11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Rae Apofisz #11792
    Bocs a nagy betükért,de VÉGREEEEEEEEEEEEEE MÜKÖDIK :D
    Na ezért kinlódtam számtalan éjszakán át de végül megérte számomra.
    Ez 3 accounton 4 külön szerver mind a g-portalon,azokból az egyik epices. Mivel egyedül teszteltem nem volt egyszerü a csetet tesztelni.
    Hálás köszönet mindazoknak akik ezt lehetővé tették számomra :)

    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.07.04. 13:29:05
  • Rae Apofisz #11791
    Köszönöm.
    Én is tudom kicsit másként állok ehhez a játékhoz. Én első sorban nem a magam játéka miatt teszem mindazt amit teszek. Ha igy lenne el lennék a saját kuckómban a szerveremen. gyüjtöttem volna magam köré pár ember és játszanák magunk kedvére. De én ugy gondolkodok,hogy admin vagyok elsősorban. Számomra ez nem azt jelenti,hogy über dolgokat addolok magamnak vagy bárkinek.
    Én több mint 10 évig úgy játszottam mmo játékokkal,hogy csak hírből ismertuk az gm-eket. Mert ott nem admin hanem gm-nek nevezték öket. Vagyis Game Mester, játék mesternek. Egyik dolguk volt pont az volt,hogy különféle rendezvényeket, eventeket csináltak. Ők mint gm nem vehettek részt a játékban. Persze volt némelyiknek egy egy haverja,de ugye ilyenkor meg ment a fujjogás,hogy persze gm a haverja...Ezekben a játékokban mi csak részesei lehettünk az ilyen eventeknek. Ehhez nagyon sokszor mi kicsik voltuk. A nagyok nem hagytak minket, leöltek, kizártak dolgokból. Sokszor csak sóvárogtunk de jó lenne részt venni. Egy olyan egyszerü eventen nem tudtunk részt venni,ahol érdekes lényeket spawnoltak és értékes holmit dobtak ezel a szörnyek. Mert volt player kill. Pvp-t mondanák de ez ark világában mást jelent. Aztán mikor megismertem az ark világát,ugy éreztem ez a játék kárpótolhat az elmúlt 10-en akárhány év elmulsztott dolgaiért. Ezért imádom a modokat. Olyan dolgokat csinálhatok amiket eddig soha,amikre csak vágyakozhattunk. Most én lehek a gm.
    Tudom, talán hülyén hangozhat olyanok számára akik ezeket nem ismerik. Talán az a legegyszerübb hasonlat, mint amikor valaki éveken át éhezik és végre a teritett asztalhoz jut. Az ark-ban mig más játékosokat az motivál, hogy tameljen egy gigát, hogy leölje az összes boss-t, addig engem az motivál, megtudjam alkotni azokat a dolgokat amiket elképzelek. Egy elképzelt játék stilús. Ez néha másoknak hülyeség,sokszor ezért lehülyéznek, meg különféle jelzőkkel illetnek. Nem zavar. De mondok egy másik példát.
    Egy clusterbe kötött szerverek között lehetséges a közös globál cset. Hasonlóan mint mondjuk badcompany szerverein. Feltettem a kérdést már több helyen is, hogy lehet összehozni ezt, megvalósitani. Kértem segitséget,mert az én ismereteim is végesek. Mindössze 2 ember volt aki nagy kegyesen elhintett pár info morzsát,de végül a válaszokból az jött le,hogy ezt csak akkor lehet megcsinálni ha a szereverek egy szerver gépen futnak, vagy azonos a ip cimekben a port számok. Azóta eltelt kb 1-2 hónap vagy talán több is. De nem adtam fel. Azota is folyamatosan keresem kutatom a megoldást. Senki nincs aki azt mondaná , te figyu, abba akonfigba ott egy hibás karakter, oda nem kell szóköz.... ma is hajnalokba nyúló körömölések és szerver restartok tömkelege után irom ezt a kommentet. És ugy tünik megvan a megoldás. Ha ezt leirom mit hogyan kell csinálni, hova mit kell beirni másoknak ez csak pár perc és megoldotta,de nekem ez hetekbe, hónapokba telt. Talán emlékszel, pár napja felvetettem mi lenne ha a g-portalon össze állna egy clusterbe pár ember akik ott bérelnek.
    Hatalmas felháborodás volt a reakció. De elárulom. Nem kell egy accounton legyenek a szerverek,elég ha egy clusterben vannak és meg lehet oldani a közös globál cset dolgot. A megoldáshoz,a teszteléshez, egy lehetöség számomra hogy van pár ember aki megbizik bennem és hozzá férést enged a saját accountjához a szerveréhez. Ennek köszönhetöen találtam meg a megoldást.
    Bocsi a hosszú irásért,csak azért irtam le mert miután kiálltál mellettem ugy érzem talán jobban megértesz.
    Köszi.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.07.04. 12:40:03
  • Bozi_Vilag
    #11790
    Nem mondhatom, hogy mindenben egyetértek Apofisszal, sőt...
    De azért ez kicsit erős. Ha zavar, akkor menj vissza a FB-csoportba, ahol nincs ott, úgyis több a tag, és nagyobb az aktivitás.
    Lehet, hogy nem a legokosabb, vagy mindent legjobban tudó tag. Lehet, hogy furcsa dolgokat csinál a szerverén. De csak azért, mert élvezni akarja a játékot, akárcsak mi. És tudod mit? Nem tudom ezért hibáztatni. Sőt, segíteni is próbál az összes tagnak, ami több, ami elmondható a legtöbb társunkhoz képest. Lehet, kicsit a saját dolgait ajánlja, de mindenkinek maga felé húz a keze.

    És tessék: most nem Apofisz neve lesz fent az oldal tetején, mert az enyém.
    Mint mondtam, tényleg nem értek egyet vele a legtöbb dologban, de erős és felesleges támadás volt egy olyan ember ellen, aki nem érdemli meg.
  • Rae Apofisz #11789
    Ugyenezt én is kérdezhetném, nem gondolod ? Ha nem tetszik tovább lehet lapozni. Már meguntam a tefajtádnak való magyarázást mert ugyem értitek,mert nem is akarjátok. Az amirete azt mondod ,hogy lebuktam, jól mutatja miféle emberek vagytok ti. Gondold végig, miértakartam volna eladni ? Szerinted, én akartam rendszeresen játszania rab gamingnál, egy olyan szerveren ami valakinekaz otthoni sajátgépén fut ? Ez kész vicc. Én csak azt hibáztam el, hogy voltam olyan naiv, azt hittem nektek jót teszek,hogy majd valaki örül neki. Ehelyett lehappoltátok a kereskedő házból és mint véres rongyot azota is hurcoljátok, mondván csaltam, meg lebuktam. Én soha senkit nem vádoltam tudtommal semmi ilyesmivel nyilvános helyen meg főleg nem, ti mégis megteszitek. Sőt, egy árva rossz szót nem szóltam a szerveretekre pedig lett volna mit. Ha nem tetszik a képem, ellehet ballagni innen. Ennek a forumnak is van gazdája, van szabályzata, majd ő eldönti kell e engem innen kibannolni,megsértettem-e valamilyen szabályt.
    Amihez meg nem értesz ne szólj bele.A szabad idömet meg hogy mire használnom semmi közöd,se semmi más magán életi dolgaimhoz.
    Ugyhogy hátrább az agancsokkal. Szerintem senki nem kiváncsi a ti nyavajgásotokra, hogy igy az Apofisz, meg ugy az Apofisz. Amiket adok tanácsok, meg nem kötelező megfogadni. Akit érdekel majd eldönti kell-e neki a tanácsom vagy nem.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.07.02. 16:40:18
  • Trafalgar
    #11788
    Apofisz fárasztó vagy itt is, meg mindenhol. Már mi a fenének kellene egy mezei playernel a configba kotorászni???? Azért, mert ez a te MÁNIÁD, és próbálod ráerőltetni az emberekre. Én is béreltem, és most is bérlek szervert, az egyetlen dolog ami miatt az ini.-t elő kell venni, az a SS-es vízvezeték, víznélküli kapcsolatra állítása. Semmi más, mindenre van gomb, opció! Az S+ módot meg nyugodtan le lehet cseréni SS-re, összedolgoznak, kompatibilisek. Semmi nem tűnik el. Az alább említett Demo gun nevű fekete pisztoly az SS-be változatlanul megvan. Apofisz, talán kicsit emberbarátabbá kellne tenned a szerveredet, ha már annyit fizetsz érte, évek óta. Egy kezemen megtudom számolni az utóbbi év játékosait, aki minimum 5 órát eltöltött nálad. A sok marhaság, meg ini-be kotorászás, buherálás, Spawnolt bossok a pályán, loot lecserélése, stb nem egy játékosmágnes. Addolások, (rab gaming aukciós házba is árulni akartad, de lebuktál). Menjél, és unokázzál. Úgy örültünk amikor kiléptél az fb. csoportból, elképzelhető olyan, hogy megnyitom ezt a lapot, és nem a te neved figyel a tetején állandóan?
  • Rae Apofisz #11787
    A cserét óvatosan kell végrehajtani nehogy eltünjön minden. Bár helyi játékban talán ez nem fenyeget. Szerveren érdemes leállitani az egészet, átirni a konfigban azoknak az eszközöknek a nevét amiben benne van az Splus név és utána inditani.
    Már nem emlékszek pontosan de volt valami külömbség ami miatt vissza tértem az SS modhoz. Valami a klonozóval kapcsolatban rémlik.
    Én az ilyen tárgyak vissza vételére jobban szeretem használni az Ark Automated2-ben található távirányitó szerü dolgot. Már többször jártam ugy,hogy leomlott a fél épületem, vagy véletlenül felvettem az oceán platformot egy apró félre lövés miatt. Ami az AA modban van szerintem pontosabb és jobban jelzi mikor lehet nyomni tüzgombot. Az kimondottan olyan két balkezeseknek jó mint én
  • Caliph
    #11786
    a superstructures modban marad a pisztoly,és minden más ami az s+ modban volt,az s+ modban pedig módosul s+ multitool és s+ omnitoolra. a szerón ahol vagyok ott az s+ lecserélték az ss módra,szóval nem tudom a multitool és az omnitool hogy működik. ha a régi megoldás kell akkor s+ helyett rakd fel a superstructures modot,teljesen ugyanaz mint a régi s+ volt.
  • T62A #11785
    Köszi. Akkor benne van ez a lehetőség is, csak meg kellene keresnem?
  • Caliph
    #11784
    az a pisztoly az s+ illetve az ss mod része. illetve az s+ már megvariálta ,egy multitoolba rakta az összes funkcióját.
  • T62A #11783
    Sziasztok!
    Feliratkoztam egy módra, még régen olyan módra ami egy fekete pisztolyt ad, és 1 db szalmából lehet legyártani. Ezzel a móddal vissza tudtam venni a cuccokat, illetve ez elhelyezett tárgyakat, anélkül, hogy megsemmisítettem volna. Ezt a módot nem találom a műhely-elemek között. Viszont a játékban elérhető, most vagy berakták és nem módként van már bent. Viszont ki lehet választani elég sok mindent, ha nyomva tartom az R gombot, ha az építést teszem be akkor nem visszaveszi, hanem megsemmisíti azt a tárgyat amit vissza szeretnék venni. Tudtok erről valamit? Ezt a módot ismerem Builder's Helmet ha valaki ajánlaná, és használom is. De hiányzik a pisztoly is azzal a funkciójával ami régen volt. meg gyorsabb is volt, mert ha nem figyeltem a sisakossal néha nem azt vettem vissza amit szeretem volna, mert a kijelölés hirtelen átugrott másikra.
  • Rae Apofisz #11782
    Igen,nekem is ez ez volt az egyik tippem igy utolag. Akkor még azt sem tudtam,hogy tudnak aludni a dinók. Olyan mmo játék után kezdtem bele arkba ahol szabad volt a player kill, ütötték verték egymást az emberek és loptak raboltak egymástól amit csak tudtak. De ott teljesen másként zajlott mint ark-ban. Kellett egy kis idő mire megszoktam itt teljesen másként mennek a dolgok :)
    Már az első találkozás más emberekkel is fura volt. Köszöntem, sziasztok. Erre szó nélkül megöltek :)
  • Rae Apofisz #11781
    Bocsi ha félre érthetően fogalmaztam. Ne magadra vedd,nem rád értettem. Csak más csoportokban is leirtam ugyanezt és van ahol élesen kritizálják az ötletet. Bocsi, nyilván te nem tudhattad máshol mit irtam.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.07.01. 11:43:57
  • PiszkosFred
    #11780
    Akkor most nagy levegő és nyugi, én csak kérdeztem valamit, amire egy sima "nem" is elég lett volna.
  • Rae Apofisz #11779
    Nem kavarnak össze semmit. Annyi az egész amit a játékosoknak tudniuk kell,melyik pályán milyen mod fut. Ez a szerver adminok dolga lenne hogy közöljék. Mert amit egy mod ad, azt nem lehet átvinni oda ahol nem fut az a mod. Ha belegondolsz, most is vannak clusterek és eltérő modok és nincs velük ilyen gond,hiszen vannak. Mitöbb vannak clusterek ahol pvp és pve szerverek is vannak clsuterben és mégis müködnek. Tehát a játékosok ezekkel vissza élni sem tudnak. Azzal már tudnának ha egy lv 500 -as játékos átmegy egy pvp szerverre ahol lv 150 a maximum. Ezen kivül amit át tud vinni maximum az általános nyersanyag. Vannak kritikák,hogy mert pvp-ről elviszi pve-re a dinót ne tudják raidelni. A megoldás pedig tök eccerü. Pvp oldalrol kikell kapcsolni a dinó feltöltést, és ennyi. Aki oda átvisz egyszer egy dinót az ott is marad. De akár pvp oldalon a dinó letöltést is lehet tiltani, akkor meg átvinni se tud.
    itt a kérdés csak az,akarják e a közös clsuter vagy sem. Az hogy most én kibérlek 10 szervert és összekötöm, semmivel sem külömbözik attol ha 10 ember bérel 1 szervert és az van összekötve. Csak egy probléma van egyes emberek számára. Az hogy ezt én irtam. Ugyanezt más tenné szuper ötlet lenne. Nincs ebben semmi ördöngösség. Mindenki a maga szerverén maradna admin. Csak annyi múlik a dolog összetudnak e dolgozni az adminok vagy sem. Ha nem jobb ha besem lép a clusterbe.

    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.07.01. 11:41:49
  • PiszkosFred
    #11778
    A szervereden futó modok nem kavarhatnak be, ha mod nélküli szerverrel kapcsolná (vagy szeretné) össze, vagy azt is szinkronizálni kell és egységesen használni itt is, és ott is?
  • Caliph
    #11777
    hát én ilyen állatról nem tudok...esetleg a scorched earthös morellatops ugorhat be,ami képes vizet tárolni és tudsz belőle inni...és ha régen volt még a fordítás is gyerekcipőben járhatott szal lehet félrefordítás volt...nemtom.
  • Rae Apofisz #11776
    Sziasztok.
    Egy javaslattal szeretnék előállni azok számára akik a g-portalon PC Ark bérelnek szervert. Ha egy szervert béreltek és szeretnétek clusterbe belépni használjátok cluster id-nek a HUNARK2020 nevet. Igy ezek a szerverek között létre jön egy átjárhatóság. Fontos hogy a játékosok számára egyértelmü legyen milyen szerver ahova éppen átmenne ezért legyen beleirva a szerver nevébe hogy Epic vagy Steam vagy Epic&Steam. Azis fontos,hogy azonos level szint legyen minden szerveren. A javasolt játékos max lv 150 vad dinók max lv 300.
  • Rae Apofisz #11775
    Szeretnék kérdezni a régi motorosoktól. Kb 3 évvel ezelött mikor kezdtem az arkot, és elöször mentem fel egy szerverre pont bele botlottam egy csapat játékosba. Akkor még nem tudtam mit csinálnak,de ha jól rémlik akkor egy trice (vagy valami nagy) feküdt kábultan a földön,és mikor oda mentem megnézni, azt irta hogy szomjas. Nem hogy éhes, hanem szomjas. Megkellett itatni. Azota se találkoztam ilyennel,csak most eszembe jutott. Akkoriban igy kellett tamelni vagy ez valamilyen mod lehetett ? Akkor nem igazán tudtam kérdezni mert elzavartak :)
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.07.01. 00:32:40
  • Bozi_Vilag
    #11774
    A quetz is jobbklikkel veszi fel
  • PiszkosFred
    #11773
    Igen, #11770-ben kiderult a turpissag :) Most mar csak a kreativitasod szab hatart a felkap es ledob modszernek :D
  • cohors
    #11772
    Köszi a képet és az infókat, most már sikerült beállítanom, és nem a "C" bill., hanem a jobb egérklikk a nyerő az argentavis- nél!!!
  • Caliph
    #11771
    és tényleg,bocsi a félreinfoért...bakker
  • Trafalgar
    #11770
    Mert nem a C vel, hanem a jobb klikkel kell felvenni állatokat az agrival. A sari-quezt veszi fel C vel!
  • PiszkosFred
    #11769
    Host / Local menüpontban a GENERAL fül mellett van egy ADVANCED is, ott. Mutatom:

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.06.30. 18:56:56
  • cohors
    #11768
    Nem találom a beállításokban, a billentyűzet kiosztásban, a helyi játék/általános/ark szabályokban sem...A PVE mód eddig nem volt kipipálva, most pipa, akkor sem vette fel.
  • Rae Apofisz #11767
    Igen,de nem tehetek róla. A velona meg a gacha annyira ronda hogy már cukiii. Kell nekem kategória :D De megnyugvásomra nem csak én vagyok igy vele.
  • PiszkosFred
    #11766
    Szerver (/singleplayer) beállítás miatt valószínűleg, azt megnézted már? A PVE környezet alapbeállításai mellett se játékost, se dinót nem tudsz megragadni, csak ha engedélyezed a beállításokban.
    Lásd #11758
  • cohors
    #11765
    Köszi az infókat, megvan a ragnarok és a crytal is, sőt a the center és a valguero dlc is. Gondoltam az alap the islandon tanulgatom, talán könnyebb, de itt is számtalanszor meghalok, a semmiből jönnek elő a ragadozók, pedig tiszta a terep amikor landolok. Hát az argentavis-al még nem sikerült felemelnem senkit, hiába nyomom a "c" billentyűt, pedig látom, hogy kinyújtja olyankor a lábait, de nem adom fel.
  • Caliph
    #11764
    single player pve szerón a nagy része a listádnak fölös. jó értem hogy ezek a különleges állatok,meg hogy megkönnyítik az ember életét. de mindnek van hogy úgy mondjam "helyettese" velanonak ott a turretek,meg a plant x,bár ugye pve re semmi nem kell. managarm se .
    owl az kell a pellet miatt a gachanak,de ha nincs gacha,owl se kell :D quetz se életbevágóan fontos,majdnem egyszerűbb wyvern tojit meg tejet lopni,ha magasak a szorzok (olyan 5x körül) már tejből is alig kell,ha van s+ nanny akkor még tej se kell...yuti rex meg daeodon meg bőven elég bossozni. rock drake is kb csak abiban jó. farmoláshoz meg hód,doed meg anky kell. ezzel van fa kő meg metal,rostot szed sarlóval,bogyót meg már akár egy tikeal.. :) innen már csak idő,és pven az ember nem nagyon siet sehova :)
  • Rae Apofisz #11763
    Én ezért kinlódok a konfigommal. Az egyik kedvenc lényem a velonasaur. Sajnos nem mindenhol van. Más playerek kedvenceivel összegezve nálunk kb ez a kedvenc lista,random sorrendben.
    Velonasaur, managarm,snow owl,rock drake,gacha,quetza,argentavis,deino,wyvern,yuti,magmasaur,bloodstarker,bronto, giganto, kb ezek.
  • Caliph
    #11762
    alap islandon nincs griff.
    ajánlanám a ragnarok vagy crystal isles pályákat,ingyenes dlck,ott vannak,több mással egyetemben is,ami islandon nincs
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.06.30. 10:26:10
  • cohors
    #11761
    Köszi a tippet! Az alap "the island" pályán tolom, nem pve -ben, még nem találkoztam griff-el, nem tudom melyik részén lehet a szigetnek. Ezek szerint többet tud az argentavis-nél,
  • Rae Apofisz #11760
    Szia. Ha nem veszed rossz néven szeretném a figyelmedbe ajánlani a griff-et. Nem kell hozzá nyereg és repülés közben ugy tudod irányitani hogy kézbeveszed a fegyvert és tudod használni.Én ezt arra használom,hogy ennek a segitsgével tamelek Quetzát. Igaz lassan repül de én igy is szeretem és erre használom, amit irtál. Csak egy jobb klikk és már fel is vette. Persze ez sem mindent tud szállitani de legalább van platform nyerge amire lehet épiteni.Én ágyat is szoktam rá rakni,ha esetleg le esnék, vagy más okból meghalnák ott tudjak éledni.
  • cohors
    #11759
    Köszi a gyors és korrekt választ. A "c" billentyűvel műkszik. Gyakorolni kell, könnyű eltéveszteni a célt, ráadásul ilyenkor gyorsan csökken az Argentavis kitartása.
  • Caliph
    #11758
    c betű ha nem állítottad el az alap bill beállításokat
    illetve ha pve ben inditottad a pályát akkor külön engedélyezni kell,mert pveben alapból csak szelidíett dinót és törzsbeli embert tudsz szállítani
    ebben az esetben a pálya beállításokban keress valami enable flyer carry vagy hasonló sort és mehet rá a pipa
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.06.29. 20:49:13
  • cohors
    #11757
    Hali, kezdő ARK -os vagyok, a segítségeteket kérem, single p -ben haladgatok. Sikerült megszelídítenem egy Argentavis-t, teherhordásra alkalmazom, remekül teljesít. Viszont azt nem tudom, hogy a lábaival, hogyan lehet megragadni, felemelni, szállítani, majd ledobni a különböző állatokat. MI lehet a parancs, vagy mit és hol kell beállítanom? Egeret és billentyűzetet használok. Videókat már láttam, hogy így szállítanak a ketrecek, karámok fölé állatokat, majd ott leejtik és utána jöhet a szállított dinó szelídítés.
  • Rae Apofisz #11756
    Bronto is. Volt amikor a házam tetején mászkált és elkövettem azt a hibát hogy megütöttem. Pár legyintéssel földig rombolta.
    Nincs annál bosszantót mint amikor egy bronto a házon sétál és éppen ott jön rá a kakálhatnék. Bele a házam közepébe. Még jó hogy megütöttem :)
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.06.28. 10:25:46
  • Caliph
    #11755
    elvileg a kő falat már nem csapja át semmi,talán csak a giga meg a titano. talán még az alfák,meg a százlábú :D halálkukac is,dodorex és dodowyvern(ezek eventkor jönnek elő),bossok,titánok,managarm,corrupted dögök(ezek kihalás dlcs dögök) meg a calichoterum vagy mi,ez ilyen karmos dög


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.06.28. 09:35:09
  • Rae Apofisz #11754
    Nekem többször is volt olyan,hogy mig bent voltam a házamban kivül megtámadta a falakat egy raptor. Volt amikor éppen egy alfa. A falon keresztül megtuduk ölni egymást. Elöször ő engem,majd én őt. És kitartott a kő fal. Arra nem emlékszek hogy egyáltalában sebezte-e a falat,de ez egy bug. Átlóg a falon a feje és sebezni is tud,meg őt is lehet sebezni. Elvileg valahol van egy lista hogy melyik lény milyen épület fajtákat tud sebezni.
    Én a raptorokat nem szeretem ezért nem is nagyon szoktam tamelni öket. Néha van egy-egy tek raptor aminek nagyon szép szinei vannak,ez miatt előfordul hogy betamelem de csak disznek szoktam használni. Ha még nem, majd észre fogsz venni egy érdekes dolgot.
    Amig vad a lény, példánál maradva a raptor,van hogy olyan gyorsan tud futni hogy nem tudsz elfutni elölle. Azonban ha betameled már nem ennyire gyors. Én személy szerint többre tartom a deinochust meg a velonát. A deino hasonló a raptorhoz de egy picivel agresszivebbnek tünik, tollas és véreztető effekte van. Rákapaszkodik az áldozatára a karmaival és úgy harapja.
    Valguero pályán egyszerre mind 3 boss jelen van a boss arénában. (Nem tudom most is -e már rég nem jártam ott) van erről egy videó ami álltal kedvet kaptam a deinokra. Nézd meg mit müvelnek csapatban. Dragont pikk pakk kivégezték.

    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.06.28. 07:38:32
  • tutyimutyi2
    #11753
    Köszi, bárhogyan is próbáltam rákeresni sehogy sem akart a google kidobni egy listát hogy mely dínok kaphatják meg ezt a boostot.
    Illetve hülye kérdés de ha csinálok kő oszlopokból egy ketrecet becsalom oda a raptort akkor kitart a ketrec addig amíg mondjuk egy pump action-el szétlövöm a fejét?