255
banner
  • MerlinW
    #95
    Összesen 6 országban nyerhetnek, tehát nem a Magyar-on van a hangsúly:)
  • kigyi
    #94
    Persze, ha nem magyar vagy akkor jobb esélyekkel indulsz lehet még fel is engedik használni...
  • Alkenon
    #93
    Ennek igazán örülök,bár a felhasználhatósági indexe eléggé leromlott a szememben :P
  • kigyi
    #92
    Áááá dehogy semmire sem jó a szerencsepontod csak gyűjtheted őket :D Felhasználni nem lehet :D
  • Alkenon
    #91
    Vagy egy Pagan Min-es pólót :D Hát jah nem sok hasznos ajándék volt,de ez is letelt. Viszont akkor a szerencsepontomat beválthatom valami izgalmasra,ha már nyerni nem lehet? :D
  • kigyi
    #90
    Ja jól jött volna, ha el is küldik postán :D Viszont legalább ennek is vége nem kell tovább figyelni, mert úgy sem nyerhetjük meg a főnyereményt.... büdös rasszisták...
    Utoljára szerkesztette: kigyi, 2015.01.06. 08:33:41
  • Alkenon
    #89
    A mai T-shirt vitte nálam a prímet,nagyon jót nevettem :D
  • IMYke2.0.0.0
    #88
    Oké, ez már azért valami... amolyan franciásan... mert az 50% mosolyt sem fakaszt, az biztos...
  • IMYke2.0.0.0
    #87
    Hogyafenevinnéel... igaz, sajna.
  • Tinman #86
  • MerlinW
    #85
    Szerinted a számok alatt mit értettem, ha nem profitot?:) A nyugati gazdaság "működését" le lehet egyszerűsíteni, ha erősen sarkítunk: Tudomásul kell venni, hogy a világon 1000 "birkára" jut 1 értelmiség. Előbbiek a modern piac célközönsége. Az "értelmes" ember a gazdaság, a fogyasztói társadalom ellensége. Nem költi a pénzét, befekteti, kuporgatja, az elromlott tárgyait megjavítja, stb, stb.

    A birka nem panaszkodik, csak vásárol. Ha nem megfelelő a termék, a legtöbb esetben még jelezni sem jelzi. Vesz másikat, vagy a "padláson" végzi. Ők a piac célközönsége. Minél több profit, minél gyorsabban, minél olcsóbban. Ez a 21. század.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.01.03. 01:04:22
  • Tinman #84
    Nagy naivan azt hittem, hogy a profit a lényeg!

    De nem... én már nem tudom mi a lényeg, ha nekem nem akarják odaadni drágábban xy a "te régiódban nem elérhető" játékot. Ez beteg, ez ellentmond minden értelmesnek ezen a bolygón :-D
  • MerlinW
    #83
    Nem vagy kevesebb. Konkrétan a kutyát sem érdekli ki vagy, vagy én ki vagyok. A piac számok alapján működik. Magasról le vannak szarva az egyének. Ha a számok rendben vannak a rendszer jól működik. Ha nincsenek, akkor finomhangolnak rajta.

    Teljesen rosszul közelíted meg a problémát. A világ nem úgy működik, hogy Tinman-nek mi a jó, vagy hogy ő magyar-e vagy amerikai. Te egy szám vagy, ami az általad költött pénzösszeg. Ha te nem teszel hozzá az gazdasághoz, de még van x millió/milliárd fogaskerék, a kutyát nem érdekli. Megsértődhetsz, lázadhatsz, a rendszer megy tovább nélküled, te meg előbb vagy utóbb visszaszállsz a vonatra, mert nincs más választásod. Üdv az immár 50 éves modern gazdaságban:)
  • Tinman #82
    Pontosan.

    Miért vagyok én kevesebb, mint egy amerikai? Miért rosszabb az én pénzem -főleg, hogy többet is fizetek!-, mint egy brit? Beteg állatok ezek -.-
  • Tinman #81
    Nyilván pénzért sok mindent lehet, de hogy ebben a digitális világban, amikor már a tanyán is a neten lógnak nem normális ez a régiós baromkodás az biztos.
  • Maala
    #80
    Szerintem ezt az "olcsóbb a nyugdíjas bérlet, mint a felnőtt" dolgot gondold át még egyszer. :)

    Ez inkább társadalmi együttműködés, mint rasszizmus/kirekesztés.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.01.02. 19:55:08
  • tototto
    #79
    Akkor az egész online világ meg úgy általában mindenki rasszista, pl google is mert youtubon is van régió zár, a dvd kiadások sem jelennek meg mindenhol, de akár a bkk is kirekesztő mert olcsóbb a nyugdíjas bérlet mint a felnőtt, stb.
    Te meg a rasszistákkal együttműködőkkel vagy együttműködő mert van steam fiókod és pénzeled ezt a rendszert :)
  • MerlinW
    #78
    A Steam azokkal működik együtt, akik pénzt adnak nekik. Szerintem ez egy viszonteladónál tök normális:)
  • Tinman #77
    Ellenben a Steam együttműködik a rasszistákkal. Eleve a felületén nem szabadna megjelennie olyan játéknak, mely mindenki számára nem megvásárolható!

    Attól, hogy nem te lövöd le a gyereket csak adsz hozzá golyót, még eléggé nyakig benne vagy...
  • tototto
    #76
    Mivel steam csak egy piac azt árulják amit a kiadók engednek és abban a régióban ahol szerződésük van, úgyhogy ez ügyben pont nem a steam a ludas, hanem a kiadók, szintúgy az árszabásnál, ahol van régiós ár is csak a sok köcsög kiadó cseszik rá, persze itt már játszhatna valamelyest steam is, de hát ők se szentek
  • Tinman #75
    Akkor máris jobbak, mint a Steam ahol néha egyszerűen egy üres lyuk van az adott játék képe helyen, ráírva, hogy nem elérhető a te régiódban... azért mert a te pénzed nem jó, és te sem vagy jó.

    Rasszizmus és nem, nem viccelek... ezt így milyen jogon, de tényleg????
  • Tinman #74
    - Assassin’s Creed Unity - szeretném
    - Far Cry 4 - nagyon szeretném
    - Watch Dogs - szeretném
    - The Crew - nem érdekel +1 sornak lenne
    - Trials Fusion - talán ránéznék..
    - Child of Light - nagyon szeretném
    - Valiant Hearts - kegyetlenül kéne

    :-)
  • Alkenon
    #73
    Nem véletlen mondtam,hogy a pénzed....
    És kigyi kollégával maximálisan egyetértek ez ügyben :)
  • kigyi
    #72
    Igen! Mert akkor gond nélkül nyugodt lelkiismerettel beszerezhetném alternatív forrásból az összes cuccukat és már mindegyikkel játszottam volna ami érdekel és nem arra várnék, hogy lemenjen az ára.
  • Szabi #71
    miért, az jobb lenne, ha vásárolni se engednének ? :DDD
  • Alkenon
    #70
    Isten ments, félreértesz,dehogy morgok az miatt,hogy kapsz valamit ingyen. Én a használhatóságát kérdőjelezem meg az ingyen dolognak. Az viszont érdekes,hogy mi,magyarok, nemkívánatosak vagyunk a nyereményben, de mikor vásárolsz,a pénzed mégiscsak jó nekik....
  • Szabi #69
    amúgy meg ezek a nyeremények..

    "- Assassin’s Creed Unity;
    - Far Cry 4;
    - Watch Dogs;
    - The Crew;
    - Trials Fusion;
    - Child of Light;
    - Valiant Hearts"

    The Crew már megvan.. a többi meg nem érdekel :D
  • Lokker
    #68
    Nekem csak az a fura, hogy akkor miért vették a "fáradtságot" hogy a fődíjas szöveget is lefordítsák nekünk. Igazából elég lett volna oda hogy "Az országodban nem elérhető." vagy valami hasonló sablonszöveg. Ez a tipikus mézesmadzag elhúzása az orrunk előtt.
  • Tinman #67
    Értelek, de most komolyan az ingyen adott dolgokért morogsz? Ingyen van, 1 kattintásodba kerül.

    Az már kérdés, hogy ugye a nagy nyereményre nincs semmi esélyünk, mert rasszisták dolgoznak az Uplay-nél... neked nem jár, mert CSAK magyar vagy -.-
  • Alkenon
    #66
    Ami van se tudom elkölteni igazán,sajnos 1-2 érdekesebb dologban kimerül a fantázia.
    A messze sírás 3ban nem veszek wallpapert 20 pontért pl
  • Lokker
    #65
    messze sírás 3
  • kigyi
    #64
    Melyik játékhoz jó ez amúgy? :D
  • Tinman #63
    Megmarad 40 pontod másra.

    Steam még ennyit se adott...
  • Alkenon
    #62
    Az az egyjátékos misszió egészen pontosan 10 percet jelent,ráadásul feoldható 40 pontból.....
    Elkeserítően szánalmas ez a nyreményjáték
  • Tinman #61
    Mi értelme van a játékodhoz egy küldetésnek? ^^

    "Exkluzív megbízás

    Exkluzív egyrésztvevős küldetés, "Tesztegység"."
  • kigyi
    #60
    Nekem csupán megengedte a rendszer nagylelkűen, hogy ma mindkettőt feloldhassam... Szívás ez az egész nekünk így is úgy is.
  • MerlinW
    #59
    Jó dolog a szerencsenövelő, csak el kéne költözni pár napra, hogy haszna is legyen:D
  • Szabi #58
    felnéztem az oldalra és azt jelzi hogy fel van oldva a mai jutalom, plusz két szerencsenövelőt is kaptam :D
  • Szabi #57
    egyébként ez lenne a mai ajándék, ha az uborkásokon kívül bárki másnak is működne... :D
  • kigyi
    #56
    Amikor írtam még bejött legalább az oldal rendesen igaz ajándék ma nem jár.
    Sőt most is bejött amikor rákattintottam.
    Utoljára szerkesztette: kigyi, 2015.01.01. 19:22:18