11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • ncc1701
    #10671
    Az s+ gacha kristály gyüjtőben lesz annyi. Megy a szerver nonstop, offline is termelnek. Napi 100 element lazán megvan.
  • T62A #10670
    Attól, hogy gyorsan craftolod, mitől jelenik meg olyan sok mikor belépsz? Vagy én nem értem
  • Bozi_Vilag
    #10669
    És ha 4 magasat épít, érdemesebb a large wallt használni, kevesebb ojjektumot kell beszámolnia
  • ncc1701
    #10668
    Focal chilivel gyorsabban craftolom az elementet, Most is belépek, és itt van 60x1000db dust...

    Amúgy minél nagyobb a bázis, annál több memóriát, procit igényel a kirajzolása. Érdemes ésszerű méretre építeni. És most már, h le lehet cryozni a dínókat, elég kis, kopakt bázisokat lehet csinálni.
  • T62A #10667
    Vagy is lehet arra helyre alám építettek, de nem úgy, és nem akkora bázist.
  • T62A #10666
    Azt kétlem BOZI_VILAG Bátyja!
  • Bozi_Vilag
    #10665
    Miért lenne az utánzás? Nincs új a nap alatt, szinte biztos vagyok benne, hogy ahol a mostani bázisod van, előtted is sokan építettek oda, és a jövőben is sokan fognak :D
  • T62A #10664
    Lehet az a hely amire gondolok, de azt a helyet már láttam más videóban is használni. Na most igaz tiltva nincsen, hogy oda építhetek-e vagy nem, meg ugyan azt úgyse tudom felépíteni. De nem szeretek másokat utánozni.
  • soo277
    #10663
    Hy valaki help légyszi.
    tegnap óta van saját szeronk,játszottunk is egész nap tesommal,ma be akarok menni, kilép menübe,már probáltam mindent,ujraraktam,driver frissités stb,,,
    valakinek valami ötlet?
    köszi
  • ncc1701
    #10662
    Az tényleg szögegyenes, és jó nagy helyek vannak itt-ott.
  • Bozi_Vilag
    #10661
    Na, hát ott pont egyenes
    Ha nagyon problémás, jópár ilyen vasplatformot le tudsz oda rakni. Elvileg alapból rangen belül 3 rakható le, de ha ügyesen kisakkozod, gyakorlatilag "végtelen" mennyiséget le tudsz rakni, de szinte biztos vagyok benne, hogy arra a helyre amit mondok, meg tudod kétszerezni a helyet, ha nem még többszörözni
  • T62A #10660
    Az a baj velem, hogy nem szeretek mindent összezsúfolni. Szeretem ha jó nagy területem van, és ha lehet egyenes.

    "De én sem magamtól vagyok okos amúgy, hanem officialos srácok videóiból."
    Nembaj de tovább adod a tudást, és ez számít.
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2019.07.14. 20:13:25
  • ncc1701
    #10659
    Köszi. :)

    Extin valóban nem érdemes talaj szinten építkezni, egy-kettővel feljebb már nyugi van, max pár pók, de azokat le lehet rendezni.

    Amúgy elementes gacha elég nehezen breedelődik ki. Nem akarok számot mondani, de vagy 50-100 után jött össze, jó sokat szórakoztam. De én sem magamtól vagyok okos amúgy, hanem officialos srácok videóiból.
  • T62A #10658
    Én a talajtól pár méterre építek.
  • Bozi_Vilag
    #10657
    Nem lesz nehéz, valamelyik magas kiszögellésre kell építeni. Van egy nagy medencés, az nagyon jó hely, ajánlom
  • T62A #10656
    Olyan bázist csinálok amit nem fognak tudni bántani azok a gurulós robot izék.
  • T62A #10655
    Aj ha ezt nem tudtam. Nagyon szépen köszönöm a segítségedet. Hallod NC bátyja egyre jobban kedvellek. Még így láthatatlanba is.
  • ncc1701
    #10654
    Elementes gachát nem témelni kell. Fogj egy kis szintű lányt, és fiút (max lvl 20!), és breedeld őket, míg jön egy elementes. Utána azt már olcsón klónozhatod.
  • T62A #10653
    Kellett nekem átmennem Extinctionra. Ott is maradtam egy időre, találtam egy tek rexet 243 -as szintűt hímet. Meg keresek Gacha elementest, de az istenért nem adja be.
  • ncc1701
    #10652
    De én nem befogni akartam, hanem legyakni a loot miatt. :) Témelni tudom, hogy kell, azt a három bigyót kell lelőni róla. Csináltam róla videót is. Párszor lefújta a quetzámat, meglepődtem, h ez a dög milyen gyorsan fordul rám.

    Single playerben fogalmam sincs hol van. Első blikkre a gúgli sem ad rá találatot, lehet nincs is olyanja.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2019.07.14. 11:54:37
  • T62A #10651
    ark
  • T62A #10650
    Nyeregnél nem volna rossz. Meg a tárgyaknál. Hol található ez a fájl?
  • T62A #10649
    Én videóban láttam azt nem megölni kell, hanem szelídíted. Vannak rajta ilyen fertőzés vagy mik, és azokat kell lőni. Míg el nem tűnik róla mind, ha egyek kilősz és eltűnik, jön helyette másik egy másik helyen, és vagy három alkalommal jön.
  • ncc1701
    #10648
    Szerveren a feltöltött dolgok egy külön fájlban vannak. Lehet single playerben is így van. Így szoktak dupeolni, feltöltenek egy halom dolgot, letöltik, majd összeborítják a szervert. Az visszarakja magát restart elött az utolsó mentésből, és megint ott a feltöltött sok cucc.
  • ncc1701
    #10647
    Legyaktam az ice titánt, és nem dobott semmit. Egyik gigám nyírta ki, eltűnt a hulla. Csomag sehol. Gyakran van ilyen?
    Amúgy 4db giga elég volt bőven, 40 mutációs generációból való. Azóta megvan már az 50-es, 140 dmg ponttal. Ez már olyan 7500 körül sebez.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2019.07.14. 10:29:12
  • T62A #10646
    Engem szívat ez a játék, néha jó de néha idegesítő. Elmondom mit csináltam tegnap, azt hittem összekarmolom magam. Átvittem azokat az állatokat akiket felneveltem, illetve egy részét mármint a Gigákat. Az Extinctionra, 20 állatból kettő volt kardfogú tigris. A Gigákból volt 6 db ilyen gyöszös, vagy ilyen lepke fingos magyarán gyengék. Ezeket majd a Ice titánhoz szánok, hogy majd azokra támadjon én meg végezzem a dolgomat. Csinálok mentést mielőtt feltöltenék bármit is, Feltöltöm szépen az állatokat sorban, a nyergeket is amik elég sok munkámban vannak, mert vagy 26 000 bőr kell egyhez. Feltöltök minden, újabb mentés. Plusz ahova megyek ott is egy mentés. Átmegyek Extinctionra, szépen töltöm lefele az állatokat,kivetem 6 db Giga nyerget. Ráteszem a Gigákra majd arrébb megyek velük, lent van már vagy 7 db kb. Töltöm le a következőt és kilép a játék, mondom fasza. Belépek újra és honnan megy a játék? Segítek mintha akkor mentem volna át, akiket letöltöttem állatokat nincsenek letöltve, nyergek nincsenek nálam. Mondom nem baj letöltöm újra őket. Aha nyergek sehol, mármint a tek adóban se,akiket már letöltöttem állatok nincsenek sehol. Viszont akiket még nem azt a 13, vagy 14 állat még ott van feltöltve. Mondom jól van vissza Izlandra,kilépés vissza a mentések. Lépek be Izlandra ott van az összes állatom nyergekkel. Akkor kezdjük újra, Igen ám de akik fel voltak töltve azok még ott vannak, tehát ingyen klónoztam vagy 13 14 állatot. Csak nincs hozzájuk nyereg, mondom de jó amiből kéne állat az nincs amiből nem kéne abból meg van. Mindegy jók lesznek a Ice titánhoz passzívra állítva. Elismerem én voltam a balf..z, mert nem mentettem. Ha elsőnek kiveszem az összes nyerget, és berakom a szekrénybe, vagy nem is kell de a tek adóból kiveszem, és mentek megvolna mindenem. Nem értem ezt miért csinálja, főleg úgy hogy már nem a régi videó kártya van bent a gépben.
  • ncc1701
    #10645
    Ja igen, nálam nincs 100 turret limit sem. :)
  • ncc1701
    #10644
    Természetesen van külső nézet, officiálon is van. Célkereszt is van, sőt, gammát is lehet állítani.

    Ezért írtam, h lehet szövetséget is kötni, nem muszáj beköltöznöd az én bázisomra, csinálhatsz sajátot. Ha kell valami állat, akkor breedelhetnénk sajátot, mivel tudom, h mi-hol van. Ha teliteszed az etetőt, akkor elég hetente felnézni. Ha s+ tek etető van, akkor ez szerintem 1 hónap.

    A túlerő iránti igény az teljesen közös. Ugyanígy játszom én is. :) Az állataimra is vigyázok, nálam nem hullanak, alpha sárkány bossnál is csak 1 therizinó esett el. Plö ha megyek silica gyöngyért víz alá, akkor az angler mögé van fütyülve két keményebb cápa, verőembernek.

    Ja, ez nem szép bázis, hanem full pvp, kb 1500 heavy turrettel. :) Egy szabály van, breeder állat nem hagyhatja el a bázis területét. Minden más pótolható.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2019.07.13. 12:13:47
  • T62A #10643
    Köszönöm NCC a felajánlást!
    Rendes tőled!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én ironman2-nél sem azért adtam az ötletet, hogy magamra formáljam a szerverét. Tudom nem írtad, csak ö írta ha valamit ötlet van szóljunk, modokkal kapcsolatban stb. Én pl: azért adtam be az ötletet a külső nézetre váltás lehetőségre, mivel igaz meg is szoktam azt , plusz építésnél nagyon jó a külső nézet. Az admint én építésre szeretem csak használni, mivel olyan hülyén néz ki ha az ember pl bevezeti a vizet csövek segítségével, és ott látszódnak a csövek a levegőben. Ha az élet is úgy akarja csinálok egy videót, rájöttem valamire az s+ mód felhasználásával meg tudom építeni a játékba elérhető dolgokat. Ez úgy értem, hogy az s+ kő alapot felhasználva, majd kicserélve a játékban elért kő alapot, építek.
    A másik biztos szép bázisod van, meg ha belegondolok olyan sok állatod lehet, hogy nem is mernék hozzájuk nyúlni. Mivel te volnál képben velük melyik hogyan volt már pároztatva, meg azt se tudnám mihez szabadna hozzá nyúlnom. Nem kifogást keresek, és igen egyik szavam üti a másikat. Írtam kipróbálnám egyszer csapatban, viszont az, hogy nem lépek be pl 3 napig és mindenem tönkremegy amit előtte megszereztem aminek lejárati ideje van. Ez frusztráló, Itt a single playerben meg mindig onnan folytatom ahol abbahagytam, akár egy hét játék kihagyás után is. Meg én szeretek úgy játszani, hogy nem kell félnem. Főleg a szívem miatt jó ez, nem kell nagyon félnem, hogy elveszitek állatot. Kivéve azok amikre már nincs szükségem. Például elmentem bőrért Izlandon a vörös erdőbe, azt hiszem az a neve. Méghozzá ezzel Thylacoleo, vagyis nem sárkánnyal mentem, ez a vállamon volt Thylacoleo, majd egy gömbben vittem a farkast. Oda érek a Thylacoleo ledobtam a vállamról, támadd a célpontomra állítottam, és magamra fütyültem. A farkast szintén támadd a célpontomat-ra állítottam, és ráfütyültem Thylacoleo. Nézegettem a fákat van-e ilyen Thylacoleo rajtuk. Mire rám ugrottak a két állatom szétszedte. Én szinte minden hova túlerővel szeretek menni semmit nem bízok a véletlenre.


    Utoljára szerkesztette: T62A, 2019.07.13. 11:21:04
  • ncc1701
    #10642
    Ahogy elnézem, javították a baby snow owl zabálást. Ideje volt már nagyon.
  • ncc1701
    #10641
    Ja, modjaim listája:
    ClassicFlyers, Egg and poop collector, Ammo Pools, Builders Helmet, Swim Clear Scuba Mask, Utilities Plus, Super SpyGlass, S+, Mindwipe classic.
    4x taming, 4x xp, 50x breeding. Elementet is 4x annyit ad a boss.
    Cave damage off.
    250-es stackelés az organic polymerre, mézre, 50-es stackelés a sütire.
    Crafting skill x5
    Loot quality x5
    Imprint hatásosság 20% helyett 30%.

    Asszem ennyi a változtatás.
  • ncc1701
    #10640
    Ha gondolod, hozzám jöhetsz amúgy. Igaz, pvp, de jöhetsz a törzsbe, vagy csinálunk szövetséget. Szerveren viszont nem állítok, egyik map a center fixen, másik meg választható. Megvan az összes dlc-m, akárhová tudok menni. Jövő héten jön még memória a szerverbe, a 16G-val talán, de csak talán mehet egyszerre 3 pálya is. De kettő tuti. Szeróm publikus, akkor nekem csak annyi, h akkor nem állítom le, ha nem játszom. Adminkodás nincs.
  • T62A #10639
    Ezt lehet egyszer kipróbálnám. De nem úgy, hogy csak pár hónap. Viszont minden nap nem valószínű, hogy fent tudnék lenni. Mivel nekem az első a Wot, főleg most meg a Frontline mód, minden hónapban. A másik a szerverek kötött nincs olyan lehetőség, hogy ingyenes? Mármint senkinek ne keljen fizetni érte havonta. Ahogy ingyenes játékok is vannak, azért gondoltam, hogy lehet ilyen szerver is. Vagy olyan hely ahol létre lehet hozni egy szervert ingyenesen, havidíj nélkül?
    Lehet azt gondoljátok álomvilágban élek, de akár létezhet is.
    Ironman2 szervere is jó volt, viszont ott nem találkoztam emberrel, csak az utolsó napomon. Meg is ijedtem azt hittem rám támad az illető, akartam neki adni sült húst, de úgy köszönt hi. Mondom az jó nem magyarok is vannak, fel jött ironman is erre beköszön az aki hi köszönt. Magyarul, mondom akartam adni sült húst már ha lehet egymásnak adni dolgokat. De el is tűnt mire észbe kaptam.
  • Bozi_Vilag
    #10638
    Vagy csak shotival lelövöd :D
  • lammaer
    #10637
    Viszont tény hogy SOKKAL hangulatosabb másokkal együtt játszani...
  • T62A #10636
    Értem.
  • ncc1701
    #10635
    Fertilized tojásra gondoltam. :)
    Fölé állok egy másik gigával, amin ülök, és elharapom a kikelő kis gigákat vele. Eszméletlenül adja az xp-t. Meg elötte mondjuk kakkantok egyet, plusz iszok egy xp növelő levest. :)
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2019.07.12. 11:53:27
  • T62A #10634
    Ezt nem értem 100 Giga tojás kiszórsz, és attól hogy hogy eléred 1-től a 105-ös szintet? Mit csinálsz vele?
  • Bozi_Vilag
    #10633
    Azért vedd körbe kapuval, ha ügyesen csinálod, te nem tudsz beharapni az OSDbe, de a körülötte levő állatokba igen.
    A nagyon kicsikhez meg ott a velon :D
  • ncc1701
    #10632
    Az 1 -> 105 kb 10 perc lenne, vagy még annyi sem. Kiszórok 100db giga tojást, és szeva. :)

    De ja, alapvetően az egyedüli játék ebben a kihívás. Ha már ketten vagyunk, akkor a PVE már elég könnyű.