam a maximális legmagasabb szint az 210 a vadon élő,találtam 3 db nőstény ilyet Velonasaur,de nem találok hozzá hímet ami ugyan ilyen szintű lenne.Csak 100-as alattiak vannak,esetleg egy két 105-ös hímből.De nem értem miért,már nem egyszer csináltam a dino törlést,újra megjelenését.Kinyírtam több mint 500 Velonasaur pedig nem szeretek öldökölni.A pályát is ahol ezeket lehet találni,meg nem tudom mondani,hányszor körbejártam.És olyan sok benne a kis színű pedig be van állítva a fájlokba minden.
  • ncc1701
    #9092
    Bolondok lennének nem folytatni.
  • lammaer
    #9091
    forrás

    "Wildcard will continue to support and expand ARK over the years to come bringing new features, fixes, and expansions into the game. "

    Azaz pongyola forditásban a wildcard továbbra is dolgozni fog az arkon, úgy funkciókat, javításokat és KIEGÉSZITŐKET (expansions) hozzáadva.

    Természetesen az már nem a season pass része lesz, a season pass valóban lezáródott az extinctionnal.

    Persze ez csak egy távoli ígéret a fejlesztőktől, lehet lesz belőle vmi lehet nem.
  • T62A #9090
    Akkor ezt feltudom használni,polimer helyett?Mert van gépben gyártott polimer,van organic polimer amit a Mantis is ad,plusz ez is arra jó.Ezt nem tudtam köszönöm.
  • ncc1701
    #9089
    így hívják az organic polymert az új dlc mapon.
  • T62A #9088
    Tudja valaki hogy ez mire jó Corrupted Nodule?Nem találok róla videót,csak azt adja be,hogy mit hol lehet találni az új pályán.
  • Ainz
    #9087
    Mikor írtak erről? Tudtommal a season passban 3 dlc-ről volt szó.
  • Bozi_Vilag
    #9086
    Erre kíváncsi leszek, milyen DLC-ket kapunk még. Remélem, nem az lesz, hogy:
    1. Véletlenül egy másik ARK-ba jöttünk, nem a Földre/átirányítottak ide
    2. A Földet nem tudjuk megmenteni, úgyhogy visszamegyünk az űrbe szórakozni

  • T62A #9085
    Ez az állat Velonasaur iszonyatosan brutál. Bele csalom a szelídítőketrecbe,és át tud lőni a kő falon.
  • PiszkosFred
    #9084
    Nem temetem, isten ments! Ugy ertettem, hogy bar stilusaban, gameplayben es megoldasaiban itt-ott kulonbozik a ket jatek, de hatha lesz atjaras koztuk a kozos technologiat tekintve.
  • lammaer
    #9083
    Amit írtál az elsősorban szeveroldali kérdés (be se lehet lépni a szerverre, vagy sok ember esetén lagol), szóval NEKIK kell az erős vas :D
  • lammaer
    #9082
    Nem kel temetni az Arkot se, a wildcard blogpostjában azt írták tervben vannak további DLCk is. Hülyeség lenne részükről levágni az aranytojást tojó tyúkot.
  • Rae Apofisz #9081
    Már azt hittem magyaroknak még nem elérhető. Nem lennék meglepve ilyesmin. A videót elnézve szerintem komoly vas kell majd hozzá. Az a hulámzó, fröcskölő tenger jócskán zabálni fogja az fps-t szerintem. És ahogy elnézem tengeri csaták is lehetnek pvp-ben, jó kis ágyú tüzzel.
    Sajnos az ilyenek nagyon keményen betudják laggoltatni a játékot. Például az Archlord, meg sok más mmo-ban vannak klán háborúk, vagy siege mikor például közösen támadható mondjuk egy hatalmas kastély. Mikor ilyen nagyszabású háborúk voltak sokszor besem tudtunk lépni annyira laggolt minden, ha pedig mégis még mozdulni se birtunk a laggtól. Ha most elképzelem ebben az Atlasban, hát szerintem oda tényleg erőmű gépek kellenek majd.
  • PiszkosFred
    #9080
    Vicces (es merhetetlenul ostoba huzas), hogy ARK 2 nevet adott neki a streamer, csak mert a Wildcard is reszt vett a fejleszteseben. :)

    Nem csak nekunk, hanem senki masnak sem jott meg ki a jatek/nem erheto el (bar belso tesztek biztos, hogy zajlanak), a globalis EA start csuszott mindenkinek. A videoban talalhato gameplay egy megvagott video amelyet a fejlesztok adtak kozre a bejelenteskor, hogy tessek, ilyen lesz. Hogy tenyleg ilyen lesz e (mert megint mas a borito es megint mas a konyv tartalma), azt a jovo heten meg tudjuk mondani, addig csak remenykedjunk, hogy nem egy ujabb "kulcsin ok, belul rohad" esettel lesz dolgunk.

    Abban is bizok, hogy az ARK profital belole, esetleg az Atlas kozben kidolgozott technologia hatha visszakoszon az ARK-ban is, felteve, hogy valamit akarnak meg azzal kezdeni valamit.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.13. 11:52:00
  • Rae Apofisz #9079
    Egy kicsit bővebben az Ark 2 - Atlas játékról.
    Nem fura ? Ki sem jött még a játék, legalábbis nekünk magyarok számára de már van gameplay videó.

    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2018.12.13. 11:43:25
  • Rae Apofisz #9078
    Ha már gyártasz, érdemes egyszerre többet gyártani mert mindegyiknek más a statja és idönként nem csak sima mezei hanem lehet benne isteni is. Én amit még szeretek használni az a szárny. Nem steam punkos de jól jön föleg ha megkell lépni egy dinó elöl. Ha pedig van nálad teleport mátrix akkor rendkivül gyorsan is tudsz futni. Csak nyomd futás közben a R gombot. Akár gyors futás vagy úszás közben is használható.
  • Bozi_Vilag
    #9077
    Nekem se, ARK jobb
  • ncc1701
    #9076
    Biztos én vagyok a hülye, de nekem annyira nem jön be az atlas...
  • Ainz
    #9075
    ARK játékosok, akik kipróbálják majd a nemsoká megjelenő ATLAS-t.
    Gyertek és csatlakozzatok a steam csoportba, beszélgessünk. : )
    ATLAS HUNGARY
  • LaLee67
    #9074
    Valoban az! En nalad lattam eloszor s megtetszett, eloszor Verne Gyula Nautilusa jutott eszembe errol a stilusrol. A fel pancelzatom mar meg van, csak mindig elkalandozok a termelestol, igy meg az epitkezeshez nem jutottam el :) Hetvegere van beutemezve vagy a jovo hetvegetol, mert akkor 2 het szabi :)
  • lammaer
    #9073
    Hát... PCn a festékszóróval tudtommal - meg a wiki szerint is - nem lehet állatot festeni, csak ecsettel.
    Lehet mobilon is ez a szitu.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.12.12. 14:43:56
  • darki81
    #9072
    Sziasztok. Tudja valaki mobilon hogy lehet állatot festeni? Van már festekazorom.

    Odamentem a lényhez és fújtam meg megnyitottam, átnéztem mindent de nem ment :D (youtubon is csak PC meg xbox videó volt)
  • T62A #9071
    Tegnap végre fogtam tapejarát,így már van annyi amennyi kellett.Képzeljétek mikor kergettem az utolsót,hogy megfogjam két ház között megpillantottam azt a tapejarát ami ijedtében beszart,és otthagyott.Szelídítés után visszamentem érte,meg is kapta a büntit,két nyakleves,plusz most húzza a lóbőrt.Felvettem két állatot a gömbbe egy dodot,meg a meglógott tapejarát. Gondolom sejtitek kit dobtam ki másodiknak,úgy hogy még nem járt le az idő az első kidobása után.