749
Mafia 3
  • Palinko
    #709
    Igen a kettő is nagyon jó volt, tök korrekt cím. Bár maga idejében fikázták sztem az egy után mindenki túlzó elvárásokkal fordult a 2 iránt, de így visszanézve bárcsak hasonló lett volna a 3as is.
  • mester1987
    #708
    Én a Mafia II-t vittem végig, nekem az tetszett, jó volt, korrekt. A 3-at hagyjuk. Ilyen hibákkal kiadni, de még 2 év alatt sem rendbehozni...arra nem egyszerű mit írni. Pedig nagy neve volt a Mafiának.
  • Palinko
    #707
    Ne már ettől az első részben is sokkal jobb volt a rendőrök AI-ja :D Egyre inkább nem sajnálom hogy nem megy a 3. a gépemen.
  • Hunor1
    #706
    no, belekezdtem... háááát, a rendőrök tényleg ennyire hülyék ??? beléjük megyek, 100-al hajtok el mellettük, le sem szarnak . kicsit ökörködök, autókat török, gázolok, verekszem az utcán, semmi körözés ????!!!! ehh :((
  • Hunor1
    #705
    ohh.... köszi. na jó, azért kipróbálom :)
  • grebber
    #704
    Még nincs, készülget
  • Hunor1
    #703
    Hali . Van már magyarítás a játékhoz ? mert megvenném most, HA lenne hozzá magyar feliratozás . köszi .
  • PLaci #702


    Most (ebben a hónapban) csak 12 dollárért megszerezhető (többek között!) a Mafia III és a Mafia III: Sign of the Times DLC a Humble Monthly keretein belül!
    Jelen pillanatban a játék ára steam -en: 39,99€


    Vigyázat! A Humble Monthly havidíjas, de természetesen vásárlás után a további havidíjak lemondhatóak a beállításoknál (Settings) a "Cancel my plan" linkre rányomva.
    Utoljára szerkesztette: PLaci, 2018.03.02. 22:35:12
  • Kit--Kat
    #701
    Én úgy emlékszem csak a Spec kocsik vannak, amelyet az ír figura embere hoz hívásra.
  • macsessz
    #700
    Üdv Guruk!
    Hol tárolja a Mafia3 a játék állás mentést? A c:\Users\jj\AppData\Local\2K Games\Mafia III -at találta, de ha kimentem majd később vissza, nem ugyan akkorra kerülök mint a mentéskor. Persze a játékban mentek, majd kilépek mielőtt kimásolom.
    Másik kérdés
    Lehet valahogy autókat gyüjteni mint az előző részekben? Hogyan?
    Egyáltalán a Sami bárjának garázsába be lehet valahogy vinni? Vagy garázs máshol ahol meg is marad az autó?
    Köszi
    Józsi
  • grebber
    #699
    Németbe már 10 euro a dobozos....
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.09.14. 22:36:14
  • MikX
    #698
    Az történt, hogy odaadták egy amatőr bandának, akik ösze tudtak hozni pár küldetést ami látványos meg frankó, közötte meg kitöltötték repetitív dolgokkal, hogy ne 5-6 óra legyen a játék.
  • bgabor911
    #697
    Engem az érdekelne, hogy a bossokkal mi a fenét kell csinálni? Kinyírok mindenkit rajta kívül, írja a játék hogy nyomjak 'Q' betűt, de csak lenyomja a földre, akár egyszer nyomom a Q-t, akár nyomogatom. Mi a faszt kellene ezzel csinálni?

    Komolyan nemértem ezt a játékot. Korszakválasztás, lövöldözés, animációk csillagos ötös, a többi része a játéknak meg a kettes szintet is alig éri el. Mi a franc történt itt a fejlesztés során, és miért nem peccselték azóta, amit lehetett?
  • Piko888
    #696
    Mafia 3
    Utoljára szerkesztette: Piko888, 2017.08.26. 20:23:49
  • Baker1
    #695
    Sziasztok! Ma megvettem a játékot. Tudtok valamit a fordítás állapotáról?
  • RODLEE
    #694
    Sziasztok!
    Nekem egy 2x2 magos intelem van Q6200 proci 6 GB RAM ATI 5870 1GB HD videó kártyával!
    Lancher indítás után elsötétül a kép mintha indulna a game be is villan a mafia III kios kép,de utána kidob a vindowsba és semmi!?
    Gyenge volna a gépem hozzá?
    Választ előre is kössz!
  • Pacal66
    #693
    Sziasztok!

    Egy olyan broblémával fordulnék hozzátok, hogy valamilyen oknál fogva nem indul nálam a mafia 3. Megjelenés napján megvettem steam-en, akkor tökéletesen működött, végig is vittem, múlthéten csináltam egy windows újratelepítést, és újra felraktam a játékot (megint kedvet kaptam rá) és azóta nem indul, nem tudom működésre bírni, már mindent elkövettem amit találtam, windows update, vcredits összes, directx telepítés, videókártya driver frissítés, már az akkori game ready driver-t is felraktam hátha az a baj, de semmi, egyszerűen nem akar elindulni, a launcher működése leáll, ha launcher nélkül indítom totalcommanderbe a sima mafia 3.exe-t akkor azt írja hogy a "Mafia III Application műköüdése leállt" és innen tovább semmi, már azt is próbáltam hogy másik meghajtóra telepítem de az se segített, fogalmam sincs hogy mit tudnék még tenni, rengeteg forumot átnéztem már, mindent megcsináltam amit írtak de semmi. :/

    Bemásolom a problémákat is ha ez segít.

    Launcher probléma:


    Problémaesemény neve: APPCRASH
    Alkalmazásnév: launcher.exe_Mafia III Launcher
    Alkalmazásverzió: 1.0.0.0
    Alkalmazás időbélyegzője: 58bf094f
    Hiba – modul neve: KERNELBASE.dll
    Hiba – modul verziója: 6.1.7601.21754
    Hiba – modul időbélyegzője: 4e003cea
    Kivételkód: e0434352
    Kivétel – eltolás: 0000b9bc
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038
    További információk 1: 0a9e
    További információk 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
    További információk 3: 0a9e
    További információk 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789



    Application probléma:

    Problémaesemény neve: APPCRASH
    Alkalmazásnév: mafia3.exe
    Alkalmazásverzió: 1.0.0.1
    Alkalmazás időbélyegzője: 58bf043c
    Hiba – modul neve: ntdll.dll
    Hiba – modul verziója: 6.1.7601.21732
    Hiba – modul időbélyegzője: 4dd9ea9e
    Kivételkód: c0000005
    Kivétel – eltolás: 000000000004e1f4
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038
    További információk 1: ef34
    További információk 2: ef341a0adbd1f126f0f34a174f90a5f5
    További információk 3: b861
    További információk 4: b8613a379b8fce07aa8d09e4a959e274


    Hátha ezek mondanak valamit.
    Bárki aki tudna segíteni, nagyon meghálálnám! :)
  • Palinko
    #692
    Nem bug ez, csak verik a karaktert otthon is és már szokta.
  • JaSoN HuNTeR #691


    Ilyen hibába futottam, nagyszerű játék ez, a tejfogú kinderkommandó csinálta?
  • tutituti
    #690
    Most rakták ki az új dlc infót.Új szigeten játszódik.Vietnámi háborús hangulata lesz.
    mafia 3 stones unturned néven.Egyelőre csak facebookon van fenn a videó.
  • zitababa5
    #689
    Sziasztok!

    A játék felénél tartok...ps4-en tolom. Legújabb 1.07-es update-el.
    A downtown városrészben a royal hotelbe kellene menni a story mission alapján, de sehol nincs a map-on olyan kiválaszható küldetés ami a főszálat vinné tovább...Órák óta bolyongok az objectives menü alapján pár mellékküldetés hiányzik. De hiába próbálom kijelölni nem jelenik meg az ikon ami alapján tovább tudnék haladni....
    Sok-sok végigjátszás megnéztem, és sok mindent más sorrendben csináltam, de most vmi miatt nem folytatódik a story mission...
    Mi lehet a megoldás? Mit csinálok rosszul?

    Aki segít megköszönöm.

    zita
  • MerlinW
    #688
    Így vagy úgy, nem kellene azt sugallni a 2K-nek, hogy jó az irány:)
  • MikX
    #687
    A kiskereskedőknek, mert rajtuk rohad a fele minimum...
  • MerlinW
    #686
    Szomorú...
  • grebber
    #685
    Már 5 millió példánynál tart a Mafia III
  • Merilecske
    #684
    Sziasztok!

    Hamarosan elkezdjük a játék magyarításának készítését.
    Aki úgy gondolja, megfelelő szintű angol vagy német nyelvtudással rendelkezik és szeretne segíteni a fordításban, az jelentkezzen nálam privát üzenetben.
  • totyak
    #683
    Esetleg próbálta valaki a csúnya verzióval is, hogy működik e régi AMD-kkel?
  • bakvarnyu
    #682
    Hát az 5 éves phenom 2-vel immáron elindul, akkor gondolom a tieddel is. Úgy látszik ezzel a lentebb linkelt autóverseny frissítéssel azt is javították.
  • totyak
    #681
    Nekem egy 4 magos Athlonom van, 4.a SSE-vel, akkor azon is menne? Valami patch jött hozzá, vagy miről van szó?
  • bakvarnyu
    #680
    Meg elindul végre régebbi CPU-val is, sse4.1 alatt.
  • Krisztiam #679
    hurrá, és a rózsaszín felhőket kijavították már? :D
  • grebber
    #678
    Már versenyezhetünk is a Mafia III-ban
  • MikX
    #677
    No, annak a feléért pont megvenném steamen, csakhogy refundoljak, és növeljem a statisztikát :D
  • ratgab
    #676
    Te meg azt nem tudod felfogni úgy látom, hogy a szórakoztatás egyénfüggő (meg az is, hogy kinek mi tetszik és ez még mindig nem értelmi szint függő). Látszik, hogy személyeskedés nélkül nem tudsz kommunikálni úgyhogy a jövőben megkérlek hanyagoljuk egymást (semmit nem tudsz arról, hogy én hogy állok a kidolgozottsághoz....De nem is fogsz).

    Mérhetetlen korlátoltságod és arroganciád már nem is említem (ismétlem enélkül úgy látszik nem tudsz érdemben érvelni, ami mélységes intelligencia hiányról árulkodik....Csak mert a gyenge elme végső fegyvere a beszólogatás és a személyeskedés) . Trollkodj ezentúl mással. További jó szórakozást a hülyeségeidhez.

    Ui.: Ne fáradj a válasszal, mert egyrészt nem fogom miattad bannoltatni magam bármennyire is szeretnéd, mert annyit nem érsz. Másrészt meg blokkolva vannak innentől kezdve a hozzászólásaid, úgyhogy még látni sem fogom szerencsére.
  • MerlinW
    #675
    16€ a játék cdkeys-en.
  • SAFIII
    #674
    Te miről beszélsz?Pont ez az időhúzás, hogy 100* kell megcsinálnod ugyan azt a küldetést. Az meg engem nem érdekel, hogy a sakk mennyire egyszerű játék(mondjuk pont nem az), mert
    1.Nem arról beszélgetünk, hogy egy egyszerű játék lehet e szórakoztató, mert lehet, bár a M3 nem igazán az.
    2.A MAFIA első része pont ezért lett nagy klasszik, mert minden téren hozta azt, amit kell. Egyáltalán nem voltak ismétlődőek a küldetések és nem csak arról szólt, hogy mész előre, semmi nem történik, csak lövöldözöl és eggyel több területed van. Tehát te még mindig azt nem bírod megérteni, hogy az elsőhöz képest egy hatalmas visszalépés. Mintha a következő Doom egy aknakereső lenne. Rendben van, hogy lehet szórakoztató, de erre így senki nem volt kíváncsi.
    Azt pedig továbbra is fenntartom, hogy téged csak összezavar a kidolgozottság, sőt, írj levelet a készítőknek, hogy neked legközelebb annyi is elég lesz, ha 2d ugrálós játék formájában jelenik meg, ahol semmi mást nem kell csinálni csak pattogni meg elkapni a pénzeszsákokat, mert neked így is meg fog érni 20 ezret
    Jah és nyugodtan szólj a moderátoroknak, üdvözlöm őket!
  • TokraFan
    #673
    Köszönöm!
  • MikX
    #672
    Rövide: Bugos, ronda, repetitiv, unamas, közel nem mafia az egész. Nem is értem mit ártak a készítők. Az első pár küldi még ok, aztán jön maga a játék, ahol elengedi kezeed, és szembesülsz azzal, hogy égig ugyanazt kell csinálni néhány küldetés között. Kb mint az ubi open játékok, csak itt rádkényszeríti folyton a mellékküldiket. Ha ez nem elég akkor eszméletlen ronda, és a gépigénye is nagy, vamint bugos. Utobbi kettőt javíthatják, de az assasin's creed 1 szerű repetitiv unalmas gameplayt nem.
  • Bone-Cracker
    #671
    Bocs. megtaláltam így válaszolok saját magamnak is: IGEN IGÉNYLI:)
  • Bone-Cracker
    #670
    Üdv!
    Sok helyen kérdezik más oldalakon, de nem láttam rá választ:
    - Igényli az előző patcheket is az új patch? Tartalmazza az előzőeket is?