749
Mafia 3
  • szabii98
    #428
    redditen volt rá egy megoldás, de már nem találom
    talán a dokumentumokban vagy a rejtett fájlokban megtalálhatod
  • Mr_no_NaMe
    #427
    Ha jól látom ezek már úgy sem lesznek meg...valakinek van esetleg mentése az első 1 óra után? Tudjátok...a "dolgok" után?
  • Mr_no_NaMe
    #426
    Gyerekek felpakoltam a frissítést és eltűntek a mentéseim. Ilyenkor wtf van?
  • grebber
    #425
    Ahogy olvasom hogy fut az fps lock levétel után nem véletlen limitálták ezt.
    Csak tudnám mi eszi a gépet ezek a kinézeten. A GTA 5 lemászik a monitorrol...ez meg pff
  • Jude666
    #423
    hajaj, valaki felült a hájpvonatra

    a játék sajnos borzasztó középszerű lett szvsz...

    Utoljára szerkesztette: Jude666, 2016.10.09. 16:42:15
  • ratgab
    #422
    Küldiket csinálsz az azt üzemeltetőknek.
  • alma2
    #421
    Kegyetlen jo a jatek hangulata, a vilag kidolgozottsaga na meg a zenei.Mesteri avezetokkel tarkitva.
    Mivel a kettot kb 2 hete kezdtem el ujra jatszani 6 ev utan, ennyi ido alatt mar reg meguntam, mint amit a haromba beleoltem eddig, ezt meg alig varom, hogy folytassam. Eddig az elso kisfobosszot nyirtam ki.
    A sok nyomingert aki meg a borszin miatt nem tud azonosulni a fohossel, (persze miert is kellene) azokat meg sajnalni tudom.
    Volt a maffiozok sorozat anno, ami szerintem messze tulertekelt, osszevetve pl a zsenialis boardwalk empire-ral, ami koroket ver ra, mindez szinten al capone idejebol, fekete oldalrol is megkozelitve, arra akkor mint mond a jonep.
  • oneal1
    #420
    hogy lehet fejleszteni a helyeket amiket befoglaltam?
  • mike01010101
    #419
    Gigabyte GA-MA770T-UD3 a pontos típus.
  • bajgunar
    #418
    Milyen alaplapod van? Nem hiszem, hogy FX proci nem megy bele...
  • Kandurex
    #417
    Pedig ez a mesterfaj....
  • bakvarnyu
    #416
    Nekem sem indul el, Amd Phenom 2 procival. Annyira épp nem is izgat, már a második rész is jócskán gyengébb volt ez elsőtől.
  • totyak
    #415
    Őszintén szólva lövésem sincs mi ez, valami utasításkészlet. Gugliba beírod a CPU pontos márkáját, meg mögéteszed, hogy SSE és tuti kidob olyan találatot, aminél írja, hogy mit bír. A lentebb nevezett hatmagos Phenom II 1100T pl. csak SSE4.a-t támogat, ahogy az én Athlon II X4 640-em is.
  • Hunor1
    #414
    SSE4.1-et -ez mi is ? és hol lehet megnézni melyik proci támogatja ezt ?
  • totyak
    #413
    A géped bőven elég lenne a játékhoz, csak a processzor nem támogatja nálad sem az SSE4.1-et, az a problémája és azért nem indul.
  • Hunor1
    #412
    ja, ez a nagyon gáz ! a fasz se bírja azt pénzzel hogy 1-2 évente mindent lecseréljünk !
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2016.10.09. 13:34:37
  • mike01010101
    #411
    Nekem 6 magos procim van (16 GB RAM, 4GB VGA, 256GB SSD mellett) és nekem sem indul el. Rég háborodtam fel ennyire videojáték kapcsán, de ezek szerint meg kell szokni, ki vagyunk szolgáltatva. Mivel AM3-as foglalatú alaplapom van, megvettem az ebbe tehető létező legnagyobb procit de nekik ez sem elég. Arra meg, hogy alaplapot cseréljek és mindent újratelepítsek, nincs erőm.
  • Hunor1
    #410
    hátha csinálnak egy javítást is az AMD proci használókra, ill a 4 magos proci használókra is .
  • jan5650
    #409
    Nekem sajnos élvezhetetlenül fut i5 3570K, 8GB DDR,illetve AMD R9 380X 4GB-es kombóval.
    Vagyis folyamatosa a mozgás, nem akad, de közelében sincs még szerintem a 40 FPS-hez sem...

    Szomorú, hogy ez a gép nem elég neki, Witcher3, GTA 5 tökéletes fut rajta full grafikán...
  • Krisztiam #408
    sziasztok nekem rózsaszín a felhő, amikor esik az eső :D
  • Hunor1
    #407
    jó neked... ezek szerint elég a 4 magos proci is ? csak mert a minimum követelmény hivatalosan a 8 magos AMD. a kártyám jobb mint a tied, +16gb ramom is van de nekem nem indul sajnos :(( gondolom a 2 magos proci miatt (?) bár állítólag a 4 magos sem tud többet...
  • Ombika
    #405
    Ezt probalta mar vki,kod kikapcsolasa? Mukodott nektek?
  • szabii98
    #404
    Én is ugyan azt tapasztalom mint mások, on foot javult a teljesítménye a játéknak szerintem (bár borzasztóan néz ki, szerintem), de vezetés közben, a városban.....borzalmas.

    Viszont az átvezetők és a sztori mesélés annyira bejön, hogy az hihetetlen. De azért számomra elég sokat levesz az élményből az, hogy vezetés közben hatalmasakat droppol az fpsből a játék, nem is lenne ezzel problémám, ha grafikailag kicsit magasabb szinten lenne.
  • Evoluti0N
    #403
    Azért, h a te gépeden nem tudja tartani a 60-at folyamatosan, az több, mint gáz.
  • ratgab
    #402
    Én is annyiért gyűjtöttem be...Jelen állapotában tényleg nem ér 19-et...jól döntöttél.
  • bakkerman
    #401
    nem bántam meg hogy visszamondtam az előrendelésem,19k-t biztos hogy nem ér ez a játék,viszont decemberben használtan 10k-ért remek vétel lesz,a story miatt nagyon érdekel a játék,a főszereplő szerintem telitalálat,és ahogy a gameplayeket néztem a város is nagyon jó. Csak ugye sok a bug meg technikai hiba az sokat ront az összképen
  • ratgab
    #400
    Azért gyalogosan lényegesen jobb így...ott simán hozza az 50-et. Simább az egész...Autózva nem sok változást tapasztalok, de azt kell mondjam mindezek ellenére nekem is tetszik a cucc.
  • Timbu
    #399
    Azért azt vedd figyelembe, hogy ez nem egy indie csapat, akik most írnak először játékot. Inkább csak arról van szó, hogy a Take2 így nevezte el a Mafia III fejlesztésére csoportosított embereit. A vezető a LucasArts-tól jött, sok ember pedig a 2K Czech-től (ami szintén résztvett a munkában).
  • zzeN
    #398
    Nem sok értelme van az unlocked fps-nek, 1440p-ben maxon 60-at nyaldossa itt-ott, leginkább 50-60 között ugrál. Hiába szar a tech alatta, a játékot élvezem.
  • ratgab
    #397
    Na ezt nálam nem éri el Full HD-ben....mindent csutkára tolva max 40 fps....ha lentebb veszem a csúszkákat mediumra néha nyaldossa az 50-et is....Amúgy egy picit így mintha jobban is futna (nagyon hajtja a hdd-t szóval azért már ssd biztosan jól jön ennél a címnél).
  • Rayden02
    #396
    De durva ,eddig le sem esett hogy a Hangar 13-nak ez az első fejlesztett játéka!
    Így első próbálkozásra nem is rossz!
  • kill3r21
    #395
    Figyeljtek mert a controls teljesen megváltozik a patch után :)
  • kill3r21
    #394
    Ejj de más így srácok :D


    2560x1440

    Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2016.10.09. 00:14:10
  • kill3r21
    #393
    Nekem nem fordult még meg a fejembe hogy zaklassalak titeket a videóimmal! Főleg hogy max idegesítene itt embereket, és azzal én sem járnék jól
  • Bandicoot
    #392
    Nem lehet de szarik rá,kismilliószor el lett mondva hogy a kutyát nemérdekli a nesutenes videóömlengése....
    Laza önreklám,ha már a nézettség a dislike-olókon túl kb 5 emberre rúg...
    Ez a "magyar" trailer is...mehh...
    Mintha a gyűrűk ura alá barátok közt szinkron lenne vágva...
  • Shep
    #391
    Hát ezen könnyesre röhögtem magamat. Nagyon jó!
  • kill3r21
    #390
    Lehet tolni a videókat ide? Mert akkor én is belinkelem :D


    szerk: jön is a patch 1,2 GB
    Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2016.10.09. 00:02:28
  • kill3r21
    #389
    Király várjuk
  • Nesuten
    #388




    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2016.10.08. 23:40:15
  • szabii98
    #387
    FPS Patch, 3PM PT

    azaz 40 perc múlva