432
assassin-s-creed-syndicate-ubisoft-zeigt
  • ATi0021
    #312
    Szia feltettem őket én is (meg az Uplay is minden verify után). i5 4570, 8GB ram, GTX 960-am van és a legutolsó driver van fent. Másnak is van vele ilyen baja, hogy fehér ablak és az acs.exe hibát észlelet vagy egyedi csak Nekem?
  • Prince23
    #311
    keresd meg a support mappát a játékon belül és mindent telepíts fel. Driverekből a legfrissebbet, gondolom AMD-s vagy...?
  • ATi0021
    #310
    Sziasztok! Kb 2 hete vettem meg a játékot. De sajnos átvezető videók után, vagy amikor elfoglalok egy városrészt az egész megfagy és kapom hogy acs.exe hibát észlelt ezért megállt. Windows 7et újra tettem, most Windows 10em van. Szórakoztam különféle driverekkel, fájlok ellenőriztetésével, mentés törlésével stb. A röhej az egészben a warez verzióval nem volt bajom. Szerintetek mi lehet a baj? :(
  • xido
    #309
    uplay pontokat biztosan nem,ez olyan,mint a steam acsi..akárhányszor játszod újra,csak egyszer kapod meg..
  • Prince23
    #308
    Egyébként akinek sikerült resetelni a mentést, és már végigjátszotta egyszer. Azoktól kérdezném, hogy az uplay pontokat és a Helix pontokat ugyanúgy szórja a játék szüzmentéssel (második nekifutással) is?
    Utoljára szerkesztette: Prince23, 2015.12.27. 02:26:33
  • MerlinW
    #307
  • Prince23
    #306
    Egyszer vegyél egy jó VGA-t és jó lesz sokáig. Én legutóbb 2012-ben vettem a mostani karit, és szinte minden fut rajta High, illetve full beállítás alatt. Nem kell ott havonta, meg évente újítani.

    Pl. az AC Syn nálam Nagyon magas beállítás alatt fut, FXAA-val + HBAO+-szal. Nekem ennyi tökéletes.
    Utoljára szerkesztette: Prince23, 2015.12.24. 14:59:20
  • DantesHUN
    #305
    Bocs, de miért ilyet vettél? Én régóta nem követem ,hogy melyik milyen, hardver elemet kell venni, de amikor a gépemet vettem, utánaérdeklődtem, hogy olyan kell ami sokáig kitart.

    Amit te vettél...nos, az kissé régi és elavult. Vagy átvertek vele, vagy nem tudom minek vetted meg, de kidobott pénz volt. Az ilyen dolgoknál nem akkor jársz jól ha veszel egy viszonylag olcsóbbat, hanem veszel egy viszonylag drágábbat, olyat ami a következő évekre elég lesz, és akkor jó darabig nem kell másik.
  • MerlinW
    #304
    Az informatika ilyen. Drága hobbi. Az pedig, hogy 2 hónapja vettél egy 4 éves technológiát (a 6670 már akkor is az AMD alsó-középkategóriáját erősítette), sajnos egyáltalán nem jelenti azt, hogy tudsz játszani 2015-2016-os játékokkal. Az érték/teljesítményálló VGA-k ~60e Ft körül indulnak. A mainstream játékok az esetek nagy részében elvárják az 1 évnél nem régebbi technológiát. Ez bizonyos értelemben probléma lehet, viszont az érme másik oldala, hogy ha nem így lenne nem fejlődne a piac/technológia.

    Dióhéjban, igen. 2011-ben gyártott VGA-val nem futnak jól a 2015 végi grafikai zászlóshajó játékok. Logikusan:)
  • TopGun
    #303
    Hogy vennek mar egy s**r jatek miatt uj VGA-t? most vettem par honapja ezt a 2GB-s VGA-t, nem fogok havonta uj meregdraga kartyakat venni, csak azert mert uj jatekok jonnek ki uj kartya igenyekkel. Ezen a jatekon kivul minden tokeletesen fut ezzel a kartyaval :(
  • grebber
    #302
    Minimum rendszerkövetelmény:

    NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)

    Venni kell másik VGA-t akkor menni fog.

    Bár mondjuk elindul vele ,de láthatóan akad.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.12.23. 23:33:01
  • TopGun
    #301
    Ott irtam, hogy ATI Radeon, a tipusa HD6670 2GB es a legfrisebb az augusztusi, az van fent es azzal nem indul el a "legujabb" driver ez a Crimson fel sem telepul a gepemre :(
  • grebber
    #300
    A legfrissebbet nyilván.

    De milyen VGA-d van? Az hogy amd az kevés nekünk.
  • TopGun
    #299
    Sziasztok! En meg csak most kezdenem a jatekot, de sajnos nem indul el, azt irja, hogy a video kartya out of date, csak nem tudom melyik driverrel indulna el? ATI Radeon VGA-m van. Akinek ilyen VGA-ja van, megmondana, melyik drivert kell letolteni, hogy elinduljon a game?
  • Gary
    #298
    Mint írtam is, 15 GB a DLC! Uplay elkezdi letölteni, de közben el is indítja a játékot! Ekkor még nincs menüpont, csak akkor, ha minden letöltődött! Kicsit akad a játék, de a korábbi sztori folytatható!
    Jack csak akkor lesz, ha végzett a letöltéssel! Akkor is, a főmenüből lesz indítható, nem a térképről! Olyan, mint egy új játék! Bejön megint a fogaskerekes kezdőkép, ahol egy gombot kell megnyomnod, utána lesz főmenü, ahol a beállításokat éred el és indítod vagy folytatod Jack-et!
    Tehát, akkor is a második menüpontot kell választanod ha már elkezdted a DLC-t!
  • Prince23
    #297
    Van egy tippem: Szerintem a térképet nyisd meg és jelöld ki magadnak a küldetés ikonját.
  • tfrecc
    #296
    Sziasztok!

    Help pls, nálam valami gebasz van a dlc-vel. Megvettem a season passt, a +helix krediteket meg a plusz eszközöket meg is kaptam, viszont a hasfelmetsző jack menüpont nincs. Mi lehet itt vajon?
  • Gary
    #295
    Gondolom, előkészítette a letöltést, mert mikor töltött, akkor nem csökkent a hely!
    A játék könyvtárában megjelent, a mostani dátummal, a dlc_21 mappa, ami nekem 15,7 GB (16 959 955 893 bájt)
    A befejezett letöltés után kiléptem a főmenübe, és ott a második sorba bekerült a Hasfelmetsző Jack menüpont.
    Na, nézzük! :)
  • grebber
    #294
    Pff akkor idén már nem indítom el a game-et pont ennyi hely van csak az SSD-n :(
    (Amit rendeltem nem hozták meg)
  • Gary
    #293
    Elindítottam a játékot, hogy megnézzem Jack-et, erre 14,50 GB letöltéssel fogadott!
    Hopp, elindult a játék letöltés közben...
    Meglehetősen akadtak a fogaskerekek! :)
  • Orkodo
    #292
    Én a Black Flage-t megcsináltam 100%-ra. Illetve 99%-ra csak, mert egy bug miatt nem változik át 100%-ra. :) Az volt az első olyan széria, ahol még a faleveleket is összeszedtem! :)) Egyébként gratulálok a 94%-hoz a Syndicate-ben. :)
  • nagykispeter
    #291
    Igen nekem is ott volt
  • Orkodo
    #290
    Köszönöm szépen!
  • grebber
    #289
    Árusoktól meg kell venni az összes térképet + az E-boltban hélix pontokért a maradék térképet ami mutatja a maradékot!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.12.21. 19:10:47
  • Orkodo
    #288
    Sziasztok! Még az elején vagyok a játékban, most végeztem Whitechapel-el. A kérdésem az lenne, hogy a Helix hibák, a Préselt virágok, Illusztrációk, London titkai miért nem jelennek meg a térképen? Pontosan miért csak pár darab jelenik meg? Néztem videókat a YouTube-on, és ott más játékosoknak mutatja. Valamit én nem csinálok jól? Mert körbejártam a kerületet, rábukkantam többre is, amit a térkép nem jelzett. Vagy ez így normális? Hogy végig kell kutatni az egészet?
  • Prince23
    #287
    Ezt is néztem, üres hely. +Minden mappát megnéztem, amiket írt a google.
    Utoljára szerkesztette: Prince23, 2015.12.21. 17:53:21
  • xido
    #286
    dobozos Unity eredetiben el tudom mondani nálam hogy van
    program files/ubisoft/ubisoft game launcher/savegames/sokbetűszám/720
  • Prince23
    #285
    Ez kezd nevetséges lenni számomra. Még a Steames mappában sem találom a mentést. És persze hogy sehol sem, egyszerűen nincs meg sehol a Unity és a Synddicate mentés. Rejtett mappákat is előhívtam ofc. Akkor hol mégis hol tárolódik a mentésem...? az oké hogy felhő....? A gépem elnyelte vagy mi a wtf van?
    Régen meg volt a mentésem, de mióta újra raktam a Windowst, azóta semmi mentés Unity és sny ügyben...
    Utoljára szerkesztette: Prince23, 2015.12.21. 15:36:53
  • nagykispeter
    #284
    Köszi!Az Uplay Program fájlos volt a megfelelő.Ezt csak elmentem és utánna bemásolom az újnál.Elvileg alaplap-processzor cseréről lesz szó nem biztos hogy újra kell telepíteni de lehet.Azért még azt megkérdezem,mikor kilépek a játékból akkor azt írja ki ,hogy mentett állás szinkronizálása a felhővel.Ez akkor miért van?A Black Flaggal szívtam meg mert ott is kiírta és újrarakás után nem volt meg a mentésem.
  • MerlinW
    #283
    UPlay (valamelyik a kettő közül):
    C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\<somenumbers>\
    vagy
    C:\Users\<username>\appdata\local\ubisoft game launcher\savegame_storage

    Steam:

    ...\Steam\userdata\(your_user_ID)\368500\remote.
  • nagykispeter
    #282
    Sziasztok!
    A mentéseket hol találom?Valószínű újra kell rakni a gépem rövidesen.Eredetim van.
  • Prince23
    #281
    Vonaton indíthatod el a kövi szekvenciát. Szal jól csináltad,
  • grebber
    #280
    E-boltot nem néztem majd holnap megcsekkolom akkor! Köszönöm
  • MerlinW
    #279
    Helix pontokért lehet megvenni a maradék 2 térképet az e-boltból. Ha van season pass-od akkor a játék végére ~1800 pontod lehet, így már csak 20 helix-et kell felfedezned és megveheted mind a kettőt ingyen.
  • DantesHUN
    #278
    Most kezdtem csak el-eddig nem volt jó a gépem- a játékmenettel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Az úgymond főküldetések, vagy sztori küldetések eltűntek a térképről( miután Bellnek segítettem) és a vonatban van egy ilyen rész, ahol ki lehet választani hogy 4. szekvencia. Ha azt kiválasztom akkor megy tovább a sztori, jól gondolom?

    Jó, lehet ez hülye kérdés, de nem akartam csak úgy rányomni. A mellék küldetések szempontjából számít, úgy értem ha tovább megyek a sztorival nem tűnnek el amiket még nem csináltam meg?
  • CroftManor
    #277
    Az unityben a játék elején volt egy olyan menü amiben küldetéseket lehetett megcsinálni. Jacque de Moley küldetéssel kezdődött. A Syndicateben ez nem folytatódik?
  • grebber
    #276
    Minden térképet megvettem nem jelzi a maradékot nekem!
  • Gary
    #275
    Ez esetben, gratulálok a 94%-hoz!

    Nekem összejött több, mint 2000 Helix kredit és 1-1 hiányzó titok és Helix hiba miatt, megvettem a térképeket. Pláne, hogy megnéztem hol vannak és módszeresen végigjártam a kerület helyeit, de csak nem lettek meg.
  • grebber
    #274
    Én is mentem a 100%-ra de miután észleltem hogy a maradék pár "titok" dobozt + a helix hibákat nem jelzi a térkép csak ha arra járok meguntam a mászkálást és 94%-on game over.
    Így is ginisz rekorder AC mert soha egyikkel se játszottam ennyit és vittem el ilyen magas %-ig!
  • Gary
    #273
    Nah, én is végigvittem. 100%, csak két achievement hiányzik. Az 5000 tárgy leamortizálása kocsival és a vonatról rugdosás. Pedig, elég sok vonatrablást játszottam végig és nem adta be.
    Akinek sikerült, legyen szíves oktasson, hogy van valami extra benne? Én jobbára, csak Evie-vel másztam vonatra, mert ő valóban rúg! :)
    Vagy tényleg csak az első epizód, vonaton menekülős jelenetében számolna? Akkor, Jacob mondja is, hogy kéri a jegyeket! :)

    A sok püfölés csak akkor jelentkezik, ha észrevesz a célpontod. Egyébként, a hármas, négyes ölés sajátságok teljesítéséhez kell, hogy ne egy ütésből feküdjenek.

    Nekem a válasz (vagy védekező??? nem emléxem) lövés (counter shoot) és az 50 rendőrkocsi eltérítés lett meg nehezen.
    addig, míg...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...rá nem jöttem, hogy addig csak sima lövöldözés van, míg Evie vagy Jacob elő nem veszi a kézifegyverét. Ekkor az ellenfél fehér kontúrt kap és lassabban fogja elsütni a lőfegyverét. Mivel az utcán a Bástyák folyamatosan beavatkoztak a mókába, kellett egy tőlük mentes helyszín. A Buckingham Palota tetejét, mintha pont erre találták volna ki, négy magányos őr! A leggyengébb pisztollyal egy őrre négyszer rá tudtam lőni. Fontos, hogy még a játék végigvitele előtt érdemes letudni, mert utána már nem támadnak az őrök. Gondolom, a város épületeinek tetején lévő lövészek is jók erre.

    A rendőrkocsi eltérítés, talán a játék elején könnyebb, mert később, nekem alig mutatkoztak. Akkor is párosával ültek a kocsin és ha megláttak, hogy pl. késsel ledobtam az egyiket, a másik pisztolyt rántott és ekkor már nem tudtam eltéríteni a kocsit.
    Legegyszerűbb és leggyorsabb módja, hogy kell egy rendőrkocsi és egy fölfogadott Bástya! Fölülsz a kocsira, a társad fölmászik. Te leugrasz a kocsiról és gyorsan fölkapaszkodsz a tetejére. Ekkorra a társad már átül a bakon a vezető helyére. Neked csak át kell venned gyeplőt és ugrik egyet a számláló. Ezt ismételni a sajátság teljesítéséig! :)
    Remélem, tudtam segíteni valakinek!