11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Rae Apofisz #11512
    Szia Fred.
    Mond hogy kedvet kaptál az ark-hoz :)
  • Rae Apofisz #11511
    Nem tudom pontosan arra gondolsz-e de ahhoz nem kell videó, meg én nem is tudok olyant csinálni. De egyszerü.
    Rákattintasz a profil képedre, ott Saját csatorna. Aztán baloldalon videók. Ha most ráviszed az egeret egy feltöltött videódra a jobb szélén allul megjelenik egymás felett 3 pötty. ... mint ez csak függölegesen. Rákkatintasz és abban Mentés Lejátszási listára. Aztán abban Új lejátszási lista létrehoása. Csinálsz egyet és abba rakod. Sorba végig az összes videódat mented ebbe az új lejátszási listába. Én csináltam egy Ark lejátszási listát, és abban amit oda jelöltem megjelennek. És most igy néz ki.
    Bocsi ha nem erre gondoltál.
    Lejátszási listám

    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.27. 14:56:55
  • PiszkosFred
    #11510
    1. youtube
    2. youtube studióba belépsz
    3. A csatorna irányítópultja felületen bal oldalon lesz a lejátszási listák, kattints rá
    4. Új lejátszási lista létrehozása

    Ezután a videóidat be kell sorolni a listába, így végig kell menned rajtuk és hozzá kell adnod őket.
    1. stúdió / irányítópultra visszamégy
    2. Videók menüpont
    3. kijelölöd azokat, amelyek egy listára szánsz
    4. a fejlecben megjelenik a "hozzáadás lejátszási listához" opció, ott kiválasztod, hogy melyikhez és kész.

    A képen szereplő "bekarikázott" opciókat mindezek után a youtube csatid nyitóoldala beállítások között tudod megjeleníttetni.
  • T62A #11509
    Sziasztok
    Kérni szeretnék tőletek egy kis segítséget, és bocs kicsit nem ARK téma. Hogyan tudom beállítani a youtubeon, hogy a videókat amik egyforma játéktól vannak azok egy listán vagy címen legyenek? Értem én azt, pl hogy van ARK videóm azok egy helyen legyenek, egy videóm van a conan exiles játéktól, és az ne ott legyen ahol az ARK. Hanem legyen neki egy külön listája, vagy nem is tudom minek hívjam fejléce.
    Mint a képen, egy másik videóstól. Amiket pirossal bekarikáztam.
    1
    És ha kérhetném aki segít valami videóformában, már ha van róla, hogy mi a neve, és a beállítási menete.
  • ncc1701
    #11508
    Nekem gyanús volt, hogy a configomban van valami baromság. Ez nagyon régi, még akkor kreálódott le, mikor csak 120 volt a max wild lvl hivatalosan. Csak nem kezdtem el bogarászni.
    Amit adtál, azzal nyilván azt is meg lehet oldani, h kevesebb (vagy több) xp kelljen az egyes szint lépésekhez.
  • Bozi_Vilag
    #11507
    Az van, hogy a Genesises cuccokat át lehet vinni, és neked is be kell őket töltse, akkor is, ha neked nincs meg.
    Ezért van az, hogy kb ugyanakkora patchet kapsz, mint az, aki megvette.
  • Rae Apofisz #11506
    Na ez nem jutott eszembe.
  • Rae Apofisz #11505
    Ezer bocs hogy már megint saját kommentem után irok,de még eszembe jutott valami a konfig varázslóról :)
    Emlékszel mikor emlitettem,hogy szeretném ezt a játékot atformálni amolyan mmo stilusra ? Nos ez sikerült,már megtudnám valósitani.
    megtudnám valósitani hogy egy területen csak olyan dinók jelennek meg amit én akarok, olyan gyakran spawnolnak ahogy én akarom, és azt dropolják amit én akarok. Persze ehhez kell 1-2 mod is.
    Egy terület ahol x idönként megjelenik egy adott lény, amit ha megölsz ad egy itemet, például gold coint az ah-hoz. Az exchangernél ezt lehetne elkölteni. Azt megtudnám oldani elvben, hogy kasztokra bontom a playereket. Szabadon lehetne választani fegyver kategoriát. Aki megtanulja például a lőpor gyártást azt már nem tud megtanulni mondjuk fém házat épiteni csak max kő házat. Aki viszont megtanulja fém ház épitést az nem tud löport gyártani,...egymásra lennének utalva a tribe tagok. Talán beképzeltnek tünik a kijelentésem de mára kinöttem ezt a játékot olyan értelemben hogy amit megtudnák oldani azt már maga a játék nem birná, illetve valószinüleg nem lenne rá érdeklödő.
  • Hunter of Deer
    #11504
    Ez oké, máskor is volt már frissites de ez hogy mar harmadszor tolt le 29GB-ot vegig megy nagy nehezen a csik es most megint el kezdi tolteni ....
    Valami nagyon nem kerek...
    Mindjárt le törlöm az egészet és fel rakatom újra...
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2020.02.27. 11:12:12
  • ncc1701
    #11503
    Óbakker.

    Game.ini:
    "OverrideMaxExperiencePointsDino=2525010"

    Bingó. Valamiért plusz 10 pontot enged, hát beírom, h 3550010, és kalap. :)
  • ncc1701
    #11502
    Ez jól hangzik. :) Ezt találtam (creature levels - multiplayer- xp total oszlop), mikor megvan egy állatkámnak a +71 szintje, akkor ugye nem kap több xp-t, de látszik, h a következő 3000000 lenne, az ugye a +72. Azaz a hivatalos számok nálam jók, nem kell vele tökölnöm. Amit nem értek, h semmi ilyesmi nincs a configba, h nálam miért nem ugrott +73-ra, mint ahogy mondjuk a karakteré lett 105?
  • Rae Apofisz #11501
    Ja, Bocsi a dupla posztért. Még annyit. Mielött belekezdesz nézd meg egyik dinódnak most mennyi az expje és hányas level szinten van és ird fel. Ha mondjuk most lv 500 as és van 1 millio expje majd a konfigot is ugy kell megirnod lv 500 szinthez ugyanennyi exp kelljen neki. Igy nem fog megváltozni neki a mostani level szintje. De ne feledd a csúszást. Lehet hogy lv 500 hoz lv 550 szinten kell majd neki az 1 millio exp a konfigba.
    Amugy nem tudom tudtad-e playereknek és dinóknak maximum level szint amit enged a játék lv 4300 környékén van. Nem is igazán értem hogy hogy ilyen alacsony az offical mikor a játék engedne feljebb is.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.27. 10:15:12
  • Rae Apofisz #11500
    Csináld azt,hogy lépj be másik karakterrel, ne a fő kariddal. Lépj be adminba. Spawnolj egy bármilyen dinót majd ülj fel a hátára.
    Adj magadnak rettentöen sok exp-et. Igy kap a dinó is amin ülsz. Nézd meg hány szintet kapott. Előfordul,hogy lekell szállni róla mert nem látszódik azonnal mennyit kapott. Mondjuk kapott 71-et. A legegyszerübb módja ennek szabályozására ha belenyúlsz a konfigba.
    Game.ini be kellenek ugyanolyan sorok mint a playereknek.
    LevelExperienceRampOverrides=(ExperiencePointsForLevel[0]=5,ExperiencePointsForLevel[1]=20, ... stb.
    Ilyen sorok ha megnézed 2x szerepelnek. A sor vége zárójellel végzödik.
    ....ExperiencePointsForLevel[233]=11740000)
    kezdi újra de az már a dinók szintlépésére vonatkozik. A playerek és a dinókexp igénye eltérő valamiért. Dinóknak alapesetben kevesebb exp kell szintlpéshez.
    Nem tudom a pontos okát de a konfigba több szintet kell irni mint amennyi lesz a játékban. Valami keveredés van az offical exp igény miatt. Nálam player lv 200 szint legyen ahhoz lv 233 ig kell megirnom a konfigba a sorokat. A dinóknak ugy szintén csúszás van benne.
    Minnél nagyobb pluszba az eltérés offical max level szinthez képest annál többet kell hozzá adni. Ha lv 170 lenne a maximum akkor kb +28 sintet kellene hozzá adnom. nem tudom eddig mennyire érthetően irtam le. Egyébbként szerintem valami nem stimmel az offical expekkel sem. Ha szüzen feltelepited a játékot és úgy megnézed már akkor is van eltérés helyi játék és offical között.
    Létezik egy level szint generátor amit én is használok. Abban 4 féle exp igényt lehet választani. Nem tudom vannak-e ilyen sorok a game.ini-dben ha igen akkor nyertél. Nézd meg hányszor szerepelnek ezek a sorok. Úgy tippelem ha nem irtad meg még soha akkor akkor vagycsak 1x vagy nincs. Ha van mondjuk 1x számold ki mennyi exp kell utolsó szintlépéshez. Hasbol mondok számot, utolsó szintlépéshez 70.000 exp kellett,elötte 55.000. Vagyis 15.000 expet kellett gyüjtened hogy szintet lépj. Ez folyamatosan növekszik. Ha hozzáirsz kelljen mondjuk 20.000, aztán 25.000, 30.000 stb.
    Idörendben én igy csinálnám. Megnézném van e dinóknak exp igény lista ha nincs lemásolnám a playerekéből és hozzá irnám mondjuk lv 150ig. Majd játékban felülnék a htára adnák magamnak jó sok expet megnézném hány szintet kapott. Amennyi az eltérés annyit adnák hozzá vagy vennék el. Ezzel azért kell óvatosan bánni mert ha megváltoztatod akkor a már meglévöknek is változik. Vagy nagyobb lesz vagy kevesebb lesz a szintjük, és neked is ha playerét változtatod meg.
    Bele irás nélkül szerintem nem lehet megváltoztatni. Csinálj mentést a konfigodról mielött megváltoztatod
    Tehát igy kell hogy kinézzen.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    LevelExperienceRampOverrides=(ExperiencePointsForLevel[0]=5,ExperiencePointsForLevel[1]=20,ExperiencePointsForLevel[2]=40,ExperiencePointsForLevel[3]=70,ExperiencePointsForLevel[4]=120,ExperiencePointsForLevel[5]=190,ExperiencePointsForLevel[6]=270,ExperiencePointsForLevel[7]=360,ExperiencePointsForLevel[8]=450,ExperiencePointsForLevel[9]=550,ExperiencePointsForLevel[10]=660,ExperiencePointsForLevel[11]=780, .... ExperiencePointsForLevel[233]=11740000)
    LevelExperienceRampOverrides=(ExperiencePointsForLevel[0]=5,ExperiencePointsForLevel[1]=20,ExperiencePointsForLevel[2]=40,ExperiencePointsForLevel[3]=70,ExperiencePointsForLevel[4]=120,ExperiencePointsForLevel[5]=190,ExperiencePointsForLevel[6]=270,ExperiencePointsForLevel[7]=360,ExperiencePointsForLevel[8]=450,ExperiencePointsForLevel[9]=550,ExperiencePointsForLevel[10]=660,ExperiencePointsForLevel[11]=780, .... ExperiencePointsForLevel[150]=117400)

  • ncc1701
    #11499
    Nagyobb peccs ilyen. Nálam egy külön 256-os ssd-n van az ark, tegnap közölte, h disk full. :)
  • Hunter of Deer
    #11498
    A Genesis miatt ujra rakja magát az egész játék?
    Vagy 6 napja játszottam utoljára.
    Tegnap este akartam megint és el kezd 26 GB-ot le szedni meg telepit már nem is tudom hány órája ....
  • ncc1701
    #11497
    Nagy config varázsló vagy, hivatalosan a dínók +73 szintet kaphatnak, de nálam ez valamiért csak 71. Nem tudod, mi okozza ezt? Vagy hogyan lehet átállítani?
  • Rae Apofisz #11496
    A jelszót levettem. Egyenlőre még bent van az auction house mod. Zárt piacban van, vagyis helyileg a szerveren használható illetve aki csatlakozik hozzá a HUNARK2019 market id-hez. Ennek segitségével kapok néha nc-től tök jó és szép velót :)
    Shigoisland pálya, a szorzók egy kicsit meglettek piszkálva. Nem egységesen ad expet hanem elosztva.
    Kill 5x, craft4x, harvest3x,speci2x és generic1x szorzó. Vagyis elvileg, dinó ölésre ad 5x szorzót stb. Max level szint player lv 200, és lv 175 nél automata megadja összes tek engramot. Vad dinó szint lv 450. Tamelt dinó +100 szintet húzható. Harvest 5x, baby és tame 10x
    Bocsi,de ami fontos lehet, minden player maximum 100 dinót tamelhet és 1300 db épitő elem használható fel egy területen.
    Most kivan kapcsolva (ha minden igaz) az autodestroy de ha be is lesz kapcsolva 30 nap inaktivság után (van ami 15 nap) elkezd minden lebomlani majd és a magára hagyott magányos dinók elfognak pusztulni. Ami még érdekes lehet, van egy mod amit engramokban csak én látok illetve vannak hozzá tárgyak amiket szintén csak én látok admin modban. Ezek segitségével tudok berakni például fészkeket, dinókat, resourcekat, akár olaj lelö helyet, bármit. Ha például a tenger parton vagy a viz alatt találtok egy padot azon nem pihenni kell hanem szétverni mint extin :) Van tek barlang is és több kis dungeon, köztük egy a tenger alatt egy barlangban. Vannak wyvernek is. 5 nagy szigetből áll a térkép. Minden sziget egy fensík ahová a partról általában csak egy helyen lehet felmenni. Van tenger alján is obeliszk.
    Lesznek random helyeken (titkos=találd meg) örökbe fogadható vad dinók és fészkek benne termékenyitett tojásokkal. Most még nincs de rakok be gachát, velot és rock draket. Deinon még filozok. A partok sok helyen spawn pontok is. Ha nem szeretnétek hogy valaki a házban spawnoljon kicsit odébb épitkezzetek. Az auction house és a tcs reward mod egybe van kötve. A tcs reward modban egy amolyan pont gyüjtö rendszer. Amikor valaki online idönként kap x pontokat, amiért vásárolni lehet. Érdemes megnézni a vaultot mert jó cuccok vannak bent. Van még sok más de azt már játék közben is fel lehet fedezni. Ha találtok hibát léci szóljatok és ha tudom javitom. És ha segitség kell akkor is.Ja és nincs classic flyer. Nem lehet spedet húzni se tolatni. Én a tolatás miatt raktam be anno.
    Modok. Talán soknak tünik de nem az :)

    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.27. 00:53:10
  • Rae Apofisz #11495
    Ez sajnos nem jött össze. Nem lehet másik pályára átvinni az épitményt. Azt hittem elrontottam de nem. Igy marad a manuális költözés.
  • Rae Apofisz #11494
    Részemről Ok, de ha arra gondoltok, ezt a structure savert nem áll szándékomban megtartani, csak amig átköltözök, ha müködik rendesen,mert most éppen elszurtam, kezdhetem előről :)
  • Vesporigo
    #11493
    Nagyon köszi, fel fogok nézni. :)
  • Caliph
    #11492
    majd szólj ha él,lehet én is felnézek,én építkezni szeretek főleg :)
  • Bozi_Vilag
    #11491
    Ezek a hexagon pontok megmaradnak akkor, ha át-és visszautazok egyik szerverről másikra?
    (BTW ezek a glitchek marha jól hozzák a pontot, 1000/glitch)
  • Rae Apofisz #11490
    Az ip cimben a port szám alapján arra tippelnék ez még playarkos szerver volt, ez egy régi ip cim talán ?
    A szerver üzemel de nem ez az ip cim most. Ha szeretnél belépni egy kis türelmet szeretnék kérni tőled mert éppen most módositom a szervereket. A kettöböl egy lesz és nem Amissa hanem shigoisland. Jelen pillanatban még amissa scenneltem be a házam amit most tesztelek, hogy jól épiti-e meg. Ha átköltöztem lezárom ezt a szervert és megnyitom a másikat. Kérdezhetnéd mi értelme. csak annyi, hogy az Amissa pályás szervernek már csak 6 nap előfizetése van a másiknak viszont 20. És feleslegesen van 2 szerver ezért csak 1 lesz és logikusnak tünt a hosszabb idejüre átköltözni és azt tovább vinni. Jelenleg akik játszottak elmentek megunták nálam a banánt, igy egyedül én vagyok csak akinek össze kell pakolnai. A másik szerver frissen újjan indul. Kevesebb mod lesz és kevesebb firka a konfigban.
    Ez lesz az új ip cim.
    Most jelszó van rajta
    Tauri - HUN/ Ex5-Hx5-Bx10-Tx10 - (v306.5)
    176.57.181.215:28415

    ---
    Már nem emlékszek kinek irtam a structure saver 2-öt, de éppen most tesztelem. És úgy néz ki lemásolja a dinókat is. A gigaát és a velót is, viszont a szekrényeim és hüttö üres.
    De majd kiderül :) Viszont tök vicces,hogy egy kis madár épiti a házamat :)
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.26. 20:47:53
  • Vesporigo
    #11489
    Az aktív magyar szerverek listában Rae Apofisz szerverének címére próbálok belépni, de a Steam azt írja, hogy a szerver nem válaszol. Él még ez az IP a szerverhez: 176.9.18.90:7107 ? (Elsősorban Rae Apofiszt kérdezném, ha már az ő nevén van a szerver. :) )
  • ncc1701
    #11488
    Na ahogy elnézem, eltörték a linuxos center szervert, update után nem indul. Extinction szerver dettó. Lehet várni a javításra.
  • ncc1701
    #11487
    Annyit megérnek, én is úgy vettem. :)
  • ncc1701
    #11486
    Vinne a tököm, s+ mutatorral lehet csinálni normál állatból aberrant verziót. :)
  • Rae Apofisz #11485
    Ha jóslásba bocsájtkoznák, azt mondanám, nem adok rá 1 hetet és a playerek zöme rájön nem is olyan nagy durranás ez a genesis és vissza fognak térni a régi megszokott pályájukra.
    Van egy térkép ami 5 részre felvan osztva. Szélsőséges biomekra. Ráadásul ez a felosztás miatt kicsik a területek. Lv 1 en kezd a mocsaras részen. Aligátorok, raptorok, kigyók, és egyébb éhes lények. Megszokott bázist itt elkell felejteni. Nincs elég hely és kicsik a szigeteg. Ha bemész vizbe nem árt ha gyorsúszásba váltasz. Szárazföldi dinók nem fognak megvédeni a vizben és forditva. Külömbözö helyeken (szerintem random) vannak jegyzethez hasonló pontok, amik adnak hexagon pontot. A HLNA menüjében lehet beváltani jelentéktelen mennyiségü egyszerü tárgyakra. Mint fa, kő, hús stb. Itt nyersanyagot találni egy külön kihivás. Például obszidián, silica stb. Missziókból lehet szerezni kicsit komolyabb ruhát fegyvert. Nem használtam spyglast de 100 kábitó lövedékből sem sikerült kiütnöm lényeket 2 próbából egyszer sem. Ahhoz tudnám hasonlítani ezt a pályát mintha egy másik pálya része lenne,egy olyan terület ahol vannak feladatok, és jó nehéz különleges terep. Mint egy event map. Ha már van egy bejáratott karaktered és unod magad átmész erre a pályára,de hogy itt kezdj, fejlödj, játsz rendszeresen .. én nem tudom elképzelni. Jól néz ki, különleges, újdonság, látványos de kb ennyi. Szeretném azt hinni hogy a következő részben lesz valami fő pálya ahonnan átlehet majd járni ide. Számomra picit csalódás az árához képest. Valami olyasmit vártam mint amit megszoktunk. Keresel egy helyet, mész farmolni, épitkezel, tamelsz. stb, de ehhez mazohistának kell lenni.
  • Caliph
    #11484
    amúgy az aberration és az exti 50 százalékos akcióban van steamen,lehet igy beruházok rá. a genezissel meg várok
  • Bozi_Vilag
    #11483
    Nekem még mindig nem töltött le, addig is nézegetem amiket írtok :D
    Hát ha igazad van, akkor ez nagyon hamar ki fog fújni. Az egész játékot kivittük egy éven belül, mire kijön a kövi, addig nem tudom, mit csinálunk :D

    (Egyébként örömmel fogadtam, hogy nem hozott olyan jellegű változásokat, mint az exti a cryoval)
  • Rae Apofisz #11482
    Ezek a biomek nagyon kicsik. Még bázist épiteni se nagyon van hely. Ez szerintem kb arra jó,hogy küldetéseket csinál valaki. Nem tünik hosszú életü játéknak. A repülést meg tényleg nem engedi. Adminban voltam azért engedte. Hát én törlöm genesis szervert és marad továbbra is 1 szerver, amissa vagy shigoisland, az még elválik. Meglátjuk mit hoz a második része.
  • T62A #11481
    Pedig itt kezdetnél majdnem mindent előröl Aberrationt, mert állatot nem vinnél. Csak építő elemeket.
  • Rae Apofisz #11480
    Lehet repülni. De nem mindenhol érdemes. Van a nagyon hideg, van a nagyon meleg rész, van a súlytalanság, (kb mint a holdon) van a viz alatti és a kezdö mocsras terület. Ezekből szerintem a havas ahol még van értelme repülni. A mocsaras részen sok apro kis föld darabok vannak, kimagasodó sziklák. Csak teszt jelleggel, adminból spawoltam egy pterrát, hogy lehet-e repülni. Nem tudom hogy vagy azért mert adminos volt vagy azért mert nem müködik a classic flyer, de a sebességre nem engedte pakolni. Tovább nem is kisérleteztem ezzel, mert most éppen egy másik dolog köt le. Nincs terminál se obeliszk. Hiába van clusterbe beállitva Amissa pályáról nem lehet átmenni genesisre. Az egyik modbam van terminál amit le lehet rakni. Genesisről eltudok menni de oda felé nem látja. Gyanitom azért mert genesis-nek saját külön mentés mappája van. Vagy pedig szándékosan tiltották ezt, hogy csak az tudja használni ezt a pályát aki megvette.
    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2020.02.26. 16:02:17
  • ncc1701
    #11479
    Én várok vele pár hetet, meglátom, mi újság. Most is fut egyik ablakban muntage twitch-en, pont streameli, de én nem látom azt, h ez nekem most azonnal miért kellene. Majd kéésőbb, mikor lesz 5 ájró... Extit megvettem a cryopod miatt, aztán lehozták mindenhová. :) Aberrationt azért, mert akciós colt, de még sosem mentem oda. SE pedig megvan, jó, ha 5 órát voltam rajta.
    Egyelőre ahogy elnézem, nem lehet repülni a pályán. Azaz jönnek a jó öreg módszerek arra, h minél több időd b@ssz el benne, nekem ez nem gyerebe.
    Utoljára szerkesztette: ncc1701, 2020.02.26. 15:52:35
  • Caliph
    #11478
    na tolja valaki a genzist? megéri megvenni ? :D scorched óta nem vettem kieget nem láttam értelmét :) aberration nem jön be,exti se annyira :D

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.02.26. 15:24:41
  • Rae Apofisz #11477
    Helyesbiteném az elöző kommentem. Nem csak 1 biome van hanem 5. De nem lehet átsétálni egyikről a másikra csak teleportálni lehet.
    Az eröfal miatt gondoltam azt hogy a többi levan zárva. HLNA-ban van egy shop szerü valami. A pályán mint eddig a jegyzetek, most gichek vannak és hexagon nevü pontot ad, amit ebben a hlna shopban lehet becserélni. Van benne 3 drága cucc a többi sima resource.
    Aki szereti az óceáni dolgokat annak tetszeni fog szerintem. A lunar biome az ürben van, alig van súlyom szinte repülök, mig óceán biomeban viz alatt sokáig tudtam úszni de ami tetszett vannak viz alatti barlangok ahol van levegő és egész jól néznek ki. Egy tuso kapásbol falhoz vágott. :) Ezen a biomen kb egy talap alatnyi száraz föld van a többi mind viz. Lehet mégis felrakom szerverre :)
    Viszont a mostani modok közül van pár ami nem müködik vele.
  • Vesporigo
    #11476
    Sziasztok.
    Újból belevetném magam a játékba, eddig kb. 50 órám van benne. Több hónapja hagytam abba, mivel az akkori szerveren lévő admin egyszer csak szó nélkül törölt mindent, és nem volt kedvem újrakezdeni elölről az egészet.
    Tudtok ajánlani megbízható PvE szervert? (Ahogy látom, megjelent már pár kiegészítő, még egyiket sem próbáltam, csak az alapjátékot.)
    Az sem baj, ha van egy remek közösség, meg eventek.
  • ncc1701
    #11475
    Hehe. Hajból nekem 30-at ad egy vágásra. :)
  • Rae Apofisz #11474
    Olló legyen nálad
  • ncc1701
    #11473
    Este megnézem, köszi. :)