11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • lammaer
    #9310
    Az is újratermelődik. De ha jól emlékszem neked islandon isvolt vmi grimbusz ebben a témában...
  • Bozi_Vilag
    #9309
    A legjobb cuccokat háborús térképpel (War Map) dobja. Persze ha csak a feketegyöngy a lényeg, akkor tökmindegy. Viszont tényleg elég akkor a kő is.
  • T62A #9308
    Köszi.Hogy lehet,hogy az asztalok,meg a padok nem jelennek meg újra?
  • lammaer
    #9307
    Ugyanúgy újratermelődnek a lámpák mint a fák és kövek. Nincs olyan nyersanyag az Arkban ami nem termelődne újra...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.12.29. 20:33:24
  • T62A #9306
    Van aki játszik az új pályán?Ha kibányászom a lámpákat azok megjelennek újra,vagy egyszer kibányászod és nincs többé?Azért kérdezem valamelyik részen találtam asztalokat,elég sok Element Dust bányásztam,de nem találok már.
  • T62A #9305
    Ez nem is rossz ötlet.
  • ncc1701
    #9304
    A baglyokat csak parkold le a gatchák mellé, és mikor köpnek, a gatcha magától fel fogja venni, ha minden igaz.
  • T62A #9303
    Hát ez így elég hülyén van kitalálva,igaz eddig a legtöbb 18 db volt ami adott az egyik(gacham fekete gyöngy).Az ötletetek alapján ami köszönök.De megérem nekik hordani a köpetet,és az a legrosszabb benne,hogy megállás nélkül figyelem mikor köpnek a baglyok.Tudom lehet őket úgy is megcsinálni,hogy szándékosan köpjenek ha a hátukra ülök,és a kitartásukat lenullázom a gyógyítási képességeivel.Nem bánnám ha valamilyen gép gyűjtené a köpetet is.
  • topaktuell
    #9302
    2 gacha lehet egymás mellett (csak hím és nőstény). A legközelebbi tíz egynéhány alap távolságra lehet. Boldognak kell a gachaknak lenniük. Úgy ellenőrizheted, ha eléjük állsz, akkor vigyorogva feléd fordulnak. Ha elfordulnak, akkor gond van. Ha olajat dobatsz vele akkor 60 darabot ad. Ha kevesebb akkor valami nem stimmel. És folyamatosan kell a bagolyköpet is hozzá. Persze ez az egész offis beállításra igaz.
  • Rae Apofisz #9301
    Érdekes egy event. Kristályt kapok amiért olyan itemeket ad amiket előzöleg beraktam :)
  • ncc1701
    #9300
    Nerfelték őket, nem tudom, most mennyit adnak, mert még nem vagyok extincionon, még csak most breedelek jó doedet hozzá. De ami videót láttam a neten, ott ilyen 10-25db-ot adott egy kristály. Amúgy adhat keveset, mert van gatcha kristály felszedő mod, illetve a következő s+ frissítés s+ collectora majd ezt is fogja szedni.
  • ncc1701
    #9299
    A gatchaclaus nem témelhető, és csak a raptorclaus ad hozzá kaját. Amúgy ez map függő, h mennyit tudsz összeszedni, centeren nem is foglalkozom vele, mert víz felett nem dob, és van, h 2db csomagot ad az egész map felett. Viszont islanden egy 300% speedes quetzzel az összeset fel tudom venni, ez lb 5-6 csomag. És csak quetzzel érdemes érte menni, mert ennek van elég teherbírása hozzá. Classic flyers moddal, természetesen.
    Viszont az eventet addig tartom meg, mí] akarom, mert szerver beállítás.
  • Rae Apofisz #9298
    Nekem tojt 1 db kristályt. Megettem és kaptam belölle kristály tervrajzot de hogy mi kell hozzá ott nem ir semmit.
    Ilyen fagyöngyöt és coalt lehet valahonnan máshonnan is szerezni mint a raptor claus dropjából ? Mert ez a raptor claus 00:00 -kor jelenik meg. Végig repül az égen és 02:00 -kor távozik. Akárhogy igyekszek 2 csomagnál többet nem tudok össze szedni. És nálam kb 70 percenként van éjfél. Ha tamelem, az megmarad az event után is ? Mikkel lehet etetni még ? Én hiába próbáltam nem fogad el mást.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2018.12.29. 14:02:39
  • T62A #9297
    Én is raktam bele,köpetet,követ,kovakövet,kristályt,meg bogyókat.Adnak fekete gyöngyöt,de mind a 3 db állat csak kettőt ad mindegyik,összesen lesz 6 db.Ami iszonyatosan kevés,láttam én is videót,ahol az illetőnek 13 db adott alkalmanként.
  • Rae Apofisz #9296
    Azt irtad nem tudod kivenni a feltöltött dinókat. Arra kérdeztem, hogy bevan-e állitva a letöltés engedélyezése. Azon kivül ha jól tévedek alap esetben a feltöltött dolgok letöltésére van valami idö limit amit pontosan nem tudom hogy mennyi.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2018.12.29. 10:43:19
  • LaLee67
    #9295
    Igen tudom, koszi. Milyen letoltes?
  • Rae Apofisz #9294
    Steam punkban a gyémánt fúró fejjel kristályt is kapsz. A letöltés engedélyezve van ?
  • LaLee67
    #9293
    Koszi a valaszokat :) Most lett csak Gacham es csak azt adtam at amit a filmben lattam. A fem nekem nem erdekes, a Steam punktban vannak furotornyok amik kitermelik nekem bosegesen a femet is :)
    Amit nem ertettem, hogy Extencionon feltett 2 dinom ugyanott miert nem tudom kivenni.
  • topaktuell
    #9292
    Mindent át tudsz vinni az ext. kivételével bármelyikre. Legfeljebb nem tudod kidobni. De cryoban tárolhatod még a quetzet is akár az abbin is.
    Víziállatot nem tudod véletlenül sem kidobni szárazföldre. Jelezni fogja, hogy nem mély víz.
  • topaktuell
    #9291
    Hát elég drága fekete gyöngy az. Nem kell annyira elkényeztetni azt a gachát, hogy fémfallal tömöd. :)
    Jó lesz annak a mezei kő is. Esetleg ha esélyt adnál jobb cuccok dobására is, akkor elegendő az elektromos kábel vagy a harci térkép. :)
  • LaLee67
    #9290
    Nos, lehet en leszek a megoldasod a Gacha feketegyongy problemadra. Ma sikerult vegre 3 Gachat tamelnem. Egyiknel volt lehetoseg a productionnal kivalasztani a Feketegyongyot. Bepakoltam neki sok bagolykopetet es egy film alapjan 100 db acelfalat . Ezutan elkezdett kristalyokat dobalni amit osszeszedtem,de meg mindig nem volt egy szem feketegyongyom sem az inventorimban csak a kristalyok. A film alapjan megettem a felszedett kristalyokat es fent mutatta egybol hogy 120 feketegyongyom lett es az meg is jelent az inventoriban. Remelem neked is osszejon.!
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2018.12.28. 23:44:40
  • ncc1701
    #9289
    Persze. Illetve gondolom aberrationra flyer eleve nem.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2018.12.28. 21:51:36
  • LaLee67
    #9288
    :))))) na de ha mar itt vagyok akkor megkerdeznem, hogy a Cyropodban levo dinok azok teleportalhatok-e mas mapra?
  • topaktuell
    #9287
    Azt hiszem, megfejtettem. Ezért van női karaktered :P
  • LaLee67
    #9286
    OKe ma mar nem kerdezek :))))))

    ncc1701 ! Koszonom , igy ertem s bocsi, hogy nem kulon valaszolok, nem akarom szaporitani a hozzaszolasaim :)))))

    ( mar kezdem erteni,miert mondjak, hogy sokat beszelek,pedig nem is...) :))
  • ncc1701
    #9285
    Therizinó kb 20%-al gyengébb, mint egy rex, úgyhogy elég bika egy állat. A tűz sebzés elvileg fele annyira hat rá, ezért tenyésztettem a sárkány boss ellen őket. Plusz nem kell őket force feedelni, mert ha beléjük teszel sütit, akkor azzal healeli magát szép tempóban, azaz egy elhúzódó harcot jelentősen jobban bír, mint egy rex. Ja, és mert tetszik az állat. :)
  • T62A #9284
    T62A #9266
  • T62A #9283
    Kivárhatnád a sorod,mert előtted már valaki kérdezett.Te meg már elég sokat kérdeztél,és így lemaradnak azok akik már régebben kérdeztek,de nem jött rá válasz.Tetszik érteni Bátyja!
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2018.12.28. 19:08:09
  • LaLee67
    #9282
    Extencionon a terminalba feltoltottem egy Tapejarat es egy Villam Wyvernt, Abberationon akartam hasznalni,de ott nem engedte letolteni. Most ertem vissza Extentionra es itt sem engedi oket letolteni.Nem engedi kijelolni sem oket. Tudja valaki, hogy miert?
  • LaLee67
    #9281
    Therizinot is viszel, az mire jo? Nem voltam meg Boss ellen es ezert erdekel. Van mit tanulnom, tudom....:)
    A centeren voltam egy barlangban ahol szinten nem lehet repulni, de Wyvern haton mentem ugy okes volt, vittem vagy 5 Yutit meg rexeket meg Manticoret 2 ot. Eletemben annyi Titanboat , Pokot meg Megalo vagy milyen saurust nem lattam mint ott.
    Na kipucoltam, persze haltam is meg es megtanultam, hogy allitsam be hogy ne szedjek ossze a dinoim az ellenseget. Ott alltak egy helyben egy ido utan , mert tele volt a hasuk es nem tudtak mozdulni. :)))
  • LaLee67
    #9280
    Ezzel a nevvel a Badco szerveren voltam nem reg,de az nem tartott sokat. LaLee neven toltam sokaig hivatalos Empyrion szerveren kb 1500 orat. Abban a jatekban jol ismertek meg feltek :)) Meg nemet privat szerveren is toltam, de ott PvP re csak egy szemely mert jonni. Tul erosek voltunk es egymas bazisaival nem sokat tudtunk kezdeni. Az meg egy nagyon jo tulelo jatek.
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2018.12.28. 18:51:20
  • ncc1701
    #9279
    Valaki esetleg tudja azt, hogy a yutyt be lehet úgy "állítani", hogy csak kiabáljon, ha nem ülök rajta, de ne kezdjen el harcolni?
  • Bozi_Vilag
    #9278
    :D
    Nem játszottál esetleg régebben is szerveren? Van egy régebbi ismerősöm, aki szintén így játszott, szintén ilyen "paraméterekkel"
  • LaLee67
    #9277
    Filmet neztem rola es akkor megtetszett az elkapasi folyamata, foleg mert kedvencem volt az osszes Alien film :) Nekem nagy elmeny . Baratnom is nevet mikor mondom, hogy megyek megd@gatom a karakterem egy Aliennel :)) Mindig noi karakterem van ,persze nem tudja miert Asa Akira a neve :))))
  • LaLee67
    #9276
    Ne is mondd...Extencionon par darab Managamr-t vesztettem el a benazasuk miatt . Vegul ugy sikerult , hogy vittem a nyerget elore es amint tameltem azzal mentem az elso helyre ahol feltoltottem es otthon meg le.
    2 nappal ezelottig semmi bajom semmi fagyasom nem volt a jatekkal/ban, de miota a Steam Punk-tos legballommal mentem Abberationon a sugarveszelyes helyre azota, a Rock Drake-nel is mikor felugrok repulni : Fatal Crasht vagy mit dob ki es kilep. Tettem fel egy Lost Continent nevu mappot is,de nem voltam meg rajta. Tegnap miutan eleg volt a kifagyasokbol oda mentem kiprobalni. Kb 5x haltam meg mire egy nagy terminalhoz elertem. elmeny volt rexek, yutik kozott ebredni....na meg a piranjak...Akkor elokaptam vegre kedvenc villam wyvernem es kaptak . Na gyors repulesnel nem egyszer ott is fatal errort kaptam. Most nem tudom valamelyik mod kavar-e be vagy mi. A Steam Punktot nem szeretnem kidobni,mert nagyon szeretem a panceljat , leghajot hoballomot , teleportot stb. Nekem nagy elmenyt ad.
  • ncc1701
    #9275
    Nincs sárkányom. Sárkány az dupla fail, mert nyerget sem lehet rátenni. Plusz a mutált quetzem erősebb a sárkánynál eleve. :)

    Amúgy islandes bossok ellen már láttam, h vki reapert vitt be, merthogy be tudott vinni párat. Sok értelme nincs mondjuk, mert a teleport körébe kevés fér el.
  • lammaer
    #9274
    Úgy tudom igen, de szükségtelen, mert maximum a boss által megidézett lényeket tudja harapdálni hatékonyan, magának abossnak a legyűrésében nem sokat segít - mivel ott acsápokat kell szétlőni majd ha megvan utána a testet támadni. Ehhez egy rock drake kell és egy jó shotgun....

    Igen, element dustot tudsz átvinni egyik térképről a másikra.

    Igen, csak a queen tud megtermékenyiteni.

    Tudtommal extinctionon nem fogsz tudni reapert szerezni, mert a corrupted állatokat még befogni se lehet.
  • lammaer
    #9273
    Nemá' hogy nincs wyverned se?

    @Lalee: hát jah, én tegnap majdnem igy buktam el egy Managamr-t aberrationon... meghaltam (szokásos ark módon: lefagyott az ark, nyilván egy 130as titanboa mellett) , ott maradt a sötétben. EGy másikkal visszamentem érte, már namelessek is csapkodták (passzívon szoktam hagyni a madarakat, mert különben elvesznek). Fütyültem rá egykövetést, csak forgott jobbra, forgott balra, pedig csak ugrania kellett volna egyet, ahogy azt egyébként vadon nagyon ügyesen megteszi. Aztán nagy nehezen kikecmergett,bár addigra már egy reaper king is jött, addig matattam a sötétben vele :)

    Mondjuk van ellenpélda is, a ravager sztem kimondottan ügyesen követ, még a drótkötélre is felugrik utánad ha ravager konvojjal mész...

    DE hát mindegy, Wildcard kiadta az ukázt hogy van Atlas, tessék azzal játszani.. :)
  • ncc1701
    #9272
    Én eleve nem fogok be olyan állatot, amit nem lehet szaporítani.
  • LaLee67
    #9271
    Nem vagyok elegedett a Rock Drake kovetesi kidolgozottsagaval egyaltalan. Nem ertem miert nem repul ha en egy masikkal repulok es miert nem tud sziklara maszni holott ha rajta ulok, akkor tud......ahhhh