11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Rae Apofisz #10951
    Ha használnád a creature finder modot, sokkal egyszerübb lenne a dolog. Singleplayerben csak annyit kell tenned hogy müködjön,hogy az inditási opciókba berakod ezt.
    -preventhibernation
    És nem kell keresgélned hanem mutatja a pontos helyét annak amit választasz. Plusz szintet adni neki ha nem módositod ezt részt a game.ini-ben akkor kb 75 szintet tudsz húzni. (Bocs ha nem pontosan emlékszek de kb ennyi) ha belepiszkálsz akkor már jóval többet is.
    Lényt szintezni, maximum szintre felhúzni is meglehet oldani adminból. Felülsz a hátára és adsz magadnak expet. Ha esetleg idöt akarnál spórolni arra az esetre ez is megoldás.
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1591643730
  • T62A #10950
    Sziasztok!
    Pár napja átmentem az Aberrationra, szerezni piros drágakövet (Red Gem). Ha valahova átmegyek mindig eltöltök ott egy pár napot. Gondoltam ha már ott vagyok szerzek Reapert, de nekem mint tudjátok kicsik nem kellenek. Elkezdtem keresni, de csak 28, 56. 105 , mondom magamnak ezekből nem jelenik meg nagyobb? Lehet csak kis szintűek vannak? Reseteltem a dinokat vagy 3x, és két napon keresztül keresgéltem. És BUMM egyszer csak látok két Reaper menni a főlt alatt, én meg láthatatlanul lopakodok, az egyik épp mellettem jött ki a földből, de le is esett. Épp mikor néztem bele a távcsőbe hogy hányas szintű, éppen hogy láttam valamit, de mondom magamnak mintha 3 számot láttam volna egymás mellett. És igen az egyik 210-es volt a másik meg 21-es. Kipucoltam mindent felállítottam a ketrecet. Gondoltam csinálok videót róla, el is kezdtem, de vagy 7x kellett a mentést visszaraknom, és 3 videó lett egymás után. De abba hagytam a videót, nem azért mert bénáztam, én mertem volna vállalni azt is ha valami nem sikerül. De olyan sokszor kezdtem előröl, hogy bele fáradtam, nem értettem mi lehet a gond. Egyszer lesebeztem, de még mindig sok volt a hp-ja, az állattal beleharapni nem mertem, mert simán kinyírtam volna azzal az utolsó harapással. Mit csinálok a hülye fejemmel? Lámpa fénynél rálövők az isteni sörétessel, elsőre kinyírtam, a többinél meg jöttek a Nameless (Névtelen). Láttam videót róla, és mikor piros fényt ad akkor kell oda menni, igen de le kell kapcsolni a lámpát, de ezek a rohadt dögök már bújnak is elő a földből. Ha jól emlékszek kb 4x kapott fel a Reaper, de a ketrec bezavart, mert nem sikerült (mi az embrió beültetés) szerintem jól mondom a nevét. De a végén sikerült, mert addig kezdtem újra, és variáltam a ketreccel, amíg össze nem jött, 210-es volt az alap szint kapott 52500 xp, amitől még összeszedtem 75+ szintet. Azt hitem bármennyi lehet, mondom szerzek vagy 200 + szintet ja ne legyünk telhetetlenek. De szerintem nagyon jól néz ki, már várom a következőt, olyan jó lenne ha ez a s+ tek adó működne single player módban tökéletesen. Nem keresgélném hiába ha nincs, hanem resetelném.
  • ncc1701
    #10949
    Lila dropnál folyamatosan erősödő lények jönnek az első 5 után, vagy marad ugyanaz a szint?
  • ncc1701
    #10948
    Akkor mákom van, amúgy velo nyereg kellene. Managarmr-t nem is fogok témelni, nem látom hasznát single playerben. Bár gigára is azt mondtam, és most tartok valahol a 95. damage mutációnál.

    Ja, 163-as szintű mek bp is lett. :)
  • Bozi_Vilag
    #10947
    Vedd megtiszteltetésnek; mi nagyon sokat szenvedtünk mana és owl nyeregért is, konkrétan hónapokig nem volt még egy zöld bp sem.
  • ncc1701
    #10946
    Ja. A nyereg, és a tek cucc az tervrajz. :)
  • ncc1701
    #10945
    Mai red dropból a legjobb egy 75-ös ascendant managarmr nyereg. és egy 1200 durabilitys tek chestpiece.
  • ncc1701
    #10944
    Gondolkodom a lilán is, asszem meg fogom valamikor próbálni, de ledobok magam mellé 3-4 brutál therizinómat is. Azok is sebeznek 2500-at 80k hp mellett. Simán gyakják a vad gigát 1vs1-ben, probléma nélkül.
  • T62A #10943
    Ezt használom, de azért köszi.
  • ncc1701
    #10942
    Builders Helmet mod. Ezzel fel tudod venni a "sérült" s+ tek pajzsot is.
  • ncc1701
    #10941
    Pajzs nélkül szerintem egyedül nem fog menni. Az állataid leharapják a piros dropot, annak nincs sok élete, és úgy sebződik, mintha fa lenne. A batteryt passzolom, sosem használtam.
  • T62A #10940
    Ügyes. Én is megszeretném csinálni, de nem tudom mikor. Még nem jött az érzés, hogy menjek. De elsőnek csak azt szeretném használni amit a játék ad, illetve remélem hogy csak azt használok. S+ tek adót, amit írtál, azt majd talán utána.
    Ezt Charge Battery Izlandon nem is lehet feltölteni, meg Ragnarokon? Csak Aberration, meg Extinction?
  • ncc1701
    #10939
    Tek railgunból van ascendantom is. Asszem sosem fogom megcsinálni, bár rohadt nagyot sebezhet.

    Csinálgatom a 12k-s sebzésű gigámmal a red dropokat, nem futok vele, de a staminája elfogy a sok harapdálástól is. Az s+ tek shieldet fel lehet venni használat után a builders helmet moddal. Elég praktikus, bár legyártottam anno 5db pajzs generátort, mert azt hittem, majd szét kell tördelnem őket, mert nem tudom majd felvenni. De így jó, a drop alá ledobom, 7-es radiussal, kér 2 elementet összesen, mire végzek a doppal. A legidegesítőbb dolog kibekkelni, míg jön egy piros. A lilának azért egyetlen gigával nem mennék neki, kicsit még mutáltatom tovább, a pirosnál nagyon ritka, h valamire kétszer kelljen ráharapnom. Lila más lenne, de nem tartom lehetetlennek azt sem.
  • T62A #10938
    Csináltam egy alap Tek Railgun. Milyen jó ezzel normálisan nem is lehet látni. De már most kiakaszt az aberration, folyamatosan hibával kilép. Eddig nem volt gond a többi pályán.
  • ncc1701
    #10937
    Ja, pár nálam is úgy járt, de valami az eredeti maradt. Ne sajnáld, az s+ az jobb. :) Plö ha leteszed őket padlónak, akkor meg tudod neki adni, hogy ne az oldalán legyen látható, h mi van benne, hanem a tetejére is lehet rakni. Plusz több fér bele, stb.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2019.09.26. 20:39:38
  • T62A #10936
    Most nézem ennél Dedi storage megjelent az S+ de nem értem miért. Mikor az fel sincs oldva csak az eredeti amit a játék ad.
  • ncc1701
    #10935
    Jaja, pláne, ha valami tervrajzból akarod csinálni, eszméletlen sok kell hozzá.
  • T62A #10934
    Háromszor olvastam át. Utána esik le hogy megnézted a videót, köszi. Ez volna a terv a droppnál is, egyébként mennem kell Aberrationra mert csak ott van Red Gem, az meg kellene a tek távcsöves puskához.
  • ncc1701
    #10933
    Faja lett, de felvehetted volna a bevédést is. :) Amúgy abba a pirosan pulzáló bigyóba szerintem ha teszel akkut (aberrationon lehet kitanulni), akkor annak hajtania kell. Turretet asszem 1db akku elvisz 15 percet.

    Amúgy annak a bigyónak napfény kell a működéshez. Ha ráteszel valamit, nem kéne mennie.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2019.09.26. 19:28:36
  • T62A #10932
    Igen csináltam is róla videót
  • ncc1701
    #10931
    Element node-ból csákánnyal lehet kinyerni az elementet, miután megvédted. Esetleg mantis "kezébe" adhatod a csákányt, úgy elvileg hatásosabb.
  • T62A #10930
    Kár hogy nem magyar az írások. Majd meg nézem mi mire van.
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2019.09.25. 15:39:29
  • T62A #10929
    Ti bányásztok ebből alkalmanként Element Node? És ha igen mivel?
  • ncc1701
    #10928
    Dedi storage egy fejlesztett vault. Érdemes használni, jó funkciói vannak.
  • Ironman2
    #10927
    Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
    Amúgy meg több mint 100 játék vár mindenkit,a legújabbak is persze,csak kell hozzá egy Microsoft account is! A Game Pass rendszeren belül bármelyik játszható fizetés nélkül!

    https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.09.25. 02:13:20
  • Rae Apofisz #10926
    Én meg arra jöttem rá,hogy a Valguero Dino and Map Extension nem csak valguero pályához jó hanem szinte bármelyikhez. Ezt kihasználva beraktam ismét a régi kedvencem, Shigoislandot és elmentem tek barlangba. Nem mondom,hogy könnyü volt mert vért izzadtam de összejött a dolog. Ismét meglett az ascend. Velonát használtam hátasnak amihez első osztályú. Kifogyhatatlan gépágyú :)
    Sajnos a velonán kivül elbuktam az összes többi dinóimat de végül is erre a célra tenyésztettem öket. Az egyik velonának az összes elosztható pontját, mind sebzésre raktam. 1 lövés 1790 dmg, de ha karommal támad, volt olyan lény amin 19.000 felett sebzett. 1 ütésre leteriti akár a brontót is :) Nagyon állat. :)
  • T62A #10925
    Ez nagyon jó, most nézem a Gacha nem ad Red Gem-et. Én meg elmentem keresni, hát hiába.
  • T62A #10924
    Tegnap átvittem a Desert Titan Izlandra, Nem tudom változni fog-e de elég hülyén néz ki. Olyan mint mikor megidézzük ilyen láthatatlan,és vonalak mutatják a körvonalait (sziruetjét). Bocs ha nem jól írom. Utána vissza Extinctionra, kihívtam a bosst. Kétszer végzett velem, egyszer a quetza platformra raktam rakétakatapultot. De hiába fütyültem nem tudott így olyan gyorsan repülni, és ez az elektromos biz-basz megölt. Másodikra megint a quetza, bekészítve 3 db kézi rakéta vető a nyomógombokra. Az ment is egy darabig, elmentem tölteni, megvártam az elektromos támadását majd kitárazás és újra töltés. De itt is megölt, a harmadiknál már jött a sárkány, meg a 3 sas. Amíg azokat kergette az elektromos cuccal, én simán lőhettem.
    Kaptam ilyet amit gyárthatok Tek Dedicated Storage de a fene tudja mi ez. Majd gyártok egyet azt megnézem. Ez is elérhető már Tek Railgun, sőt kaptam zöld tervrajzba is, de nem értem olyan mintha nem tervrajz lenne hanem meg volna szabva hány darabot gyárthatok. Kettő Tek Chestpiece,meg egy Tek Leggings. A puskához kellene szereznem piros követ, de a fene emlékszik hol van itt az Extinction.
    Itt akartam tegnap megnézni, de nem töltötte be az oldalt. https://ark.gamepedia.com/ARK_Survival_Evolved_Wiki valami gond volt vele.
  • ncc1701
    #10923
    Boss gigával. Asszem ki kellene próbálni. :)
  • ncc1701
    #10922
    Eddig arra jöttem rá, h giant metal hatchframe pont ráilleszthető a kockára, és arról lehet le-fel építeni. Nem a legideálisabb.
  • PiszkosFred
    #10921
    En is erre tippeltem, vszinu ez lesz a gond.
  • T62A #10920
    Akkor ez lesz a gond nálam.
  • ncc1701
    #10919
    Egy szerveren egyszerre nem lehet két ugyanolyan titán.
  • Rae Apofisz #10918
    Azért foglalt mert az aréna azt hiszi te vagy bent. Arénából kijutni vagy meghalsz vagy gyözöl. Te hogy jöttél ki ?
    GUS.ini- be ha még nincs ird be
    ServerAutoForceRespawnWildDinosInterval=900 ennek hatására 15 percenként újra spawnol ami még esetleg nem spawnolt.
    Javaslom 1x
    admincheat destroywilddinos a konzolba ezt követöen inditsd újra az egész játékot. Kis mázlival újra fog spawnolni.
    Ha bosst szeretnél tamelni javaslom inkább idézz adminból egyet valami zárt helyre és úgy tameld és ne arénában. Vagy egyből spawnoltass tamelt lényt. Ha pedig használnád a Tcs reward modot olyan lény veszel amit akarsz. :)
    Ne vedd rossz néven a megjegyzésem, de ahhoz képest hogy alig 1 éve még azt mondtad te nem akarsz használni semmilyen modot,se admint, elég jól belehúztál :)
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.09.14. 17:19:36
  • T62A #10917
    Hát hallod ez jó kérdés, az biztos, hogy kivittem a búra szélére a sivatagos részen. Azt hittem az zavar be, ezért kivittem, de az amit írsz hát ezt nem tudom.
  • PiszkosFred
    #10916
    Mintha irtad volna, hogy megszeliditetted a bosst. Nem lehet, hogy az kavar be es addig nem lehet ujra megidezni, amig az "nalad/veled van"?
  • T62A #10915
    Ha nem megyek el az obeliszktől az blokkolhatja azt, hogy ki tudjam hívni, vagy megidézni a bosst újra?
    Tegnapelőtt is játszottam vagy félóra,órát. Tegnap elindítottam a játékot 18:00 körül, csak beléptem de nem csináltam semmit, de teltek az órák, és 23:30 kór megnéztem de még mindig azt írja az aréna foglalt. Ma is bekapcsoltam meg már vagy 30 perce, de semmi az aréna foglaltat ír.
  • ncc1701
    #10914
    Srácok, van valami trükk ahhoz, h a víz alatti kockákban legyenek snap pontok?
  • ncc1701
    #10913
    Pvp miatt van így. Már régen külön kellett volna venni a pve, pvp, single player opciókat.
  • T62A #10912
    Kedves Rae Apofisz!
    Nem másoltam semmit!
    T62A#10908
    "Közben meg is néztem, ez a rész benne is van a GameUserSettings.ini, akkor mért nem eszik."