9646
13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • darkSectorxxx #8886
    Nincs hát, Das-ban sem nagyon. :D Legalábbis a 3. részben.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.04. 07:05:09
  • Kandurex
    #8885
    Mert ott nincs gyakorlati haszna
  • Ulthane
    #8884
    Meg mindig jol tolom. :)

  • n000rbi
    #8883
    Ja, DaS3-ban. BB-ben sehol nincs ilyen.
  • Bandicoot
    #8882
    DS3 topikban feltett kérdésedre a válasz (nem akarok odaoffolni):
    Este lerúgtam a gépágyús parasztot a toronyból aztán vissza "táborba" és mentettem. Nem viszem túlzásba napi 1-1 órák maximum. Az UC3-at kéne kitolnom az UC4 elött crusheden, jövőhéttől meg UC4. Szóval stop lesz, illetve hétvégén UC3...Csak nehéz megállni mert ez a hangulat ezzel a világgal (BB) ez nagyon fekvős nekem.:)
  • darkSectorxxx #8881
    Mondhatnám stílusossan hogy ezt a questet is felveszem amit te most adtál nekem....elsőre annyni hogy a többi beígértet megcsinálom. :D
  • Bandicoot
    #8880
    Köszi megnézem otthon!:)
  • darkSectorxxx #8879
    Állok elébe, de szerintem most nekem lenne igazam és könynedén átsiklanák, még a dlc-n is. :)
  • darkSectorxxx #8878
    Én is. :D
  • Ulthane
    #8877
    Kíváncsi lennék, hogy ha mindenki indítana egy új karit, hogy menne neki a játék. :) Azért mert rutin van, attól még nem könnnyű ám, ez a tapsztalatom.

    Dark is csúfos indiántáncot járna!
  • Kandurex
    #8876
    Konkrétan írja is alul, h compare details

  • Kandurex
    #8875
    van és van a das3 -ban

    r gomba
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.05.03. 09:25:52
  • Ulthane
    #8874
    Tegnap elszórakoztam kicsit Geszkony faterral. Szemetül van megcsinálva az a terület. Ha már nagyon nyeregben érzed magad, rittig elakadsz valami sírkőben, és lepofoz kegyetlenül. :) Viszont baromi jól parryzható az első fázisa.

    A vialok hiánya az első órákban fájdalmasan gyötrő.
  • Amiga
    #8873
    Leírogatni? Tanuld meg szépen kívülről. :-)

    Én már álmomban is tudom, melyik szett mikor jó.

    És egy tipp, remélem nem túl spoileres (bár ez olyan dolog, amitől nemigen szokott senki magától rájönni): ha majd Ludwig-hoz bemész, legyen rajtad valami a church-szettből. Erősen ajánlom.
  • n000rbi
    #8872
    Én nem, csak többnyire a talált ruhákkal elvoltam.
  • darkSectorxxx #8871
    Én is...csak külsőt néztem, bár most Das-ban is. :D
  • n000rbi
    #8870
    Beszarás és tényleg nincs ilyen benne. Na kb. ennyiszer vettem ruhát :D
  • Bandicoot
    #8869
    Konkrétan shopban mikor rámegyek egy ruhára. Nem látok semmi összehasonlítást azzal ami rajtam van. Mindig irogathatom le hogy összevessem és eldöntsem kell-e...:)
  • TDC Geronimo
    #8868
    Relogoltál volna akkor felrakja a lootot a tetőre
  • TDC Geronimo
    #8867
    Ő szerintem olyanra gondol, mint pl ami DS3nál fegyvereknél van, hogy látod előző érteket is. Olyan nincs sajna
  • n000rbi
    #8866
    Van, a statoknál látod, színezi az értékeket (kék - jobb, piros - rosszabb, színtelen - nem változik)
  • Bandicoot
    #8865
    Mégegy....Ebben is csakúgy mint a DS3-ban ha venni akarok mondjuk ruhát vagy fegyvert nincs összehasonlítás a rajtam lévő cuccal???
  • Bandicoot
    #8864
    Az nemérdekel nemnagyon lövöldözöm.. Mindenesetre akkor azt gondolom buktam,leesett a semmibe..:)
  • TDC Geronimo
    #8863
    a gattling ágyúja :)
  • Bandicoot
    #8862
    Volt egy toronyban egy paraszt egy nagypapival meg egy sámlival. Namármost én felmentem,szöcskézett nekem ide oda,de lerugtam a francba a toronyból...Volt nála valami hasznos???...
  • Ulthane
    #8861
  • TDC Geronimo
    #8860
    Ez nem bad luck, ez a souls greed
  • Ulthane
    #8859
    Nahh, elovettem kis nosztalgiara, csinaltam egy uj karit. Cleric Beast megviccelt. :)



    Masodikra azert levertem. :) Huhh, meg mindig kepes volt felbaszni a pulzust. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.05.02. 20:03:47
  • darkSectorxxx #8858
    kb amiket jósolok hogy azért nem fog menni első 10-ből
    :D
  • darkSectorxxx #8857
    Chalice-okban meg tapasztalattal is akikkkel szopoka lehet:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tüzesdogi
    descendant (ezt utálom a játékban a legjobban csak 2-3x öltem meg amikor muszáj volt)
    az áramos farkas
    3 melák
    a gülüszemű monster a kircsinő előtt
    tüzeskardú
  • darkSectorxxx #8856
    ja a buzi farkasok, ezek a farkasok olyan hasonlo mozgással rendelkeznek mint a Das 3-ban a patik....patkányok....:D
    Fura harapások, gyors lassú....hirtelen, stb. :D
    Én utáltam őket most meg az gáz ha hozzámérnek....das rutinnal elsőre mondom akikkel szerintem gonba leszel:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    3 csuklyás
    csigageci
    mikulás
    sündisznó
    ebigél
    elektrocsonti
    főboss, meg a dlc-ben a kék geciket kivéve a többi 4.


    ja meg az összes tetvedék hunter-rel majd szopol szerintem, azok kurva gyorsan tudnak csapkodni, mint te.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.02. 18:01:12
  • darkSectorxxx #8855
    ja ezt írtam én is ugye. :D
  • darkSectorxxx #8854
    Jaja ezt mondtam első végigvitelt ki lehet bekkolni a 20 élettöltövel, ha van időd tölteni, BB szerintem igazából normál from nehézség elsőre, de amit fentebb képvisel az messze durvább, vagyis hirtelen nehezedik a többszörösére a sebzés például. Úgy hogy közben fejlsztesz te is.

    Grat. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.02. 17:53:08
  • darkSectorxxx #8853
    +2
  • Bandicoot
    #8852
    A vérfarkasok voltak eddig meglepőek mikor nem jött be a csalogatás és az egyik hátbakapott.
    Amúgy nagyon baba a stuff, óvatosan is megyek. Meg élvezem a helyszíneket, hangulatot. Rendesen nézelődöm sokszor.
  • Myselor
    #8851
    elfelejtik hogy nem ez az első from játékod :) grat én gondoltam hogy nem fogsz szopni
  • Bandicoot
    #8850
    Geszkony lement elsőre...:)
    Bár tény, ráment 16 vérpakk.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.05.02. 15:37:11
  • Amiga
    #8849
    Nekem is csak annyi gondom volt vele, hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mindenkit megevett a kolduson kívül, mire rájöttem, hogy nem kellett volna Cathedral Ward-ba küldeni... :-D
  • Ulthane
    #8848
    Szerintem az első sokk geszkony lesz neki, utána BSB, majd Amália.

    Későbbiekben Ebrietas, Hókirály, meg esetleg a három turha. Meg persze ha majd odaér a vakus pókhoz. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.05.02. 12:24:08
  • Ulthane
    #8847
    Az csak csaliszban lesz, jó sokára. Nekem nem volt vele gondom. :)