47
  • Ender Wiggin #7
    3 dolog biztos:

    1: Erika Johnson, csak úgy, mint az előtte multimilliomossá vált nők, akik valami célzatosan írt szarral filmszerződéshez jutottak, nem tud írni.
    2: Valahol, valamikor látta a Secretaryt, mert a könyve elég egyértelmű plágium (ráadásul a faszit ott is Mr. Greynek hívják, ami LoL)
    3: A kritikákat többnyire férfiak írják (kíváncsi lennék, hogy női szemmel is ennyire borzasztó-e a könyv és/vagy a film, előbbin biztos sokat ront az is, hogy Tótisz ferdítette)
  • vegicsek
    #6
    Olvastam, a könyv borzasztó, dugás&szenvedés, és pongyolán is van megírva, a Tótisz Andras fordítás pedig csak ront rajta.

    Szeretnék egy olyan opciót a válaszok közé, hogy nem tervezem megnézni.
    Utoljára szerkesztette: vegicsek, 2015.02.17. 01:07:38
  • sz4bolcs
    #5
    Középkorú elhanyagolt nők megtalálták a könyvesboltok polcain a torte-net egyik 3.9-re értékelt, túl hosszúra nyújtott novelláját, és lőn, így lett a csokapik..
  • Lacee86
    #4
    A MÁV menetrendet előbb végigolvasnám, mint ezt a fost. :D
  • AnuluWork #3
    Kritika :D
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.02.16. 21:42:03
  • Archenemy
    #2
    De azt tudod, hogy eredetileg alkonyat fanfictionnak indult? :D
  • Narxis
    #1
    Mint üzleti modell biztos kiváló, rengeteg balfasz megveszi a könyvet és megnézi majd a filmet, ehhez kétség nem fér.

    Maga a téma viszont totál érdektelen. Én megnéztem az alkonyat filmeket mert ott legalább volt egy kis fantasy vonal, de az nagyon úgy tűnik, hogy annak a fantasy mentes változata főleg 30-on felüli nőknek.