749
Mafia 3
  • Plata
    #749
    Definitive edition,az első rész klassz volt,nagyon tetszett,a második eszetlen szar volt.Rohadt sok grafikai hiba.Volt olyan épület amiben harcolni kellett majd végül ki jutni belőle,amikor jött az átvezető videó és ki kellett menekülni szét esett az épület belsejének a textúrája,a mai napig nem értem hogy az istenbe tudtam kievickélni a második emeletről .
    Például a szemét és a falevelek az utcán villództak.
    Eredeti steames definitive edition mind a három.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.30. 18:22:31
  • Anonymusxx
    #748
    Nekem is ez volt a terv, most tartok a 3.-nál, nekem egyelőre nem uncsi, mert hardon az akció nem olyan rossz. Shotgunnal és hangtompított pisztollyal kommandózok. A 2.-énl a def editionnal játszottál? mert nálam egy deka bug nem volt benne, és másokat sem hallottam erre panaszkodni.

    Amúgy ami viszont nagyon érdekes, az az h vajon miért raktak rá ilyen szar barna színt a 2., és 3. részre. Iszonyat gáz, és elveszi a hangulatot. Szerencsére van reshade mind a 2-höz, ezekkel sokkal jobb.
  • Plata
    #747
    Én ilyesmire nem emlékszem,most játszottam vele,bár meguntam elég hamar a sok idegesítő és ismétlődő küldi miatt.
    Az volt a terv mind a három részt végig tolom,az első rész be jött,tetszett a definitive edition,a második egy rakás szarkupac volt a sok bug miatt,a harmadikat meguntam az ismétlődő küldik miatt.
  • Anonymusxx
    #746
    A 3. részben az elején egy tutorialban volt valami olyasmi, hogy valakiket be tudsz tuszkolni a kocsiba, és ha gyorsan mész be tudod paráztatni.
    Csakhogy semmi ehhez hasonló nincs benne. Max az ellenséges bandafőnököket meg a q-val lehet néha becsicskítani.
    Vajon mi lehetett ez, vagy félreolvastam?
  • hunbalee
    #745
    Mafia 4 – Több korszak, több város, több főszereplő, több befejezés?
  • grebber
    #744
    Mafia II: Definitive Edition

    Addressed a reported concern that the 2K Account icon was sometimes getting stuck on the screen
    [PC] Addressed a reported concern that legacy saves were sometimes not working on Steam
    [PS4] Improved game performance on PlayStation®4 consoles
    [PS4] Addressed a reported concern that the "Enforcer" trophy would sometimes not unlock on PS4
    Addressed reported concerns related to game audio
    Addressed reported concerns related to refining gameplay

    Mafia III: Definitive Edition

    Further graphical improvements have been made for PS4 Pro and Xbox One X consoles
    General bug fixes

    Kb semmit nem javítottak maradjunk annyiban..
  • Botond #743
    A múlt héten kapott is vmi 6 gigás patchet a 3. rész def editionja (pc-n), nem tudom javított e vmit rajta érdemben.
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2020.06.22. 10:55:53
  • Timbu
    #742
    Mafia IV pletykák
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    '70-es évek, Las Vegas
  • grebber
    #741
    Beigazolódtak a hírek, készül a Mafia: Trilogy

  • grebber
    #740
    Úgy tűnik, úton van a Mafia III: Definitive Edition is
  • JonasSandor
    #739
    Ki is vittem szépen.
  • JonasSandor
    #738
    Na egy kocsiban lévő bandatagot kellett megölni és az lökte tovább a történetet.
  • JonasSandor
    #737
    A végefelé járok és bugokról itt találkoztam a legtöbbel, láthatatlan föld amin rajta volt a fegyver pénz az építkezésen ahol szétrombolódott a vasszerkezet. Villódzó ajtó, egyszer küldetés után pont fekete képernyő csak a töltés látszott restart. Kamiont kéne még lopni de nincs ott a járgány. Irányítással semmi probléma. Nálam nem jött elő ez a teleportálós dolog. Engem csak a járókelők idegesítenek meg mikor egy lövéstől kilyukasztják a kerekét a kocsinak. A zene tényleg fasza.
  • DantesHUN
    #736
    Hogy ez mekkora egy rakás ótvar szar! Elnézést azoktól akiknek ez tetszik de egy határtalan fos. Ps4-re vettem meg régebben, akcióban. Mondom ráérek kipróbálom. Ez volt tegnap. Ma letöröltem. Mi ez a fos? Semeddig se jutottam el benne, mert már legelején elegem lett.
    Mik ezek a hülyék ? Ezek az ellenfelek? Hát besétálnak a puska csöve elé . Óh jézus!

    Utána meneküljünk motorcsónakon. Hát mondom fasza..de még le se nyomtam a kontroller gombját hogy elinduljunk és már majdnem agyon lőttek , lelőtték a teljes életerőt. Hát ennél gyorsabban hogy indulljak? Hát nem töltött még be!

    A rendőrök lerázása micsoda? Ja kiértem kék körből oké. Hát akkor már nem is keresnek.

    Elmentem gyalog mert közel volt a helyszín, megcsinálom a misszót, videó, kimegyek az utcára, oda teleportálta a kocsimat. Ez még semmi. A kocsi körül 2 hulla! Értjük?
    Ráteleportálta a program a kocsit gyalogosokra. Ez vicc akar lenni?

    Na de amiért letöröltem. Verjek szét valami sztriptízbárt vagy mit tudom én. Bemegyek, volt pár fegyveres, lelőttem őket, járkálok les-fel sehol senki. Már nagyon untam magam, erre egy olyan szobába, ahol már voltam, áll két pofa és lelő-
    Nem az a baj hogy lelőttek, hogy kerültek oda? Mármint oda csak úgy tudtak volna bemenni, ha rajtam keresztül...szintén teleport? Vagy addig láthatatlanok voltak, vagy mi folyik itt?
    De még nem is ezért töröltem. Já hát meghaltam, semmi gond, folyatussok a küldetést. De nem oda rak vissza a mentési rendszer hanem jóval korábbra megint menjek beszéljek ezzel beszéljek azzal blablalbla...na jó szórakozzatok anyátokkal

    Törlés. Ez egy szar. Bugos, ostoba, az irányítás rakás fos, de legalább nem szép túlzottan, mi ez a város is?

    A főszereplőt semennyire se lehet megkedvelni. Jaj bosszút áll mert lelőtték...egy burtális gyilkos állat volt előtte is...m iez Tommy Angelo-hoz képest?

    Az egyedüli jó pont a zene.
  • JonasSandor
    #735
    Sikerült megoldani. A virágültetvényes küldikkel hogy lehet aktiválni őket ha már nem ad semmi küldit a csávó?
  • JonasSandor
    #734
    Most jó fasz részen vagyok foglyot elkábítva kell börtönbe záratni üldöznek ezek a mocskok. A kioldott képességeket hogy lehet aktiválni kurva nagy segítség lenne főleg a zsaruknál.
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2020.01.09. 22:13:43
  • JonasSandor
    #733
    Ahogy elnézem majdnem a legvégén vagyok már a főszálnak.
  • JonasSandor
    #732
    Akkor egy bug lehet mivel előbb is volt a küldi kezdetekkor.
  • grebber
    #731
    14. perctől van. Nem látok semmi ördöngöset benne


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.01.07. 22:10:35
  • JonasSandor
    #730
    Most ott járok,hogy a ringben vagyok megvertem 2 tagot és megkötöztek a bandatagok és hogy tudok kiszabadulni?,hiába rángatom a kötelet nem csinál semmit, ez a küldi bugos volt a ringbejutás is mert nem nyitott ajtót a koma, meg a beszéd után nem is csinált semmit állt mint fasz a lakodalomba. Vissza kellett töltenem és úgy volt jó.
  • JonasSandor
    #729
    Jah mindig menekül.
  • Timbu
    #728
    Annyira nem, mert szerintem jó játék.
    Egy tipp ha sietni akarsz: Nem kell minden küldetést megcsinálni a kerületekben. (Meg egyébként is ismétlődnek és unalmasak.) Minél előbb meg kell azt a küldetést csinálni, amiben kapsz egy altatólövedékes pisztolyt, mert azzal elég egyszerűen meg lehet csinálni a 'vallatásos' küldetéseket. A célpontot elkábítod, így nem kell üldözni.
  • JonasSandor
    #727
    Jó hosszú.
  • Timbu
    #726
    howlongtobeat
  • JonasSandor
    #725
    Milyen hosszú a game?,már nyomom több napja hónapja és még mindig csak a mellékküldiket tolom, cassandrásat ma a zsarus részeket nyomtam.
  • ReszegKoldus
    #724
    "At first, the plan was to make Mafia 4, set in Vegas during the 1970s."

    Ennek kellett volna lennie a 3-nak. A 3-at meg mondjuk Négerbosszú néven kiadni
  • Timbu
    #723
    How The Makers Of Mafia 3 Lost Their Way
    Eléggég sajnálom, hogy egyhamar nem lesz Mafia IV. Nekem a III is nagyon tetszett, hiába voltak félrecsúszott dolgok benne.
  • Sulla75
    #722
    Elkezdtem nekem tetszik,a grafika gagyi(ps4) de a hangulat mocskosul jó :)
  • SAFIII
    #721
    Sziasztok!

    Sikerült beszerezni a M3 Sign of Timest.
    Elinditottam, de az eredeti játék van csak, sehol ez a nyomozós téma vagy az autótuningos rész.
    Az alapjátékot nem akarom végigtolni, mert nem.
    Hol tudok ezeket elérni?

    Köszönöm
  • Hexex86 #720
    Neked konkrétan nem lehet területed. Akinek adod ott lesz egy "bázis" ahol átöltözhetsz meg ilyen alap dolgok. Viszont számít, hogy kinek adsz területet. Mert begurulhatnak, ha nem nagyon adsz nekik.
  • Hunor1
    #719
    basszameg :( jó most még a hangulat kicsit visz majd tovább, de biztosan nem lesz végigjátszva . a többi kérdésre ? köszi.
  • Hexex86 #718
    Sajna ennyi a játék. Én úgy tudtam volna elképzelni ezt mint a Godfather 1 játékban. Nem volt kiemelkedő játék, de ez a része jó volt.
  • Hunor1
    #717
    OK most belekezdtem kicsit. kipucoltam egy területet, Cassandrának, aztán a másikat Vitonak . No most akkor az egész játék erről szól??? beszéljek valakivel, aztán megnyílnak ilyen öld meg ezt azt+tedd tönkre az üzletüket ilyen 20k-30K értékben ??? Nekem nem lehet kerületem ?
    Azt mondjuk csípném ha lehetne egy sztriptíz bárom ! :)) termelné a lóvét . Autókat nem lehetne lopni úgy hogy azután az enyém lenne és tuningolhatnám őket?
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2018.03.27. 01:24:11
  • SAFIII
    #716
    Szerintem:
    Mafia 1: Egyik legjobb videójáték, amivel valaha játszottam. Filmbe illő sztori és átvezető animációk, félelmetesen jó hangulat, realisztikus grafika, vidékkel rendelkező map, ötletes küldetések, vicces free ride mód, szal kb tökéletes volt.
    Mafia 2: Korrekt iparosmunka, amit patika mérlegen mértek ki(tehát se nem kiemelkedő, se nem átlagos), hogy aztán jól tönkrevágják a DLC-kel. A Jimmy féle kiegészítőket nem is értettem, olyan szinten fapadosak voltak, hogy az eszem megállt. Viszont egyes küldetéseken nagyon látszott, hogy tudnának, ha akarnának vagy valami volt a háttérben.Kár érte, jobb is lehetett volna és ez a baj, hogy tisztán látszik, amit már írtam, hogy képesek lettek volna rá, de nem tették meg.
    Mafia 3: Na, hát ez az a rész, ami simán vette az akadályt, mint hangulat, mint film jellegű játék...csak épp elfelejtették befejezni, ami még nem is lenne gond, mert 1-2 patch, aztán oké. Viszont az, hogy küldetések nélkül adták ki, hát az egyszerűen a beleszarás magas foka.
    Simán lehetett volna olyan jó, mint az 1.
  • Kit--Kat
    #715
    Valami ilyesmire emlékeztem én is. A sztori ott van, érezhető Vavra hatása és bizonyos részei a játéknak marha erősre sikeredtek, látszik, hogy amire jutott idő az nagyon ütős lett. Engem anno a demo kilóra megvett a késő 50-es évek settingel a kis ranch házzal amiben minden működött és a kis környezettel. Sajnos az egész játékra kiterjedően nem sikerült egy ilyen részletes világot megalkotni.
  • mester1987
    #714
    Jó, fasza. De a DLC-knek nincsen nagyon értelme, 0 története van, magyarul.
  • Hunor1
    #713
    a zenék, a kocsikázás miatt még tolni fogom, remélem még a hangulat vinni fog előre, de lehet hogy ez nem lesz végig tolva ...
  • Timbu
    #712
    Egyszer valahol olvastam a történetükről egy fórum bejegyzésben. Valami olyan volt, hogy elhúzódott a fejlesztés, elfogyott a pénzük, megvette őket a 2K. Ők elkezdték sürgetni a kiadást, aminek a hatása a sok befejezetlen dolog, de ez (a most már Kingdom Come-os) Vavrának nem tetszett, aki lelépett. Aztán a Mafia III fejlesztését már nem is a cseh csapat vezette - már ami maradt belőle.
    A kettő egy tök jó játék volt, csak az első rész miatt tűnt elsőre csalódásnak.
  • Kit--Kat
    #711
    Kettő nem volt rossz. Eltekintve attól mennyire érződött, hogy egy teljesen lebutított összecsapott verziót adtak ki, végül több missziót is DLC-be kivágva, és a sietség miatta korszakkal is megcsúsztak. A börtönből szabadulást eredetileg 57-58-ra tették, de valamilyen okból kifolyólag végül a narratíva szerint ez 54-ben történik. Csakhogy a játék 50-es évek részében az autók és a zenék 56-58 környékéről vannak. Aki kicsit is tisztában van ezzel a korszakkal, eléggé vakarhatta a fejét.
  • mester1987
    #710
    A 3-ban engem az autók vezetése volt ami hihetetlenül megfogott. De ugye verseny még nem volt az elején, a bug meg sok volt így hagytam, de a versenyzős DLC-s részek biztos jók lehetnek :)
    Utoljára szerkesztette: mester1987, 2018.03.19. 20:07:22