432
assassin-s-creed-syndicate-ubisoft-zeigt
  • grebber
    #272
    Fejleszd fel maxra az embert .... akkor meg k**va unalmas lesz hogy kb 1 szúrás azt meghal nem lesz kihívás semmi. Így meg amíg egyet püfölsz rád tud támadni legalább más is.
  • CroftManor
    #271
    Hát ez a harcrendszer nekem valahogy nem tetszik, ott a videóban 07:00 perckor, hányszor kell megvágni/szúrni azt az ellent, hogy meghaljon?... Nem bántam meg, hogy nem vettem meg ezt a részt. :)
  • MerlinW
    #270
    Jövőhéten kiderül:) Az alapjáték valóban jó volt, bár az irányítás és a harcrendszer az AC-k történelmének legrosszabja lett sajnos.
  • Myselor
    #269
    úgy is mondhatjuk :) de kíváncsi vagyok mit szóltok ti is hozzá.nem azt hozza egyáltalán amit várna az ember szerintem.az alapjáték tetszett pedig :)
  • MerlinW
    #268
    Akkor megint jó vétel volt 10k-ért a season pass :D
  • Myselor
    #267
    borzasztó gyenge lett ez a hasfelmetsző jackes dlc .szart se ér szószerint
  • grebber
    #266
    Ja naná ,hogy nem látom sehol mivel pc-re 22-én jelenik csak meg!
  • grebber
    #265
    Akkor bolyongok tovább az üres térképen hátha történik valami.
    Máshol azt mondták főmenüből kell kiválasztani. Nekem az a rész "nem aktív" hiába kattintok rá.
  • cRusa1deR
    #264
    Nem nagyon kell majd keresgélni. Nekem az előzetesekből inkább az jön át, hogy majd inkább a Hasfelmetsző fogja hajkurászni Evie-t.
  • JaSoN HuNTeR #263


    Kenway is kapott benne egy kis szerepet.
  • grebber
    #262
    Hogy kell előcsalni a hasfelmetsző dlc-t?
  • kutyakiki81
    #261
    Nah végre kereshetjük a Hasfelmetszőt
  • Prince23
    #260
    GTX 660 van

    és nagyon magas-ra van beállítva az opcio. HBAO+ ill. FXAA-vel. nálam. és minden ok.
  • Metontour
    #259
    Nekem is 750ti-m van akkor ergó low-on életképes?
  • MerlinW
    #258
    Próbálkozz tovább, talán egyszer továbbenged. Nálam is volt ilyen egyszer 3-4 próbálkozás után megjavult.
  • Fókameister
    #257
    Na most néztem be kegyetlenül... Evie első küldetése amit a vonaton vettem fel töltő képernyőn kifagyott. Na sebaj újra elindítom de most már a fehér szobában még a töltés előtt exe hiba és kifagy. Nincs valami save game vagy bármi amivel ezt át tudnám ugrani? Mert így mehet az egész a kukába :/
  • grebber
    #256
    Alapanyagokhoz:

    Vedd meg az összes térképet (ha gyorsan meg akarod találni a cuccokat) és nyitogasd a ládákat
    Illetve csinálj sok mellékküldetés mert ot adnak mindenféle jóságot.
  • Sztivi05
    #255
    Valaki tudja hogy a hol lehet beszerezni a Granulit alapanyagot. Az kellene az egyik tárgy elkészítéséhez.
  • Prince23
    #254
    Na végigvittem, nagyon jó kis rész lett ez. Megszereztem az Aegis ruhát is, nagyon királyul néz ki, csak kárhogy úgy vibrál a ruhaköpenye, mint Juno a képernyőkön :D
  • xido
    #253
    Adventi akció a cdgalaxisnál,most 12.000 helyett csak 9.000 az alapjáték!!
  • xido
    #252
    utóbbi bizony....csak egy helyről vett alapjáték és season pass kompatibilis egymással..minden,saját cégének kliensével működő játéknál..ubi-nál főleg..
  • Prince23
    #251
    Steames alapjátékkal, uplayes Season Pass aktiváló kulcs működne a játékkal? Vagy ha már akarok idény bérlést, akkor csak Steames SP-t lehet venni?
    Utoljára szerkesztette: Prince23, 2015.12.11. 03:52:23
  • tomika810613
    #250
    Köszi.
    De sajna mentés nélkül buktam az eddigi játékot....
    Az kéne nagyon...
  • Shep
    #249
    De jó, akkor rakhatom vissza :D
  • Shep
    #248
    Kilépsz a menübe és C gombbal vált. Használd a sasszemet és akkor meglátod a ház melletti kis aknát amin keresztül le lehet mászni.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.12.10. 22:14:48
  • Shep
    #247
    Azt tudom ,hogy nem az a küldetés, a módszer a lényeg.
  • Fókameister
    #246
    Nos akármennyire is hülye megoldás, de! Elmentem egész Westminsterig és a legutolsó hídon keltem át a folyón és láss csodát tovább ment. Most Evie első piece of Eden küldetése hal meg töltés közben :D
  • tomika810613
    #245
    Sziasztok!

    Elszállt a gépem és valami miatt mindíg előről kezdi a játék, pedig beletoltam már 10 óra játékidőt...Annál a résznél tartottam, amikor az álarcos bikaszarv maszkos figura után nyomozok és eljutottam egy kis házhoz ahová be kéne jutnom egy titkos bejárathoz. Nincs valakinek egy mentése ennél a résznél??? Nagyon hálás lennék.
    Illetve kérdezném hogyan lehet a Jacob és az Evvie karaktereket cserélgetni?
    Köszönöm szíves segítségedet előre is!
  • grebber
    #244
    Dec 15-én jön a jack the ripper kieg.
    Addigra megpróbálom 100%-ra megcsinálni. Már törölném nagyon azt jöhetne a többi.
  • Fókameister
    #243
    Nem hiszem, hogy miniszter asszony lenne, csak Dickenssel megvizsgálok egy elhagyott kocsit pár levelet meg lefekszik Jacob, aztán üldözni kell a kocsit, átugrani rá és leütni a sofőrt aztán kb 400 méterre lenne a cél a Temze fölötti híd közepénél. Összesen talán 4 sort beszélnek annyi idő alatt pedig lehetetlen eljutni odáig. De érdekes mert minden felé mehetek, de amint kb 130 méterre lennék a céltól, a híd elején-közepén exe hiba és ennyi. Max azt próbálom meg hogy jóval arrébb másik hídon megyek át a folyón.
  • Shep
    #242
    Abban a küldetésben mikor a miniszter asszonyt kell kocsival menekíteni és hazavinni, szintén fagyott és ott az volt a megoldás, hogy mikro felindul a kocsi, gyorsan térkép behoz és egy az eredeti célhoz közeli helyet megjelölni és arra fele menni de gyorsan, hogy addigra mire befejeződik a párbeszéd névtelen legyél, különben kifagy. Próbáld ki hátha ennél is segít.
  • Fókameister
    #241
    Sajnos nem segít 1024x768 és minden low meg offon is kifagy ugyanúgy a hídon... Bármerre mehetek semmi baja, de ha át akarok kelni a Temzén (mivel arra vinne a feladat) azonnali hatállyal kifagy exe hibával.
  • grebber
    #240
    Nekem pl a WW1-be egy küldinél fagyott ki mindig ugyanott.
    VGA Drivert cseréltem (frissitettem legújabbra) + mindent csutka lowra tettem. Utána érdekes továbbment!
  • Fókameister
    #239
    Abban tudna-e valaki segíteni, hogy a Dickens memory Dead Letters küldetését csinálnám, elkapom a kocsit majd mondja a nő, hogy vigyem haza, de ezután exe hibával kifagy a játék. Volt már ilyen a sequence 4-ben a spoonful of syrupnál, hogy ha beléptem az épületbe kifagyott. Azt steam oldalon is láttam, rengeteg embernek volt problémája, és se azt se ezt nem oldotta meg a legutóbbi patch. Valakinek valami ötlete?
  • krisztajo
    #238
    Köszi az infót. A többivel valószínűleg nem lesz nagy gond, a leggyengébb most már a kártya.
  • xido
    #237
    750ti-n nekem a leggyengébbre tette be magát,de nem röccent..igaz függ a mellé társuló egyéb részektől is...
  • krisztajo
    #236
    Segítsetek! GTX-560-as kártyával érdemes próbálkozni vagy meg sem fog moccanni vele?
  • xido
    #235
    Chronicles:India jan.12..Russia feb.9.
  • Gary
    #234
    Na, megint ki tolta végig 100%-ra legelőször? :Đ
    Grat!
  • Amiga
    #233
    Igen, megér annyit, csodálatos játék szuper sztorival és nagyszerű hangulattal. Engem nagyon leköt.