749
Mafia 3
  • Hunor1
    #386
    ok köszi.
  • Ironman2
    #385
    Jaj,ez de szar!! Még a GTA3 is jobb volt ennél!
  • joceruza
    #384
    Nem hiszem hogy nagyon kellene erőltetni......(de szerintem sok mindenről nem maradsz le)
  • Hunor1
    #383
    Bocsi
    AMD Athlon 2 magos procival ne is reménykedjek hogy elindul ugye ? video kari is csak ATI R7 -es .... :(((((
    A minimum követelmény is 8 magos AMD ??? köszi
  • zsozso29
    #382
    köszi ez nagyon jóóó! és is töröltem undorító egy játék lett, egy nulla! hulladék! mi ez mán néztem youtubon Low vs. High videót mert azt hittem a gépem szar hogy ilyen mosott színtelen az egész, még a négernek a színét sem tudták eltalálni, nem hogy a víz színét ocsmány. fúúj
  • FartingSquirrel
    #381
    Persze, ha egy élethű szituációval akarod magyarázni, akkor elfogadható, hogy a távcsőbe néz, és ezért nem veszi észre, ami körülötte van. Csak a való életben nem nézne távcsőbe egy 2m-re lévő ellenfélhez.

    Viszont a másik helyzetre már nincs magyarázat. :D
  • ratgab
    #380
    Amíg észre nem vesz máshol (én is tapasztaltam ezt). Most erre neked bármilyen magyarázatot adnék nem lenne hihető, de ha pl azt mondanám ,hogy a távcsőbe nézett és akkor nincs a játékos a látószögében az talán elfogadható némileg.

    Nyilván vannak bugok ezt nem is vitatom.
  • FartingSquirrel
    #379
    És meddig lő oda? Amíg fel nem bukkanok máshol? De amúgy is, miért nem vette észre ott lent?
    Hasonló esetre egy jó példa 3:55-nél.
  • JaSoN HuNTeR #378
    Miért hallom amikor belefúródik valakibe a golyó, lelövöm 50 méterről és hallom ahogy belefúródik a golyó. szvsz béna.

    Amúgy az eddigi küldik nagyon jók, hangulat az király. Nekem szépen is megy, de azért igen sok hibája van mint ahogy lentebb is leírtam.
  • RatBaG #377
  • ratgab
    #376
    5:20-hoz egy észrevétel....Ha nem látja az ellen, hogy mozogsz, akkor oda fog lőni ahol legutóbb észlelt.
  • JaSoN HuNTeR #375
    nevetséges.... ezért nem kell amatőrökre bízni a fejlesztést..., ilyenkor úgy pofán verném a rendezőket akik ezért felelnek hogy 2016ban hossza az elvárt mafia szintet ... ez egy nagy cím, az összes mafia király volt, ez se rossz mert király a hangulata de ez a sok hiba ami benne van, sajnos a GTA V szintjét meg sem közelíti, és sajnos GTA IV-t sem.

    és jó hogy ezekhez hasonlítjuk, mert ugyanaz az alapstyle.

    Érdekes modon a Sleeping Dogsra nem fújtunk ennyien, és a saint row-k se rosszak csak az nekem egyáltalán nem tetszik.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2016.10.08. 18:20:03
  • Mr_no_NaMe
    #374
    Szerintem azért, mert így lett leprogramozva a játék. Amikor kijöttem a nyakig érő vízből és úgy néztem ki, mintha napokig a sivatagba lettem volna az is érdekes: sehol egy vízcsepp. Mondjuk ez még mindig kibírható, az viszont már érdekes, hogy ruhát se lehet nagyon váltani. Oké, ez nem GTA, de könyörgöm :D

    szerk.: Kibaszott idegesítő, hogy 20 másodpercenként megváltozik a fényerő/gamma/kontraszt arány és variálnak az árnyékokon...ja, hogy az felhő :D értem.
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2016.10.08. 18:02:00
  • FartingSquirrel
    #373
    Sokaknál történtek hasonlók?
  • Mr_no_NaMe
    #372
    Semmit nem ír az ég világon csak a legalapvetőbb dolgokat amiket megcsinálsz ha valami szar:
    - új driver
    - c++ frissít
    - gépet újraindít
    - windows update (mondjuk ezt nem értem)

    Ezen kívül biztos jön majd valami hivatalos patch ami a szarvashibák (fagyások) 80%-át megoldja.
  • JaSoN HuNTeR #371
    Sziasztok, miért nem törnek az autók a játékban?
  • Adam Jonas
    #370
    Ha valaki szenvedne, és nem jutott el hozzá idáig az infó: problémák ideiglenes orvoslása
  • drop
    #369
    valaki nem tapasztalt olyat hogy a csónakos küldi amit cassandra haverja ad 3 alkalommal amit ad nincs ott a csónak,eredeti a játék bug vagy?
  • Kit--Kat
    #368
    Látszik, hogy nagyon sok energiát öltek a város megalkotásába. Számtalan bejárható épület részletesen kidolgozva. Ebben nem kicsit ráver a GTA 5-re ami ebből a szempontból nekem nagy csalódás volt.
  • ratgab
    #367
    Az, hogy nem jó, meg nem vagyok tőle elájulva 2 külön dolog. Nekem tetszik, de nincs benne semmi olyan amit még máshol nem láthattunk. Az elegye viszont jó.
  • Nyiri
    #366
    Nem mondanám hogy a játék mérföldkő. A grafikától sem vagyok elájulva és a játékmenet sem húha. De ami durva az a hangulat. És ez nem másnak köszönhető mint a soundtrack. Egy két jelenetnél ahol felcseng a 60-70 évek hard rock zenéje az mindent visz. Nagyon illenek a jelenetekhez.
  • Nesuten
    #365
  • Fpocok
    #364
    azt torold, mert az nem egy fix. a jatek nem ugy van tervezve, ezert fagyogat. vard meg a hivatalos patchet, hetvegere igertek
  • kill3r21
    #363
    Arra nincs valami hogy méretezni lehessen a hudot?
    Ha streamelem a játékot ugye 720-ben játszom ablakban mert nincs két monitorom!
    Viszont 720pben akkora a térkép meg az infósáv hogy ajajj...ha valaki tud valamit nem tartsa magában :D
    Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2016.10.08. 13:57:17
  • AntiHero
    #362
    Jó nekem akkor nem esett le még. XD
  • Mr_no_NaMe
    #361
    Nos, gyerekek a 30 fps limitet tényleg kiüti ez a "mod", de nekem 5 percenként kifagy tőle a játék. Amúgy simán megy ez 50-60 fpsel...

    más kipróbálta esetleg? Egy sima mafia3 exe és egy launcher exe van a csomagban amúgy.
  • Shep
    #360
    Mert nem jó neked semmi :DD
  • Nesuten
    #359
    nekem volt már 32 fps -em
  • m0tTh0w
    #358
    Sziasztok!

    Mikor indítanám a mafia3.exe-t ezt az üzenetet kapom:



    Friss nvidia driver fent van, a _CommonRedist könyvtárból feltelepítettem mndent. (Win7-em van.)

    Ötlet?
    Utoljára szerkesztette: m0tTh0w, 2016.10.08. 13:11:37
  • Evoluti0N
    #357
    Hát, aki látott trailert a játékból, annak nem nagy meglepi, h kire gondolsz. :D
  • AntiHero
    #356
    Mar a prologusba is van hasonlo jelenet nyugi.

    Ha az első 2 óra bevezező nem fog meg a játékban akkor semmi.

    Nagyon jól felépítették az elejét.

    Én kb 6-7 orat toltam. Kinyirtam az első ember a listan.
    Meg szedem össze a csapatot ;) 2 tag már van. Az egyik pedig nem más mint....na nem spoilerzem ki ő. ;)

    De ismeritek. :)))
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.10.08. 11:43:13
  • ratgab
    #355
    Amúgy egyet kell értsek.... A sztorin kívül én se vagyok tőle elájulva.
  • wedge31
    #354
    Így nyolc óra játék után azt mondom nem lett szar, de jó se, egynek elmegy kategóriának tünik eddig.
    Gyakorlatilag minden középszerü benne / graf, hang, játékmenet, stb / talán csak a story van eddig átlag felett.
    A zene engem irritál, de ez egyéni szoc probléma mert nekem nem jönnek be ennek a korszaknak a számai.
    A föhös eddig nem a szivem csücske de nem is unszimpatikus, szerencsére nem tolják nagyon a gengszter nigger feelinget de azért egy digónak jobban őrültem volna.

    Összeségében nem lett egy rossz játék de semmi kiemelkedö nincs benne, szvsz.
  • ratgab
    #353
    Nekem a prológus volt ilyen....Nagyon epic az a rész....Egyelőre most kicsit nyugisabb a sztori, de majd csak felpörög jobban is.
  • ratgab
    #352
    Mafia 2 szabadságát? Volt neki olyan? XD Most viccen kívül itt sokkal több mindent lehet csinálni mint a mafia 2 "szabadságából" (ezen még mindig röhögök...abban a főszálon kívül kb semmit nem tudtál csinálni). Itt meg még a boltokat is kirabolhatod, amikor is a boltos hívja a zsarukat (nem tudják azonnal a rendőrök, hogy történt valami, ha nem hívja őket senki akkor nem is jönnek ki...ellenben a gta-val például).

    Van egy raklapnyi gyűjthető cucc is, boltok zárt részére bemenve a boltos rád szól, hogy távozni kéne (egyébként minden boltban van valami jóság a kasszán kívül...vagy némi dugipénz vagy adrenalin, vagy egy fegyverszekrény)....NAgyon vigyázni kell egyébként, hogy mikor lövünk és mennyit, mert bizony nincs raklapszámra a lőszer még itt a játék elején.

    Normálon a lopakodás amúgy nagyon OP....

    Nálam egyébként a mosottasságot teljesen megoldott a Depth of field kikapcsolása, a motion blur és az AA low-ra vétele (ezzel vigyázzunk mert a játék előszeretettel szereti visszaállítani high-ra).

    Lincoln is fejleszhető, de erről nem akarok spoilerezni semmit inkább. Folyamatosan adagolják egyébként a fejlesztők az új feature-öket....Most pl. 5 óra után megint kaptam egy új valamit (direkt nem spoilerezek)...és nagyon úgy néz ki még mindig nagyon az elején vagyok, mert még mindig nem adott minden feature. Nagyon nem Max Payne szerű sima lövölde ez és sokkal szabadabb mint a Mafia 2.
  • Mr_no_NaMe
    #351
    Oké, csak reméltem, hogy ez egy olyan program amire szemrebbenés nélkül rá lehet vágni, hogy NEM, ez nem egy unalmas szar tucatjáték, hanem méltó az előző részekhez és rengeteg újítás van benne amit amúgy elvársz egy "következő epizódtól". Kb ennyi elvárásom van, de ezek úgy a GTA San Andreas után megjelent játékoknál soha nem jöttek be...


    AntiHero: voltak a Mafia első részében olyanok, mikor megvertek az elején mikor még csak taxis voltál, és a sikátorokon keresztül kellett befutni Salieri bárjába. Na az egy olyan rész volt, hogy behugyoztam annyira tetszett. Ilyenek is vannak ebben a részben? :D
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2016.10.08. 10:54:29
  • AntiHero
    #350
    Nagyon nem az!

    A tortènet mesèlés pl köröket ver a mafia 2re.
    Nekem nagyon bejon a jatek.
  • szabii98
    #349
    Vagy inkább próbáld ki magad, mert a személyes tapasztalat mindig jobb, mint amit más mond...?
  • Mr_no_NaMe
    #348
    Merő bizalmatlanságból, 2 gameplay videó után ennyit képzelek a játékról:

    Max Payne szerű stílusban mész és lősz. ENNYI. Még a Mafia 2 szabadságát se nagyon tudom beleképzelni.

    Könyörgöm cáfoljon meg valaki, hogy azért több ez a játék egy agyatlan "hack n' shoot" játéknál. (elvégre még is csak egy nagy névről beszélgetünk)
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2016.10.08. 10:47:01
  • AntiHero
    #347
    Így van ahogy leírtad.
    Ide tökéletesen illik a karakter. Sőt kicsit még felüdülés is vele menni. Főleg, hogy egy terminator. :D