123
  • Flipike01
    #123

    „Tetszett a tartalmi része, a többivel viszont nem tudtak megvenni kilóra.” - Játékteszt



    Utoljára szerkesztette: Flipike01, 2016.02.16. 17:13:02
  • f2d
    #122
    Végre kipróbáltam én is. Hm, hm..., mit is mondjak, ez egy nagy gagyi, igazi parasztvakítás!
    A murvás pályák olyanok, mintha az aszfalton csak a textúrákat cserélték volna ki, meg egy kicsit megváltoztatták a gumik tapadását, plusz más nyomvonalat kapott. Béna az egész, és jogos volt az az észrevétel, hogy a demo szakasz többet akar mutatni, mint ami valójában mögötte van. (Még jó, hogy van warez.) A Milestone-nál különösen bénák voltak, mert a játék a WRC4-hez képest majdnem minden téren visszalépés. Az viszont érthetetlen számomra, hogy egy fokozatosan fejlődő játékot miért kellett így elnbaxni? Nem is kellett volna annyira sokat változtatni a 4-hez képest: pályákat keskenyebbre venni, különböző mértékben megnyújtani, valamint változó időjárást, éjszakát beletenni és kész. Arkádba simán megállta volna a helyét, de nem.
    Így hát uninstall

    Utoljára szerkesztette: f2d, 2016.02.02. 18:20:06
  • lacica
    #121
    Üdv.Segítséget kérnék,hátha van használható ötlet.Miért nem indul 2560x1080 felbontásban ??? Lerak az asztal aljára,és annyi !!! Vkinek ötlet ??
  • Adam Jonas
    #120
    Jó lenne, ha a különböző nézeteltéréseiteket nem más topikokba rendeznétek le, off formájában...köszi a többiek nevében is.
  • alma2
    #119
    De mivel ez a loeb topik, mindenkit ennyire beszippantott a jatek, hogy nincs ideje megosztani a velemenyet rola?
    Szo szerint letehetetlen? :)
  • alma2
    #118
    A jo baratokat, az edes eletet es meg sorolhatnam a top nezettsegu sorozatokat is a fel orszag nezi, vajon azert mert olyan jok? Vagy inkabb lehet mirol pletykalni majd a fodrasznal.
    Remelem ossze tudod rakni a kepletet...
    Nincs ir fobiam, csak messze nem olyan jo, mint sokan allitjak, mert a hype vonatra te is szepen felultel valamikor, az objektiv latasmododat, meg ki tudja mikor elveszitetted, ha valaha volt egyaltalan.

    Ha egyszer meguti azt a szintet amit elvarnek tole(es meg csak nem is nezve az ar/adott ertek szempontjabol, mert akkor kuravara bele kellene huznia) aktivalom ujra az accountom es tolom tovabb, igyen egyszeru. Addig csak rohogok rajtatok, hogy hajtjatok a sr stb pontokat benne, kozben egy epp-kezlab versenyt nem tudtok menni, mert mindig osszetornek ezek a "top" pilotak, a "kivalasztottak", akik jatszhatnak vele, haha.
    Valoban 60 ezren toljak, bar sose talaltam egy olyan kombot, amin szivesen mennek, amit a "kozpontban" beallitottak, mert ures volt a szerver, vagy epp nem is talaltam olyat.

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.01.30. 14:43:10
  • ozoli78
    #117
    "ugyanaz a helyzet mint az ir-rel, ott is azzal jatszanak, mert a masik is azzal jatszik, na meg csak arrol hallottak... gaz"
    na most akkor hogy ?
    azért tolják 60 000 en mert biztos annyira szar ,a sok marha :D
    hallod te olyan hülye vagy mint a segg :D
    neked ir fóbiád van b+

    egy iR fánbój
  • alma2
    #116
    Hogy 3 fele objektumot tesznek be egy palyara, maga az ut mindenholl olyan sima, )amiket neztemÖ mintha aszfalt lenne, meg ausztraliaban is az a tok egyforma meteres fu, csak mas szinben, mint finneknel vagy mashol a a jatekban, eltakarva, a total igenytelenseget. Egyszeruen ezek nem normalisak, vagy inkabb az akinek ezt befogadja a gyomra. Es akkor nem esett szo a fizikarol, az iranyithatosagrol, az osszkeprol, arrol es meg lehetne sorolni. Mint valami delutani szamtech szakkoros szabadidos jatek lenne, komolyan.
    Loeb szegeny szerencsetlen, hogy mihez adta a nevet, hogy ennyi sutni valoja nincs, vagy legalabb a kornyezetenek, hogy ez egy negativ reklam, azert a par dodoert amit kaphatott, nem volt egy jo befektetes. Kb ugyanaz a helyzet mint az ir-rel, ott is azzal jatszanak, mert a masik is azzal jatszik, na meg csak arrol hallottak... gaz.
  • alma2
    #115
    Na azt hiszem eleg is volt belole. Szerintem a legnagyobb idot arra szantak a fejlesztes alatt, hogy a demo palyat megcsinaljak, illetve, hogy melyik legyen, hogy ne arulja el a valosagot annyira. Nem hazudtolta meg magat a milestone, maradt tovabbra is, a rossz-> szar-> jaj istenen -> milestone a legaljan. 8 szakasz van orszagonkent, 4 oda 4 vissza. A palyakat kb a 9 eves unokahugom dobhatta ossze szabadidejeben, ahhh na mindenkinek erdemes egyszer megzeni. Egyszueruen nem hiszem el, hogy ezt valaki megveszi majd nem refundolja, aki valah latta a dirt rally-t, vagy probalta.
    Tenyleg nem lehet egy lapon emliteni, max csak az arukat, mert ott vastagon fogott a ceruzajuk.
    Amit anno irtam, meg adam is betette a logitech kormanynal ki kell kapcsolni a dolgokat, vagy marad 90 fok, vagy meg lejebb is lehet allitani kb 45 ig jatekon belul :)

    Haha a steamen mar ket milestone dolgozo pozitivra nyomta a jatekot. Aki nem tudna jon konzolokra is a dirt rally, tenyleg 1 forintot sem er ez az egesz. A quick rallyba sem sikerult amugy csak egy elsokeres kocsival indulni, szepen fel kell odlani oket, mar aki kepes ilyen elvetemult dolgokra.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.01.29. 23:55:49
  • alma2
    #114
    Valaki aggodott a readme file miatt. Azt kicsereltek :)

    Sébastien Loeb Rally EVO ReadMe File
    ---
    Alsace
    Australia
    Finland
    Mexico
    Montecarlo
    Pikespeack
    Sanremo
    Sweden
    Wales
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Supported Wheels:
    - Thrustmaster T150 Force Feedback
    - Thrustmaster T500RS
    - Thrustmaster T300RS
    - Thrustmaster T300 Ferrari GTE Wheel
    - Thrustmaster T100 Force Feedback Racing Wheel
    - Thrustmaster TX Racing Wheel Ferrari 458 Italia Edition
    - Logitech G25
    - Logitech G27
    - Logitech Driving Force GT
    - Logitech G29
    - Logitech G920
    - Fanatec Porsche 911 Turbo S
    - Fanatec Porsche 911 GT2 Wheel EU
    - Fanatec Porsche 911 GT3 RS V2
    - Fanatec Porsche 911 GT3 RS
    - Fanatec Forza Motorsport (Elite) CSR Wheel
    - Fanatec Porsche Carrera 911
    - Fanatec ClubSport Wheel Base V1
    - Fanatec ClubSport Wheel Base V2
    Supported Pedals:
    - Thrustmaster T3PA Add-On
    - Fanatec CSR (Elite) Pedals EU
    - Fanatec ClubSport Pedals V1 EU
    - Fanatec ClubSport Pedals V2 EU
    - Fanatec ClubSport Pedals V3 EU
    Supported Shifter
    - Thrustmaster TH8A Add-On Shifter
    - Thrustmaster TH8RS
    - Logitech Shifter
    - Fanatec CSR Shifter Set EU
    - Fanatec ClubSport Shifter
    - Fanatec ClubSport Shifter SQ V1 EU
    - Fanatec ClubSport Shifter SQ V1.5 EU

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.01.29. 23:16:15
  • WinStar
    #113
    én még nem láttam wirágboltiba...pedig várom,mert érdekelne hogy a teljes játék milyen.
  • Adam Jonas
    #112
    Bemásolom ide, mert ez sokunkat érint(het).

    Logitech wheel support!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Announced the Logitech compatibility list
    The compatibility list features:

    Wheels:
    G25 (PC)
    G27 (PC)
    Logitech Driving Force GT (PC)
    Logitech G29 (PC and PS4™)
    Logitech G920 (PC and Xbox One®)

    Pedals:
    T3PA Add-On (PC, Xbox One® and PS4™)

    Gearshift:
    Logitech Shifter (PC, Xbox One® and PS4™)


    For Logitech G25 and Driving Force GT:
    Start the Logitech Profiler (Start -> Programs -> Logitech)
    Select Options
    Enter the Global Device Settings
    Unpin the "Allow Game To Adjust Settings" under the "Game Settings"
    Only for Driving Force GT users: pin the option "Report Combined Pedals” under the "Steering Wheel Settings"

    For a better experience please set up the maximum allowed value of rotation degrees of the Windows Game Controllers, following the steps below:
    Start the Logitech Profiler (Start -> Programs -> Logitech)
    Select Options
    Enter the Global Device Settings
    Under the "Steering Wheel Settings" Set up the maximum allowed value of rotation degrees at "Degrees of Rotation" (for example 900°)

    Milestone Team
  • alma2
    #111
    mar kint van, de azert van am bor a pofajukon a milestone-nal, minosegi jatekot irni nem nagyon megy, de mint a nagyok, season pass, elso napos dlc-k, maris jatszanak. Erdemes megnezni a steamen belul....

    Sébastien Loeb Rally EVO - Pikes Peak Pack Suzuki Escudo PP
    7,99€
    Sébastien Loeb Rally EVO - Pikes Peak Pack Peugeot 405 T 16 PP
    7,99€
    Sébastien Loeb Rally EVO - Season Pass
    24,99€
    Na hamarosan kiderul javitottak-e valamit a demo valtozat utan, bar ahogy a kommenteket olvasom, nem igazan zavartatjak magukat ezzel sem. Na de majd kiderul

    27 Giga
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.01.29. 22:06:18
  • Adam Jonas
    #110
    Van a játékhoz Season Pass, wtf?!
  • WinStar
    #109
    Kíváncsi vagyok mikor jön a wirágbolti verzió :)
  • Adam Jonas
    #108
    Ma olvastam SLRE FB oldalán, valaki írta, hogy neki megvan már a példánya (PS4), és már tölti is a 6 GB-os (!!!) patchet. Ez mi már?! LOL.

    Mindeközben kaptunk egy kilométeres Thrustmaster kormányt, mert ugyebár minden 2. háztartásban csak ilyen típusú kormány található.
  • atiwrc
    #107
    Ha már van aszfaltos szakasz miért kell esősnek lennie? A milestones legnormálisabb aszfaltos szakaszai a wrc gamekbe a francia lett volna, erre mit csinálnak? Esőssé teszik az összeset, hát nem Angliában van Franciaország......

    A másik dolog, a 8 perc környékén van az hogy átnyúl a kormányhoz a pilóta, mert olyan sokat teker alá. Annyira nehéz lenne lekódolni, hogyha egyszer már elindult az átnyúlás animációja (pl 180 fok után), akkor ragadja már meg azt a kormányt és majd csak akkor induljon el a átnyúlásból visszaállás ha én pl 170ig visszatekerem. Mert elég hülyén néz ki ha pont abban a fokban tartom ahol nyúl átfele és eléggé tétovázott hogy mit csináljon.(Olyan volt mint kőváry barna, mutogatott a kezével kifelé.)
    Utoljára szerkesztette: atiwrc, 2016.01.26. 20:26:00
  • atiwrc
    #106
    A demot kipróbáltam, (copy paste rallysimfansról, [zárójelben az sg-re írt megjegyzéseim]):

    pén. jan. 22, 2016 10:11 pm:
    Nem vesztegetek rá mert szót sem érdemel, így is 800MB minusszal zártam a c-men az egész próbálgatást ezzel a vacakkal.... [állandó helyhiányom van....]

    A gameről meg ennyit:




    szomb. jan. 23, 2016 8:59 am:
    Kicsit lenyugodva a tegnap esti bosszankodásom:

    Letöltöm Steamről, ha már a k.b.szott demót is onnan kell letölteni.
    Lejött steam bezár mert lehet nektek nem fontos de nekem az a 100MB memória is sokat számít, pedig a 4GB-t annyira nem érzem kevésnek.... Indítanám meglepődve látom van x64-es exe is, sajnos mindkettő valami dll-t hiányolt. Gondoltam hátha a steam a kínja, megpróbálom onnan elindítani. Rányomok a playre, erre kiírja(ha jól emlékszem nem kérdezte hogy engedem-e neki), hogy telepít valami microsoft VC redist package vagy valami hasonlót. Reméltem hogy más hasonló cuccal nem fog összeakadni. De hogy a 5 pontból álló telepítés közben az 5 pontnál állva egyszer csak átírta a nevet a redist packageről diretctX telepítésére....(Csak reméltem hogy más gamet nem csesz el, ugyanis valami 2010es directx telepítő fájlok voltam az SLRE mappájában, aminél tuti van már frissebb felrakva.....)
    Végre befejezte, mondom akkor steam bezár indítom az exet, erre kiírja futni a kell a steam kliensnek, na b.meg. Ok elindítom a steamet (had egye a memóriát) és úgy próbáltam az exet de az sem volt elég neki, muszáj abban a vacakban rányomni a playre....

    Már ez is hosszúnak tűnik, de az igazi bosszúság csak most kezdődött. Elindítom a gamet, videón nem enged túl lépni már ott gyanús volt, bejön a kezdőkép(az egyébként mi a bánatnak kell? nem csak pcre, xbox vagy ps-re?) és ott megálltunk. Nem fagyott meg de sehova sem ment akármit nyomtam, usb-s billt lehúztam hogy csak a laptopomon üssem szét a gombokat, de semmi.
    Tibinek jött az ötlete, hogy dugjam rá a kormányt(logitech wingman), mondom neki hülye vagy te dfp meg g25öket se látja normálisan. Rádugtam , game újra indít végi nyomkodom a gombokat rajta[a kormányon] de sehova nem ment utána sem. Rávágtam az enterre dühömben erre tovább lépett....

    Ha van telepítve valami a játékvezérlőkbe, akkor nem hajlandó tovább menni addig amíg azt nem érzékeli csatlakoztatva????

    Már a menü szaggatott, felfelé a gázra lépve ment a menüben, néha...Lefelé a le nyíllal nagy nehezen.... Beállítom a billt aztán go a tesztpálya. kb 15-20 fpsel kifordultam abból a boxból, amint ki értem a murvás placra olyan diafilm fogadott amilyet már régen nem láttam! Nagy nehezen kiléptem.

    Közepes grafikáról minden le 0ára, 640x480, menüben lenyomkodtam minden kijelzőt, go a tesztpályára. Billet elfelejtettem beállítani ismét, (mert nem képes megjegyezni), de tudtam hogy az e,w a gáz fék, a kanyarodást meg majd meg találom :D, de az e-re nem volt hajlandó elindulni, holott arra volt beállítva. Megint altf4(mert visszajutni a menübe nem lehet), felfelé nem tudok menni a yes-re szóval feladatkezelőt kellet elővarázsolni.... Megint start újra beállít minden, mondom megpróbálom a minivel a másik szakaszt. Első kanyarban annak rendje és módja szerint a nagy szaggatásban, fel a bucka tetejére a kis minivel és fent akadtam. Gomb nincs hogy lerakjon vissza pályára, semmilyen menüt sem lehet felhozni a game közben.

    Már csak azért is kipróbáltam a 208ast is hagy lássam hogy néz ki(szerintem az üldöző nézet túlságosan hátul van egyébként.), ezzel kicsit több kanyarig jutottam el de a 10-15 fps-el csak szenvedés volt.

    Nem szoktam ilyet csinálni, de ez volt szerintem az első játék ami elindult, de telepítés után 1,5 órával már nem volt a gépemen. Pedig higgyétek el én sokat kipróbálok és több esélyt is adok az autós gameknek de ennek nem lehetett.....

    Fizikáról nem tudok mit mondani a szaggatás miatt. Grafika talán javult egy kicsit, szebbek talán a fényviszonyok + mozognak a fák, bár ilyen vastag fák szerintem ennyire nem mozognak (télen levél nélkül). Hang talán egy picit másabb lett de nem sokat.

    És minden ami változott nem magyarázza azt, hogy mitől lett ilyen a gépigénye....
    (Két videó kártyám van, az integrálttal szoktak így futni a gamek, ha véletlen nem kapcsolom be hogy az nvidiat használja. Itt rádobtam az exere de eleve a steamből futtatva már a setup menüben felismerte, és az nvidiát akarta használni.)
    Már 4 éves a gépem( pontosabban laptopom), nem várok tőle csodákat, de ha egy mafia2 meg még a medium grafikán is szépnek mondható dirt3, AC, + az RF2-t képes futtatni úgy hogy ne szaggasson és még szép is legyen, akkor úgy gondolom az SLRE-el igen nagy optimalizálási gondok vannak.

    A Milestone eddigi wrc játékaival azért el tudtam szórakozni, és a maga szintjén a sok hiba ellenére egy összetett játék képét adták, de ezt a valamit jobb lett volna ha ki sem. Sem a rally-s társadalom, sem Loeb nem méltó ehhez a "valami amire azt hittem hogy a wc-n hagytam" [idézet egy korábbi hozzászólótól....]

    2016ban hogy lehetne komolyan venni egy olyan céget, aki képes egy kiadott demoba, a readme helyett a motogp14 readmejét belerakni!!!, a pofám égne hónapokig ha ilyet csinálnék egy modom kiadáskor, ezek meg pénzt kapnak érte!!

    A rossi-s gamet már nagyon várom.....
  • atiwrc
    #105
    Video alapján a gamebe szélesebbek az utak(bár lehet csak a kamera pozício miatt érzem úgy.) és kevésbé magasabbak a domborzatok oldalt.....
  • Bandicoot
    #104
    Na ez a játék az élő példa arra ami bemutatja mennyit érnek ezek a "real life vs game" videók. Semmit.
    Egy mocskosulblőd Milestone játék lesz ez is,se nem szimulátor se nem minősés.
    Ha Rally-t akar valaki ott a Dirt Rally,ezt meg el kell felejteni,amíg veszik a népek a szemetet addig gyártani is fogja a Milestone....
  • alma2
    #103
  • alma2
    #102
  • Adam Jonas
    #101
    Alapvetően ez egy marha nagy WTF, hogy 2016-ban miért a memória méretet kell állítani, és miért nem a jó öreg low-medium-high-full kombinációk közül kell választani. Amikor megláttam, nem tudtam, hogy elkezdjek sírni, vagy hangosan felnevessek.
  • oneal1
    #100
    :DDDD
  • atiwrc
    #99
    De kell hasonlítani, méghozzá a wrc4hez, azt kell nézni ahhoz képest mit fejlődött/butult!!!
  • Szabi #98
    "óóóó basszus srácok... ugye ezt nem gondoltátok komolyan ???"
  • alma2
    #97
    Sok eve irom, hogy be kell hinteni a milestone studioja foldjet soval, nehogy ujra eletre kelljen barmilyen csiraja, de erezhetoen most fejldodott a legtobb szempontbol a a jatek.A sok megvakult ir jatekos is elindithatna, hogy lassa osszkepbe igy nez ki jol valami (nagyjabol) nem a fix 4 oldalu fai az irnek full statikus megvilagitasaval. Persze a hangok mondjuk gyalazat es meg jo par dolog, de mindegy is.

    Persze most azt nem szamolom, hogy valoban nem mukodik egyelore a kormany kalibralas. De ha bekalibralnad se lennel elorebb, mert olyan eros kozeprehuzas van beallitva benne, hogy majdnem egybol kukaztam. Aztan szepen kimentem a g27 controllersbe, kikapcsoltam, hogy a jatek ne nyulhasson hozza (kikapcsolva a kozeprehuzast), maris erezni, rejtettek el benne egy utrol, futomorol jovo ffb-t, bar nem az igazi, de az instant torlest elkerulte. Maga a palya kegyetlenul buntet, mindenhol felakad az auto a jegge fagyott hubuckakon, (igy nem csoda, hogy dobalja a kocsit) ugy, hogy meg a kerek sem er le, felul az alja. A palya nyomvonalban is, abban, hogy nincs buntetlen vagas egy centi se stb, koroket ver a wrc5-re, ami ehhez kepest tenyleg egy nfs, szigoruan az utat nezve. A szelvedo is kitorhet, igy legalabb lehet belulrol nyomni, nem zavar a szinvilagot megbolondito szelvedo (mint a legtobb mai jatekban)

    A vicc a 3GB-os kartyamon eloszor akadas nelkul vegig ment fullon,(3gb ut memoriat beallitva) a kovetkezo inditasnal mar nem, tipikusan el kezd szaggatni amikor elfogyott a vram. Aztan leveve egesz 2-ig, szinten szaggat, erdekes.
    Ha a nagy anyazas kozepette, kijavitjak ezeket a bugokat mire megjelenik, a tobbi palya is hozza ezt a szintet, a wrc5-hoz hasonlitva egyertelmuen ez lesz a nyero, koszonhetoen a palya szerkezetenek. Mashoz meg nem kell hasonlitgatni.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.01.22. 19:41:49
  • grebber
    #96
    Ez a WRC széria átskinezve kb. Évre évre ugyanazt nyomatják.
    De ezek szerint van benne pénz
  • oneal1
    #95
    RBR killer!!!!!!!! LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

    mit meg nem adnék, egy frissített rbr-ért!
  • Adam Jonas
    #94
    Telefonról nem küldte el a hsz-emet, szóval még egyszer. :D

    Akkor megnyugodtam, hogy nem maradtam le semmiről se. :D

    Elég vicces egyébként, mert a felhasználók visszajelzései szerint se G25-ön, se DFGT-n, se Fanatec szettel nem működik rendesen a cucc. Ez kicsit így ultragáz 2016-ban.

    Arról nem is beszélve, hogy az SLRE Facebook-oldalán vannak olyan kommentek, hogy besírtam a röhögéstől. Egyik kedvencem, amikor a srác azt írta - szó szerint idézve -, hogy 'Rbr-killer' (tripla LOL), vagy hogy éppenséggel jobb a fizikája, mint a DiRT Rally-nak. :D

    Alexnek a másik topikban igaza volt. Ez a program arra jó, hogy még jobban értékeljem a Codemasters munkásságát a DiRT Rally miatt. :D :D
  • [HUN]FaTaL
    #92
    Elvileg a Thrustmaster kormányok támogatottak.
  • GeriDoc
    #91

    Van az a szint, ahol már nem tudnák kifizetni, hogy a nevemet adjam hozzá. Ez a valami pont az. De Loeb hogy nyomta kormánnyal? Vagy PS-en működik?
    Utoljára szerkesztette: GeriDoc, 2016.01.22. 13:37:50
  • GeriDoc
    #90
    Azt tudom, sőt van egy kormány kalibrálása "menü" is. Mint az iR-be közép, 90 fok jobbra... de nem történik semmi. Ugyanúgy 180 fok, csak a virtuális kormány forogja ki a 900-at. Mindegy, már letöröltem.
  • grebber
    #89
    Real Racing szint.... Az 76 x jobb ne alacsonyítsad le ennek a vérfosnak a szintjére!
    Hogy adta volna mint mindenki más máni máni máni..
  • Adam Jonas
    #88
    A Controls-on belül, van egy 'Advanced' opció (F2-t kell megnyomni), ott tudod állítani a kormány szögét.
  • oneal1
    #87
    amúgy tényleg borzasztó.... amúgy a real racing fizikája szerintem ennél sokkal komolyabb.

    Ahogy mégsz az úton kicsit leérsz úgy dobálja az autót mint egy kartondobozt.... kabaré
  • GeriDoc
    #86
    Akkor ez kuka. Így viszont én sem értem, hogy adta a nevét ehhez a semmihez. Ez kb. androidos Real Racing szint.
    Hey, top drivers...... beszarok, hogy ilyet ma meg lehet csinálni.
    Utoljára szerkesztette: GeriDoc, 2016.01.22. 10:43:12
  • oneal1
    #85
    én sem tudtam g27 et belőni, utána billel kipróbáltam és kabaré az egész, ezt a fizikát egy ilyen névvel nem tudom hogy gondolták
  • GeriDoc
    #84
    Nálam G27-en az egyik gomb a kormányon.
    Viszont: A G27-et nem tudom beállítani, fixen berakja 180 fokra (összesen, azaz 90-90 fokra). Egyenlőre nem tudok mit írni a játékról, mert ez így semmi, nulla. Valami megoldás? Azon kívül, hogy uninstall?
  • WinStar
    #83
    Nekem egyedül az alt+f4-re reagál,de akkor végleg kilép a játékból.Hogyan tudom játék közben előhívni a menüt hogy újrakezdjem,vagy hogy kilépjek a menübe?