11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • T62A #10871
    Van a játékban a 60-as szinten 5 fejlesztési pontért egy lézeres célzóberendezés. Nem tudom a játék adja-e ezt vagy mód által, mivel nem 0 a fejlesztési pontja. De nem értem mi kell hozzá, valami battery ír 2 db ot. Meg power cable c 1 db. De hogy ezek mik, a fene tudja. Nem találom magában a játékban se.
  • T62A #10870
    Ok ezt megnézem, ne pakolják tele magukat.
  • ncc1701
    #10869
    Az kegyetlen sok. :) Annak nézz utána, hogy maguktól mennyi élet vesztés után esznek belőle, mert nem rögtön kezdik el nassolni. De az biztos, h működik a dolog automatán.
    Arra figyelj, h kapcsold ki azt, h ne szedjenek össze minden szemetet, mert ha van fa a környéken, akkor elég hamar túlsúlyosak lesznek. Bár ha használsz stack modot, akkor nem.
  • T62A #10868
    Értem, akkor gondolom kb 20 állatnak 2000 elég lesz a drophoz.
    És köszönöm
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2019.09.05. 19:37:21
  • ncc1701
    #10867
    30 másodpercenként tudnak enni 1-et, ebből tudsz számolni. Plö egy alpha pók boss alatt kb elfogy átlag kettő. De persze attól függ, h mekkora verést kapnak.
  • T62A #10866
    NC
    A Therizinosaurusoknak mennyi sütit szoksz berakni a tárhelyükbe egy alkalomra, és sokat fogyasztanak?
  • Rae Apofisz #10865
    Bocsi a röviditésért,nem tudtam hogy van más hasonló nevü is.
  • lammaer
    #10864
    Amire te gondolsz az az Arkomatic nevű mod. Stilusában hasonlo az Automatic Arkhoz (és a nevében is van áthallás...)
  • Rae Apofisz #10863
    Ezt az AA modot már régóta használom. Általában ha kijön egy dlc ehhez is kijön valami update. Első idökhöz képest elég jól megváltozott benne sok minden. Én a wireles generátort szeretem benne, mert ellátja energiával nannyt meg a többi munkást és nem kell vezetékezni. Nem tudom mire gondolsz hogy elcseszték. Sok idöm nem volt a játékra ma,de nem tünt fel hogy valami hibás lenne. Sőt most van benne egy automata repair pad féle. Megjavit magátol kb mindent. Persze amihez van nyersanyag csak azt. A fö lényege ennek az AA nak,hogy automatikusan pakolgatja a nyersanyagokat, rendszerezni lehet. A többi,hogy sárkány tejet lehet craftolni zöldségekből,meg aranytojást, az már csak olyan bónusz :)
    Sőt én ma vettem észre, nem tudom eddig is volt-e de van benne egy engram mentés-vissza állitó valami, hasonló mint s+. kipróbáltam és megtanultam majdnem az összes tek engramot, olyanokat is amiket eddig nem tudtam
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.09.04. 22:35:51
  • Bozi_Vilag
    #10862
    Jaj, ez az AA nem az volt amit most csesztek el?
  • Saturas
    #10861
    Köszi. Az egyfajta raklap, amire lehet egyéb tárgyakat rakni plusz még valamelyik crafthoz is kell, elolvastam figyelmesebben, azt írta hogy majd egy későbbi frissítés után lehet majd használni :-(, de köszönöm a segítséget.
  • Rae Apofisz #10860
    Ma reggel jött ki frissités az Automated Ark modhoz. Kicsit kezd vicces lenni,hogy mennyi mindent automatizál. Már lehet crop ládában flowert, mindenféle gombát, kaktusz nedvet, selymet, gombaszárfát termeszteni. Ehhez mindössze elég ha 1 db-ot szerzünk és csinál belölle magot amit már el lehet ültetni.
    Ezen kivül raktak bele egy kő kereszt kinézetü healert. berakom a brew hp potit és auto heal engem vagy a dinóim. Van egy velonám aminek 100x raktam a hp statjára és kb 1,6 mill hp-ja lett. (Ne kérdezzétek,félig adminos :) ) 3 napja kivolt kötve és arra vártam felteljen a hp-ja. Kb 1/4 -ig ment fel. Most leraktam ezt a keresztet,és pár db brew-el felnyomta neki pikk pakk 100%-ra. Még nem próbáltam de szerintem platformra is rálehet rakni.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.09.04. 10:50:43
  • Rae Apofisz #10859
    Elöször azon filoztam lehet elirtad a pellet -et pallet-nek,de mikor másodszor is úgy irtad gyanús lett és rákerestem gugliban.
    Nekem ezt dobta ki :)
    Ship Cargo Decor
  • Saturas
    #10858
    A szélben lobog a hajad :-), a tutaj jól működik, az egyik modban van small boat és large boat, ezek bugosak szerintem. Mindkettőnek van raktere és ezáltal a súlyt is figyeli, ami a tutajnak nincs. Megépít, elindul, egyszercsak felvillan a túlsúlyt jelző kis ikon és megáll. Sajnos nincs mit tenni. Ez egyik modban lehet valahol pallet-et csinálni. Nem tudod melyik asztalnál kell. Köszi előre is.
  • Rae Apofisz #10857
    Nem éles helyzetben csináltam hanem adminban. Hogy milyen engramokat nem tudom,de vissza keresni se tudnám. Amikor adminba lépek beadja az összes engramot, még az exctingtionost is,igy elvileg már nem tudok új engramot tanulni,ezért arra tippelek nem kaptam újat.
    Shigoislandon találkoztam már dragonnal de islandon még nem. Viszont valamit nagyon elcsesztem ezekkel a tesztekkel. Ugyanis nem figyeltem oda melyik karakteremmel tesztelgetek és nekem volt egy olyan karakterem ami még a legelső volt, és ezzel a karakteremmel még shigoislandon ascendeltünk páran. Én pont ezzel a karakteremmel tesztelgettem. Meghaltam és már sima implantátumom van. Ugyhogy szerintem ha ascendes meghal az arénában elbukja az elöző. Vagy nem tudom, de valamiért eltünt rólam
    A wikipédia szerinti hp-je volt.
    -----
    Valgueron bugos ez a hajózási dolog. Ha észak felé hajózok még ugy ahogy elmegy, de déli irányba valami katasztrófa. Mintha valami vissza lökné. Van hogy megsem akar moccani. Nézegettem én is mi baja lehet,de úgy vettem észre akkor van a legnagyobb baj ha szállitani akarok például pterrát.
    Még mielött kirúgtak volna a badco szerverről erről egy videóban panaszkodtam Lacee-nak arra tippelve a szerver laggol. Még megvan. Nézd meg a hajam. Mintha valami oldalról lökdösne.
    ----
    Üdv Piszkosfred :) Rég jártál erre.

  • ncc1701
    #10856
    Titán tud dobni veló nyerget/bp-t hozzá? Vagy csak a piros-lila drop?
  • Saturas
    #10855
  • T62A #10854
    Akkor bocs, vagy lehet írtad, csak én nem néztem vissza a hozzászólásodat.
  • Saturas
    #10853
    A Valguero mapon vagyok, helyi játékon. Ott csak a térkép közepen van olyan víz amin érdemes hajózni.
  • ncc1701
    #10852
    Sima titánoknál nincs szint, az mindig ugyanolyan szintű. A desertet pár sárkánnyal simán legyakatod (5-6db, h haladj is), neked csak nézned kell. :)
    A king titánból van gamma, béta, alfa.
  • T62A #10851
    Sziasztok
    Jut eszembe, én egy ilyet megszelídítettem Desert Titan, ha megölöm a következőt ami ha minden igaz beadná a Tek Railgun. A kérdés ha megölöm utána erősebb szintű jön, belőle ha újra kihívom?
  • ncc1701
    #10850
    Óvatosan a tek bp-vel, mert max 3 itemet enged belőle sajna craftolni. Mindegy, de legalább teljes az iron man szettem. :)
  • PiszkosFred
    #10849
    Vagyok en es mint a rossz penz, sosem veszek el :) Nagyjabol ugyanazt csinalom az Atlasban, mint itt, csak nem dinokat es medveket/zsirafokat/dodokat nevelek, hanem hajokat es medveket/zsirafokat/csirkeket epitek/nevelek. Igaz, egyre kevesebb lendulettel...
  • T62A #10848
    Nem lehet hogy eléred a pálya szélét? Nem mindig veszi észre az ember, azt hiszi az ember tök nagy a vízi rész, és hipp hopp ott a széle.
  • T62A #10847
    SZIA PISZKOSFRED!!!
    De rég hallottam felőled, már azt hittem valami gond van veled, vagy töröltetted magad az oldalról. Jó hogy te is itt vagy, de komolyan gondolom.
  • Saturas
    #10846
    Igen, gondoltam én is hogy úgy hátha. Este. Köszi addig is.
  • PiszkosFred
    #10845
    Screent tudsz csinalni es benyomni ide? (nyilvan video jobb lenne a teljes folyamatrol, de talan 1-1 kep is segithet a elejerol es aztan az allo helyzetrol)
  • Saturas
    #10844
    Nincs,azért nem megy mert azt mutatja hogy túlsúlyos, pedig üres, és az én invertorim is üres. Ha újat csinálok akkor egy darabig megy és meg áll. Túlsúlyt mutat,menet közbe egyszercsak. Sajnos. Csak az baj hogy nem tudom miért, és ez bosszant.
  • PiszkosFred
    #10843
    Nincs alatta teknos vagy valami vizi joszag, ami miatt megakad?
  • Saturas
    #10842
    Próbáltam azt is hogy lerombol csinál újat. Egy darabig megy azt egyszercsak megáll.
  • Saturas
    #10841
    A nyílt vizen áll,nincs semmibe beakadva
  • ncc1701
    #10840
    Úgy tudom hajónál a súly nem számít. Van, hogy ráállítanak egy therit, rátesznek dedi storaget,m és kb 1 milla fát farmolnak vele a mocsárba, és mozog.
    Amikor nem indul, akkor lehet, h be van akadva valamibe.
  • ncc1701
    #10839
    Engramokat passzolom, de gondolom ugyanaz, és ahogy elnézem, jóval gyengébb. Ettől független azt érdemes nyilván egyből legyakni.
  • Saturas
    #10838
    Üdv. Mindenkinek.
    Valamelyik kiegben lehet pallet-et csinálni. Nem találom hogy melyik asztalnál kell. Valaki esetleg?
    Építettem egy nagy hajót, van mikor elindul van amikor nem, mindigazt mutatja hogy túlsúlyos. Akkor is amikor nincs nálam semmi, tényleg semmi. Valami ötlet hogy miért?
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • lammaer
    #10837
    Huh, akkor addig kell letolni amig nem fixálják a DEinokat... a valgueros sárkány ugyanolyan erős mint az islandi és ugyanazokat az engramokat dobja?
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.09.03. 14:10:53
  • ncc1701
    #10836
    Úgy tudom, azoknál is van ugyanaz a falka bónusz, ami plö a farkasoknál is van.
  • Rae Apofisz #10835
    Már nem fontos. Relog után eltünt róla pedig kár :(
  • Rae Apofisz #10834
    Üdv.
    Csak utó infónak.
    Kipróbáltam egy videóban láttakat. Müködik. 18 db addolt random szintü Deino pikk pakk megölte a 970k hp-s Alpha dragont.
    Ezen felbuzdulva elmentem lopni Deino tojásokat. Miután felnöttek egyiken van egy buff, mintha alpha lenne. Létezhet ez ?

  • lammaer
    #10833
    Pedig tök jó Dark Soulst játszani az arkban MEKkel :)
  • ncc1701
    #10832
    Tudom, de single playerben nekem nem fog kelleni.