255
banner
  • Tinman #55
    Akkor sem aktív... mondjuk mindegy, mert tegnap 5x kattintottam a napi ajándékra, nem történt szokás szerint semmi és nem is kaptam végül semmit -.-

    Szerk. Sőt ->

    404-es hiba

    Az oldal nem található
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2015.01.01. 18:48:06
  • kigyi
    #54
    Katt a bannerra ás ott is vagy :D Igen itt felül.
  • nikopeti
    #53
    Nem úgy! Megváltozott az u play és ha belépek profilba már nincs olyan opció,hogy belépjek az ajándékválasztó oldalra...
  • Lokker
    #52
    Igen, az előtted lévő 8 hsz-ben erről volt szó. :) Biztos másnapos a szerver, szóval csak türelem és majd birtokba lehet venni az elkövetkező nagyszerű ajándékokat. :)
  • nikopeti
    #51
    Sziasztok.Most meg eltűnt az opció! Nem tudok ajándékot nyitni... nincs ott a lehetőség!
  • kigyi
    #50
    Akkor ma nincs is ajándék, mert elfogyott? :D
  • Szabi #49
    most már minimum figyelőkutyát kéne adjanak ingyé'.. :D
  • Alkenon
    #48
    A shop természetesen üzemel ahogy néztem :)
  • RED BULL F
    #47
    Nem, mint ha sokat veszítenénk vele mondjuk.
  • IMYke2.0.0.0
    #46
    Nyilván egy ilyen "sikeres" év után "meg is érdemlik" :)
  • MerlinW
    #45
    Szerintem csak kotta részegek:)
  • IMYke2.0.0.0
    #44
    S tényleg. Ezek genyák :(
  • Szabi #43
    úgy tűnik, hogy az Uplay is érzi már hogy gagyik az ajándékok, így ma már inkább nem is adnak semmit
  • Alkenon
    #42
    Jogos kérdés :)
    Köszönjük a szuper ajándékot.
  • Béluska74
    #41
    A mai "ajándék" vajon mire jó? Vagyis kedves Ubisoft,hát ez meg mi a lóf@sz?
  • Béluska74
    #40
    Én úgy állok hozzá,hogy ha kapok valamit akkor jó ha meg nem akkor még jobb. Nem sokból tart (még ha a semmiért is) az a naponta 1 kattintás.
  • ratgab
    #39
    Ez számomra a menjenek a büdös csába kategória. Bocsánat a kultúra kicsapódásáért, csak kikívánkozott.

    A pénzünk jó, de nyerni nem nyerhetünk tőlük. Hátrányos megkülönböztetés szagot érzek.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2014.12.29. 12:24:54
  • IMYke2.0.0.0
    #38
    Illetve, lehet, hogym ég az sem... olvasd csak el ezt a hozzászólást!
  • Tinman #37
    Ingyenszar :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #36
    Boldog vagyok, hogy csupa olyat dob fel, amihez nincs meg a játék...
  • Szabi #35
    na csudijó, végre egy nagy "nyeremény" ami már meg volt nekem is... szóóóval most nem kaptam semmit :DD
  • kigyi
    #34
    Lehet igazad van, de pozitívan ehhez a céghez nem tudok hozzáállni :D :D
  • Szabi #33
    szerintem inkább csak azt jelenti, hogy már nem tudod feloldani, mert már más nap van, az avatar izék se tüntek el, mégis ugyanazt írja ott is :D
  • RED BULL F
    #32
    Arról nem is beszélve, hogy nálam Chrome és Firefox alatt is totál be van halva az oldal. Már már az Origint többre tartom, mint ezt a lyukpléjt...
  • Béluska74
    #31
    Eddig még nem esett olyan dolog amitől a tengerbe hajtottam volna. Talán az első napon volt valami amit érdemes megemlíteni. Azért engem hajt a kíváncsiság,hátha lesz valami "nagy" dobás.
  • kigyi
    #30
    Ez az ajándék már nem áll rendelkezésre

    Ez fogad minden olyan játéknál 1 nap utána ami nincs meg még... Szóval akkor ezt megnyerem, de mivel nincs meg a játék így el is veszi az ubi??? Hát marha rendesek így, ha egyszer megveszem akkor unlockolhatom ki magamnak pontokból. Nem mint, ha bármi komoly értékes lett volna az ajándékok között, de ez akkor is egy vicc :(
  • Szabi #29
  • Szabi #28
  • IMYke2.0.0.0
    #27
    Hát igen... nekem is, mint egy falat kenyér...
  • Szabi #26
    ez nagyon kellet nekem
  • MerlinW
    #25
    Én az AC-s ajándékot is várom, mert a mai az Uplay-es, semmi köze a játékhoz:)
  • Szabi #24
    gondolom megmarad, viszont kíváncsian várom a The Crew-os ajándékot, mert már mindent feloldottam hozzá :D
  • Alkenon
    #23
    Ugyanazt kapja mindenki
    Csak azt nem tudom,ezek megmaradnak-e,ha netalántán később megveszed játékot,vagy januárba elvesznek az akció lejártával?
    Nekem nincs meg a WD például.
    Utoljára szerkesztette: Alkenon, 2014.12.25. 08:49:30
  • Szabi #22
  • IMYke2.0.0.0
    #21
    Én is ezt kaptam...
  • RED BULL F
    #20
    Csak nálam van meghasalva az Uplay? Illetve az ajándékos linkre kattintva 404-es hibát dob fel. Ez igen...
  • Szabi #19
  • kigyi
    #18
    A mai cucc FC4 PVP gyorstanulás unlock. (Direkt nem unlockoltam, mert normál módon akartam kivinni... lol :D
  • MerlinW
    #17
    A legrégebben, azért erős, én szintén bétáztam, AC2-ztem és sokan mások is (lásd AC2 topik)
  • MerlinW
    #16
    Dehogynem lehet. Uplay.com, account information, edit gomb.