432
assassin-s-creed-syndicate-ubisoft-zeigt
  • cRusa1deR
    #232
    És végeztem a játékkal. Teljes 100%-os végigjátszás 52,3 óra játékidőt mutat a Ubisoft Club. Nálam 10/10. De a jelenkori szál nagyon hiányzik.
  • Shep
    #231
    Ha a 2-3 tetszett ez is fog szerintem, jó helyszín, jók a küldetések, végre nem kell a jelenben bohóckodni, jól optimalizált úgyhogy ez egy jól sikerült rész de szerintem ha biztosra akarsz menni megnézel pár gameplay videot és eldöntöd.
  • MarkBlade
    #230
    Hülye kérdés lehet de kíváncsi vagyok a véleményetekre. 7000 ftot megér a játék? A 2-rész tetszett a 3 és a 4-is. A Unity na az nagyon nem.. valahogy nem fogott meg. Ezek alapján érdemes beruháznom? Akár privibe is jöhet a vélemény..
  • Béluska74
    #229
    És milyen volt a kilátás a Tower Bridge tetejéről? Én sajnos még nem járok itt ebben a "játékban". :) (de talán jövőre eljutok én is)
  • Prince23
    #228
    Ja már meglett :D
  • MerlinW
    #227
    Játszottam kicsit hétvégén...:D (Megint jó munkát végeztek a pályamodellezők:))




    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.12.06. 21:46:01
  • Gary
    #226
    Igen, ez van outfit-ek, azaz nevesített személyek ruházata esetében, azok nem színezhetőek (de, írja is!)!
    Az alap öltözék, a listában a legelső. Gondolom, már meglett! :Đ

    Más: Nekem nem fagyott az I. világháború (még)!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Örömmel üdvözöltem A Hidat! :Đ
    Ez olyan, mint a Unity esetében az Eiffel torony! Bele kellett rakni a játékba. A londoni Tower Bridge, ugyan olyan jelkép, mint a párizsi Öreg Hölgy, így nem maradhatott ki! Én nem bánom! :Đ
  • Prince23
    #225
    Az alapruhát hogy lehet visszarakni? felvettem Aveline öltözekét, és azóta nem tudom színezni a ruhákat. Még a meglévő extra ruhákat sem. De hogy öltözök vissza az eredeti rucira?
  • Gary
    #224
    Igazad van, bár, én most a London drifter-re gyúrok és amiatt az úton garázdálkodom. A nyitott fogatot állati jól lehet keresztbe rakni egyenes úton is! :Đ

    Jaja, így haladok én is. Egy kis sztori, egy kis gyűjtögetés. Most nyílt meg az I. világháborúba vezető út. Kíváncsi leszek, nekem fagy-e?
  • Shep
    #223
    Aha, akkor rosszul emlékeztem a 3 végére, bár mintha 2 befejezése lett volna, nem?
  • grebber
    #222
    Térkép ugyan már akkor hol marad a felfedezés öröme.
    Annál jobb nincs is amikor semmit nem mutat és repkedsz a tetőkön mint Batman nyomkodva a V-t hol lehetne a cuccok.

    29.1 óra 72%. Most egy picit küldetésezek aztán jöhet megint a gyűjtögetés.
  • Gary
    #221
    Engem, mindig a fejezetek, küldetések végeztével szokott kivágni EXE hibával. Szerencse, hogy a megcsinált dolgokat jóváírja és csak a betöltésnél fekszik meg.
    Gyűjtögetéshez térképet vehetsz. Az Animus hibák meg a London nevezetességei térképekhez csak Helix kreditért juthatsz hozzá! Játék közben a sárgával jelölt töredékek gyűjtögetése 10 Helix kreditet ad. A nevezetességek közelében hallani lehet a zenedoboz prüntyögését, valamint, az eseménynaplóban is van kép a helyszínről.
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2015.12.05. 15:00:01
  • grebber
    #220
    Új vga driver + mindent csutka lowra butitva továbbengedett.Nem tudom mi volt a baja,mert egy mentés után csutkára téve mindent jó.
    Ej de sok idő ez a rengeteg gyűjtőgetés,főleg úgy hogy nem jelöl mindent a térkép csak ha éppen arra járok hirtelen ott lesz a láda,helix hiba ...stb ikon.
    40 óra alatt nem uszom meg.
  • MerlinW
    #219
    WW1 opcionális, haladj tovább és menj vissza később. Vagy próbálkozz. Néha engem is kidobált, de pár nekifutás után sikerült túllendülni a dolgon. Remélhetőleg jön még egy patch, bár Ubi-t ismerve...
  • grebber
    #218
    Hm 27 óra gameplay ment a kukába?
    Mondom belépek WW1-be kár volt. Amikor a lövegekhez kell menni állandóan exe hibával kidobál :(
  • MerlinW
    #217
    Desmond nem elhozta a világvégét, hanem megakadályozta (és feláldozta magát). A világvégét a napkitörés okozta volna, de használták az éden almákat, amivel együtt kiszabadították Junot is (csúnya gonosz felemelkedett tag az első civilizációból). - Tehát DEsmond-on kívül nem halt meg senki (AC3 vége).

    Persze ez nagyon dióhéj, ennél összetettebb a dolog. Mondjuk, ha végigjátszod a Syndicate első világháborús fejezetét (opcionális, Temze északi végében van a portál), akkor Juno maga elmeséli a történetük nagy részét röviden.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.12.03. 11:55:23
  • tfrecc
    #216
    Ezer hála, nvidia sorstárs, erre soha a büdös életben nem jöttem volna rá!
    De most ez milyen hogy vagy az engine-ben van ilyen taposóakna vagy a driverben, aztán ha valaki ki nem monyákolja hogy mi a gond, akkor soha a büdös életben nem derül ki. Ezt már csak az a poén veri (bocs az OFFért), hogy a Rogue-ban meg downgrade-elni kell a drivert mert ad hoc tűnnek el a tereptárgyak és hasonló meglepetések történnek. Valahogy nekem nem jön át hogy ez nvidia gond lenne, érdekes más gépigényes játékoknak nem kell régi driver vagy ha ilyen marhaság kiderül, jön rá egy patch. Amúgy most már minden rendben, viszonylag ultrán 45-60 FPS-sel megy a cuccos, szóval köszi a segítséget.
  • Shep
    #215
    Valaki aki jobban emlékszik, mint én árulja már el ,hogy akkor most a jelenkori story, hogy a túróban van. Nem úgy volt ,hogy Desmond elhozta a "világvégét"? Erre most meg Shaun meg a csaj is ott van, na meg a játék végén is ez az egész mi? Teljesen elveszítettem a fonalat sok résszel ezelőtt :D
  • grebber
    #214
    Azt csináltam csak eltakarítottam mindenkit észrevételemül lopakodva!
  • Béluska74
    #213
    Mondjuk bejelentkezel itt :
    Home-Ubisoft Club
    és elméletileg bedob majd a profil oldaladhoz.
  • Shep
    #212
    Ott szerintem sokkal nagyobb poén, ha felvisznek "hullaként" és úgy intézed el az öreget.
  • grebber
    #211
    Ezen a fantasztikus uplay-en nem lehet megnézni mennyit toltam a játékkal? Csak kiváncsiságból érdekelne.
    Megjelenés óta csak ezt tolom és még csak 35%. Mondjuk tisztul is a térkép szépen.

    Eddigi best of küldetés az elmegyógyintézetben volt szinte mintha a Hitman-t toltam volna ledaráltam mindenkit észrevétlenül majd a végén lesből a főgonoszt nagyon jó volt!
  • AnuluWork #210
    Meg.
  • MerlinW
    #209
    MFAA-t kapcsold ki, itt nem támogatott. NV tweak guide
  • tfrecc
    #208
    Hali!

    Nálam is ugyanez a jelenség, naprakész driverrel mindenféle nemlétező tereptárgyakra mászik fel a muki, plusz érdekelne, hogy ti tapasztaltatok-e hasonlót: ha elkezdek csapatni egy kocsival hirtelen nagyon lelassul (kb 4-5 FPS-re) az egész és szétesik a grafika, kék-zöld lesz a házak oldala stb. Vajon az MFAA kikapcsolása ezt a problémát is megoldja?

    Üdv
  • hqx
    #207
    Nvidia? Melyik volt az amit az újabb előtt használtál?
  • MerlinW
    #206
    Jah nekem is 45-60 között ugrál az új driver óta. Viszont, ha a PCCS-t lejjebb veszed, visszakapod a 60-at. Mondjuk az 50-es átlag is teljesen kellemes.
  • grebber
    #205
    Azért jó látni, hogy az nv nek van 980ti verő 970 szériája is!
  • Maxtreme
    #204
    Azért az nem rossz hogy a játék indításkor egyfolytában azért rinyált hogy outdated a driverem, és hogy tegyem fel az újat mert attól jóval gyorsabb lesz a cucc.
    Uhum.. eddig fix 60 fps-el ment csutkán, most 45-el és iszonyat játszhatatlan mikrolagos.
    Megérte.
  • xido
    #203
    ha nagyon aprólékos leszel,mire végzel a 3al,talán Rogue is lesz :)
  • grebber
    #202
    Nagyon játszatja magát a game alig akartam felkelni előle.
    A térképet derítgetem fel ,gyűjtögetem a felszedhető cuccokat meg foglalom a területeket.
    Ennek a köteles megoldásnak van egyfajta Batman feelingje :)
    Lovaskocsi versenyek meg rohadjanak meg sosem tudok első lenni :(
    Amint vége lesz jön a maraton az AC2-től Unity-ig (ugye sajnos ehhez nem lesz magyarítás de hátha)
  • Bandicoot
    #201
    7.000 forintért repkednek már a kupon kódok a neten. Kis idő múlva ha lecseng megy az lejjebb is 5 körüli összegre ahogy szokott.
  • MerlinW
    #200
    300 ft-al + utazás. Ubi shop-ban meg 60€ ami majdnem 20e ft.
  • AnuluWork #199
    Ez most dobozosban a legolcsóbb!

    Hülye azért nem vagyok: 11565 HUF

    Ráadásul RF van.
  • MerlinW
    #198
    Igen. Bár a dobozos sokkal olcsóbb (~7000Ft-al) (és a konzolok szervize ingyen szállítja).
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.11.20. 14:05:53
  • grebber
    #197
    Igen elvileg!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.11.20. 13:16:29
  • simonl #196
    Sziasztok, ha a Ubishop oldalán vásárolom meg a játékot az tartalmazza a magyar nyelvet?
    Köszi a válaszokat.
  • MerlinW
    #195
    A beállítások nagy részének aktiválásához persze indítsd újra a játékot... :D
  • simon007
    #194

  • xido
    #193
    másik ami "tetszik" és kezd szokás lenni,nehogy be tudj feliratot kapcsolni az elején némelyik játékban,csak az intro után..amit megállítva meg nem kapsz beállítás menüt...