11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Rae Apofisz #11472
    Raktam be egy velo nyerget. :)
  • Rae Apofisz #11471
    Hát bele néztem a genesisbe,de én nem vagyok elragadtatva tőle. Ahogy anno a ragnarok pályánál csinálták, most is a térkép 1/4 része bejárható. Ködös, vizes, sötét, folyamatosan esik eső és több helyen vannak küldetési pontok. Párat kipróbáltam. Egy helyen halászni kellett, másik helyen spawnoltak folyamatosan a dinók, egy másik helyen úgy szintén de nem tudtam használni saját fegyvert hanem ott helyben lehetett fegyvereket felvenni. Ez a genesis rész nem kimondottan egy új pálya. Legalábbis nem a hagyományos értelembe. Szerintem nem olyan hely mint például island, hogy épitesz egy bázist, elmész tamelni, gazdálkodsz stb... hanem lényegében mint egy aréna. Ez most ebben a formában szerintem cluster szerverek esetében lehet egy újdonság. Ha egyáltalában átlehet vinni fegyvert, kaját dinót stb. Számomra rohadtúl idegesitö a HLNA, be sincs rakva slotba mégis jelen van. Folyamatosan pofázik és oktat.
    Megcsináltam egy missiót és végül ruhákat meg fegyvereket kaptam. Minden féléket, köztük tek sisak, Hogy kitudjam próbálni, körülnézni beléptem adminba is. Pozitivum hogy missió alatt nem engedte hasznáni az admin fegyvert. Viszont volt egy feladat ami tetszett és emlékeztett egy másik mmo játékra. Volt egy béka amit kisérni kellett és megkellett védeni a vad dinóktól. Nem tudom még hány féle missó van mert alig látni távolra a köd és eső miatt. ráadásul alacsony is a pálya magassága. Kb mint egy nagyobb fa magassága.
    Hát nem tudom.. szerintem még nem éri meg külön szervert rá állitani. De majd kiderül. Kiváncsian várom mások véleményét is.

    Rakjak be AH-ba veló nyerget ? Van pár db isteni szintü.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.26. 09:23:10
  • ncc1701
    #11470
    Giga szinekkel már nem volt hangulatom pöcsölni, majd lehet valamikor nekiállok, abból is felneveltem vagy 30-40-et, hátha majd genesisre jól jön. :)

    Amúgy az éjjel/nappal sebesség nem hiszem, h befolyásolja az állatok növekedési sebességét. Nálam eleve a tojás hatch sebesség valami 500-ra van téve. De az s+ egg hatchery-je jó cucc erre. De jó gyorsan felnőtt a veló. :)

    Amúgy ascendant veló nyerget már találtam kettőt, de egyik sem terv sajna. Rájöttem, h ha a piros dropot úgy csinálom, h a gigámmal leharapom 60-70% sebzés köré, akkor ad velo nyerget.
  • Rae Apofisz #11469
    Basszus, pontban éjfélkor elment az internet és tv. A giga magára maradt. Telefonos interneten néztem nem-e karbantartás van a szolgáltatómnál. Hát mit ad isten, hát mikor ne lenne karbantartás ha nem pont a genesis kiadása alatt ?
    https://www.vidanet.hu/ugyfelszolgalat/kozlemenyek/szolgaltatas-leallas-gyor-egyes-varosreszeiben-februar-26-an/
  • Rae Apofisz #11468
    A giga kelést lekéstem, mikor beléptem már 15% fejlettségi szintnél tartott. Ezt most nem vettem videóra de számoltam. 2 másodpercenként fejlödik 0,1% ot. Ez ha jól számolom 3% percenként, ez sac / kb 33 perc és felnött lesz.
    Nem tudom, csak feltevés, .. nem lehetséges hogy a fejlödés sebességét befolyásolja a játékbeli napi ciklusok idejének a hossza ? Úgy értem ha gyorsabban tellik az éjszaka és nappal mint az alap idö akkor gyorsabbanfejlödik a dinó is ?
  • Rae Apofisz #11467
    Tovább tartott a videót feltölteni youtubra mint felnött a velona. Köszönöm, nagyon szép szinei vannak, nagyon tetszik :)
    Bandicam 10 perc videót enged egyhuzamban felvenni. Éppen csak de belefért a felnevelése. A giga az már kicsit hosszabb lesz szerintem mert a kelés ideje is kb 60x-ose a velonáénak. Velona kb 1 perc+egy kicsi, giga viszont 1 óra + al indult a kelés ideje.
    Ha végig nézed a 10 percet szemmel látható ahogy felfújódik a velona, ahogy növekszi. Tuti a konfigomban van valami gebasz mert ez már playark szerveren is, sőt ha jól rémlik mintha már synhostingos idöben is igy lett volna. Biztosan rálelnék a hibára de újra állitgatni, számolgatni mi mennyi, és stimmeljen is az imprint ... egyenlőre nincs kedvem ilyen macerához.


    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.25. 23:04:14
  • Rae Apofisz #11466
    Köszönöm, igy már megvan :)
  • ncc1701
    #11465
    Tettem még be új fejlesztésú dimorphodonokat, és erősebb velókat. :)
  • ncc1701
    #11464
    Akkor nosza, toljad feljebb, mert 674-es szinten születik a kicsike. :) A piac azonos, eddig is jó volt. :)
  • Rae Apofisz #11463
    Nem azonos piacon vagyunk mert nálam üres a lista. Nálam most is a HUNARK2019 a market id,engedélyezve singleplayer mod és lv 450 a max level benne
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.25. 20:44:11
  • ncc1701
    #11462
    Ott van, úgyis kéne rare flower. Majd kiváncsi leszek a véleményedre. Kissé overkill ez a giga. :) Kb 3x akkorát sebez, mint a desert titán.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2020.02.25. 19:14:32
  • Rae Apofisz #11461
    Hogy ha van felesleges giga tojásod légyszi rakd be auction houseba. Kiváncsi lennék nálam mennyi idö alatt nől fel. A velona,deino stb nálam pár perc.
  • Rae Apofisz #11460
    Én csak ezeket találtam magamnál amik a tamera és babyre vonatkoznak.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Game.ini-ben
    BabyCuddleGracePeriodMultiplier=1
    BabyCuddleIntervalMultiplier=0.2
    BabyCuddleLoseImprintQualitySpeedMultiplier=1
    BabyFoodConsumptionSpeedMultiplier=1
    BabyImprintingStatScaleMultiplier=1
    BabyMatureSpeedMultiplier=10
    EggHatchSpeedMultiplier=5
    LayEggIntervalMultiplier=0.5
    MatingIntervalMultiplier=0.5
    MatingSpeedMultiplier=1
    PassiveTameIntervalMultiplier=0.75

    Gameusersettings.ini -ben
    TamingSpeedMultiplier=10.0

    Én két dologra gyanakszok,de nem volt még se kedvem se energiám tesztelgetni. Egyik hogy az automated ark befolyásolja, esetleg az s+ vagy pedig a kaja fogyasztás mértéket esetleg közre játszik. Vagy talán maga a gportalon van valami. Mert ott ugye van a webadmin amiben lehet állitani és van a szöveges rész amikor a konfig fájlba irok bele közvetlenül, hogy esetleg mindkettö helyen bevan irva és ezt duplán veszi talán... nem tudom. A konfigban tame 10x van mégis 25x mutat a showmyadminmanagerben.
  • Rae Apofisz #11459
    Melyik kettőre gondolsz ?
  • ncc1701
    #11458
    Á. Nálam 50x-es a baby növekedési szorzó, de a giga így is fél nap, mire felnő. Veló, malac, ilyesmi viszont tényleg 2 óra nálam is. Dimorphodon még hamarabb.
  • Bozi_Vilag
    #11457
    Nem lehet, hogy kétszer is 10x-re raktad? Mert asszem' kétféle számoló van a növekedésre, és a 100x az már lehet hogy olyan gyors ahogy írod
  • Rae Apofisz #11456
    Egyiken Amissa van most a másik még konfigolva sincs, csak szüzen ahogy létre jött valguero map. Ez elvileg genesisre vár.
    Amissa pályán, 5xexp, 5xharvest, 10xtame és 10xbaby van. Igazság szerint van egy hiba amire nem sikerül rájönnöm hogy mi okozza.
    Gyakorlatilag 10x baby nevelés mellett bármilyen tojást ha keltetek kb 10 perc alatt felnő bármi. 10x sebesség mellett szerintem nem kéne ennyire gyorsnak lennie. Azon kivül az admin parancsokban ha beirom showmyadminmanager ott is ir tame speedet és ott jócskán többet mutat. Mintha alapból is lenne tame szorzó, vagy nem is tudom, elvéreztem ezen a hibán és úgy hagytam.
    Ezen kivül 12 mod van most fent. Mint az s+,classicfly,automated ark,.. most még bent van auction house is.Modositva van a loot crate, hód vár és van egy playerek részére láthatatlan mód, amivel minden felé + resourcek, fészkek és dinók jelennek meg.Mint például örökbefogadható vad dinó.
    Alteran-HUN / Ex5-Hx5-Bx10-Tx10
    176.57.171.111:29315
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.25. 09:18:10
  • Bozi_Vilag
    #11455
    Apofisz, tulajdonképpen most a két szervereden milyen mapok futnak?

    (Egyébként az a baj a BadCo-nak a sok szerverével, hogy szétszedi a közösséget. ANNYIAN azért nincsenek fent rajta, hogy 2-3-4 ugyanolyan map fusson clusterben. Annyi playerre bőven elég lenne 1-1 szerver/map. Persze ehhez az inaktív bázisokat le kéne bontani, hogy mondjuk egy hét alatt lebomoljon magától)
    Utoljára szerkesztette: Bozi_Vilag, 2020.02.25. 08:36:05
  • Rae Apofisz #11454
    Mikor a badcon elkezdtem a játékot, tulajdonképpen nem is komolyan játszottam csak egy kis változatosság miatt,mert már akkor is volt szerverem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt tudták a badoco-sok is. Igazság szerint volt bennem olyan gondolat is,ha találnák egy nekem megfelelö szervert akkorminekbéreljek szervert, akkor játszok ott. Badco szervereknek szerintem 1 elönye van más szerverkkel szemben,hogy többen játszanak ott mint más unoficalokon. De ez csak annak köszönhetö hogy a face csoportban ajánlgatva lettek. Szóval mikor elkezdtem ott az egészet, csendbenfigyeltem a globál csetet. Nekem már akkor, az elején feltünt hogy az adminok egy kicsit elvannak telve maguktól és a Badco helyzetétől. Ugy érezték ők a nagy valakik. Azon kivül ahogy értelmeztem az ki irásaikat értenek valamilyen szinten a programozáshoz, szerver készitéshez, adminkodáshoz..... Lacee ha jól értelmeztem nem is magyarországon lakik és az egészet saját zsebéből fizeti. Ha jó magyar foritnban kapná a fizetését, nem lenne ennyi szervere. De mindegy, ő pénze, arra költi amire akarja.
    A gond csak az,hogy a pénzével megvette a magyar ark közösséget. Mondjuk igy.... Néha néha oda is mondogattam ezt és azt is megjósoltam ha emlékeztek rá hogy amilyen magasan vannak olyan nagyot fognak zuhanni. Egy kicsit kénytelen vagyok belemenni a részletekbe az érthetöség kedvéért. Kértem Lacee-t ha ugyis lesz restart, legyen szives egy picit növeljemeg a nappal hosszát mert éppen csak oda érek valahova és este lesz. Ezt meg is igérte, aztán egy szerver stop alatt csetben beszélgettünk erről. Milyen idö ciklus lenne jó. Még linket is adtam neki egy nap szak generátorhoz. Csak be kellettirni hogy mondjuk 50 perc a nappal 10 perc az éjszaka. Aztán félbe szakadt ez a dolog. Majd restart után fogtam a stopper órámat és lemértem a nappalt, éjszakát és a teljes napi ciklust. Mondtam neki nem változott semmit, ugyanannyi. De váltig erösködött hogy már pedig hosszabb lett, addig addig mig már idegesen rámszólt lépjek tovább a témán. Ugyanez eljátszodott mág pár hasonló aprósággal. Aztán elkövettem azt a hibát,hogy szóvá tettem, szerintem nem kéne annyi mindent átvenni más modokbóól és beépiteni a saját módjukba mert hiába 1 db az akkor is sok külömbözö mod és az okozza a laggot.
    Aztán valaki megkérdezte a globál csetben melyik gombal lehet nézetet váltani. poénból beirtam hogy Shift+F4. Aztán leirtam bocsi csak vicc volt de mire enter nyomtam rámszóltak az ilyen viccet nem támogatják és azonnal kirúgtak. A globál csetben automata spam szöveg megy hogy vegyél loyaliti pontot. Igazi pénzért árúlják tek engramokat és még sorolhatnám. Persze, ez jutalom a támogatás fejébe. mondják ök.... ja, nem szar csak kaka... már bocsánat a kifejezésért.
    Mint irták facebookon, a genesis kapcsán, ha kijön tuti minimum 2 szervert inditanak de lehet 3at. Kinek, és minek ?
    Szó mi szó. nem kicsit elvannak szállva és elfelejtették hogy csak azért van ennyi player náluk mert facebookon ajánlják, és nem maguk miatt. Az emberek azt gondolják, huha, 10+ szerver clusterben az tuti csak jó lehet, sokan vannak,..egy kicsit laggol, egy kicsit szarok a modok, de nem számit, sokan vannak és ez a lényeg. Az hogy hiba van a konfigban az sem számit, ugysem veszi észre senki ... (rajtam kivül). Mindezek ellenére, én ellettem volna náluk mint a befött,de amikor láttam, mert pont észrevettem hogy valaki köröz éjszakánként és bedobbálja nagy szintü ragadozókat mások bázisára, és ezt szóvá tettem , majd lelettem hurrogva,a maradék kedven is elment tölük.
    Valgueron van egy hely ahol szeretek épitkezni. Mint tudjátok, valgueron én már 1 évvel azelött is játszottam hogy dlc lett volna. ismerem mint a tenyerem. Azt mondták biztosan ott spawnolt a raptor az udvaromon, majd másnap egy rex,.. vagy hogy bepottyant oda....roppant érdekes az elmúlt 1 évbennálam soha nem spawolt zárt udvarban vaddinó és nem pottyant a nykamba a semmiből egy dinó sem... de ott náluk rendszeresen arra léptem be, hogy éppen egy raptor vagy rex zúzza a bázisom. És olyan is volt hogy a zárt épületemből eltünt eszterga gép, meg ez-az. Én rohadtúl nem szeretem ha hülyének néznek, sem azt ha lekezelőek velem..
    A nagy tudásúkról meg csak annyit, én kértem hogy állitsák be s+ modban hogy szél csendben is müködjön a szélgenerátormert egész nap áll. Ha nem mondom meg melyik az a parancs sor, lehet még máig sincs beállitva.
    Nem szép ezt mondom,de csak óvatosan velük. Nem minden arany ami fénylik.
    Ami meg a zervert illeti. Már többször is ajálottam, és most is, nekem is jelenleg 2 szerverem is van. Rajtam kivül senki nem játszik rajta.
    Miért ? Mert 5x exp szorzó van csak és nem hirdetem orrvérzésig, nem csinálok saját facebook oldalt a szervernek sem saját discordot. Na jó ez utobbi ha minden igaz van, de nem is használom. És az olyan adminok miatt mint a badcon vannak, inkább fizetek a szerverért és játszok egyedül mintsem elkelljen viselnem öket vagy függjek tölük. Ismét felajánlom, ha érdekel valakit, irja le, vagy akár adja oda a konfigot, mit hogyan állitsak be, még akár admin jelszót is adok mellé, és ott van lehet játszani, békében nyugalomban.
    Még tribe-ban sem kell lenni velem. Nyilván szivesen játszanák csapatban,de nem eröltetem magam senkire. De én azt mondom, ha van egy baráti csapat, dobjátok össze a pénzt és játszatok saját szerveren. Én azt tenném.
    Bocsi a regényért,csak ki kivánkozott :)

    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.25. 02:10:47
  • ncc1701
    #11453
    Drága egy clusteres szerver bérlés, és nem örült, h elvittél embereket. Ettől független elég paraszt hozzáállás.
  • Bozi_Vilag
    #11452
    Hát ez elkeserítő...
    Én személy szerint a BadCo-t tartom fő alternatívának (ha egyszer megunnám a PvP-t) de ezek után el fogok gondolkozni.

    Egyébként ha már itt tartunk, ismer valaki PvE szervert, ami magyar, és szorzókban hasonlít a BadCo-ra/Magyar Hun Arkra? Kell az új tartalék :D
  • Trafalgar
    #11451
    Ide írom a történetet, akit érdekel, elolvassa:
    Sok 1000-órát játszottam a Badcon, ott kezdtem, az összes steames barátom onnan van. Wipe után, nem olyan irányban mentek el a dolgok, ahogy szerettem volna, ahogy számomra játszható, de ez most lényegtelen. Több szerverbe belenéztem, volt amelyiknél pár 100 órát is játszottam, de egyik sem volt tökéletes számomra-számunkra, mert volt egy elképzelésünk, kb. összeállt a kép, hogy milyen xp, és milyen módokat szeretnénk. Ha csak egy hiányzott, már élvezhetetlen lett (pl:CF, vagy Stack mód hiány) Aztán többek rábeszélésére, indítottam saját szervert, saját beállításokkal, és minden steames barátnak elküldtem az elérhetőséget. Kis idő eltelt, mire sikerült 0 tudás, és tapasztalatról indulva belőni mindent optimálisra. De sikerült! (természetesen segítséget is kaptam) Aztán pár hete azt vettem észre, hogy a Badco discordról bannolva vagyok. Nem is érdekelt különösebben, mert már nem játszottam ott vagy 3-4-5 hónapja is talán, csak olvasgatni szoktam, főleg a panaszokat, ami a napi szintű leállások, és laggról szólt.
    Van egy pár, akivel már nagyon régóta együtt játszottunk, Badcon kivűl a Flaming Skull, és több más Ark szerveren, (mert már a badcot ők is otthagyták régen) szólt, hogy tudok-e róla, hogy a Badcoról ki vannak bannolva? Megnéztem akkor, és persze én is ki voltam tiltva, bannolva. Valamilyen csoda folytán a weblapjukról nem voltam még tiltva, írtam oda. Rákérdeztem, hogy mi az oka a bannolásoknak? Mert nem láttunk a Szabályzatban olyant, hogy nem szabad szervert indítani, vagy más szerverén játszani! Kb 2 perc múlva el is tűnt az írásom. De messengeren elmondta, hogy miért: - Csúnya dolgot tettem, hogy elcsábítottam tőle az embereket! Ezért kaptam a tiltást, és azok is akiket úgymond elvittem!(2 olyan emberről beszélünk, akik már régóta nem a is arkoztak, nálunk is csak max 2-3 hetet játszottak, és ebben az ominózus pillanatban GTA-ztak már egy ideje)
    Több kérdés is vetődött fel bennem:
    -Miért bannolt ki azért, mert saját szervert indítottam?
    -Mért bannolta ki azokat, akik feljöttek hozzánk játszani?
    -Mért nem bannolt ki akkor, amikor a Flaming skullon, vagy máshol játszottunk együtt?
    -Láthatta, hogy régóta nem játszok a nála, hogy-hogy azokon a szervereken lévő adminokat, játékostársakat nem bannolta ki ahol utána játszottam? Kockaparty, HGN, Die hard, Magyar Hun Ark, Rex Live, ez utóbbi tele van volt badcossal, vajon ők is bannolva lettek?
    Szóval nem értem mi ez az óvódás hozzáállás. Nem is magam miatt vagyok felháborodva, hanem azok miatt, akiket ilyen igazságtalanul kibannolt, mert lehet, hogy egyszer szerettek volna visszamenni.
    Ysera
  • ncc1701
    #11450
    Én úgy vagyok vele, mint a többi dlc-vel: majd kijövetel után pár héttel nevezek be rá. Addig úgyis menni fog a kavarás, nerfelés.
  • Rae Apofisz #11449
    Én már próbálom elterelni a figyelmem a genesisről. Hogy ne azon járjon az agyam mikor jön ki. Már aludni se birok

    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.24. 10:53:15
  • Caliph
    #11448
    régen volt egy mod,primitive plus a neve,lényegében kiszűrte a technológiát hozzáadva egy csomo más itemet,dolgokat,nem tudom él e még a mod,de én anno nagyon szerettem.csak rohadt sokáig töltött be :D

    prim+ islandon,centeren,vagy max scorcheden tök jó feeling
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.02.24. 08:56:23
  • ncc1701
    #11447
    Ha már bugok. Desert titánt hagytam lebegni a bázisom felett extin, átmentem centerre, leállítottam az exti szervert. Majd később újraindítottam, és látom, hogy a titánon nincs rajta a platform. De tudom használni, szóval ez egy érdekes dolog lehet. :) Ja, és tettem a platformjára két etetőt is, kajával, hátha abból eszik.
    Még megpróbálom majd fel-le tölteni, hátha.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2020.02.24. 08:07:16
  • Bozi_Vilag
    #11446
    Egyébként...
    Ha ez ilyen, a Genesistől félni lehet. Az alkotókról lesz szó, szóval nem kicsit meg lesz dobva a technológiai fejlettség még extihez képest is
  • ncc1701
    #11445
    Ez ilyen, de nekem tetszik ez az iron man szerkó. :)
  • Bozi_Vilag
    #11444
    Nem mondom, hogy nem jó.
    Csak szimplán ilyenkor szar az egész, hogy minden más lesz... Régen volt egy frankó dinós játék, azt azóta most örülünk, ha látunk néha dinót (mert tele van tek szarokkal, kitalált lényekkel, rá van menve a technológiára...)
  • ncc1701
    #11443
    Ne legyetek naívak, az összes dlc teli volt buggal, ez is teli lesz. Plusz tuti lesz benne valami olyan, ami full megváltoztatja az egészet.

    Speciel én a cryopodnak nagyon örülök. De volt már elötte hasonló mod.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2020.02.23. 18:21:53
  • Bozi_Vilag
    #11442
    Én csak attól félek hogy megint felforgatja az egész arkot.
    Tek ilyen volt, a cryopod ilyen volt (eddig semmit nem tudtál eldugni, ami sokat zabált meg kellett ölni, a világot végigutazhattad egy állattal).
    Na meg a rohadt sok bug.

    Kínát szerintem a szerverek miatt csúsztatják.
  • Rae Apofisz #11441
    Hát én bizok abban hogy azért csúsztattak eddig,hogy alaposan leteszteljék vannak e benne bugok és nem merik tovább csúsztatni a dolgot.
    Részben érthető,hogy ázsiában később adják ki. Talán büntetni akarják officalon a kinaiakat a sok panasz miatt és talán a forditási nyelvben is vannak még fennakadások. De majd kiderül hamarosan. Viszont nekem van egy olyan sejtésem,hogy a nagy várakozással ellentétben lesz némi csalódás. Mindenki nagy türelmetlenül várja, mintha valami hűde nagy dolog lenne, aztán lehet nem is lesz olyan nagy durranás.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.23. 17:13:25
  • ncc1701
    #11440
    Közben fogtam egy desert titánt. Rájöttem, hogy egy repülő bázis a legjobb mobil bázis. :)
    Ugye be lehet állítani, hogy titánokat lehessen etetni, az egyetlen gond, hogy force feedelni kell, de ezt még nem próbáltam.
  • Bozi_Vilag
    #11439
    A Twitteren kiírták, hogy késni fog a Genesis az ázsiai régióban.
    De azt is, hogy a többi helyen február 25-én jön ki.

    Mit gondoltok, lesz még egy csúsztatás itt is, vagy inkább lenyelik, és kiadják szarul? (Vagy esetleg az első nem halálosan bugos DLC lesz?)
  • ncc1701
    #11438
    Életem első veló nyergét megleltem egy piros dropban. Sajna nem bp. :)
  • ncc1701
    #11437
    Ez bmeg ez a malac, behalok rajta. Kicsit szinteztem őket (12db bébi gigát kinyírt mind), kaptak 53 pontot. Ebből 6 ment a hp-ra, h meglegyen a 20k, többi ment foodba, lett nekik 200e foodjuk. Na, ezt már nem a bázisomon tettem rájuk, mert gyanítottam, h kiennének az összes kajámból. Gigával mentem vagy 10 kanyart, a 3 malac már vagy 90e foodnál tart, de ezek a világ összes kajáját felzabálnák. :)
  • ncc1701
    #11436
    Ja, csináltam jófajta daeodonokat. 68pont a hp-ban, 81 pont a foodban. Igazi healer vadmalacok.

    Meg dimorphodonok is, 81hp/81dmg pontokkal.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2020.02.22. 11:53:36
  • Rae Apofisz #11435
    Jól néz ki. Köszi a videót.
    Előkotortam azt a módot. Keresgéltem mindeféle build meg helper szóra mire tök véletlenül ráleltem. Hát persze hogy még csak egyik szó sem szerepel a nevében :)
    Mielött élesben használnátok ajánlott alaposan megtanulni a használatát.De ha az megvan, simán átlehet költöztetni komplett házat másik pályára vagy bárhova. Nyilván az épitő elemek ugyanugy kellenek csak már nem kell újra bibelődni az épitéssel. Sőt, talán még át is lehet adni másnak a tervrajzokat.... Túl sokat nem kinlódtam vele anno, csak kipróbáltam. Nézzétek meg figyelmesen a videót. Angolosok elönyben.
    Structure Saver 2

    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.21. 23:13:07
  • ncc1701
    #11434
    Csak meglett. Most nyilvános. :) Fene ebbe az újfajta feltöltő bigyóba, régi jobbvót.
  • ncc1701
    #11433
    Hát dögöljek meg, nem lelem hol tudom publikussá tenni.