749
Mafia 3
  • Fpocok
    #265
    bmeg. 30 fps. Ezek nem normálisak.
  • KiruHoshino
    #264
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én utánanéztem és találtam letöltést. De ezek a steam-es fájlok amihez még nincs crack.
    https://www.skidrow-games.com/mafia-iii-digital-deluxe-edition-full-unlocked/
  • ratgab
    #263
    Kicsit pesszimista módon én erre számítok.
  • Hunor1
    #262
    :) keresem ...
  • Padlogáz2
    #261
    Már tölthető elvileg torrenten.
  • Hunor1
    #260
    huh akkor jó, ha ezek tényleg csak mellék küldik. de honnan tudod hogy azok ?
  • AntiHero
    #259
    Ezek a mellék küldetések csak.

    Annak is csak egy része.
  • titani
    #258
    ez egy Dark GTA 5 , 18 éven felülieknek multi nélkül....egyelőre
  • Hunor1
    #257
    Hello . nézegettem pár videót és kicsit elbizonytalanodtam .... ugye nem az lesz az egész játék alatt - a missziókban - amit a "walktrough" videókon látunk ????
    -beszélj valakivel
    -menj be az ellenséges negyedbe
    -különböző helyszíneken ölj meg pár embert+esetleg egy bosst
    -gyújts fel pár ládát
    -menj a következő helyszínre és repeat...
    -vissza a missziót adó személyhez és jelents.

    mert ez kurvára unalmas lesz, mégha a város+a kocsik egy ideig élmény is lesz ..... :(
  • dimre
    #256
    VR Jani PS4-en nyomta, pont a grafikáról beszélnek, Pistinek meg vlsz. egy izmosabb PC volt a játék alatt tesztelni. Bár ők még egy béta verzióval játszottak, lehet elb@szták az optimizációt.
  • ratgab
    #255
    Maximálisan megértelek.
  • ratgab
    #254
    Engem a legkevésbé se érdekel egyébként, nem védem...tőlem maradhat így is...Nekem jó a 30 fps is tökéletesen.
  • NEOreg3
    #253
    "soon"

    csak sajnos úgy tűnik, hogy az engine-t 30 fps-hez igazították, 60fps-sel kétszer gyorsabban futna a játék is

    ezt nem lehet olyan gyorsan orvosolni, csak abban lehet reménykedni, hogy már a megjelenés előtt jóval elkezdtek dolgozni rajta
  • silverchain
    #252
    Ezek szerint nekem ez évben már csak a Civ 6 maradt, de ha azt is elrontják, akkor mérges leszek:P
    Utoljára szerkesztette: silverchain, 2016.10.06. 20:59:09
  • Voltan
    #251
    Még jó, hogy azt írják :D

    De egyértelmű, hogy ha le kell korlátozni 30-ra, van baj a háttérben rendesen.

    A játék maga továbbra is érdekel, de nagyon dühít, hogy idén ez már a sokadik cím, amit vártam, koppanás lett a vége.
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2016.10.06. 20:55:29
  • drop
    #250
    hát igen én is ebbe bízok pri orderem van
    Utoljára szerkesztette: drop, 2016.10.06. 20:54:01
  • ratgab
    #249
    Azt írják, hogy dolgoznak rajta, hogy feloldhassák a lockot (legalábbis a mondandó erre utal).
  • silverchain
    #248
    Tehát ezért nem volt sajtópéldány előre, ég most a pofájuk rendesen.
  • Voltan
    #247
    Na, akkor ez is skip, idén már a sokadik ilyen. Nyilván nem véletlenül van lekorlátozva, ez is egy borzalmas kiadás lesz, elmennek ezek a francba.

    Nem baj, még egy AAA játék idén, ami lejön a listámról. Ez már tényleg szánalmas.
  • drop
    #246
    hivatalos
  • AnuluWork #245
    Nem tudom elképzelni.
  • szabii98
    #244
    Dehát a VR-os videó alapján nem is tűnik 30fps-nek..vagy csak szar a szemem :D
  • oneal1
    #243
    ez komoly??? :S
  • TDC Geronimo
    #242
    I have had confirmation from 2K that the current builds of Mafia 3 are locked to 30fps on PC. They claim improvements "soon" and statement.
  • TDC Geronimo
    #241
    Ütném agyon aki ilyet kiad. Ki az az idióta barom állat, aki úgy gondolja, hogy a 30 fps cap PCn az jó? Hát ezek nem tanultak a korábbi esetekből?
  • Rayden02
    #240
    Ezen nem is csodálkozom....
    PC version is locked at 30fps, PC graphics settings revealed
  • Bandicoot
    #239
    Pc-n is le lehet venni low-medium szintre a grafikát....
  • AntiHero
    #238
    Jaja euba ma ejfel.
    Usaban pentek reggel 6.
  • kill3r21
    #237
    Ha a steam nincs berúgva, akkor elvileg éjféltől már játszható :)
  • AntiHero
    #236
    Az első részben is voltak elborult baramsogok. Storyn felül.

    De pont jók voltak. Meg így tudtal egyedi kocsikat szerezni.
  • ratgab
    #235
    És csorog lefele...
  • ratgab
    #234
    Jah és még egy apróság: Elméletileg azt ígérték, hogy megjelenés után lehet majd a főhöst testreszabni, illetve az autótuning is ezután lesz elérhető. Lehet ezzel felvértezve akarják a sajtó karmaiba küldeni a játékot....De ez már tényleg csak sima találgatás részemről.
  • lwb
    #233
    A preview-k azt írják, hogy Mafia-játékhoz képest nagyon GTA-szerű lett. Tele van egy csomó hülyeséggel, amit a sztorin felül lehet a nyitott világban csinálni.
  • ratgab
    #232
    Megint egyetértek. Semmiféle GTA 5 verésre ne számítson senki....Ellenben egy szórakoztató, komor történetű, rendkívül brutális sandbox játékra, ami egy ritkán látott korban játszódik mindenképpen.

    Szerintem egyébként a sajtópéldányok visszatartása nem valószínű hogy bármit is jelent. Felmész a youtube-ra és raklapnyi játékmenet videót lehet találni. Abból azért már sok minden leszűrhető.

    A történet valószínűleg remek lesz, a térkép hatalmas, a főhös öltöztethető, testreszabható némileg (ruházat és haj), az autók tuningolhatóak, rengeteg a fegyver. Ami miatt én aggódom az a mellékküldetések (amiket láttunk azok mind a főszálhoz tartoznak szerintem). Remélem jó változatosak lesznek a főszálban a küldik, mert az oda vezető út (rombold le, öld meg, szüntesd meg, faggasd ki küldetések) biztos vagyok benne, hogy egy idő után unalmasak lesznek...Hacsak nem csavarnak ezen is egy jókorát.

    Egyébként részemről nekem ezt látnom kell a holnapi napon szóval veszem is....Beszámolót írok róla, ha érdekel titeket. Holnaptól tolom.
  • Timbu
    #231
    "Aki ismeri" Csak arányaiban több nyolcéves Pistike van, akik majd telehisztizik az internetet vele, hogy miért nem lehet galambokra vadászni meg űrhajó alkatrészeket gyűjteni, mert attól open world az open world.
    Utoljára szerkesztette: Timbu, 2016.10.06. 07:57:33
  • grebber
    #230
    Aki ismeri a Mafia sorozatot és van szeme és látott akár egy db videót is a Mafia 3-ból semmiféle GTA5 verést nem vár egyetlen egy db ember sem.
  • Hexex86 #229
    Hát kérdéses ugye, hogy ki mit vár :P
    Ha a mindent megváltó open world gta verőt akkor "bukás" lesz xd
  • kill3r21
    #228
    Hamarosan indul a buli, kérdés hogy tényleg buli lesz-e :D
  • AntiHero
    #227
    Az a 3 vagyis 2 nap mire megjelenik. Nyugi nem lesz ezzel baj. :)

    Youtubon meg már millió videót nézhetsz a játékból.
  • Voltan
    #226
    Ajjaj, ez többnyire nem jelent jót... :S