11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • T62A #10991
    Ezt nagyon benéztem, bocs nem is kell hozzá nyereg.
  • T62A #10990
    Nagyon nekem se jött be, csak itt ragadtam. Nekem meg Reaper nyereg tervrajz kellene isteni.
    Megcsinálhatták volna úgy is, hogy nappal is fel lehessen menni az obeliszkekhez, akkor szerintem jobb lenne a játékélmény, éjszaka jönnének a Reaperek, meg a névtelenek. Nappal meg nem, és lehetne egyéb dolgokat csinálni, mint fém gyűjtés, Supply Crate.
  • ncc1701
    #10989
    Aberration nekem nagyon nem jön be, tán majd valamikor megnézem. Most extin nyomatom a piros dropokat, kéne velo nyereg, de nem adja. Meg centeren mutálom a gigát, most épp hp-ra gyúrok. Ahogy nézem 10k hp-t feljebb tudna menni még.
  • T62A #10988
    Tegnap csináltam újra egy helyi fájlok ellenőrzését. Talál is kettő fájlt, de újra kilépett, visszaraktam az eggyel régebbi mentést, és sikerült a Reaper, embrió beültetés közben ki is jött belőlem. Érdekes ezek is egyszínűek lesznek, már van kettő, igaz az egyik még nevelődik, de mintha egyforma lenne a hasuk narancssárga. Olyanok lesznek mint a jégsárkány az elején mind egy színű. Jól itt ragadtam, ahhoz képest, hogy piros drágakőért jöttem.
  • ncc1701
    #10987
    Na, hál istennek, nekem nem lépeget ki a játék már egy jó ideje. Hogy a w10 javult, vagy az ark, a fene tudja, de örülök neki.
  • Rae Apofisz #10986
    Pár nappal ezelött volt valami frissités a játékhoz. Nem emlékszek az mennyi Gb volt,vagy hogy mi is volt benne de azota nekem is és másoknak is sürün jelentkeznek hibák. Például az hogy játék közben egyet villan a kép és minden hiba üzenet nélkül bezárul a játék.
    Nálam például az után szokja csinálni ha például fut a bandicam videó felvevő. De csinálta az után is hogy beirtam consolba gamma 3.
    Pedig eddig nekem szinte sose csinálta ezt. Vagy például ha a szerver lista a kedvencek-en van, következő belépéskor ugyanott szokott lenni. De most nem. Mintha nem jegyezné meg, mindig a nem hivatalos listán van. Én arra tippelnék valami már megint a játékban van, amit majd egy újjabb patch során javitanak. Ahogy szokták.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.10.19. 17:21:27
  • T62A #10985
    Nemszeretek úgy beírni egyik oldalra se, hogy nem vagyok bizonyos dolgokban 100 %-osan biztos, hogy az a dolog azt jól láttam vagy jól csináltam.
    Ezt mindjárt meg is értitek miért írtam le. Felraktam ezt a módot ami mutatja az állatok pontos helyét (Creature Finder Deluxe) egy nagyon jó mód szerintem nem csak egy simán területet mutat, hanem a pontos helyét az állatnak. Viszont valamiért megszaporodtak a hibaüzenetek sűrűsége.
    Ezzel a hibával lép ki a játék mostanság, de ezt csak az Aberration-on.

    Elkezdtem videózni, a Reapert hogyan szerzem meg az embrió beültetést, más név nem jut eszembe róla. De folyamatosan kilép, csináltam már vagy 3 videót de nem tudom befejezni a kilépés miatt. A reaper előtt csináltam egy olyat, hogy leraktam az s+ tek adót, ha hiszitek ha nem az is működik, tehát már lefedi az egész pályát, szerintem az az indítási opcióba amit beírtam az kellett neki. Igaz az csak területet mutat, hol keresd. Ezt nem mertem beírni, mert találtam a hibára egy ötlete mit kell csinálni, igen ám de töröltem két mappát, és a helyi fájlok ellenőrzésénél nem talált a steam 6900 nem pontos hiányzó fájlt. Amit volt olyan szíves letöltött újra, igen de ez vagy 38 GB. Ma végzett vele, beléptem újra, megnéztem az s+ tek adót, jól láttam-e és igen. Ezért beírtam ide nektek, viszont az új mód egyetlen egy állatot sem látott,még azt sem ami ott volt tőlem 150 m-re. De mondom elkezdek vele foglalkozni, megint hibával kilép, még 38 GB fájl újra letöltése után is folytatja ezt a hiba üzenet bedobását. Totál nincs ötletem hozzá.
  • ncc1701
    #10984
    Van, aki nem használ cheatet, akkor sem, ha single playerben nyomja. :)

    Tegnapi piros dropból esett ascendant tek fegyver, 600-as dura, kell hozzá 500 element. :)
    Lila drop észrevehetően jobb cuccokat ad amúgy?
  • Rae Apofisz #10983
    Steamban, kijelölöd az arkot, jobb egér klikk-ben Tulajdonságok. Ott van Inditási opciók beállitása gomb, és ahova ilyenek szokás beirni
    -high -useallavailablecores -novsync -nomansky -d3d10 a sor végére hozzá rakod.
    Majd elinditod a gamet és a konzolba ird be
    admincheat destroywilddinos.
    Ez a -preventhibernation hogy mit is csinál, és miért kell ? Singleplayer modban játszol ami ez esetben ebből a szempontból nem szerencsés. Azért mert mint a nevéből is sejthető, magyarositva, megelözi a hibernálást. Ugyanis amikor játszol az adott pálya amin vagy,
    alap esetben csak ott aktiva ahol éppen vagy. Töled távolabbi helyeken a fák, a kövek, a dinók, és minden más egyébb hibernált állapotban van. Ezért nem találja a dinókat amik tőled távolabb vannak. Sajnos singleplayer ilyen. Miután ezt beirtad az inditási opcióba valószinüleg észre veszel változást a környezetben. Nálam még a fény viszonyok is megváltoztak. Sokkal világosabb lett és hajlamos a laggolásra a pálya ettöl. Én ezt singleplayerben csak ideiglenes megoldásnak javasolnám. Ha megvan amit kerestél szerintem vedd ki.
    Másik lehetöséged a transmitter. Abban is lehet dinót keresni. Mutat koordinátát és egy térképen mutatja a területet.
    De ha rám hallgatsz, amit eddig ritkán tettél, hagyd a csudába ezeket az alternativ kinlódásokat. Singleplayerben vagy, használd az admint.
    Használd a Tcs Reward modot és olyan cuccot és olyan dinót adsz magadnak amilyent akarsz. Beállithatod például mennyi sebzése legyen a fegyvernek, bármilyen lényt tudsz adni magadnak. Mindössze egy dologgal kell megbarátkoznod. Ha adminból addolsz dinót annak nem tudod a speedet húzni. De ha ezt nem akarod használni, épits egy csapdát, és spawoltass bele vad dinót és tameld be. Éppen ugyanolyan lesz mintha rendesen befogtad volna.
    Ezeknek a modoknak szerintem a 90%-a dedicált szerverre készült, és csak kinlódnak single playerben.
    Gyere fel badco szerverre, valguero 3 ra.
  • T62A #10982
    Úgy nézem sikerült. Találtam is egy Reapert 210-est elmegyek hozzá, készülök elő, kilép a játék. Az állat hol van? Válasz sehol, nem találja a mód, nem értem eltűnt. Olyan mintha minden belépésnél új állatok jelennének meg. Pedig már kezdtem örülni, hogy lesz még egy.
  • T62A #10981
    Ezt írta ki, és nem mutatja az egész pályán az állatokat.

    Remélem most már jól lesz.

    Utoljára szerkesztette: T62A, 2019.10.17. 18:56:18
  • ncc1701
    #10980
    Legjobbakkal is előfordul egy kis kihagyás. Majd kiváncsi leszek, működik-e.
  • T62A #10979
    Köszi remélem jól csináltam. És az az érdekes, hogy egyszer már adtatok olyat amit ugyan ide kellett beírnom. De totál lefagytam, nem jutott eszembe.
  • ncc1701
    #10978
    Ehun-e, innen: "Steps to take for better performance" szöveg alatt keresd, h merre van. A steam kliensben kell beállítani.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2019.10.17. 17:55:57
  • T62A #10977
    Szia!
    Bocsánat de melyik az az indítási opciók?
    Én bemásoltam ez alá, de valamiért eltűnik, pedig mentettem.
    GameUserSettings/[ServerSettings] -preventhibernation
  • ncc1701
    #10976
    Tegnap otthagytam egy piros dropot. A zöld obitól észak felé volt, ahol már lukacsos a talaj. Állandóan eltévedtek a korrupt lények, akik jöttek volna, nem bírtam kivárni, plusz levadászni őket. Asszem ha oda esik legközelebb, csak elindítom, és otthagyom, essen le máshová.
  • ncc1701
    #10975
    Extin velo nyerget csak piros-lila dropokból tudok kapni, vagy esetleg barlangi piros bigyóban is lehet?
  • Toni85
    #10974
    Szia!
    Nem az a gond hogy feliratkozom és nem tölti le,hanem a szervere nem töltöte be a modokat.Helyibe nekem müködik.De már haver meg oldota a gondot.Azért köszi a választ.
    Utoljára szerkesztette: Toni85, 2019.10.13. 19:49:19
  • Rae Apofisz #10973
    Nem kell mást tenned mint megkeresned például a google kereső segitségével a steam mühelyes oldalát.
    Ott rákantintasz a feliratkozásra, majd elinditod a játékot és automatikusan letöltöd. Ehhez csak az kell hogy ugyanazzal az acountal legyél belépve az asztali steamba és a webes oldalon is.
    Steam punk
    Gaia mod
  • Toni85
    #10972
    Sziasztok!
    Ark Server Manager-ben hogy kell letölteni modot mert dowloadingnál folyton failt irki aki ért hozzá el magyarázhatná.Előre köszi minden segitséget.A steam punkot meg Gaia modot szeretnék fel tenni szervere.
  • Bozi_Vilag
    #10971
    Szívesen
    Telefonra ajánlom letölteni a Dododexet, tényleg jó. Ehhez hasonló még az A-Calc, pár dolgot pluszba tud, párat nem. Jól kiegészítik egymást. (Plusz később állatneveléseknél a Multi Timer jól jöhet, több időzítőt indíthatsz külön névvel mondjuk pár tojásnak külön, vagy imprintre)
  • Gery84
    #10970
    Hali,
    igen, FB-on is sikerült infókat gyűjteni. A Szilvi extra PM-ben is segített pár kérdésben...az spec vicces volt, amikor a Dododex-ről kezdett írni, én meg jeleztem neki, hogy tényleg kezdő vagyok és nemtom, hogy most az hol és micsoda... Aztán kiderült, hogy egy komoly kis segítő app-.ról van szó (szinte külön Wiki).
    Most kezdünk náluk az Islandon, aztán az első 10-20 óra után majd biztos lesznek megint kérdések.
    Addig is Thx a supportot!
  • Bozi_Vilag
    #10969
    Dropoknál zöldben/kékben pláne nincs *kacsint*
    Azért szokás a draket vinni mert tudsz róla lőni, effektíve gyors, jól kihúzható HP-ra a sok retek ellen. És persze gyors is.
    Reaper meg... Speciel én nem használom, más igen mert tudja harapni a barátunkat, de valójában nem ér az annyit mint egy 250-300 dmg-s shoti
  • ncc1701
    #10968
    Abi az más, bár momentán ott lent nincs sugárzás, úgyhogy elvileg bármi bemehetne, ki kéne próbálni. :) Bár ott olyan állat a nyerő, ami gyorsan mozog, és lehet a hátáról lőni shotival.
  • Bozi_Vilag
    #10967
    Jogos... Én arra gondoltam, hogy abira a rock draket, illetve a reapert szokás vinni, illetve extin nem érdemes a rexet használni, ott a gigák, manák és quetzek a menők (kingnél meg a mek, titánok, giga)
  • ncc1701
    #10966
    Bosshoz 3 állat jó szerintem: nyilván rex, allo, valamint theri. Én therizinókat vinném. Sárkány tűz sebzése a növényevőket 50%-ban érinti csak, és a theri hozza egy rex sebzésének/életének a 80%-át. És teli lehet rakni sütivel.
  • Bozi_Vilag
    #10965
    Direkt nem javasoltam modos pályát. Egyrészt egyet sem ismerek (ami nem lett beemelve), meg hát gyakran nem túl jó a támogatás, és ugye ne feledjük hogy PS4-re keresett mapot, ahol ugye sajnos vagy nem sajnos nincsenek modok.

    Ja igen, a magyar játékosviszonyokól még annyit nem mondtam Gery, hogy sok toxic player van, és kábé minden második-harmadik playerre jut egy szerver - majdnem mindenki szeretne egyet futtatni, de kevés jut el addig hogy sikeres legyen. Így van ez PC-n, és ahogy olvasgatom, így van ez konzolon is (mobilon nem tudom).
    Nem mondom hogy bérelj magadnak - ahhoz túl drága, főleg a játék alapára után, - de érdemes egy megbízhatót találni, ahol az admint valamilyen módon ismered (nem személyesen gondolom). Ahogy láttam, Facebookon meg is találtad Szilvi Németh szerverét, amit olvastam róla, az alapján megbízható, ő maga is annak tűnik.
    (((És ne csüggedj, minden szervert ahol játszanak, szidják. Ez nem mindig megalapozott, első vádra nincs értelme otthagyni)
  • Rae Apofisz #10964
    Ha szabad,ehhez a pálya dologhoz szólnák. Nagyon sok olyan pálya létezik amit valaki önszorgalomból készitett. Ezek sajnos pc verzióban vannak. A valguero nevü eredetileg egy ilyen moddolt pálya volt,de hivatalos kiegésztó lett belölle. Én pc-n játszok,és mázlim van ez miatt mert én első sorban a pálya kinézetét is igénylem hogy szép legyen. Ez mondjuk nem mindig társul azzal hogy játszható is. Az ilyen moddolt pályák sok esetben tartalmaznak például több olyan lényeket amik valamelyik alap pálya része. Például ilyen lények az Aberrált vagy a Corrupt névvel jelölt lények. Ezek két külön alap pályán találhatóak meg,de moddolt pályán lehetséges hogy mindkettö jelen van.
    Enge az fogott meg ebben a játékban hogy iszonyatosan sok rétü, rendkivül sok féleképpen lehet varriálni. Rengeteg mod elérhető hozzá amik durván megtudják változtatni az egész játékot. A nem pc-s verzió játékosai sajnos sok ilyen dolgot nem érhetnek el.
    Ami a célt illeti. Vannak rendkivül ügyes kezü playerek, akik csodálatos épületeket tudnak kreálni. Ez is lehet egy cél.
    Engem személy szerint nem kimondottan vonz az hogy hónapokig arra készüljek hogy 20 percet sikeresen töltsek el egy arénában. Viszont szeretek céltalanul bolyongani, nézelödni, felfedezni helyeket, vagy épitkezni.
    A dedicalt szerverekkel egy apró kis gond van. Ami nem a tied azt nem tudod felügyelni, korlátozni, ellenörizni. Bármikor megszünhet és oda minden.Ezt nem árt tudatositani. Talán ezért van ez a rengeteg sok szinte üres szerver.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.10.12. 15:37:36
  • Gery84
    #10963
    Köszönöm...szépen lassan körvonalazódik a kép :)
  • Bozi_Vilag
    #10962
    Nagyon függ beállításoktól és az időtöktől. Single player a beállítások miatt alapból könnyebb, azt is vedd figyelembe.
    Pl Ragna bosshoz legalább két, de inkább három ember kell (az offis prokat akik 15K órával a hátuk mögött egyedül letolják most hagyjuk). Plusz az állatok.
    Centert anno letoltam egyedül, de azért azok nem voltak rossz rexek.
    Islandosok szintén két-három emberesek.
    A lényeg hogy állatok (80%-ban rex, de abi és exti bossokon az nem működik) mindenképpen kellenek, jól felnevelve, jó stattal és nyereggel. Pár ember, és valaki aki a nem player által irányított állatokat próbálja koordinálni.

    A játék soha nem ér véget, viszont ha letoltad az összes bosst (jelenleg island 3+1, scorched 1, center 1, ragna 1, abi 1, exti 3+1, valgu 1 vagyis összesen 13), akkor addigra valószínűleg elérsz mindent, ami érdekel. Island és Exti +1 bossának a végső része nagyon nehéz...
    De persze túlélőzni mindig fun, abi+se nagyon hangulatosak, párezer órát embertől függően bele lehet tolni.
    Ja meg persze most jön a Genesis Part1, jövő télen meg a Part2, remélhetőleg azok is kicsit megbolygatják a játékot, és hozzáadnak 1-2K órát a játékosoknak.

    És még valami:
    A youtuberek/streamerek 95%-a nem az igazi játékot mutatja be (szerintem). Az nem PVP, de még csak nem is ARK amit a Nerd Parade csinál, és valójában ha nem offin vagy akkor nem valószínű hogy olyan PvPre kell számítanod mint amit Neroku, Kviden vagy Kishko művel (persze unatkozó offisok mindig vannak).
    Nem azt mondom, az építkezési tanácsaik jók az utóbbi háromnak (többnyire), de amit PvPt bemutatnak, az már a naGGYon hardcore, 15-20K óra feletti nolife offisok.
    Utoljára szerkesztette: Bozi_Vilag, 2019.10.12. 12:09:54
  • Gery84
    #10961
    Hali,
    köszi a HSZ-eket. FB-csopit megkerestem, érdeklődöm ott is...
    Itt említve volt a Boss...korábban azt olvastam, hogy célt, azt kb nekünk magunknak kell meghatározni, de akkor csak van itt vmi központi cuccos...harvestelek...fejlesztgetek...szerzek dínókat...felderítek...aztán lesz vmi kutatás és monsta a végén? Elegek leszünk hozzá ketten? vagy azt simán single-ban is le lehet tolni?
  • Bozi_Vilag
    #10960
    Center szerintem nem ajánlott, olyan semmilyen map az islandhoz képest, semmi új. Plusz a boss jóval nehezebb, szóval akkor már inkább ragna.
  • ncc1701
    #10959
    Islandet hagyd a közepére-végére. Kezdj a centeren, vagy a ragnarokön, mert ott jó szintű lényeid lehetnek, míg islanden plö kín szenvedés valamiből normális szintűt találni, és csak kezdhetitek majd újra az egészet.
    PS4 szerverek is PC-n futnak, csak szólok. Sajna a játékra jellemző az optimalizálatlanság, ezért egy map futtatásához kell 6-8G memória a szerver oldalon. Szóval 16G memóriával már lehet futtatni 2 mapos clustert. Ami már jó, mert ezeket a mapokat lehet váltogatni, és így utazgatni köztük. Playert, dínókat tudtok vinni magatokkal, vannak spéci itemek, amit nem (element, bossokhoz szükséges bigyók).
  • Bozi_Vilag
    #10958
    Helló
    Szerveren érdemes egy másik ember által készített dedikáltra menni. Figyeld a szorzókat (minél nagyobb, annál gyorsabb/több/könnyebb), hogy melyik jó azt mindenkinek magának kell eldönteni (szerintem XP/Harvest 4-5X körül, Breed/Tame 8-10X körül a legkellemesebb, ahol kell dolgozni, de megoldható élő embernek is).
    Javaslom a Facebook-csoportot, ahol kereshetsz magadnak szervert (csak írd bele hogy PS4 :D)
    Dinókat clusteren keresztül (tehát szervercsoporton belül) lehet hurcibálni, kivéve 1-2 letiltott dolgot. Obelisken/dropon/terminalon keresztül át tudsz menni, a nálad levő cuccok veled mennek.
    A story olyan minimális, én könnyűség alapján javaslom. Ahol a legtöbb minden van a nem modos mapok közül az a Ragnarok, viszonylag jól is támogatott. Ha a storyalapú mapokat használod, kezd islandon, az az "alap".

    (((A FB csoport azért is javasolt, mert itt SG-n nagyjából vagyunk öten-hatan, ott meg 2000+ tag, de a lényeg az hogy sokkal több tapasztalt van. Link)))

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megnéztem, ezt a szervert ajánlom megnézésre, vannak rajta páran segítőkészek, kezdőnek szerintem jó

    Utoljára szerkesztette: Bozi_Vilag, 2019.10.11. 16:33:13
  • Gery84
    #10957
    Sziasztok,
    haverral PS4-en szeretnénk nekikezdeni a játéknak és ebben kérném a segítségeteket (igen tudom, kicsit megkéstünk vele...akciós PSN-en és régóta tervben van). Pár alap infó kellene a kezdéshez, amit nem sikerült Gógli és Jútúb barátunktól megtudni (vagy legalábbis nem egyértelmű sok helyen).
    - mivel totál ismeretlen minden, így PVE-ben gondolkodunk
    - server --> saját dedikált nem fog menni, nincs felesleges PS4. Van értelme nem dedikált saját servert létrehozni (úgy olvastam, hogy itt 250m-es "póráz" lenne közöttünk), vagy mehetünk nyugodtan egy dedikált serverre? Melyiknek mi az előnye, hátránya? Dedikáltat mi alapján kell választani?
    - át lehet vinni a karaktereket (level+skillek+cuccok+dínók) egyik mapról a másikra majd később? Ha igen, mi a menete?
    - milyen map-on indítsuk a játékot? Olyat olvastam, hogy van bizonyos szintű story a játékban, alábbit javasolták sorrendnek: Island -->Scortched earth --> Aberration -->Extinction ( ugye itt megint él az előbbi kérdés, hogy lehet e tovább vinni a karikat, vagy mindig 0-áról kell kezdeni)

    Ha volna még javasolt oldal, amit érdemes elolvasni, vagy hasznos lehet, azokat szívesen fogadom.

    Köszi

    Geri / Mokefic
  • ncc1701
    #10956
    Ok, akkor szokásos, bár asszem lilánál már kapásból jönnek a sárkányok is speciel. :) Igazából az a ciki, h a tűz átjön a tek pajzson is.
    Piros drop tök rutinból megy, tegnap poénból még letettem 2 űber therimet is az egyik oldalra segíteni, elég jól aprítottak (nekik is megvan a 2400-as sebzésük, vad gigát 1vs1-ben viszik).

    Más. 103 dmg mutációnál elértem a 254-es dmg statot. Ennek már 2 napja, azóta ezt nem sikerült megugrani. Jön a következő mutáció, de sebzésre nem megy tovább. Szintezni lehet az állatot, azzal nincs gond, ezzel kb 13500-at sebez a gigám, de úgy tűnik, ez a vége.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2019.10.11. 09:00:51
  • lammaer
    #10955
    A szint asszem marad, csak mig az első hullámban dilók meg stegók jönnek, a vége felé sárkányok, rockdrakek meg spinók, paracerek meg enraged strikeok társaságában...
  • ncc1701
    #10954
    Szép nagy frissítés volt. Szerintem lejöttek a genesises cuccok.
  • Rae Apofisz #10953
    Nem igazán használtam eddig ezt a transmitter, különösebb tapasztalatom sajnos nincsen róla. Viszont az S+ modhoz van egy oldal ahol fent vannak hogy miket lehet állitani benne. A gameusersettings.ini-be kell bemásolni. Érdemes legalább egyszer átböngészni az egészet mert rengeteg funkcót lehet szabályozni. Mint például milyen szélerösség kell hogy elinduljon a szél generátor, vagy hogy a viz szivattyút ne kelljen vizbe rakni, akár sivatagi homokból is hoz fel vizet, és még nagyon sok mindent. Talán benne van valami a transmitterhez is.
    A lap alján van magyarázat minden sorhoz. Sajnos angol de nem vészes. Csak oda kell figyelni mert vannak maximum értékek.

    https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/discussion/731604991/343786746007384809/
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    [StructuresPlus]
    EnableQuickClimb=false
    NoFoundationsRequired=false
    AdditionalSupportDistanceInFoundations=0
    ElevatorWeightMultiplier=0
    ElevatorSpeed=150
    DisablePickup=false
    DisablePickupWhenDamaged=false
    DisablePickupAfterTimeInSeconds=0
    DisableResourcePulling=false
    ResourcePullRangeInFoundations=25
    DisableAbilityToHideStructures=false
    EnableGeneratorDecay=false
    DisableGeneratorDuringStorm=false
    DisableElectronicsDuringStorm=false
    RemoveScorchedEarthInsulationPenalty=false
    MinWindForTurbine=20
    TurbineMaxPowerDistanceInFoundations=30
    GardenerRangeInFoundations=10
    SheepHerderRangeInFoundations=10
    DefaultDoorConfig=0
    LargeWallHP=40000
    XLWallHP=120000
    FenceHP=10000
    GrinderResourceReturnPercent=25
    GrinderResourceReturnMax=10000
    AnimalTenderSlotCount=300
    AutoCrafterSlotCount=500
    BeeHiveSlotCount=24
    BeerBarrelSlotCount=25
    BookshelfSlotCount=600
    CampfireSlotCount=10
    ChemBenchSlotCount=100
    CloningChamberSlotCount=600
    CompostBinSlotCount=25
    CookingPotSlotCount=25
    CrystalCrackerSlotCount=400
    DroneTerminalSlotCount=150
    DyeriaSlotCount=500
    FabricatorSlotCount=300
    FarmerSlotCount=300
    FeedingTroughSlotCount=100
    FireplaceSlotCount=25
    ForgeSlotCount=50
    FridgeSlotCount=100
    GardenerSlotCount=300
    GasCollectorSlotCount=24
    GeneratorSlotCount=8
    GenomicsChamberSlotCount=100
    GrinderSlotCount=200
    HatcherySlotCount=15
    IndustrialCookerSlotCount=100
    IndustrialForgeSlotCount=100
    IndustrialGrillSlotCount=100
    ItemCollectorSlotCount=300
    ItemTranslocatorSlotCount=350
    LargeCropPlotSlotCount=30
    LargeStorageSlotCount=90
    MediumCropPlotSlotCount=20
    MetalStorageSlotCount=100
    MortarAndPestleSlotCount=50
    NannySlotCount=100
    PreservingBinSlotCount=50
    RepairStationSlotCount=500
    ReplicatorSlotCount=600
    SeamlessSquarePlotSlotCount=30
    SeamlessTrianglePlotSlotCount=20
    SheepHerderSlotCount=300
    SmallCropPlotSlotCount=10
    SmallStorageSlotCount=30
    SmithySlotCount=300
    SPlusAutoTurretSlotCount=75
    SPlusCraftingStationSlotCount=300
    SPlusHeavyTurretSlotCount=300
    TekChemBenchSlotCount=350
    TekCookingPotSlotCount=350
    TekForgeSlotCount=350
    TekFridgeSlotCount=250
    TekStorageSlotCount=500
    TekStoveSlotCount=350
    TekTroughSlotCount=300
    TekTurretSlotCount=15
    TreeSapSlotCount=5
    VaultSlotCount=600
    VesselSlotCount=20
    VivariumSlotCount=100
    BeerBarrelCraftingSpeed=1
    CampfireCraftingSpeed=1
    ChemistryBenchCraftingSpeed=4
    CompostBinCraftingSpeed=1
    CookingPotCraftingSpeed=1
    DroneTerminalCraftingSpeed=1
    DyeriaCraftingSpeed=25
    ElementCatalyzerCraftingSpeed=1
    FabricatorCraftingSpeed=1
    ForgeCraftingSpeed=1
    FireplaceCraftingSpeed=2
    FridgeCraftingSpeed=1
    GrinderCraftingSpeed=1
    IndustrialCookingPotCraftingSpeed=12
    IndustrialForgeCraftingSpeed=1
    IndustrialGrillCraftingSpeed=1
    MortarAndPestleCraftingSpeed=1
    PreservingBinCraftingSpeed=1
    ReplicatorCraftingSpeed=12
    SmithyCraftingSpeed=1
    SPlusCraftingStationCraftingSpeed=1
    TekChemBenchCraftingSpeed=1
    TekCookingPotCraftingSpeed=25
    TekForgeCraftingSpeed=1
    TekStoveCraftingSpeed=1
    RestrictDemoGunPickup=false
    ItemCollectorRangeInFoundations=25
    DisableItemCollectorPoopDistribution=false
    FarmerRangeInFoundations=30
    RaidTimerLimitMultiplier=1
    GrinderReturnBlockedResources=false
    CloningSpeedMultiplier=2
    CloningCostMultiplier=0.5
    DisableCloningCostMaximum=false
    ShieldRespawnDelayInSeconds=3600
    ShieldRegenDelayInSeconds=600
    ShieldHealth=250000
    MinShieldPlacementDistanceInFoundations=8
    DisableShieldPlacementOnRaftsAndSaddles=false
    MinTeleporterPlacementDistanceInFoundations=8
    PersonalTeleporterBeaconLifespanInSeconds=300
    DisablePersonalTeleporterBeacon=false
    BeeHiveWateringRangeInFoundations=30
    BeeHiveHoneyIntervalInSeconds=180
    DisableAbilityToPlaceVacuumCompartmentsAboveWater=false
    DisableAbilityToPlaceTekGeneratorOnSaddles=false
    DisableAbilityToPlaceTeleporterOnSaddles=false
    BedCooldownTimeInSeconds=300
    BunkBedCooldownTimeInSeconds=120
    TekBedCooldownTimeInSeconds=60
    HatcheryRangeInFoundations=25
    HatcheryIncubationMultiplier=2
    AllowAdminToDemoAnyTribeWithDemoGun=false
    RemoveFloorRequirementFromStructurePlacement=false
    DisableDinoScan=false
    DisableDinoScanDetails=false
    DisableDinoScanMap=false
    AllowIntakeToPlaceWithoutWater=false
    AllowTekItemBlueprintCreation=false
    MutatorPulseCost=10
    MutatorBuffMaxStackCount=2
    TekGeneratorFuelUseIntervalInSeconds=86400
    NannyRangeInFoundations=10
    NannyMaxImprint=100
    DisableNannyImprinting=false
    MinimumGlassTransparency=0.0
    AnimalTenderRangeInFoundations=50
    FeedingTroughAdditionalRangeInFoundations=35
    TekFeedingTroughAdditionalRangeInFoundations=70
    RemoveLearnedEngramRequirementFromConverter=false
    DisableCrossTeamTeleport=false
    DisableTeleporterOnAbberation=false
    MutatorRangeInFoundations=10
    RepulserMaxStrength=11
    DisableFoundationStacking=false
    PreventTransmitterPickup=false
    DisableShieldRadiationProtection=false
    AllowDynamicPillarNonFoundationSupport=false
    AllowInterDynamicPillarSupport=false
    DisableVivariumPlacementOnSaddles=false
    RemovePowerRequirementFromVivarium=false
    VivariumEggIntervalSeconds=1800
    VivariumOviIntervalMultiplier=0.1
    VivariumMaleEggChanceBonus=0.3
    VivariumFemaleEggChance=0.5
    MutatorPreventBreedingClonedOrNeutered=false
    ChargeInjectorAllowTekGen=false
    NannyIntervalInSeconds=35
    AllowMakingWeaponsAndArmorBPs=false
    AllowPersonalTeleporterInBossArena=false
    ShieldRadiusMultiplier=1
    ConverterBlacklist=
    PullResourceAdditions=
    PullResourceRemovals=
    RemoveGrinderEngrams=
    GrinderBlacklist=
    MutatorModeBlacklist=
    MutatorDinoBlacklist=


    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2019.10.06. 11:08:32
  • T62A #10952
    Köszi.
    És esetleg ehhez nem tudsz valami parancssort, hogy rendesen működjön single player módban?
    Transmitter
    Érdekes hogy szerverem nincs vele gond, itt meg igen. Egy bizonyos területre van korlátozva, mindig arrébb kell vinnem.