11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Ainz
    #11872
    Nem, csak rosszul közölték, csak annyi hogy PS5-re nem jön egy ideig, vagy soha, de amikor kijön PC-re akkor jön majd Xbox-ra is.
    Magyarán a konzol exkluzivitás csak annyit jelent, hogy Xbox lesz az egyetlen konzol amire megjelenik.
  • lammaer
    #11871
    Simán el tudom képzelni hogy valami akció-kaland játék lesz belőle, nem az az openworld cucc mint a mostani Ark...
  • Ironman2
    #11870
    Ez jó!!! Mennyit kaphatott Vin,hogy személyét adta a játékhoz? Amúgy meg csesszék meg,mert 2 év múlva jön az ARK 2,és Xbox exclusív lesz.Először konzolon fog kijönni.Amúgy kiváncsi leszek,ezt mivel lehet fokozni,mert már így is,nem az a játék,amivel elindult.
  • lammaer
    #11869
    Pedig elég szabványos argenta/hóbagoly csapda (eltekintve attól hogy olyan sok kaput használt, 3 v 4 bőven elég.
    Sztem praktikusabb/gyorsabb mint kergetőzni az argentákkal.
  • Caliph
    #11868
  • T62A #11867
    Szeretem ha valaki őszinte! Én is csak belenéztem, igaz én már régen játszotta a játékkal lassan egy éve lesz. Magam is szeretem a csapdát, még most is ha játszanék. Mivel egyedül játszok, de rohadtul utáltam kergetni az állatot, plusz ott védve van, más vadon élő állat bántalmazásától, főleg ha nagy szintű, mert egy ütés, már nem is kap annyi plusz szintet. Még az elején én is elkaptam egy két 50-es szintűt, most már csak 203-210 az alatt csak a nagyon ritka, vagy tojás gyűjtésért.
  • Trafalgar
    #11866
    Rossz volt nézni is, bár lehet, hogy nagyon kezdő koromban, én is hasonlókkal próbálkoztam. Ma már nem csapdázom, de ha mégis, ezt ajánlom figyelmedbe, és az emberke többi csapdás videóját is.
    https://www.youtube.com/watch?v=YtCmS35JOAM
    Utoljára szerkesztette: Trafalgar, 2020.11.25. 18:45:24
  • Qkac77
    #11865
    Argentavis trapping and taming

    Utoljára szerkesztette: Qkac77, 2020.11.21. 21:42:27
  • lammaer
    #11864
    Hát, sajnos én megvette a passt, bár szerintem nagyon akciós volt az is, biztos nem full áron vettem hanem nagy akcióban. De valóban csalódás volt számomra is a Genesis I, én nagyon remélem hogy nem folytaják ezt a bugyuta minijátékos, ingamestoreos vonalat...

    Az okot ad reménykedni hogy elég Aberratin izű volt a teaser, hátha kapunk egy olyan fasza mapot... Abit nagyon szerettem.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.11.21. 16:36:05
  • Caliph
    #11863
    én a mutációkhoz úgy néz ki hülye vagyok,néztem vidiket is,de annyira sztem nem fogott meg hogy túlzottan belemerüljek. S+ mutatorral toltam pár rexet,kilötte a hullámot,3/3 kiirta a két rex fölött,szaporítottam őket megszülettek a kicsit de nem vettem észre hogy mire adódott egyáltalán pont :D ezt nekem irogatni kéne hogy milyen stat változott vagy mi a rák? :D

    mindegy,indo rex is van a szerón,az meg elég OP,de mostanában keveset voltam amúgyis :D majd ha jön a gene 2,felnézek
  • ncc1701
    #11862
    Breedelhetők a sárkányok. El is kezdtem mutációkra hajtani. :) Semmi túl vadat nem tervezek, 10-20 szintet hp-stamina-sebzésre.
  • ncc1701
    #11861
    Srácok, king titánt próbált már valaki úgy kinyírni, h kezdetnek alátesz mondjuk 150 c4-et? :) Ki nyilván nem nyírja, de elég nagyot sebez.
  • Caliph
    #11860
    én megvettem,de pár állaton kívül nem foglalkoztam vele. ez meg ugye ingyenes elvileg,annak akinek megvan a genesis 1 is
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.11.14. 18:09:16
  • ncc1701
    #11859
    Hát ha a 2 hasonlítani fog a mostani genesishez, akkor nálam ez az a kategória, h mikor 10 euró alatt lesz, akkor veszem meg. Nagyon nem jött be.
  • Caliph
    #11858
  • ncc1701
    #11857
    Behalok. Tegnap leltem extin egy barlangi dropban ascendant velo nyerget. Naponta járok oda 2x. Kár, h nem BP. :)
  • Rae Apofisz #11856
    Üdv.
    Ha valakit érdekel pc,steam pve szerver látogasson el hozzám. Catania pálya pár minimális moddal.10x szorzó. Az exp az hát elég érdekes,mert most 1x szorzón ad annyit mint régebben 4x-en.
    [HUN]Company
    176.57.174.134:28415
  • T62A #11855
    Nem játékon belül, azt jelenti, hogy 300 állat/szolgám lehet összesen. Nekem kb jelenleg 245/300-at ír emlékezetem szerint.
    Egyébként köszi, meglesem.
  • Rae Apofisz #11854
    A Follow követést jelent. Pár gugli keresés után ezt találtam. Ebben van valami follow..(Követési idő lenne ?)
    Amit te szeretnél nem tudom. Nézd meg ezt a linket,hátha van ott valami érdemleges.
    https://forums.funcom.com/t/need-server-settings-explained-please/120694
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.08.10. 22:59:01
  • T62A #11853
    Viccen kívül kár, nem tudom az ini fájlban át lehetne-e állítani a FOLLOW-ot, jelenleg 300 állat/szolgám lehet. Ezt szeretném feljebb állítani, de ötletem sincs hol keressem, ha egyáltalán lehet-e.
  • Rae Apofisz #11852
    Több mint 10 évig háborúztam,harcoltam. Ráuntam az ilyenekre. Már csak Hello Kitty-zek. Ezért, és mert nem tetszik, nincs meg. Ja meg azért mert kevés benne a mod és nem lehet addolva játszani.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.08.10. 05:38:55
  • lammaer
    #11851
    Kevés benne a mod, szóval szerintem nincs meg neki/nem játszik vele :D

    Bocsika, magas labda!
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.09. 21:19:26
  • T62A #11850
    Szia Rae Apofisz!

    A conan exiles játékkal te játszol? Megvan neked ez a játék, attól függetlenül, hogy játszol-e vele vagy nem?
  • Rae Apofisz #11849
    Ezer + 1 bocsi mindenkitől de ezt a kommentem helyesbiteném.

    Sajnos sok probléma volt az espic+steam vegyes beállitással. Nem voltak modok, a konfigból kivettem minden egyéni dolgot, és mégis bizonytalan idöközönként magátol auto restartolt a szerver. Ez mellett nem tapasztaltam komolyann aktivságot epic kliensel játszó playerek részéről. Ezek miatt törölve lett epices dolog és már csak steamosok tudnak belépni. Tudom,kellemetlenül érinthet pár játékost. Ezért tölük elnézést kérek, sajnálom de muszály volt tennem valamit mert játszhatatlan volt igy, hogy gondolt egyet és restartolt. Én magam is bázis épités közben tapasztaltam meg ezt. vagy 3x épitettem meg ugyanazt a restartok miatt. Ha tisztán epices lett volna beállitás lehet nem lett volna gond, de akkor meg én nem tudtam volna belépni.
    Szóval, Bocsi.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.08.06. 15:05:00
  • PiszkosFred
    #11848
    Keress rá a mutáció kifejezésre itt az ARK fórumban és olvasd végig ncc kommentjeit, dugig vannak infókkal - ennél részletesebben és profibban nem nagyon fogja senki sem leírni a lényeget.
  • 42Akos24
    #11847
    Sziasztok, érdekelne a mutáció nagyon részletesen hogy hogyan is működik. A nagy részét tudom de biztos vagyok benne hogy van olyan is amit nem igazán értek. Valaki tud esetlegeg egy magyar videót vagy magyar oldalt ahol a mutáció részletesen le van írva vagy a folyamat?(az angol nem igazán lenne jó mert a nyelvtudásom nem az igazi). Előre is köszönöm a segítséget!!!
  • Rae Apofisz #11846
    Sziasztok.
    Egy vegyes szerver cluster szeretnék ajánlani.
    Epiceseknek és Steamosoknak.

    HunCompany,HunVadászok Clusterben

    Hun Vadászok PVE
    Harvest10x, Tame5x, Baby 10x, Exp 10x, vagy All 10x
    player lv 150, wilddino 350
    Valguero+Crystalisles clusterben
    S+,Classic Flyer,Ultra Stack,Super Spyglass,
    Crystal: 176.57.174.245:29915
    Valguero : 176.57.174.65:28415

    HunCompany PVE
    Pc-Epic+Steam
    Harvest 10x, Tame 5x,Baby 10, Exp 10x,
    Player lv 150, Wild dinó 300
    Crystalisles+Extinction Clusterben
    Crystal: 176.57.174.134:28415
    Extin : 176.57.174.87:28715
    Összesen 5 szerver a clusterben crosschattel.
  • T62A #11845
  • Rae Apofisz #11844
    Az erős képzelő erőnek van egy nagy előnye. Ilyennel rendelkező emberek soha nem unatkoznak :)
    Felvettem videóra amikor kipróbáltam. Dobó kocka ugyan nincs de alsó led fény stimmel :)
  • lammaer
    #11843
    Azért elképzellek ahogy szarrámoddolod a kocsit is. Spoiler, kék ledes alsó világítás, nagy hangfalak, visszapillantón óriási plüss dobókockák....:)
  • banita32
    #11842
    Mi Crystalisles-en vagyunk, de szerintem nem sokan vannak. Ma mi voltunk fenn ketten, tegnap talán volt még két srác. Nem tudom hogy ők Steam vagy Epic, mi steam-osak vagyunk.
    A mód nevét én se tudom de talán a badcompany-n volt.... talán medival-os cucc
  • Rae Apofisz #11841
    Bocsi a dupla posztért,csak eszembe jutott egy apróság és gondoltam jobb ha tudtok róla.
    Sajnos hiába 31 napos a hónap a gportalon mindig 30 napos az előfizetés. Ilyen miatt van most is,hogy 7nap múlva, azaz, jövöhéten szombaton, 1-én lejár a szerver elöfizetés. Most igy hirtelen fejből nem tudom a gportal hány nap haladékot ad,de 3-án legkésöbb 4.-én belesz fizetve. Remélem ebben az 1-2 napban nem állitják le mert az nagyon nem lenne jó mert megváltoznak az ip cimek. DE, ha mégis igy történne semmi nem fog elveszni mert mentésből minden megy majd tovább. Viszont ha valamit változtatni szeretnétek azt még most beszéljétek meg mert 5.-étől nem leszek gép közelben szombatig. Vettem egy autót és lesz vele némi foglalaltosságom és dobbantunk hévizre amolyan nyaralás félére vagy mi. A hátam közepére se kivánom de muszály menni ha nem akarok itthon balhét :)
  • Rae Apofisz #11840
    Nem tudom hova költöztél be de ha rakok be modot akkor nem tudnak belépni Epic-esek. A tame meg igen, 10x esen felejtödött, demár levettem 5x-re.
    Megmondom öszintén egy hajszál hiján majdnem mindekit töröltem. Amikor felléptem mindig üres volt a szerver. Gondoltam ha nem használja senki akkor vissza babrálom steamosra és felrakok modokat. Még jó,hogy elöttemegnéztem ftp-n hogy mizu van. 37 player van Hc1-en
    2 crystalisles meg nem akartam, ezért lett a HC2 is mod nélküli és kérésre exctingtion.Amit én nem kedvelek, igy most átmentem Hun Vadászra. :)
    Az a fehér fal nem rémlik, viszont fél fal-at én csak a kastély épitősben láttam. Amugy nekem mindegy,de beszéljétek meg.Kizárjuk epiceseket és lesznek modok vagy marad igy.
    De ha mindenképpen fehéret szeretnél akkor le is lehet festeni :)
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.07.25. 00:01:59
  • banita32
    #11839
    Én meg beköltöztem hozzád végre :)
    Tök szupi minden, köszike. De ha már a módokról volt szó (had legyek már pofátlan ) van egy mód amibe a kőfalak fehérek, barna farésszel és vannak benne fél falak is. Azt én úgy szeretném....
    A tame tényleg csak 5x-ös? pedig olyan gyorsnak tűnik... épp "panaszkodtam" is hogy nem ér semmit a kibble.
  • Rae Apofisz #11838
    Értelek én. Elmondtad te is meg én is a kb 2 végletet. Igy legalább van választási lehetősége :) Nem tudhatjuk, lehet ő is szeret babrálni :)
    Igy tudja lehet igy is meg úgy is játszani.
    Amugy ha érdekel valaki Epicest a crystalisles pálya mellé beraktam Epices verzióban kérésre az Exctinction pályát clusterbe
    Steamos és Epices is tud játszani. Mindkettön egyforma konfig. (Nem is tudom mi lesz velem modok nélkül )
    176.57.174.87:28715
  • lammaer
    #11837
    Figyu, értem meg látom hogy te miért szeretsz modokkal babrálni. Nincs azzal semmi baj, mindenki úgy játszik ahogy akar, neki tetszik.

    Csak alapesetben szerintem egy újoncnak nagyon nem jó követendő példa a tiéd, mert sanszosan a saját játékélményét teszi ezzel tönkre. Az egy másik szint, másik világ, nem az emberek 95%ának való, szimplán mert te nem is igazán a játékot élvezed hanem a babrálást, variálást, matatást, próbálkozást - sokszor elmagyaráztad már. Ezzel nincs is baj, csak sanszosan egy átlag játékos a játékélményért játszik, nem azért amiért te.

    Tényleg nem bántásból írtam amit írtam, inkább csak szerettem volna Cohorsnak megvilágítani miért abszolút nem baj hogy EPICes Arkja van, modok nélkül.

    ui: a szerveredről egy szót sem ejtettem.. :P
  • Rae Apofisz #11836
    Engem pont ez ragadott meg az Ark játékban,ez a sok szinüsége.Én több mint 10 évig játszottam hivatalos szervereken különféle játékokkal.
    Még leirni se tudnám mennyit szenvedtünkegyes dolgokkal. Akkoriban még megtettük,hogy napi6-8 órán keresztül folyamatosan öltük a lényeket akár 2-3 hétig is hogy 1 szintet léphessük. Mindezt pvp környezetben.Vannak páran hozzám hasonlóan mod mániások. Sokan ebben a kényelmet látják. Nyilván egyes modokban az is megvan de nem az a lényege.Hanem egyszerüen csak tetszik, mert szép, mert tök jól néz ki,mert ad valamit ami az alapjáték nem. Rengeteg épitkezős mod van. Tök szép házakat lehetépiteni. Akár kinai pagodát, kastélyt, várat,réz fém tárgyakat, van amit tök szép dinót rak be, vagy csak éppen egy nagyon szép pálya. Az elmúlt 1-2évben ez beigazolodott. A valguero és a crystalisles pályaegy moddolt pálya volt, nem dlc. Akkoriban rengetegen ellenezték,traktorral kellett oda vontatni az embereket. De amint dlc lett érdekes modon rengetegen ezeken akartak játszani. A másik az,vannak playerek akik napi szinten csak pár órát tudnak játszani. Nekik rettentö nagy segitség lehet egy-egy mod.Ugyanakkor vannak olyan mod nélküli szerverek ahol 50 meg 100 szoros szorzók vannak. Számtalan olyan szerveren voltam ahol kivágtam egy fát, pár követ és nem birtam mozdulni a sok nyersanyagtol és pár perc alatt 50-60 as szintü lettem.Olyan is sok van ahol éledés után 5 perc múlva éhen haltam, és még sorolhatnám az ilyen eltúlzott dolgokat. Nálam bár vannak modok,de mindig igyekszek az egyenúlyra. Ha könnyitek valamiben akkor nehezitek valami másban.
    És még valamit megkell hogy emlitsek. Az ark fizetős játék. Rengeteg embervan olyan mint én,aki imád játszani. Elsem hinnétek hányan. Sőt, még nálam jóval idösebb emberek is. Voltam olyan klánban ahol én voltam a legfiatalabb, én voltam az öcsi.
    Viszont nagyon kevesen vannak akik hajlandóak fizetni egy játékért. Érdemes megnézni az Ark játékosok átlag életkorát. Amint ingyenes vagy komoly leárazás van azonnal megszaporodnak a játékosok. Összeálltunk páran akik szervert bérelnek és össze kötöttük clusterbe a szervereink. Nekem 2 van. Gondoltam teszek egy próbát és az egyiket megcsináltam ugy tudjanak rajta játszani epicesek is. Mindössze a lentebb leirt könnyitések vannak. nincs mód,csak annyi hogy nem 100 db a stack hanem 5000, kezdéskor a súly birás nem 100kg hanem 5000kg. Ugyanakkor ösztönzve vannak az emberek hogy menjenek és öljenek dinót, hogy dolgozzanak mert abbol kapnak több expet,abbol kapnak jobb cuccokat. Magam is meglepődtem,de alig pár nap alatt 37 player lett a szerveren. Elöször felsem tünt, majdnem wipeoltam a szervert steamosra,de most viszont azon filozok lehet a másikat is epicesre kéne állitani egy másik pályával.
    Szóval igen, sokan szeretik az alap játékot,főleg akinek még új. De olyanokmint én akiknek van némi más mmo játék ismerete azok szeretik a modokat. Ami engem illett, a francnak sincs már kedve ilyen alap dolgokkal bajlódni. Nekem már sokkal inkább más dolgok tetszenek.
    Egyébként amik nálam vannak modok nem olyanok ami lammaer felsorol. Nálam nincs tamelés könnyités. Sőt, mig máshol általában 10x a tame speed , nálam csak 5x. Ugyanigy az exp is. Lv 105 ig offical szerver szerinti az exp igény, de utána van lehetöség tovább fejlödni lv 150 ig.Viszont ekkor már vért izzad mindenki mireegy szintet lép. Azért már komolyabb teljesitmény kell. Talán az automated ar ami kényelmi. Rendet rak a szekrényekben,van wireles generátor ami nem elementel hanem gázolajjal müködik, a közismert s+ helyett az ss mod,egy dinó kereső,statmutató távcső és egy jutalmazó rendszer. Meg idönként az aukciós ház a kereskedéshez. A fő mod, a fö változtatás nálam csupán az, olyan dinók is vannak amik alapból nem lennének a pályán. Gacha, velona, hó bagoly, rock drake, managarm, tek lények, és egyes helyeken megnövelt resourcek. Egy picivel több obsidian, egy picivel több fém, stb.
    Hát ez az én agyon moddolt szerverem. Sokszor olyanok mondanak véleményt róla akik soha nem is játszottak ott. Dehát, ark világában ez már csak igy van :)
  • T62A #11835
    Én mikor kezdtem, megtetszett egy raptor ami kitűnt a többi közül. Az volt a terv megszelídítem, majd kiderült, hogy nem lehet mert alfa. Utána már az éltetett, hogy valahogy megöljem. Olyan sokat szenvedtem, és elég sokszor meghaltam, és sok állatomat is megölt. De a végén sikerült, becsaltam a vízbe, és nem tudott kimenni. Én meg megöltem egy cápával (Megalodon) Ez rohadt jó élmény volt, hogy saját erőből kivégeztem.
    cohors. Én is azt javasolnám kezd el a játékot alapon. Ha van olyan jó, cuccod, vagy állatod amit féltesz azt ne használd. Ha már van egy kis rutinod, utána érdemes egy két módot felrakni, meg egy két dolgot beállítani az ini fájlba. A sok mód ami össze vissza variálja a játékot, egy kettőre ráunsz a játékra. Igazat adok lammaer-nek, én is sokat menekültem a vad állatoktól, de ez nem tántorított el, hogy el ne kapjam. Igaz már én is használok módot, de nem 60 db van fent. Én csak azt használom amire szükségem van.
  • lammaer
    #11834
    Szerintem ne hagyd magad megfertőzni Apófisz mester modmániájával :)

    Én azt javaslom, bátran kezdj neki a játéknak úgy ahogy az EPICen is van, modtalanul, és érezz rá milyennek is csinálták a készitői. A modok teljesen megváltoztathatják a játékot, a legtöb esetben a könnyítésre, egyszerűsítésre mennek.
    Az ark alapállapotban irdatlan mennyiségű tartalommal bír, én a 3000 órám 80-85%-át modok nélkül játszottam. A legtöbb moddal az a baj hogy nagyon megkönnyíti vagy leegyszerüsíti a játékmenetet, igy a játék hamarabb elveszti a szavatosságát.

    Mondok két példát: a játék szerves része az hogy sokáig keresgéled a magas szintű állatokat hogy befoghasd őket. Ez egyfajta munka, de amikor végre megpillantod és be tudod fogni azt a fránya 150+os Rexet, akkor az egy élmény, élvezheted a jól megérdemelt munkád gyümölcsét. Persze van olyan mod ami egyből megmondja hogy milyen koordinátákon találsz milyen szintű állatot.... sőt, olyan mod is van ami ad neked egy olyan puskát amivel egy lövésből kialtatsz mindent... megspórolod a lőszergyártást, a ketrecépítést, a menekülést a felbőszült rex elől stb.... kb az élményt amit a játék ad.

    Vagy: ez egy túlélő játék, sokszor meg fogsz halni, főleg az elején. A játék része hogy ilyenkor a cuccod egy kis táskában ott marad ahol meghaltál és vissza kell menned érte egy bizonyos ídőn belül, hogy ne vesszen el örökre. Természetesen, van mod / beállítás arra hogyha meghalsza cuccod maradjon nálad, vagy esetleg valami szekrényből újból előhúzd mintha mi se történtt volna. Innentől kezdve kidobhatod az ablakon a survival élményt....

    A sor végtelen, igen vannak ötletes tartalmi modok is, de azzal majd elég akkor foglaklozni ha már az alaptartalmat jól megismerted, a modok többsége csak könnyítés, egyszerűsítés, a játék lebutítása.

    És a végső érv a modtalan játék mellett: a modok olyanok mint a drog, megszokod őket és utána nehéz nélkülük játszani. Viszont ha elkezdesz online játszani (amit nagyon ajánlok), sokkal nehezebb/lehetetlen lesz szervereket találnod ahol a kedvenc mondjaid vannak, ellenben töméntelen mennyiségü modolatlan van.

    Ne félj attól hogy nem ismered a játékot - menj fel egy népszerűbb PVE szerverre (ahol lehetőség szerint sok map fennvan), és kezdj el játszani egyedül. Figyeld meg, már az óriási plusz hogy látod a chaten van élet, emberek beszélgetnek, segítenek vagy segítséget kérnek. Nem adok 1 hetet és lesznek haverjaid akikkel együtt tolhatod ha akarod.

    Szóval hajrá hajrá, ne ácsingóz a steam modokra, irány az igazi Vanilla Ark!


    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.07.23. 18:26:02
  • Rae Apofisz #11833
    Az egyik szerverünk epices-steamos. Nincsenek modok igy tud játszani mindkettő. Modok hiányába amit tudtam tenni, konfigból megnöveltem a súly birást 5000kg -ra,a stackot megirtam 5000db -ra. Ezen kivül beraktam még olyant,hogy azok a dinók amiket ha megölsz dobnak egy batyút azoknak átirtam hogy mik legyenek benne.Van benne kibble,element dust, isteni ruha,fegyver stb. Vannak azok az ellátmány tárolók amik lejönnek az égből. Azokból van olyan ami bonuszos, van körülötte egy fényes gyürü. Ezek szintén átirtam igy jó fajta holmit adnak.
    Ha gondolod nézz fel. Crystalisles pálya fut, 6 szerver clusterben.Epices sajna nem tud átmenni sehova de közös a globál cset.
    176.57.174.134:28415

    Ha nem szeretnél,hanem inkább helyi játékban maradsz és érdekel miként lehet ilyeneket berakni akkor nézz körül a google drive tárhelyemen. Van pár leirás.
    https://drive.google.com/drive/folders/13DzhUHXBsCN_OxHl3m8jDMvO4I5vIlvh
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.07.22. 18:58:25