123
  • oneal1
    #82
    emberek mi ez a játék? :D

    Adam, nem hagysz ki semmit, konkrétan röhögök. Mi ez az autó mozgás? :DDDD
    Sebastien LOL rally :DDD végem van
  • Szabi #81
    o.0
  • Adam Jonas
    #80
    Kuka az egész. Itt szenvedek a kormánybeállítással vagy fél órája, mondom ráguglizok már, mi a ferde f...sz van. Kiderül, hogy a program NEM TÁMOGATJA a Logitech DFGT-t!

    GG Milestone!
  • kemszi2
    #79
    pad-on a start gombbal de a beállítások rendes kilépéssel is elvesznek
  • f2d
    #78
    Szerintem az csak egy árkád bohóckodós rész, de ez nem biztos.
    Mivel lépsz vissza? én csak Alt+F4-gyel tudok, de így elvesznek a beállításaim.

    Mot, hogy mentem vele pár kört feltűnt, hogy a rizikósabb kanyarok azért egy kicsit ki vannak szélesítve, de én így is rendre beleragadok a hófalba.
  • kemszi2
    #77
    a teszt pályán én azt nem értettem miért nem lehet beállítani az autót (pont ez lenne a lényeg szerintem) ki próbálni mik a különbségek egyes beállítások között,így szerintem aszfalt gumikkal lehet lemenni a murvára is
  • f2d
    #76
    Hm, nem lett rossz. Első benyomások:
    - végre van rendes menü, tutorial szóban, és írásban
    - jó kis szűk utca (Montéra jellemzően)
    - érezhetően változó tapadás, havon, jégen aszfalton, és mindez egy szakaszon belül
    - az autó beállításaiba is beletúrhatunk, bár én nem mertem elsőre belepiszkálni
    - a grafika nem annyira vészes (de szerintem elmarad a másik két rallys játéktól).
    - a lényeg vagyis a fizika, hát... Elsőnek a murvás gyakorló pályán szaladtam egy gyors kört, itt nagyon nem tetszett az autó viselkedése (árkádos, driftelős gagyi), ellenben a Montés szakaszon, már egész tűrhetően viselkedett.

    Kíváncsian várom a többiek véleményét is.
    Utoljára szerkesztette: f2d, 2016.01.21. 18:04:16
  • kemszi2
    #75
    hát így egy kis próba után vegyes,azt hiszem lesz ebből még egy virágboltos teljes verziós próba is:)
    pl nem találtam finom hangolást a gamepadhoz,csak a gombkiosztást.
  • kemszi2
    #74
    thx! már töltöm is
  • goldboy
    #73
    Van steames demo!
  • alma2
    #72
    Ja en is ezt gondolom. Pl a kozos palya tokeletes pelda erre, ismerve a regiek nyomvonalat. Persze a tobbit nem lattuk, de azokat lehet nem gondoltak ujra. Ami rohadtul zavar, az a mindenhol derekig ero csunya fu, ami egyertelmuen a palya reszletek, novenyzet, hianyossagait akarja eltakarni.
    De mig a dirt rally azt sugallja minden egyes kanyarjaval, (megha nem is igy tortent) hogy gondosan meg van tervezve, minden bucka az uton a kozvetlen korulotte levo novenyzet, domborzat, lyuk, kavics, tusko stb. Errol meg megint az sut, mit regen, vagy mint a wrc5-ben. Hogy odahanytak (generaltak) egy 10x10-et terepet, aztan a szerkeztovel vegighuztak hol legyen a "nyomvonal", ami gyakorlatilag ra tette arra a bazi nagy fure az utat, es kesz. Ahol a random faktor kb nulla es minden mintha kapaval csinaltak volna olyan egyforma.
    Illetve ez a nem is olyan tavol levo megjeleno fak, gallyak is eleg illuzio romboloak.

  • GeriDoc
    #71
    Azt írják fb-n, hogy lesz. Attól, hogy megjelenik, még lehet belőle demó kipróbálás céljából. Régen is így volt minden játéknál. Már nagyon kíváncsi vagyok.
  • grebber
    #70
    Ebből már nem lesz pc-s demó :(
  • Adam Jonas
    #69
    Ez a játék - szerintem - ha a DiRT Rally előtt 1, de inkább 2 évvel jelenik meg, akkor lehetett volna sikeres. Ahogy egyre több videót látok a játékról, az az érzetem, hogy egy DiRT Rally klónnal állunk szemben. Vagy legalábbis, nagyon sok mindent onnan próbáltak meg koppintani, és nem valami újat vagy eredetit kitalálni.
  • kemszi2
    #68
    ha össze ráznánk a dirt autó kínálatát meg ezt akkor már jó is lenne :D
    (bár itt is vannak érdekes besorolások)

    Utoljára szerkesztette: kemszi2, 2016.01.17. 15:47:55
  • Szabi #67
  • Különc
    #66
    Nem kell paráznod tőle, mert nincs benne fizika
  • kemszi2
    #65
    a pc-s demóról még semmi hír?
  • Szabi #64
    még 15nap.. :D
  • Adam Jonas
    #63
    Dobozos verzió leginkább a konzolosok miatt kell (meg a PC-s műgyűjtőknek). Gondolom akkor úgy voltak vele, ha már XBOX-ra meg PS4-re ki kell adni dobozos verziót, akkor megcsinálják a PC-s társadalomnak is a dobozos verziót.. (Ami gyaníthatóan egy lemezt fog tartalmazni, egy kézikönyvet, meg egy Steam aktivációs kódot.)
  • grebber
    #62
    Is-is ez az örli szarság.
    Amelyik cég láthatóan foglalkozik vele jönnek update-ek értelmes a game nem szarkupac ott megértem kell a folyamatos pénz a fejlesztésre /látják mennyi embert érdekel.
    Az érem nem napos oldala pedig amik már évek óta örli szarok és nem történik semmi sem + mindemellett egy rakás szar.
    A valve bevezethetne erre igazán valami szarkupac szűrőt illetve lenne valami idő limit.
  • f2d
    #61
    Nem vagyok felháborodva, sőt ellenkezőleg örülok, hogy végre több fejlesztő is lehetőséget lát a rallyban. A dirt-öt meg kimondottan jónak tartom, csak ez az üzletpolitika nem tetszik, egyszer eladom 1.0-ként (szerintem befejezetlenül), utána meg 4 hónap múlva újra dobozban (remélhetőleg befejezve). Valóban 6 helyszín van benne, kevésnek tűnt, mert az is.
    Ha már helyszínek, én a Safari Rally-t hiányolom nagyon a hozzá való felszerelésekkel, pótkerék a tetőn, kenguru rács, tetőre kivezetett légbeszívó, stb.
  • Adam Jonas
    #60
    Segítek:

    https://en.wikipedia.org/wiki/Dirt_Rally

    "Dirt Rally is a racing video game developed and published by Codemasters for Microsoft Windows. An early access version of the game was released on 27 April 2015, via digital distribution service Steam. Full version game was released on 7 December 2015.[1] The launch trailer[1] for the game announced PlayStation 4, Xbox One and physical PC DVD versions to be launched on 5 April 2016."

    Az április dátum a dobozos (és konzolos) verzió megjelenését jelenti. Az 1.0-val a játék hivatalosan késznek tekinthető. Az autókat pedig mint mondtam, nagy valószínűség szerint DLC formájában fogják kiadni. Ergo nem értem még a felháborodásodat ez ügyben.

    A helyszínek száma meg nem négy, hanem jóval több: Monte-Carlo, Wales, Görögország, Németország, Finnország, Svédország. És gyanús nekem, hogy az autó DLC-k mellé (vagy azokkal együtt) jönni fog még 1-2 helyszín (Írország, Portugália, stb.).
  • f2d
    #59
    Kész? A beígérthez képest hiányos autó lista, csak négy helyszín, rengeteg textúra hiba. Nálam valahogy a Dirt még nincs kész, ilyen állapotban adják 10€-ért, és akkor rendben van.
    Szerintem az április 5-ös dátum nem véletlen.
  • Adam Jonas
    #58
    De, a DiRT már készen van - hivatalosan is megjelent még decemberben az 1.0. Javítások és DLC-k lesznek még hozzávl viszont.
  • GeriDoc
    #57
    Igen, én is azt nézem, hogy a friss videókon már nem olyan rossz az autók mozgása, de ez úgyis csak vezetéskor derül ki. Nyilván pályaautós fizikát (iR) nem kell várni tőlük, de a Dirt nagyon élvezhetőre sikerült. Talán ha aszfalton egy kicsit jobb lenne, akkor azt mondanám, hogy tökéletes. Viszont ha ez esetleg lenne olyan jó, viszont pluszba modolható lenne (főleg pálya), akkor egyértelműen ezt választanám.
    Utoljára szerkesztette: GeriDoc, 2016.01.03. 11:20:23
  • f2d
    #56
    Ez alapján nem lehet megitélnini, egyébként meg az utóbbi videókon egyre ígéretesebb.
  • f2d
    #55
    A Dirt még nincs kész, így nem kizárt.
  • grebber
    #54
    Állítólag később jön majd a pc-s demó...
  • oneal1
    #53
    kipróbálnám nagyon, de a videók alapján a fizikától nagyon parázok! :)
  • GeriDoc
    #52
    Addig is itt van egy normális belső kamera, ha eddig valaki nem értette volna, hogy mitől olyan gyors. Azok a féktávok.
  • GeriDoc
    #51


    Nem próbálta még senki? Érdekelne a Dirt-tel összehasonlítva, de nem találok róla semmi értelmeset. Az általános vélemények eléggé megoszlanak, páran írják, hogy jobb a játékmenete (fizika,ffb?), mint a Dirt-nek. Nem is értem, miért nem jön ki PC-re a demó.
    Utoljára szerkesztette: GeriDoc, 2016.01.03. 10:00:13
  • oneal1
    #50
    valószínű azt hogy vegyék le a nevét a borítóról :D
  • f2d
    #49
    Ugyan mit mondhatott a Mester?


    Lesz külön Thrustmaster kormány a játékhoz?
    Még mindig senki nem próbálta a konzolos demót?
  • alma2
    #48
    Kicsit bovebben,ha probaltad? :)
  • Totti5
    #47
    Ugyan olyan mint eddig. Rossz.
  • f2d
    #46
    Tudom én is, de a hivatalos oldalon ez a dátum van mindhárom platformra.
    Egy fejlesztés alatt lévő játékot meg nem nagyon akarok megvenni, majd ha már elkészült.
  • peti79
    #45
    A Dirt Rallyt megveheted a steamen 38€-ért. És ez már a "teljes" verzió.
  • f2d
    #44
    Valaki próbálta már? Kíváncsi vagyok milyen, mert a WRC 5 elég gyenge lett, még árkádnak is, a Dirt megjelenés meg még messze van (ápr. 5., ha minden igaz).
  • grebber
    #43
    Dec 24-én érkezik a demo (Ps4, xbox one-re)

    Facebookon szóvá lett téve és a pc-sekkel mi van. Ezt válaszolták:

    "Hey Top Drivers! At the moment the DEMO will be available only on PS4™ and Xbox One® Digital Stores, stay tuned because soon we will also release a PC DEMO. Have a great time playing together #SLRallyEVO! We're looking forward to hear your feedback!"