11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • ncc1701
    #11392
    Nem gondoltam volna, h elindul linux alatt. Anno quake3-at toltam alóla.
  • Rae Apofisz #11391
    Amugy most hogy újra raktam win7-et, tettem egy próbát. Kipróbáltam milyen win7 alatt, és milyen win10 alatt. A virusok miatt, mint biztonságosabb op rendszer eszembe jutott a linux. kiváncsi voltam el indul-e linux alatt. Abból indultam ki sok server linux alapú.
    Hát felraktam a Linux Mint -et. Aztán felraktam a linuxhoz steamot. Meglepve és izgatottam láttam ott van letölthetö játékok közt az ark.
    A videó kártyámhoz a linux letöltö központból szedtem le egy mezei drivert és letöltöttem az ark-ot. És elindult minden inditási opció nélkül.
    Nem volt szép, sőt csúnya volt de müködött rendesen. A tenger, a viz olyan volt mintha sár tenger lenne de játszható.
    Szóval ha valakinek gyenge gépe lenne és beéri a linux nem éppen szép grafikájával, az bátran használja. Lehet szebbé lehetett volna tenni, én inkább vissza raktam a win7-et

    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.10. 15:33:33
  • Rae Apofisz #11390
    Hajnali 3 kor ? Most azt kéne mondjam, olyankor minden rendes ember alszik, de az az igazság hogy sokszor én akkor fekszek
  • Bozi_Vilag
    #11389
    Egyik haveromnak volt baja a géppel, nem tudott bossozni. Aludtam, egyszer csak hajnali háromkor felkelek: "Ú, ezt így kell megoldani!". Beírom Discordra, reggel a reakció: Wut?

    Egyébként meg gyakran álmodom a játékkal... De milyen függő nem álmodik a szerről?
    Utoljára szerkesztette: Bozi_Vilag, 2020.02.09. 19:53:40
  • Rae Apofisz #11388
    Jó hát nem T-rex de például egy quetza szerü lény aminek a platformjára épiteni kellene egy épitményt ami megvédene a világürben mig átérek a másik bolygóra. menet közben akár harcolni is lehetne az ürben keringő lényekkel.
    No mansky ban is vannak ilyen lények :) (Vagy lehet entropia universeban ?)
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.09. 12:15:29
  • Ironman2
    #11387
    Ez az utóbbi jó kérdés! A No Man's Sky-ban szépen kivitelezték a dolgot,minden planéta egyedi külsővel,és lényekkel van beborítva.Itt azért részletgazdagabb a táj,és a grafika is messze felülmúlja a nomansky-ét,nem hiszem hogy lenne olyan masina,ami elvinné,de tényleg jó lenne.Akkor nem kiegészítő pályákról kellene lényeket átvinni,hanem látványosan,mondjuk űrhajóval egyik bolygóról a másikra.Mondjuk furán nézne ki egy T-Rex repkedne a világűrben.DD
  • Rae Apofisz #11386
    Hát ez megnyugtató. Akkor talán nincs baj nálam az emeleten :) Mondjuk én leggyakrabban az idegen lények eljöveteléröl meg a jövöben zajló háborúkról szoktam álmodni,de elég gyakori hogy az éppen aktuális játékról álmodok. Például ark játékban álmodtan olyanról hogy valami lény hátán ültem és azzal repültem ki a világürbe, valami madár szerü lénnyel. és tök fura lenne ha ilyent beraknának például a genesisbe. Nekem nem megoldások szoktak lenni hanem valami olyan rejtély ami a játékba nem jutna az eszembe és van hogy azt próbálom megtalálni játék közben :) Ilyen például az hogy miért laposak a pályák és miért nem gömb alakuak mint egy bolygó :)
  • T62A #11385
    Nálam szokott lenni olyan, hogy egy megoldást a játékról megálmodom, és meg is valósítom. Nálam még az szokott lenni, ha egy játékról álmodok az nálam tuti, 100% hogy tetszik. Mint most a conan exiles
  • Rae Apofisz #11384
    Sziasztok.
    Volt már nektek olyan,hogy álmotokban tovább játszottátok a játékot "élőben" ?
    Nagyon brutál tud lenni. Álmomban egy hegyoldalról rohantam lefelé egy hatalmas rex elöl és a hegy alján egy tenger part, amit mindenképpen elkellett érnem. Ahogy a játékban is, a viz alá kellett menekülni.
    Jó lenne valaki végre feltalálná azt az eszközt amivel videóra lehet venni amit álmodunk
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.09. 10:09:05
  • Bozi_Vilag
    #11383
    Azért írtam a dino spawn leállítást, mert akkor neked egyáltalán nem spawnolna :)
    Egyébként meg az ARK-ban nem a karakter szintje a mérő, sőt igazából olyan, ami alapján minden objektíven megállapítható és sorrendbe rakható (vmi számérték vagy ilyesmi) nincs, mert ahhoz összetett ez a játék
  • Rae Apofisz #11382
    Nem volt ilyenre szükségem ezért nem is kerestem ilyen admin parancsot, nem tudom létezik-e ilyen de szerintem konzolból kiadható ilyen specifikus parancs nem létezik. Amikor elkezdtem használni a creature finder de luxe nevü modot,amiben van arra lehetöség hogy megszámolja és ki irja az éppen aktuális dinók számát, kipróbáltam több pályán is. A dinocountmultiplier -nél ugye 1.0 az alap érték. Igencsak meglepödtem mikor egyes pályákon akár 30ezer feletti populációt is mutatott. Egy elég gyenge szolgáltatónál béreltem szervert akkoriban és sokszor kellett valamit lekorlátoznom hogy ne laggoljon, vagy ne auto restartoljon a túlterhetség miatt. Akkoriban kezdtem el rászokni a dinocount -os korlátozásra. 0.75 vagy akár 0.5 értékkel. Ennek sajnos van egy kisebb hátul ütöje. Ez egy általános beállitás %-os értékben. Ha csökkentem ezzel minden dinóbol kevesebb lesz. Ezért például ami ritka mint a quetza, ha spawnolna mondjuk 20 akkor ehelyett csak jó esetben is csak 10 fog spawnolni. De ennél inkább csak kevesebb.
    Mint minden más mod, ez a spawner mod is okozhat laggot, apró akadásokat,ez sajnos ilyen. Sok meló lenne kivitelezni de ark játéknak is jót tenne ha sok mmo-hoz hasonlóan spawnolnának a lények. Hogy egy adott dinó a pálya csak egy adott részén spawnolna és sehol másol. Ha például bal felső negyedben 15-25 , aztán 25-50 , 50-75 75-100 és egy külön területen 100+ dinó level szintüek. Elsődleges exp szerzési lehetöségnek a dinók ölésének kéne lennie és nem mondjuk a favágásnak. Én ezt a mai napig nehezen értem meg miért lépünk szintet 5-10 fa kivágásával vagy mondjuk épitek 10 tutatjt és lépek mondjuk 3-5 szintet. Nincs értéke a level szintnek. Pedig szerintem kellene.
    Bocsi kitértem a témából.Nem tudom mi lenne a célod a dinó spawn leállitással,de szerintem valami más utat kéne találnod.
    Én csak a dinocount -os megoldást ismerem.

    Amissa pályán például rohadt sok a trike, de sok más dinóbol is fölöslegesen és szerintem indokolatlanul sok a dinó. De miért is van ennyi dinó ?
  • Bozi_Vilag
    #11381
    Persze, adminmodok jók (én személy szerint ACM-et szeretem, mert mindent lehet addolni parancs nélkül).
    Az egyébként nem működhet, hogy adminparanccsal állítod le az állatok spawnolását?
  • Ironman2
    #11380
    Éjjel tudok lenni most a héten 1-2 órát talán,este 23 körül! Felvehettek steamen barátnak:

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198015187023/
  • Caliph
    #11379
    én is ott vagyok a badcon,csak ragnarokon,ha kell segítség szólj..komplett bázisom van,de sajna most ünnepek alatt nem voltam fent igy az állataim ugrottak :D most épp újakat kapargatok össze,még szerencse hogy volt egy 450es sári toji a hűtőbe,az épp felnövőben a többi állatot azzal már gyerekjáték befogni..doedricus hód meg anky nem is kell,megyek kapásból a mantisra azzal jól lehet farmolni bármit ha kell...

    ja meg fogj be pár gatcha petet,ez badco sajátosság,elementet termel nem kell szórakozni annyit hogy element gatyád legyen :) de tudok is adni,nálam a környéken mindig van 1-2 darab

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.01.21. 11:02:43
  • Rae Apofisz #11378
    Az a simple spawner mod például arra is tökéletes hogy azzal ki lehet váltani más néhány modot. Nagyon kicsi a mérete és a játékosok semmit nem látnak belölle. Nncs hozzá külön engram sem. Szinte bármilyen dinót be lehet rakni. Például valguero pályán hogy legyen gacha, hó bagoly vagy velona be kell rakni egy külön modot. És az semmi mást nem csinál csak berak pár dinót. De olyant is lehet csinálni hogy például konfig fájlba be kell állitani a dino countot valami ireálisan alacsony értékre. Például 0.000125. Ennek hatására nálam például mig 1.0 értéken volt akár 20ezer dinó is a pályán ezzel az értékkel lesz mondjuk 1-2 db. Ezt követöen a spawner moddal rakhatunk tetszöleges területre teszöleges számú és fajtájú lényeket. Igy nem lesznek felesleges lények hanem csak azok amiket beraktunk és csak ott ahova raktuk. Igy nem kell irni semmit a konfig fájlba egy-egy adott lény kitiltására vagy lecserélésére ami elég szép lista lenne a game.iniben. Simán be lehet rakni pluszba resource spawnokat szintén annyit és oda amit csak szeretnénk. Kombinálva a Beacon nevü programmal rendkivül nagy lehetöség adódik szerver adminoknak például a modok halmozása elkerülésére. Csinálhatunk akár védett területet ahol nem lehet épitkezni vagy tiltani a repülést. Rakhatunk oda bármilyen bosst. Lehet terminált lerakni ahonnan tetszöleges lényt lehet lehivni. Akár ingyen, vagy be állithajuk hogy 100db fáért spawnol oda mondjuk 100 db dodo.... vagy bármi. Nálam jelenleg például spawnol pluszba obszidián, kristály, szerves polimer stb. random helyeken a teljes pálya területén. És ehhez nem kell külön mod, se konfigba irogatni. A játékosok pedig ebből nem látnak semmit csak hogy jé itt egy obszidián, ott egy kristály,... hopp ott egy fém pad,... jé ott meg egy örökbe fogadható titanosaurus, itt meg egy örökbe fogadható csiga... Mekkora meglepetés lehet például egy játékosnak aki még soha nem látott olyant, és persze mekkora öröm, ha talál egy fészket benne keltethetö quetza tojás, vagy rex tojás vagy bármi más... és modok nélkül mindezt. :)
  • Bozi_Vilag
    #11377
    Jaja, én is amiket szeretek az ez a három (na jó azért az Automated ARK is jó muri csak nem szabad se annál, se S+-nál mindent bekapcsolva hagyni)
  • ncc1701
    #11376
    Én egy super spy glass szerűséget még betennék, de kb ja.
  • Ironman2
    #11375
    Modok közül csak az s+,és a classic flyer,más nem is nagyon kell.Ha netalán elinditok majd valamikor szervert,akkor csak ez a kettő lesz rajta.
  • Ironman2
    #11374
    Köszi! Amúgy nem kötelező vásárolni ott,meg nem is fogok,a héten már nem is nagyon lesz időm megint tolni,mert meló van,nem zavar a csetben se a hirdetés.Vannak steamen régi ark-os ismerőseim,csak azok nem tolják a játékot,a legtöbbet innen ismertem meg.Egy pályás szerót meg már nem is érdemes indítani ahogy mondtam,mert mindenki csak sárkányokat,meg más pályán lévő lényeket akar áthozni,pedig az Island pálya azért még nem annyira tolódott el a "fantasy" irányába.Tegnap kaptam tek pajzsot,meg generátort,meg hütőt,meg a generátorba vagy 999 elemet,rengeteg jó kis fegyvert,2 argentát 760-ast,2 baglyot,1 T-rexet,szóval el lettem látva rendesen,de nem zavar egy olyan pályán amit már rendesen lelaktak,hosszú távra nem is tervezek ott játszani,csak egy kikapcsolódásra vágytam,de nem úgy hogy rögtön lerohannak az elején már.Nekem még mindig az Island a favorit az alap dinókkal,nagyon elszállt a játék evvel a clusterekkel.Tegnap elrepültem egy bázis felett,karámba jópár sárkány,mindegyik felett saját pajzs,védik is rendesen,de minek? Ha pve,akkor tök felesleges,meg amúgyse tudják kinyírni más állatait pve modban,ha jól emlékszem rá.A szerver laggol néha,nem csodálkozom ezen,kastély mod fent van,rengeteg "égig érő" bázis a pályán,mondjuk én ezt a kastély modot rá se raknám szerverre.Viszont dicséretes hogy ennyire segitőkészek a játékosok ottan.
  • Bozi_Vilag
    #11373
    Értem... nem tudom, játszhattam ott vagy öt órát, én inkább az eredeti arkot szeretem 1-2 moddal, nem a modokat egy kis arkkal
  • Rae Apofisz #11372
    Hogy csak néhány példát mondjak. Pénzért megveheted a tek engramokat,megveheted az elementet,tek generátort stb...
    De nem célom a leszólás, és csak egy vélemény részemről. Nyilván mindenki úgy alakitja ahogy neki tetszik.



  • Bozi_Vilag
    #11371
    Azért nem mindegy, hogy próbálnak támogatást szerezni, vagy hogy kötelező támogatni. Na meg persze az sem, hogy mik azok a támogatások. Nem tudom, ott mi van, de van olyan szerver, ahol támogatásért befestenek egy állatot, vagy egész szerverre kiterjedő eventet kapcsolnak be.

    (Haveri csapatot pedig elég nehéz lesz kialakítani játék nélkül. Elméletben sok ember van akiel egy csapatban lehetnék, de meg kell ismerni a másikat. Ahhoz játszani kell, ahol előbb vagy utóbb összefutunk pár emberrel, amiből kisebb vagy nagyobb csapat lesz. Mi is így kezdtük, kb három éve én és egy ismerősöm, azóta tizenpárfős csapatban vagyunk. Keress egy szervert ami saccperkábé megfelel az igényeidnek, és ott lesznek olyanok, akiknek hasonló az igényük)
  • Rae Apofisz #11370
    Nem fogsz olyan szervert találni ami neked megfelel minden szempontból. Ha valami isteni csoda folytán mégis, akkor is ott van a bizonytalanság hogy nem tudhatod meddig üzemel. Olyan szervercsak akkor lesz ha te magad üzemeltetsz olyant.
    Viszont te társakat szeretnél,hogy ne egyedül játsz. Na ez az ami nehezebb és kockázatosabb mint szervert találni.
    Szerintem foditsd meg a sorrendet. Elöbb alakits ki egy haveri csapatot. Próbáld ki,hogy találsz-e olyan embert aki hasonló játék stilúst, szerver beállitást szeret mint te. Ha létre tudsz hozni egy 3-4 fős csapatot akkor már érdemes egy kisebb szervert bérelni, üzemeltetni.
    Én szervereimen az elmúlt 3 évben kb 100 néhány ember fordult meg. Azokból 2-3 olyan volt akit kitudnák emelni hogy velük érdemes játszani. De még náluk is volt pár dolog ami miatt nem lennék egy tribe-ban. Mert nekem, és szerintem mindenki másnak eltérőek a céljaink, elképzeléseink a játékról. Én esetemben ez nem egyszerü dolog. Nem véletlen hogy a 3 év alatt nem találkoztam olyan emberrel akivel szivesen lennék egy csapatban és rámerném bizni a játékot akár hosszú távon.
    Badcompanyval az a baj,hogy mikor indultak arra alapoztak hogy sokszervert üzemeltetnek akkor majd sokan játszanak ott. Ez nagyjából be is jött. Az admin gárdában olyanok vannak akik konyitanak az admin dolgokhoz és szerver üzemeltetés dologhoz.
    Viszont átestek a ló másik oldalára. Ez a fejükbe szállt és elvannak szállva maguktól. Nem fogadják el egy kivül álló véleményét se tanácsát.
    Sok esetben beviszik a játékba például a facebook csoportból az érzelmeiket, az alapján itélnek meg embereket.
    Ezért is van az hogy mig néhány játékosnak bármit lehet, akár beszólni az adminnak, mig máskat minden mondva csinált okból akár ki is rúgnak. Más nyilt forrás kodú modokból kivesznek elemeket amin kicsit változtatnak és magukénak mondják.
    Én sem ma kezdtem a szerver konfiggal foglalkozni. Van annyi tapasztalatom,hogy tudom hogy egy szerver üzemeltetés szempontjából jobb ha több kisebb mod fut mintha egy nagy. Ezért akadozik, laggol és fagy ki gyakran a szerverük.De ezt ők nem ismerik be. Számukra nem létezik olyan hogy ők hibáznak. Szerverenként 50.000 ft környékén járnak az üzemeltetésben.
    Állitják náluk ingyenes és nem kérnek pénzt. Mégis a csetben folyamatosan a hrdetést kell olvasnunk ami a támogatásra a vásárlásra biztat.
    Ezzel nincs is baj, csak akkor ne mondják az ellenkezöjét. Számomra pedig az hogy valaki előnyt élvezhet másokkal szemben ha valódi pénzt rak a játékba az keményen ellenszenves.
    Emlékezetem szerint a te esetedben ez már régebben volt téma. Egyszer már mintha jártál volna ebben a cipőben.
    Értem ez alatt hogy szervert, illetve csapatot kerestél volna és üzemeltettél is volna szervert.
    Mod nélküli alacsony szorzós szervert nem fogsz találni. Olyan játékost aki hosszú távon játszana is ilyen szerveren pedig végképp nem.
    Bár van egy maréknyi ilyen játékos csak nem biztos hogy egy csapatba is tömörülnének.
  • ncc1701
    #11369
    Akkor már olyan furmányos csapdákat építenék, mint a youtubeos xonewingx srác. Az egy zseni. :)
  • Ironman2
    #11368
    Ja tudom,ez is agyon van moddolva,de egyelőre maradok itt,majd meglássuk.Egy pályás szervert nem akarok indítani,mert a kutya se jönne fel,játékosok ezt szeretik ha utazgathatnak a pályák közt,meg mindenhol bázist épithetnek.Itt amúgy már lépte-nyomon hatalmas bázisok vannak,alig találtam szabad területet.
  • Trafalgar
    #11367
    Nem az értékek miatt, hanem az ölés élvezetéért, hogy belerughat a nála gyengébbe, most először (vagy sokadszor) és vissza adja az őt ért sérelmeket. Sajnálom, ha valakinek az Ark erről szól, hiszen van annyi, direkt ilyenre szakosodott játék.
    Ironman2 nevettem egy jót, azon, hogy valamelyik szervert leszóltad a sok mód miatt (ami lehet, hogy csak 1etlen mód, csak az itemei vannak az engramoknal ) és arra a szerverre mentél, ahol per-pillanat a legtöbb mód van. :D Csak rafináltan beleintegrálva egybe, és csak egyet ír ki az a 20-30 mód. Nem véletlenek a leállások, ütközések, hatlamas laggok. Nem véletlenül hagyják ott az emberek.
  • ncc1701
    #11366
    Sosem értettem, h minek kell valakit raidelni, mikor mondjuk kő bázisa van. Tehát mi a fenére számít, hogy mi értékes lesz nála?
  • Ironman2
    #11365
    Persze,ott támadtak meg! Néztem a honlapjukat,sehol nem irták ki hogy PvP,vagy PvE,mondom akkor elkezdem az Island szerón a játékot,már gyanús volt az hogy fél óra alatt elértem a 60-as szintet,minden akcióra szintet lépett a karakterem,ott már sejtettem hogy ez PvP lesz,még el se kezdtem felépíteni az első házamat,mikor megjelent egy tag a nagy lándzsájával,aztán kettőt belémszúrt.Anyád! El is köszöntem a szervertől.Azért ehhez jó nagy bátorság kell hogy egy fegyvertelent lerohanjunk,ráadásul olyat aki fél órája kezdett a pályán.Ezért is utálom a PvP játékot az ilyen túlélősdikben.
    A Bad Company-n most elvoltam hajnalig,és jó a társaság is,valaki már segitőkész is volt,elüldözött egy alfaraptort a bázisom mellől,meg egy carnot is!
  • Bozi_Vilag
    #11364
    Magyar HUN ARK Szervert nézted?
  • Ironman2
    #11363
    Ezek a szerverek! Ma csak 4 szerón voltam,az egyik jó,csak kong az ürességtől,nincs player,a másik agyon van moddolva,az engramok közt alig tudtam a régieket megtalálni annyi van,a harmadiknál nem volt kiirva hogy pvp vagy pve,fél óra alatt már a 60-as szinten voltam,nagyon gyanús lett,aztán le is rohantak egyből,szóval ott is viszlát! Na még megpróbálom a BAD Companyt megint,hátha,mert most ott azért vannak ahogy nézem.Ja a Valguero nem nagyon jön be nekem,maradok Islandon.
  • ncc1701
    #11362
    Á. Monitort kell közelebb hozni kicsit. :)
  • Rae Apofisz #11361
    Köszönöma válaszokat. Sajnos egy ideg ismét vegetlnom kell a játékkal. Tegnp voltam dokiná és lecseszett. Nem szabadnott volna fekvö gipsz ülnöm. szigoruam feküdkmöm kell fel ocolt lábbal. és nem látom rendesen a betüket.


    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.01.14. 10:56:48
  • Bozi_Vilag
    #11360
    Nagyon valószínű, hogy a sok mod közül valamelyik belerakja a szutykait a dropba.
    Nézd át, hogy a modok közül nincs-e olyan, ami hasonlóval foglalkozik
  • ncc1701
    #11359
    Amúgy szerintem megint valami modot próbálgatsz. :) Láttam már én is moddal kb akármilyen mapon osd-t esni/védeni, lehet a mod fórumán tudnál nézelődni. Még az is lehet, h direkt esik ez a cucc belőle. De hivatalos mapon (extinction) én ilyet még nem láttam, de youtube videóban sem.
  • ncc1701
    #11358
    Lila dropot még sosem csináltam, mert lusta vagyok rá, de ilyen boss teleportot sem kaptam még soha. Menne a lila, de oda vinnék több állatot is, ahhoz meg már lusta vagyok, hogy odasétáljak hozzá. Ugye én azt szoktam csinálni, h quetzámmal a közelébe repülök, kidobom a gigát a fagyasztásból, lefagyasztom a quetzámat, majd a drop tövébe leteszem az s+ tek pajzsot, amibe teszek elementet, bekapcsolom, és 5-re állítom a rádiuszát. Utána ezt a builders helmettel (külön mod) fel tudom venni, nem kell lerombolnom. Extinctiont kicsit meguntam, csináltam vagy 50 red dropot, adott egy valag haszontalan managmar nyerget, de velót egyet sem.

    Element vein az a lila bigyó, amit ha bevédesz, és csákányos mantisszal szétütsz, akkor kapsz egy rakat elementet. Az megvan, de azokat sem csinálom azóta, hogy van element gachám. :) Abból sem csináltam soha az 50000hp-sat, csak a 25000-est. A taktika ugyanaz volt, mint a sima dropnál, s+ tek shieldet leteszem (maximum hatósugáron nyilván), és a gigámmal sétálok körbe.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2020.01.13. 08:52:43
  • Rae Apofisz #11357
    Szeretnék tőled kérdezni,mert régebben gyakran emlitetted hogy mentél védeni olyan orbital dropokat.
    Van egy admin mód amivel egy csomo tök jó dolgot lehet csinálni. Az egyik hogy tudok lerakni spawn pontokat ahova ilyen orbital dropok csapódnak be. Amiket aztán meglehet védeni és egy rakás jó cuccot ad. Eddig nem tudtuk mi okozta azt hogy egy-egy playernél megjelent az inteventorijában boss teleport. Ugyanaz mint amik az obeliszkekben is van. Nem kis nyomozás után kiderült hogy ezek az orbital dropok,a sikeres megvédés után a rengeteg cucc között dob ilyen boss teleportot. Amit ha felvesz valaki nem tudja eldobni,se kirakni.Egyedül úgy sikerül megszabadulni tőle,hogy átutazunk a clusterben a másik szerverre.
    Miközben keresgéltem a neten ez ügyben egy oldalon emlitettek valamit az element veinről is. Ami egy kékes szinü kő és ha szétverik element dustot ad. Szóval a kérdésem csak az, hogy ezek az orbitalis dropok ezek alapból is adhatnak ilyen bos teleportot ?
    Mert én ezt a wikiben nem találtam.
    A másik hogy ez az element vein neked sem ismerös ? Nem lehetséges hogy ezt valami legendary szintü orbital drop adta valamikor ?
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.01.12. 22:39:52
  • ncc1701
    #11356
    Janem, 15 staminát, és 11 sebzést, mert kevés volt a 20 mutáció ahhoz, h 80 pont fölé menjenek.

    Készülök az új dlc-re, megvan 26db tusó, úgy gondolom több nem fog kelleni. Ugye alap official beállításokon szintezve őket 100khp, és 1200-1300% sebzésük van. Ha tényleg lesz víz alatti boss, akkor az elég hamar meglesz asszem. :)
  • ncc1701
    #11355
    Pekk. Megvan a fullos gigám, 703-as szinten születik. Veló meg kapott még 10 damage mutációt, és 13 staminát. :)
  • Rae Apofisz #11354
    Köszönöm most egyenlőre kivettem azt a modot meg még más dologgal bibelödök. De a multkori velók is nagyon szuperek. Túl jók is :) Nincs ellenfelük :)
  • ncc1701
    #11353
    Ja, velóimnak csináltam/csinálok kis utánképzést. Nagyobb sebzés, és jóval több stamina, majd tehetek be tojásokat, ha érdekel.