11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Rae Apofisz #9991
    A nagy kövek közül már néhány le esett a szívemről :)
    Még egyenlőre ki crashel valami dx11 -re hivatkozva de megvan végre az ebayos vga :D Ha sikerülne úgy beállitani hogy a játék is menjen hát nem is tudom, felérne egy lotto 5-el :)
  • ncc1701
    #9990
    Meg lettél arkozva. :)
  • T62A #9989
    Ez is érdekes most nézem a profilom a steamon belül a mód ott van.Miért tűnt el a játékból,nem értem Ma lett frissítve írja "febr. 28., 0:38"
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2019.02.28. 14:07:22
  • ncc1701
    #9988
    Amikor elindítod a single player játékot, ott tudsz modot hozzáadni/elvenni. Ha jól emlékszem, mert évek óta nem néztem.
  • T62A #9987
    De hogy tegyem vissza,mikor én fel voltam iratkozva úgy jelent meg a mód a játékban,és úgy tudtam hozzá adni magához a játékhoz.
  • ncc1701
    #9986
    Akkor tartom, amit írtam, ha visszateszed az s+ modot, és a jó mentést, akkor meglesz mindened.

    Amúgy nálam is frissül minden automatikusan. Annyi bonyolítás van, h ha egy szerveren nem frissült a mod, akkor egy frissült modos kliens nem tud rá csatlakozni. Szerver mod frissítése pedig csak szerver restartkor lehetséges (pontosabban mikor áll a szeró), ezért is szokták az unofficial modolt szerókat x óránként/naponként automatice restartolni. Nekem ezzel nincs gondom, mert csak nagyon komoly breedelés esetén fut nonstop.
  • T62A #9985
    lammaer "Kedvedért megnéztem, sokan sipákolnak hogy mindenük eltünt, ugyanis S+ update volt.... remélhetőleg volt biztonsági mentésed"
    Single playerben játszok.Azért írtam,hogy törölték,mert anélkül tűnt el,hogy én hozzá nyúltam volna.És a módok hozzáadása helyen se látom.Tehát vagy a mód készítő,vagy maga a játék készítők csináltak valamit.Tegnap frissített a játék,ha jól emlékszek 23-kán léptem be utoljára.Nem játszottam vele vagy 3-4 napig,tegnap elindítom frissít.Belépek,és sehol semmi.Tehát maga a frissítés vágta gajra.Nem úgy vagyok mint te,nálad szerintem nem nagyon tudnak bele piszkálni magába a játékba.De én amit adnak frissítést a szerint játszok.Itt egy pl,van a stack mód,ha jól írom.másnál egybe rak nyers fémet 5000 db ot,nálam is,de nálam eltűnik általa a polimer,és az elektronika az eszterga gépből.Másnak meg megvan mindegyik,főleg szerveren.
  • ncc1701
    #9984
    Ki törölte a modot, valakinek a szerverén játszol? Mert akkor le lehet cseszni az admint, h ritka nagy farok volt, és tegye vissza a szerver mentést modostul. Az teljesen normális dolog, hogy ha egy modot levesznek a szerverről, akkor eltűnnek az ahhoz kapcsolódó dolgok. De ezt a szerver admin is tudja, ilyenkor azért azt szokták csinálni, h előre szólnak pár héttel, h xy időben törlünk mindent, és még kivesszük ezt-meg azt a modot. Vagy éppen hozzá tesznek.
    Olyat senki nem csinál, h töröl csak úgy egy modot. Például nálam ezért van az, h építő elemekből csak a vanilla eszközöket használom, vaultokból is, h ha valami borul, akkor ne essek nagyon pofára.
    Ha a saját gépeden játszol single playert, akkor meg magad okolhatod, de ha visszateszed a modot, majd a mentést, akkor meglesz mindened.
  • T62A #9983
    Köszönöm neked,hogy megnézted.RENDES VAGY!Viszont nem jól írjátok már bocs,hiába rakom vissza a mentést,ha már törölték a módot.Azok nem fognak újra megjelenni,és ki sem tudnám belőlük venni a cuccot.Ez akkor működne bár programozó nem vagyok,de átgondolva akkor menne ha visszatennék a módot,utána beraknám az utolsó mentést.Belegondolva Izlandon mennyi cuccom tűnt el,szabályosan fáj a szívem az a sok időm energiám amit ráfordítottam.Volt két sziget között egy hosszú híd üveges.Én jobban az üveges részeket sajnálom,meg talán a gépeket,mert elég sok cucc fért beléjük.De az üveg olyan szép átlátszó volt,nem olyan mint az a sz@r az üvegháznál,olyan néha mintha zöld lenne.Épületre idétlen használni.Akkor legalább építenék be a játékba a módot.
  • Rae Apofisz #9982
    Egyik player aki kérte rakjam be az S+ emlitett valami Nanny -t. Valami olyasmit emlitett hogy ez imprintben csinálja meg helyettem a dolgokat ha offline vagyok. Te használod ezt ? Mi a véleményetek róla ? Tud valami mást is ?

    https://ark.gamepedia.com/Mod:S%2B_Nanny
  • ncc1701
    #9981
    Szerintem single playerben történhetett a baki, nálam szervernél semmi gond nem volt. De ha lenne is, óránkénti mentésem van egy hétre visszamenőleg... Ha csak 1 modot használhatnék, az tuti az s+ lenne.

    Sáska farmoló állat, nem harcoló, azaz lényegtelen nála a hp.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2019.02.28. 10:48:31
  • Rae Apofisz #9980
    Még jó hogy nem szeretem ezt a S+ modot és nem raktam be a szerveremre, most fájhatna a fejem,pedig többször is kérték rakjam be.
    Én folyamatosan összekeverem a sima és S+ épitő elemeket. Zavar,hogy mindenből kettő van.
    Amugy szöcske felejtős. 450+ os lett tamelés után és volt kemény 4300 hp-ja és nem tudtam rávenni a párosodásra. Viszont az érdekes én 1 kardot adok neki ő mégis 2-vel hadonászik. Ha harcra nem is talán farmolásra és lovaglásra megfelel.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.02.28. 09:45:33
  • ncc1701
    #9979
    Elég nagy update volt, az tény. Olyan cuccokkal, amikhez 135-ös szint kell. :) Viszont kivehettem egy modot, mert most már az s+ item collector gyűjti a gacha kristályt.
  • lammaer
    #9978
    Ilyenkor célszerü steamen az S+ mod oldalra felmenni, és ott megnézni az utóbbi kommenteket. Meg úgy általában a ha vki sok modot használ és anomáliákat tapasztal, akkor a modok steam oldalain körülnézni először...

    Kedvedért megnéztem, sokan sipákolnak hogy mindenük eltünt, ugyanis S+ update volt.... remélhetőleg volt biztonsági mentésed.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.02.28. 08:20:04
  • ncc1701
    #9977
    Ezekben a modokban az a legjobb, h látod az állat statjait, min mennyi pontja van.
  • Rae Apofisz #9976
    Ma sikerült próbaként betamelnem egy sáskát. Igaz csak fele szintü a maxnak, de csak ehhez volt kürtöm. Amugy az Awesoma Spyglas nagyon ügyes, okos kis program. Mintha csak nekem találták volna ki. Sokszor cél nélkül bolygok, találomra tamelek ami megtetszik. Ilyenkor ha sikerül kiütni gyorsan lerakom tálcára a játékot és az ark wikiben kikeresem milyen kibble kell az adott lényhez. Aztán haza rohanok legyártom ha van miből és vissza. De ez a program nagy segitség. Nem egy csőben nézegett, hanem csak egy cél kereszt jelenik meg. Ha ráviszem egy lényre egy kis lapon minden lényegeset ki ir nekem .De ami nagyon tetszik benne, azt is hogy milyen kible kell neki és hány db.Az meg csak plusz hogy látom a torporját is.

    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.02.27. 22:10:48
  • ncc1701
    #9975
    Jogos! :)
  • Bozi_Vilag
    #9974
    Cryopod esetleg?
  • ncc1701
    #9973
    Fene tudja, nálam teljesen ok.
  • T62A #9972
    Nekem be volt rakva a játékon belül,ki se vettem.Nem lehet hogy ki lett tiltva játékból a mód
    ?
  • ncc1701
    #9971
    Nekem ilyet akkor csinált, mikor az adott szerveren nem volt bekapcsolva az s+ mod, és oda transportáltam magam az s+ cuccokkal.
  • T62A #9970
    Mi jó büdös rosseb f@sza van itt?Eltűnt az összes s+ gépek kohó,vegyész munka pad,sima munkapad,eszterga gép.Tele volt a kohóm fémmel,a hűtöm tejjel,mondom felnevelem az a tojást amit 3 napja találtam,erre amibe a tejet tartottam hűtőt eltűnt.
  • ncc1701
    #9969
    Az régi trükk, de valóban bejön. Mantisszal szokták kiszedni a sok elementet, jobbféle csákányt kell a kezébe adni.

    Jaja, kék obi alatti barlang. Official szorzós dimorphodonok nem jók, mert a macik megölik őket. Én oda 3db bossozós therizinót vittem. Csak, h ne adjak nekik esélyt. :) Ha meg egy purlovia leütött, akkor megvédtek, illetve grapplinggal felhúztam magam a mennyezetre, míg a srácok intézkedtek a helyiekkel.
  • T62A #9968
    Erre gondolsz Artifact of the Strong? a jeges barlang,majdnem a kék obeliszk alatt?Ahol jetik is vannak.Miért nem jók oda?Én vittem vagy 20 db,ot.
  • T62A #9967
    Még ahol elfér én a békát használom,meg a Megalania. A Vulture én mindig szelídítek belőle alkalmanként van egy gyűjtő részem,igaz elkerítve nincs,de támadd a célpontot-ra vannak rakva,és oda rakom,ha találok egy nagy szintűt,210,203. Hp-éra ,meg sebzésre rakok nekik,egy 100 db romlott hússal meg elvannak.
  • T62A #9966
    Tudjátok mit találtam ki?Igaz nem elmondom fogtam 3 db mantist,mivel lehet nekik adni kardot,fejszét,csákányt.Átviszem őket az új pályára,és velük fogom a végén azokat a lila földből kijövő cuccokat kibányászni.Szerintem velük lehetne,és talán még többet is adna.
  • ncc1701
    #9965
    Ha gugolós a sztori, akkor ott semmilyen állatot nem viszel át, csak amit a válladra tudsz tenni.

    @T62A: Az is jó, ugyanaz a kategória. SOk legyen belőle, és mindent leirtanak, aminek nincs nagy területre ható sebzése. Islanden a hard snow cave kivételével az összesbe jó, 10-12db-ot viszel, és simán le tudsz velük sétálni az artifactért.
  • T62A #9964
    Barlangokba én ilyeneket viszek elég sokat szelídítettem már meg,vállra lehet venni,és elég jól lehet szelídíteni,mert csak romlott hús kell Vulture
  • Rae Apofisz #9963
    Igen, dungeonra, barlangra gondoltam, .. vagy cave.. A baj az hogy nagyon kicsi a hely, szűk, kanyargós, és van olyan ahol nekem is lekell gugolnom hogy átférjek. De ahogy elnézem ez csak ötlet marad mert egész pályán nincs death worm, igy nem tudnám betamelni sem.
  • Bozi_Vilag
    #9962
    Hmmmmm... az se rossz azért a gigánál, bár szinte soha sincs rá szükség
  • ncc1701
    #9961
    Dungi mit jelent? Mert ha barlangot, és nincs ott medve, akkor vigyél 10-12 breedelt dimorphodont. Felhőben nagyon durvát irtanak.
  • Rae Apofisz #9960
    Egy elképzelésemről szeretném a véleményeteket kérni. Arra gondoltam milyen lenne ha sáskákat nevelnék. Felfegyverezném őket és vinném öket dungiba. Még eddig soha nem volt sáskám. Szerintetek beválna ?
    Még egyenlőre ott tartok lesem várom, keresem a Death Wormot a kürtje miatt. Érdemes ezzel foglalkozni ?
  • ncc1701
    #9959
    Nálam 30%. :) Anno állítottam be még mikor elkezdtem játszani, most már nem birizgálom. Sok vizet nem zavar, és solo playerként azt hiszem, ez nem túl nagy előny. Ami legjobb benne a 10% speed bónusz a lényeimen.
    Bár gigánál ez azt jelenti, h 34k helyett 43k hp-ja van.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2019.02.27. 16:54:33
  • Bozi_Vilag
    #9958
    Ha jól tudom, +20% az imprint, amit ráad stat (ha csak ezzel nem szórakoztál.
    Tehát, a #9957 hozzászólásban írtak alapján kb. 7200 HP lesz.
  • ncc1701
    #9957
    Bocs, 11. mutáció. :)
    Ez már 5984hp-val születik. Gyorsan haladok, mert 8 lány veló szül, és ugye 55x szorzón vagyok, plusz nálam 2-3 percenként jön egy új tojás.
  • ncc1701
    #9956
    5808hp-val. Úgy saccolom, h imprinttel kb 10k-ról fog indulni. A legjobb velónak, amit be tudtam témelni, 41 pont lett a hp-jén témelés után. Most tartok 61-nél.
  • Bozi_Vilag
    #9955
    Az már nagyon jó. Akkor mennyivel is születik?
  • ncc1701
    #9954
    Mgvan a 10. hp mutáció a velón. Mindössze 6 pont kell neki, h imprint után meglegyen a 10k hp.
  • ncc1701
    #9953
    Tudom, régen nekem is víznek mutatta a barlang bejáratokat. :) De azért annak is megvan a fílingje, ha közel epic beállítások mellett játszik az ember. Rohadt jól tud kinézni ez a játék.
  • Rae Apofisz #9952
    A gyenge gépnek is van előnye. beszélgettem egy illetővel a szerveren, akinek elég komoly gépe van. Ryzen7 es proci meg csilli villi vga,...
    Egy teljesen véletlen kapcsán tudtam összehasonlitan két képet. Amit ő készitett és amit én. Ekkor tünt fel,hogy ő nem látja azt amit én. Vagyis fordítva igazából. Egy textúra hiányosságot. Minden pályán megvan ez nálam. Ahol van egy dungi bejárat, vagy rejtett átjáró ami mondjuk sziklafalnak van álcázva, én azt már szinte a pálya másik végéről látom. Egy egyszerü lyuk. De mivel neki jó a grafikája ő egybefügönek látja és nem látszódik neki az ilyen rejtett bejárat. Ezért találok meg minden barlangot, dungeont :)
    Például ilyen. Ha közelebb megyek már nekem is oda rajzolja amit ott van.

    Ezen meg olyan távol van hogy még kisem rajzolta teljesen de a bejáratot már látom. Ami nem látszodik még felette van egy piramis.


    Egyszer jó vga-m lesz egészen hiányozni fog :)

    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.02.26. 22:33:21