11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • T62A #10911
    Ez egy akkora hülyeség, hogy megszelídíted a bosst. Semmi értelme így hogy éhen döglik. Raktam rá etetőládát, de nem kell neki semmi, se bogyó, se nyers hús, se kiváló hús, se hal, se kő, tárhelyébe raktam elementet, nem kell neki az se. Mutatja az etető láda ikont a neve fölött. 864 étele van, de most jár 772-nél. Nyomom a kajákat a tárhelyébe, fogy a kaja, de olyan mintha nem is enné. Ezek után az ICE Bossal nem is fogok foglalkozni.
  • Rae Apofisz #10910
    [ServerSettings] <--- alá kell irni. ncc a True szó végére rakott egy pontott. Gyanitom innen másoltad. Az a pont nem kell.

    Némiképpen ehhez kapcsolódik
    RaidDinoCharacterFoodDrainMultiplier=0.750000
    Ez határozza meg hogy milyen gyakran esznek újra a dinók. 1.0 az alap érték amit én a 3/4 -ér csökkentettem. Esetleg ezt is megnézheted.
    Desert titannak próbálj meg minnél több féle dolgot berakni inventorijába és manuálisan próbáld etetni, és figyeld felmegy-e a kaja szintje.
    Ha használod az Automated Arkot, abban most van egy új healing eszköz. Olyan mint egy kő kereszt. Brew-et kell berakni és healja a dinóidat és téged is. Nem túl nagy a ható távolsága de jó szolgálatot tud tenni például keltetésnél. Ha engedélyezted akár platformra is rakhatod.
  • ncc1701
    #10909
    Próbálj a platformjára tenni egy etetőt, és abba kaját. De a fene sem tudja, mit eszik.
  • T62A #10908
    Megelőlegezek neked egy köszönöm-öt. Remélem jó lesz, megnézem. Akkor gondolom nyers húst megeszi.
    Közben meg is néztem, ez a rész benne is van a GameUserSettings.ini, akkor mért nem eszik.
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2019.09.11. 20:10:06
  • ncc1701
    #10907
    Ugyanolyan, mint a sima titano, nem lehet etetni, idővel éhenhal. Van rá szerver beállítás, amivel etethetővé válik. A GameUserSettings.ini fájlba kell beírni ezt: AllowRaidDinoFeeding=True.
    Régebben volt olyan bug, h kibblével forcefeedelni lehetett a titánt, de kivették belőle.
  • T62A #10906
    Egyébként ez mit eszik Desert Titan? Úgy veszem észre fogy a jóllakottsága, hiába rakok bele kaját nem kell neki se hús, se bogyó, se element.
  • T62A #10905
    Jaj és hiába játszottam, én az Izlandi pályán akár egy hetet is, ha itt meg nem ment az idő. Hol ellenőrizhető, mennyi idő van még vissza?
  • ncc1701
    #10904
    Ja, ebbe már én is belenéztem, mikor aktívan gyaktam a desert titánt a quetz csapattal. Szerver restart megoldotta. :)
  • Bozi_Vilag
    #10903
    A titán halálától számított 6 órán belül nem lehet lehívni.
  • T62A #10902
    Kiakartam hívni ezt még egyszer Desert Titan, de azt írja az aréna jelenleg foglalt. De nem értem miért? Nincs ott semmi, és senki, mi lehet a gond?
  • Bozi_Vilag
    #10901
    Az a baj hogy a dropokat eléggé változtatták, ma már megoldható TEK Shield nélkül is
    (annak ellenére mondom, ahogy láttam amikor lammaernél csak úgy felzabálták az erőteret)
  • Rae Apofisz #10900
    Ami távolságot mutat én csak egyet ismerek. A creature finder deluxe nevü mod. Ebben lényeket lehet keresni. Vadon élőket és saját tameltet is. Lehet level szintre és nem-re keresni(fiú-lány). Ki is irja a találatot és nyillal mutatja merre van és egy kis ikonnal. Mellette a távolságot is. De szerintem pontos mérést maga az ark sem tud. Ez inkább csak amolyan elnagyolt távolság. Néha ott van elöttem a lény de 6-8 méter is mutat. Ugyanakkor például ha adminból spawnoltatsz egy dinót, a parancsban meglehet adni hogy tőled milyen távol jelenjen meg.
    Beállitok például 500 métert de ha agressziv a lény szinte azonnal megtud ütni, mintha az orrom elött jelenne meg.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.09.10. 19:22:08
  • ncc1701
    #10899
    S+ rögtön aktiválódik, a stock sajna 5 perc, míg "bemelegszik". Gondolom pvp miatt így lett kitalálva.
  • T62A #10898
    Most nézem a tek erőtér 4-vagy 5 perc mire aktiválódik az erőtér. Gondolom az s+ az azonnal, jól megvan csinálva ám.
  • T62A #10897
    Nem tudom ez csalás lenne-e, van olyan felszerelés a játékban amivel távolságot lehet mérni, vagy csak móddal lehetne elérni?
    Lehet ezt már kérdeztem egyszer, vagy csak szeretem volna, ha már kérdeztem egyszer akkor bocs.
  • ncc1701
    #10896
    Ezt nem értem én sem. Ki fogom próbálni, átmentem próbából extire, de nem láttam piros dropot. Lilát igen, de azt nem próbálom meg. :) Mondjuk nekem sokkal erősebb gigáim vannak, mint a srácnak, de nagyon fura, h alig sérült a tek pajzsa. Lehet, babratolt valamit a szerver beállításaival. Vagy az S+ pajzs bugos.
  • T62A #10895
    Semmi gond, csak vagy 3x olvastam át amit írtam, hogy biztos jó.
  • lammaer
    #10894
    Az a baj, a TEK shieldet is elég hamar szétkapják a lilára meg pirosra érkező dögök... mindenképpen hasznos rátenni a dropra, de önmagában nagyon kevés. Legalábbis amikor mi póbáltuk az állatok nem tudtak átmenni rajta, de sebezték rendesen....

    EGy dropolás alatt 2 TEKshieldet megettek, úgy hogy legalább 4en őriztük gigákkal a dropot...

    Nemtom miért tűnik a lila/piros olyan könnyűnek ezeken a youtube videókon...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.09.10. 16:50:16
  • ncc1701
    #10893
    Videóban egyszer nézte is a srác, h pár ezret csökkent csak az élete. Ő sem értette, mert korábbi vidóiban próbálta már a módszert (mikor az exti kijött), akkor még keresztül is sétáltak rajta a korruptak.
  • T62A #10892
    Én egyszer próbáltam de csak simán nem droppnál. Akkor nem volt jó, hogy most így van-e mint a videóban azt nem tudom. Lehet majd ránézek, de ha tényleg így van akkor felhasználom az ötletet én is. Viszont elég furcsa, hogy nem szedték szét a tek pajzsot, mert az se végtelenig van. Annak is van HP-ja.
  • ncc1701
    #10891
    Exti red drop témában ezt nézte valaki? Régebben simán keresztül mentek a tek pajzson a dögök, neki most nem. Mert így azért elég eygszerűen megcsinálnám, akár a lilát is.
  • Rae Apofisz #10890
    Inkább te ne vedd sértésnek, csak viccelödtem amiért bocsi :)
  • T62A #10889
    Kedves Rae Apofisz!
    Nem értem, nem bántásnak szánom de olyan érzésem van, hogy félre olvasod a hozzászólásaimat.
    Nekem nem kell Megalosaurus, csak megemlítettem, hogy mikor kerestem Sarcot azon a területen ahol az élő helyük van feltűnt hogy sok Megalosaurus van, amikor kellett a tojása napokat csesztem el a kereséssel. Csak említés gyanánt mondtam illetve írtam. A Velonasaurusz én is ismerem, van vagy 15, vagy 20 db belőle. És használtam már droppozáshoz is.
  • Rae Apofisz #10888
    Megalosaurus,... ugyanmár... próbáld ki a velonasaurust
    Nálam most ez a kedvenc :)
    Tekerj 06:00 -ra ha kihagynád a tame részt.
  • Plata
    #10887
    Nyugodtan.
  • T62A #10886
    Hát halljátok ezen a pályán Extinction rengeteg ilyen van Megalosaurus, nem is gondoltam volna. Keresek ilyet Sarcosuchus kell a trófeája, és azon a területen elég sok Megalosaurus van.
  • Bozi_Vilag
    #10885
    Ha gondolod, FB csoportban megoszthatom, ott nagyon sok mobilos van
  • Plata
    #10884
    Nem akarom behálózni.
    Csupán kaptam kódot,de mobilon én nem játszom,gondoltam hátha valaki mobilon is tolja és jóljön neki.
  • Bozi_Vilag
    #10883
    Plata, te be fogod hálózni az összes topikot
  • Plata
    #10882
    Tudom ez PC-s topic,de hátha játszik valaki ezzel a játékkal mobilon is,kaptam egy Starter pack kódot a játék Android/iOS változatához.
    De nekem nem kell.
    LBOY23EF3JF
  • T62A #10881
    Köszi, akkor gondolom ami mellette is vannak azok sem gyári.
  • ncc1701
    #10880
    Thyla projektet futtatok épp, a damage állat még hiányzott, de végre témelődött egy, 45 ponttal a sebzésben. Valguerón jó lesz az aberration részen. Vagy 30db 145+ szintűt témeltem be, kicsit már fárasztó volt. :)
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2019.09.08. 09:28:59
  • ncc1701
    #10879
    Az nem a gyári lézeres célzó.
  • T62A #10878
    Kipróbáltam fel lehet tölteni a méheket, és le is lehet őket tölteni. Igaz a 20 ból csak 15 lett, mert mikor leromboltam a kaptárat, nem adott méhet feltöltés előtt.
  • T62A #10877
    Szia igen.
    A zöldell kijelöltet kérdeztem tegnap. Viszont a pirossal jelöltek kellenének, de nem találom sehol ami ki van fejlesztve, azt se írja hol lehet gyártani. Most ez vagy módos vagy nem, már nem is tudom.
    ark
  • ncc1701
    #10876
    Majd adj vmi mail címet. :)

    Közben ahogy néztem, pterával lehetett, egy területen hiányzott 8 skuló a heavy turretekből. Ugye 1 lövés a ptera, 1 lövés a player. Csak nem tudom mikor, tribe log már nem mutat semmit.
  • Bozi_Vilag
    #10875
    Küldd már át azt a szervert :D Megnézném :P
  • ncc1701
    #10874
    Valaki feljöhetett valamikor a centeres szerómra, mert egy pár turretemből hiányzik a skuló. Hát, kellemetlen lehetett, a barlangom bejáratánál kb 1000 turret van letéve alsó hangon. És a helyzet beljebb sem lesz egyszerűbb. :)
  • Bozi_Vilag
    #10873
    Az alkatrészekből kiindulva nem hiszem (és az amire te és én is gondoltunk, 24 EP-be kerül, 59-es szinttől). T62, tudnál küldeni róla egy képet?
  • ncc1701
    #10872
    Van fegyverre csatolható lézer, ha arra gondolsz, olyan mint plö a távcső. Sok értelme már nincs, addig volt esetleg officálon, mí] nem volt a célkereszt engedélyezve. De voltak plö olyan monitorok, amin be lehetett kapcsolni hardverből célkeresztet. :)