749
Mafia 3
  • cylonflatus
    #346
    A Quantum Breaknél is ez volt, asszem.
  • Voltan
    #345
    Ezt a feka főhős problematikát soha nem értettem... Valahol a San Andreas környékén jött elő ez a szindróma, ha jól emlékszem, fel nem foghatom, hogy ezzel mi a baja az embereknek.

    Persze van, amikor túltolják a polkorrektséget, lásd Batlefield 1 borítón a néger katona (nem, senki ne jöjjön a Harlem Hellfighters-szel, egy első véhás játék borítójára nem teszünk négert, pont.) De egy amúgy történetbe passzoló fekete főhőssel nem értem, mi baja lehet az embereknek...
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2016.10.08. 10:32:17
  • Mr_no_NaMe
    #344
    Akinek még nincs meg: FPS cap unlock

    ha működik is, és tényleg 30 fps van szabva a játék, akkor ezzel tuti fagyogatni is fog. De ez le is van írva:

    Will cause crashes for some people because the engine loses stability above the cap the developer imposed.
  • ratgab
    #343
    Aha....A felbontás lehet akkor ...nálam csak Full HD.

    Amúgy ambient occlusionnal és a reflection quality-val lehet valami mert ezeket kikapcsolva nekem is sokkal élesebb a cucc.
  • AnuluWork #342
    Az utcán lévők nem annyira jók, de tényleg nem rosszak harc közben. A #271ben lévő videók nem tudom milyen verzióból voltak, de nálam nem jött elő eddig egyik sem.
  • AnuluWork #341
    Minden maxon, csak a motion blurt kapcsoltam ki, mert attól fa.t kapok, és 2715x1527 a felbontás. Rajta van a szokásos SweetFX Reshade és kész.
  • kutyakiki81
    #340
    És az ellenfelek intelligenciájáról még szó sem esett.
    Nem csak odaállnak a hordó mellé, hogy könnyen levegőbe zavard őket, hanem folyamatosan támadnak, bekerítenek. Szerintem nagyon jól eltalált része a játéknak.
  • ratgab
    #339
    Nálad mintha élesebb lenne a játék grafikus megjelenítés tekintetében. Milyen beállításokon produkálja nálad ezt?
  • AnuluWork #338
    Pedig - mint mindig - milyen anyázás ment már előre! :) Feka főhős, és hasonlók. De Mafiánál én még szar sztorit nem láttam. Ha a 2. résznél nincs az a sok baromság a be nem rakott pályákról és a viszonylag kis világról, a kutya nem fikázta volna azt sem (bonthattad a falat lövöldözés közben, hóesés és hasonlókról már nem is beszélek), mert történetileg az is nagyon jó volt.
  • kill3r21
    #337
    Na toltam egy bő 2 órát :)
    Hát srácok itt olyan story van az arcba pakolva, hogy kb minden mást leszarok , örülök ha jön az fps pecs, de telibefosom, ez a játék durvajó :)
  • Madi92
    #336
    Tudom, nem a legfontosabb dolog, de belerakták, hogy autóban korlátozhatjuk a sebességet? (ahogy az elődökben)
  • AnuluWork #335


    Eddig bejön. Sok időm nem volt ugyan rá ma, de amit láttam, az meggyőző. A történet remek, a harc is ehető, szerintem nem sokkal szebb, mint a Mafia 2 volt, de ezért él a város és nem rosszak a színek. Megint Playboyt kell gyűjtögetni, de hát legyen! :) Elég brutális, szerintem túl sok lehetősége van a főhősnek. Olyan, mintha a régi Keresztapa c. játékot összerakták volna a Mafia 2vel. Van benne kapacitás. A lock észre se vehető.
  • Fpocok
    #334
    tetszik amit irtal rola. ha feloldjak es nem lesz bugos mint rivalsnal, skyrimnel vagy dr3nal, akkor megveszem sztem.
  • Zs0lt1
    #333
    Szia, nem AMD Phenom procid van esetleg? Vagy valamilyen régebbi? Valószínű az a probléma, hogy nem támogatja a SSE 4.1-et, csak a 3.0-át, ezért nem indul a játék. Ez esetben sajnos nincs mit tenni, várni kell patch-re, vagy lecserélni a procit, ami a fájdalmasabb megoldás, tudom, nekem is ilyen régi van.
  • Hunor1
    #332
    elnézést az off-ért , de reggel óta "szedem" ezt a P2P-s verziót de iszonyat lassan jön az adat. pedig máskor olyan 1.2 -1.5 mbit/sec tudok letölteni . nem tud valaki egy normális szervert ahonnan gyorsabban lehetne lehúzni ? köszi .
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2016.10.07. 23:01:24
  • ratgab
    #331
    Még nem oldották fel a 30 fps lockot ha erre gondolsz.
  • ratgab
    #330
    Na gyerekek a 30 fps bizony betűről betűre igaz....Ennél föntebb nem megy, pedig simán tudna menni, a gépem ugyanis bírná...Ellenben játékmenetben nemigen tapasztalom, hogy bármiben hátráltatna. Ugyanúgy lehet osztani a fejeseket, ugyanúgy lehet vezetni. Egyébként az a 30 fps az atomstabilan 30 fps nálam....Nem ugrál egy picit sem. Nvidia tulajok azért rakják fel a legfrissebb drivert a kártyájukhoz.

    Aki játszik a játékkal annak ajánlom a Depth of Fieldet kikapcsolni, illetve az AA-t medium szintnél nem nagyobbra kapcsolni, mert ezek + a motion blur rendkívül mosottasá teszik az egészet. Ezeket kinyomva viszont egész jó (nekem még így sem teljesen éles).

    Játékmenet: A lövöldözés kb gta 5, vagy gears of war, a vezetés egész jó főleg realisztikus beállításban (csúszkálnak a verdák nagy sebességnél ahogy kell), a történet szerintem fenomenális....már most imádom (hihető, realisztikus, egyben brutális), Lincoln is megkedvelhető figura. A prológus konkrétan odaszögezett a játék elé és nem igazán engedett amíg a végére nem értem (tudtam mi fog történni, de mégis sokkolt amikor megtörtént, szóval a tálalás kiváló), a zenék fantasztikusan jók a játékban, ahogy a hangok is nagyon rendben vannak.

    Egyelőre még nagyon nem engedte el a kezem a játék (most érek majd el erre a pontra), úgyhogy a fix küldiken kívül sokat nem tapasztaltam. Azt viszont láttam, hogy rengeteg fegyver van a játékban: pisztolyból, shotgunból, puskából, gépfegyverből is 5-6 db biztosan, ami összesen 20-30 gyilkolóeszközt jelent.

    A játékban van aim assist ,de ez bármikor ki-be kapcsolható (én enélkül tolom...azért kontrollerrel játszóknak jól jöhet, mert egyébként nagyon könnyű elpatkolni ha rambózol). Ahogy van nehézségi szint is az easy-től a hard-ig (normálon tolom, de így is könnyen ki tudnak lőni.) Jah és ez szintén bármikor átállítható, kapcsolható. Ami még meglepett hogy van a játékban az a Field of View állítási lehetőség.

    Nekem eddig tetszik a játék, mondjuk nem vártam tőle világmegváltó teljesítményt. Egyelőre szórakoztat. A történet eddig vitte a hátán, most majd a játékmenet jön...Holnap folytatom. Ha kérdésetek van szívesen megválaszolom.
  • oneal1
    #329
    nyertél egy fél hangszórót! :D
  • grebber
    #328
    Ugyan az a stílus ugyan az a szöveg.... Kiegészítem neked....ugyanaz az ember.
  • Bandicoot
    #327
    Lazán mernék rá fogadni hogy ő a gamekapocs Crytek-ja aki amellett hogy közröhej tárgya állandóan az MS Store-t pocskondiázza (joggal,csak már betegesen),illetve állandóan jön a "majd 5 dolláros bundle-ban" dumával...:)
    Ugyan az a stílus ugyan az a szöveg....
  • oneal1
    #326
    ugye hogy ugye :D

    én egy óra múlva próbálom majd, beszámolok :)
    Utoljára szerkesztette: oneal1, 2016.10.07. 20:39:23
  • Fpocok
    #325
    Bepatchelték már ezt a fost?
  • KaOz
    #323
    Ez így igaz, tényleg mindenhol ezt nyomatja. :D
    Srácok, nyugodtan írjatok véleményeket, hogy milyen a játék, várjuk. :D
  • oneal1
    #322
    jaaaaaaajjj nem minden topicba igazad van :)

    attól még sokan tudják hogy a "Grebber" ezt csinálja :D

    na mindegy majd 3 év múlva meséld el hogy tetszett a játék
  • grebber
    #321
    Nem, mivel nem érdekel minden játék. Ő pedig kérdezett engem , én meg válaszoltam.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.10.07. 19:55:47
  • joceruza
    #320
    Én nem várok éveket... Én inkább lerohanok az első virágboltba és kipróbálom hogy vajon megint miért akarnak az embertől pénzt elfogadni. Ha tetszik,uninst és már támogatom is a fejlesztőket,ha nem akkor csak sima uninst. Amilyen retek szar munkákat talál az ember a piacon,nagyon meg kell fontolni miért ad pénzt.
  • oneal1
    #319
    te ezt minden játék topicjába beírod?

    vicc vagy komolyan! :DD
  • grebber
    #318
    Én majd csak évek múlva játszom a játékkal amikor 5$ körül lesz az ára. Warezolni már nem warezolok. Pont az említett ár miatt. Gondolom majd ránéznek mások úgyis.
  • akyyy
    #317
    nyelvi fájlokat meg nézed meg? :D
  • spud2011
    #316
    akkor passz:(
    én ezzel próbálkoznék de ez csak tipp: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=48234
  • mike01010101
    #315
    Ez a baj, hogy semmi. Csak kidob az asztalra szó nélkül.
  • spud2011
    #314
    ja tényleg. Ha a mafia3.exe-t indítod közvetlenül akkor nincs esetleg vmi hibaüzenet? (engem az vezetett nyomra)
  • mike01010101
    #313
    Köszi, de ez sajnos win 8-re van. Nekem win 10 van.
  • spud2011
    #312
    nekem ez a frissítés oldotta meg ugyanezt a problémát: https://support.microsoft.com/en-us/kb/2999226
  • Nesuten
    #311





  • drop
    #310
    igen nekem a videók közbe szokót vagy végén de már 3 szór kidobott
  • mike01010101
    #309
    Még mindig a "nem indulás" problémámról. Ha küldön inditom a mafia3.exe-t, akkor a létrehoz egy kandoC.log nevű file-t. Ebben van egy hivatkozás egy hiányzó állományra (client.m2k a file):
    "10/07/2016-16:19:53:NA :WRN: Container::loadFromFile(): error opening file .\client.m2k for read. Errno=No such file or directory(2)"

    Megnézné valaki akinek steam-es játékat van, hogy van-e neki valahol egy ilyen nevű file-ja, vagy hogy nála is létrejön esetleg ez a log file?
    köszönöm elöre is.
  • szabot861011
    #308
    Sziasztok!! Valakinek van olyan gondja hogy játszik nagyba és egyszer csak kidob a játék?Semmi hibaüzenet nálkül!!
  • grebber
    #307
    "hogy amikor a játékokat tesztelik,soha nincs egy gépben sem AMD proci." Szinte minden pc-s megjelenés már évek óta bizonyítja senki nem tesztel semmit. Rájuk van erőltetve a kiadási dátum ha kész van ha nincs ki kell adni.
    A tesztelést most zajlik a fizetős vásárlók végzik majd a visszajelzések alapján valamikor befejezik a játékot.
  • Béluska74
    #306
    Pedig sajnos már volt ilyenre példa : Metal Gear Solid V Phantom Pain. Amikor kijött nem futott Phenom procikon. Én azt nem hiszem el,hogy amikor a játékokat tesztelik,soha nincs egy gépben sem AMD proci.