933
Új, dél-koreai ARPG a Diablo nyomdokain.
  • SzirmosSzisza
    #853
    Abyss 1325-ön van, field boss-t meg lehet elvileg a megadott szint alatt is tolni, de ja, gondolom ha tényleg ennyire a packkal voltál az elején akkor zavaró lehet. Igazából előtte BDO-ztam, amihez képest a Lost Ark (eddig) eléggé casual, ott megtanultam, hogy ezek a játékok nem sprintek, hanem maratonok, ha kiégsz az elején ilyeneken zavaró. Nyílván, ha arra hajtasz, hogy top 0.1% legyél akkor nehezebb (én erről letettem mikor múlt héten mutatta pár guild társ, hogy 200k goldjuk van).

    A 8 fős szerintem para T2-ben is (nem is tudtam megcsinálni mindent, bár részben azért mert eléggé későn unlockoltam őket lol), bár lehet itt is csak azért, mert 3 értelmes randomot nagyobb eséllyel találsz mint 7-et.

    Amúgy pont pár napja csináltam meg az utolsó T1-es abysst és meglepően nehéz volt a T2/T3 után ráadásul elvileg már nerfelték is nálunk, de szerencsére korrekt pug jött össze volt, szóval jó volt a hangulat.
  • MerlinW
    #852
    De hát pont erről szól az MMO :) Minden MMO-ban minimum 8 fős minden raid. Az endgame lényege a Legion raid-ek is mind 8 fősek lesznek.

    Más. Kezdjetek spórolni:)


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.03.18. 10:21:10
  • Sunrider924
    #851
    Nem szeretem a 8 emberes koncepciot mert rajtam kivul meg 7 ember hibazhat itt meg raidwide wipe mechanikak vannak surun. A 4 emberest el tudtam volna kepzelni vegig es nekem az lesz amit tolok, sajna Argos is 8 emberes meg gondolom lesz meg boven en viszont nem akarom azt az MMO reszet, amihez sok ember/klan kell jo volt ez a 4 emberes lekepzes, mar tobb nagy MMO-t hagytam hatra mert csalad mellett en nem tudtam osszeegyeztetni a raidelest es igy akkor ebbe se kellett volna bele se fogjak ezen az alapon, kis 4 emberes az jo nekem.
  • MerlinW
    #850
    Az első könnyű, a 8 fős T2-es abyss azért elég macerás, főleg pug-okkal. Ahhoz képest a T3 abyss is könnyű és rövid :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.03.18. 10:11:03
  • Sunrider924
    #849
    Hat irigyellek, szeretnem en is ilyen lazan tudni az akadalyokat, de komolyan. En hatalmas hatranynak ereztem, hogy T3ba mindenhova 1302 kell, ami csak ugy lehetseges ha megvan a teljes set es addig sehova nem tudok menni se chaos gate, se field boss, se guardian raid, se abyssal es meg azt a ruhes 1100-ast se tudom farmolni, mert 2 menet utan amikor lemerul az aura mar nem dob geart csak ekszereket... es nekem volt olyan napom hogy elso korben dobta a fegyvert es a nadragot es kovetkezo korben minden droppom fegyver es nadrag volt.... es nem voltam elszigetelt eset, streameken meg forumokon is lattam hanyan szivtak meg ezzel az ertelmetlen hulyeseggel, mert ugye T1-2ben nem boundos a cucc megveszed ha nem esik, de T3ban mar koran kezdodik a betanitas....es ha elso 2 nap meg kibirod hogy peches vagy de a 3ik nap mar nem oszinte a mosolyod...
    Azt mondod nem a vilagvege hat ahogy vesszuk, a marketet mindig azok iranyitjak akik a leghamarabb ernek legmesszebbre, amig nem jott meg a T1-2 honing buff addig jobban tudtam en is a goldot farmolni, azota fele olyan jol sem megy, mostmar az 1370+ generalja a goldot, ott meg nem tartok meg, szoval en ereztem ha a jatek hatraltat piszlicsare rng okokkal...
    A T2es abyssal dungeonok rohelyesen konnyuek a T1es abyssalokhoz viszonyitva, eddig 2 karin farmoltam oket oda se figyelve de ugy latszik el kelett jojjon ennek is a napja, namost akinek ez se megy mit fog az majd muvelni az eventes guardian raideken elore felek....
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2022.03.18. 09:52:28
  • SzirmosSzisza
    #848
    Van, de csak ezzel a szopással úgy állítottad be, mintha valami hatalmas hátrány lenne :D

    Amúgy anno úgy lőttem be, hogy aznap pont legyen rested energy bár így kellett +1 nap, de azért ez messze nem a világvége lol.

    #847: az nekünk akkor lett meg először, mikor a party 2 tagja wipeolt és valahogy 2-en random sorcival sikerült megcsinálnunk, előtte folyamatosan faileltünk ...
  • Sunrider924
    #847
    LOL, azt hittem a Yorn abyssal dungeonokat nem lehet elbaszni annyira konnyuek, de nekem sikerult kifogni 2 szinvakot a partyba akik nem ertettek se a boss-orb-szin mechanikat, se azt hogy ne ussek a piros bubijat es sikerult teljesen feleslegesen elbaszni fel orat, amiutan a ket erzekeny lelkuletu inkabb kilepett. Ezeknek keves lesz akarmilyen honing buff...
  • Sunrider924
    #846
    Nem, azt ertettem hogy 2 vagy 3 napig nem esett ki a teljes set. Neked meg nincs T3as karid, nem vagod hogy ez miert erdekes, mi?
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2022.03.17. 23:00:32
  • SzirmosSzisza
    #845
    Szopás alatt azt érted, hogy le kellett nyomni 4 runt lol?
  • Sunrider924
    #844
    Termeszetesen az altomnak elso runbol kiadta a teljes szettet, nana hiszen alt, meg jo hogy a main-el szoptam 2 napot mire meglett...
  • Sunrider924
    #843
    Message from the dev team
  • Running
    #842
    Amilyen szerencsés vagyok, nálam 10-15%-nál már soha nem sikerülne. :D
  • MerlinW
    #841
    Én mázlista voltam eddig, 1356 vagyok, és eddig kb 20x tört a cucc T1 óta. Most hogy 10-15%-os esélyem van azért kezd gyakoribbá válni :) 2 szint múlva meg már csak 3% esélyem lesz. Mindegy, meglesz az a 1370 két-három héten belül, ingyen :) Utána megint könnyebb lesz egy ideig fejlődni. Mindemellett a skill pontokat vadászom, már 340-nél járok.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.03.16. 14:37:58
  • Running
    #840
    40%-nál zsinórban 2x, majd utána újra próba és 4x fail mire meglett. Nem csattantam ki a boldogságtól. Ha nem valakivel együtt játszanék és haladnánk együtt, szerintem uninstall lett volna.
  • ntex
    #839
    Remélem azért reportoltad is őket :D
  • Kroki105
    #838
    Az én rekordom mikor két item failelt 90% on egymás után. De amúgy ezeken felül nem nagyon volt kirívó eddig, mert 40%nál azért én sem várom hogy mindig sikerüljön. Most hogy leírtam, biztos megnövekednek majd az ilyen rossz élmények. :D
  • Kroki105
    #837
    Már annyit reportoltam, hogy lassan díjazni fogják.
  • ChipHazard
    #836
    Hehe, Botok XD



  • ntex
    #835
    Olvasgattam itt nemrég valaki hogy megszívta a honinggal. És tényleg mondjátok már hogy nem direkt így van megírva az RNG-je, 12-es honing levelnél van 70% esélyem, és jött zsinórban vagy négy failed... Akkor adta be, mikor már fixen 100% volt az esélyem rá.

    Holnap kiveszem a heti dolgokat és nyomok megint pár upgradet, de ha ez megismétlődik akkor fixen megy az uninstall
  • PiszkosFred
    #834
    Tartalommal nincs gond, regen lattam ennyi mindent egy mmoban, egy kezemen meg tudnam szamolni azokat, amelyek megkozelitik ezt az istentelen sok tennivalot. Az energiam, motivaciom es az idom fogyott el, tennivalom meg lenne dogivel. Majd egyszer, talan ujra fellangol a dolog, de most nagyon nem visz ra mar a lelek. Nem a jatekkal van a gond, hanem velem. :)
  • SzirmosSzisza
    #833
    Amíg nem fogysz ki szigetekből és van quest is addig szerintem bőven el lehet vele lenni.
  • Kroki105
    #832
    Én még azért egy-két menetet letolok, de érdemben én is feladtam a nagy fejlődgetést, és kavicsvadászatot. Ugyanúgy gondolom ahogy te.
    Punikára azért még valahogy el kéne vergődni, még 40et kéne ugrani a limithez. Talán ott lesz az utolsó darabja az izébizének.
    Az a baj, az altok már nem tudnak segíteni, egy kari meg lassan gyűjti. Főleg ha fail lesz a gear up... De szép magyarul leírtam.
  • PiszkosFred
    #831
    > Tegnap volt először, hogy a chaos dungeonok után hagytam a picsába az egészet,

    Pár nappal megelőztelek ezek szerint, én péntek este elengedtem a játékot. Szórakoztató volt, élveztem a 250 órám minden percét, de ez a grindfestbe oltott gearing számomra egy baromság, nincs rá se időm, se szükségem. Belépek naponta a login reward miatt, hátha egyszer visszatérek, de szerintem ez ennyi volt. :)
  • Kroki105
    #830
    Igazad van!

    Még guildet is sajátot csináltam, már lvl 3 majnem. Van 6 guildtagom, abból 5 az altok. Ahova először beléptem, nem tetszett a neve, így gyorsan megalapítottam a sajátom, de még senki nem joinolt rá :D Igaz, nem is hirdettem, jól elvoltam vele, míg volt mit tenni.

    De amúgy ez bármilyen játékra igaz, ha már ketten játszák az sokkal szórakoztatóbb, mint bármelyik single. De azért az eszetlen farmolás előbb utóbb így is le fog győzni, és jön egy jobb játék.
  • MerlinW
    #829
    A lifeskillek később lesznek jövedelmezők, mikor nagyobb szükség lesz a potikra. Illetve az ultimate endgame-re, azaz a stronghold dizájnolásához. A mount-al kapcsolatban, az lesz a problémád, hogy singleplayer játékként játszod a játékot. Ez egy MMO, ha társasággal tolod, minden kontent 1000x élvezetesebb. Egyedül ki fogsz égni és abbahagyod a játékot, ahogy azt már fél millióan megtették. Ez így van rendjén.
  • Kroki105
    #828
    Sajnálom, de a válaszom: NEM!!! :D 100milláért sem szopnék ennyit, max ha valódi aranyat adnának érte. Igen, úgy már talán vértpisálva is, de igen :D Az már nem szórakozás, és elméletben azért lépünk be a játékba, hogy jól érezzük magunkat, és élvezzük. Ha már itt tartunk, akkor ezt elég gyorsan kimeríti a játék, mert egy idő után, már csak dolgozol a pár % plusszért, ha észreveszed, ha nem. Nem tudom melyik a rosszabb..? Tegnap volt először, hogy a chaos dungeonok után hagytam a picsába az egészet, és átlogoltam red deadbe lovagolni pár kört, mert csak szimplán az is szórakoztatóbb, mint farmolni ész nélkül...


    Van egy másik kérdés, ez a gathering (ha jól írom) téma. Van értelme kimaxolni ezeket a skilleket? Én a pecásnak álltam neki, de az aukciót elnézve, semmi értelme. Még a lila is csak 50 arany volt kb, nem tuti, rég volt az a tegnap. Na most ilyen árak mellett, ostobaság szedegetni a dolgokat.
    A pecás skill már 29 es. Érdemes ott eltolni a buffot, zöld potit, és 600 xp jön másfél percig, az azért segít haladni. A háló 15 percig van vízben, és 1200 xp-t ad utána, de a hálóban szinte semmi sincs. 8 common hal, amit kb 37 sec alatt kiszedsz rendesen. 1200 xp miatt talán megéri, hisz nem csinálsz semmit. Vagyis csinálhatsz mást közben, és miután megtelik a háló, 45 perced van kiszedni.
    Strongholdba kellett kő és fa, elmentem lullabyra szedegetni, ott van rakáson minden, aztán jött a megvilágosodás, nézd meg az AH-t! 20 goldért vettem 100 követ, az szinte ingyen van.
    A platinum dungeon meg szarásig adja őket, akkor mi értelme húzni a trading skilleket?
  • MerlinW
    #827
    4-5 fullos vagy 6 nem teljes engraving-ed lesz endgame (2xslot, 2xstone, 1-2x ékszerekből), ne aggódj. Shangra mountok pedig jelenleg 800 ezer aranyért cserélnek gazdát. Azért azért megéri farmolni, nem? :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.03.15. 13:16:55
  • ChipHazard
    #826
    Lol, asszem láttam pár Botot XD. Ép járkáltam az erdőben, amikor 3 Sorci ment el melletem, meg akadt rajtuk a szemem egy pillanatra, mert 3 teljesen ugyan olyan, sorci volt. mintha 3-as ikrek lettek volna, egyszerre mozogtak, egy irányba, egy ellent támadtak, tuti botok voltak XD
  • Kroki105
    #825
    Távol állok én a maxtól. :D De az azért megfigyelhető, hogy egy rakat ilyen engravinget nem tartanak semmibe, nyertem már néhány kék jutalom könyvecskét, szinte mind 1 goldos volt.

    Fred:
    Akkor megnyugodtam, vagy tényleg 2 volt, vagy nem egyedül vagyok bolond :D

    Mekkora csalódás volt tegnap, kigyűlt az 1000 kristály, és megvettem a paladin skint. Megyek festegetni, hát akkor látom hogy nem lehet..... Ó... hát azér veszem a skint, hogy ne úgy nézzek már ki, mint a többi x százezer paladin, erre nincs rajta színezés lehetőség. Csak azért írom, hátha akad más is, akit érdekel a téma, és nem a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    T3 T3 T3 T3 T3 T3, hogy hívnak? T3
    lebeg csak a szeme előtt. Érdemes előtte meglesni, hogy van e festős opció. Nem vettem volna meg utólag.
    Esett egy vörös farkas mount is a káoszdungeon titkos részében. Meg ha már mount, láttam, asszem shangrán egy felhő mountot. 7000, tehát hétezer, ami azt jelenti hogy HÉTEZER tetves levelecskét, vagy barackot, vagy mi a retkes nyavalyát kell összefurulyálni (virágoknak kell zenélni...) hozzá. Értem én a kihívás szó jelentését, meg a szopatásét is. A sziget ráadásul csak néha elérhető, olyan 15-20 percre. Nekem ennyi idő alatt 25 mati gyűlt ki egyszerre, de az ügyesebbje biztos összekapart 40et is. Sok szerencsét!

    Igazából 1100 item levelre hajtok, mert Punikára vágyom (jujj)! Arra a szigetre még kíváncsi vagyok, aztán a T3 őrület annyira nem mozgat meg, főleg hogy már most is dög lassú.
  • PiszkosFred
    #824
    En is ugy emlekszem, hogy volt egy masodlagos 8-10 elemes belepesi jutalom Westen, de mara csak a hagyomanyos maradt. Ha holnap sem lesz, akkor lehet, hogy a tegnap volt egy tevedesbol benthagyott extra.
  • ntex
    #823
    Köveknél én sem láttam de ékszereknél van class engraving. Legalábbis a gunslingeremnek vannak rajta most is. Egyébként meg attól hogy mi a meta, nem muszáj azt követni, csak ha nagyon a maxot akarod kihozni a kariból. Elvileg minden kombináció életképes a játékban, kérdés melyik mennyire.
  • Kroki105
    #822
    Tegnap nem dupla login reward volt? Már hogy két tábla. Ma beléptem, és a másik sehol.
  • Kroki105
    #821
    Kifutott az időből, sry

    Csak annyit, hogy biztosan van jobb, nem értek hozzá, de így elsőre átnézve ezek tetszettek meg.
  • Kroki105
    #820
    Az engraving cuccnál, úgy vettem észre az ékszerek, kövek, nem tartalmaznak class engravingeket. Ezeket csakis úgy tudom 3asra felvinni, ha kimaxolom könyvekkel?
    Szerintem oltári marhaság ez az engraving, 2 slot van, és rá vagy 40 választható. Ennek így semmi értelme, úgyis mindenki azt a 2őt használja, amit mondott ticcsesjóska.
    Én a bárdomnak az emergency akármit raktam , sokszor megmentett, meg az awakeninget, fele cd ultival. A desperate salvationt is szeretném, de az egyelőre lvl1be se jön ki, így kimaradt. meg hely sincs rá.... :D
  • 0Fritz
    #819
    Gunslingerrel játszok és nálam nincs egyik általad leírt probléma sem.
    Az egér beállításaihoz nem nyúltam, csak a kurzor méretét vettem én is nagyobbra.


  • ChipHazard
    #818
    Huzzá, teszem hogy lehet ám hogy, bár minden videos azt ajálja hogy A Cursor-aimet, off-olni kell a beálításoknál mert az a jo, valájában nekem pont használnom kéne, nem tudom, mert hogy az meg álítolag rá lockol a legközelebbi ellenre, és ha közéjük akarsz löni akor az meg azért nem jó .
  • ChipHazard
    #817
    Elvileg a cursor aim, kikapcsolása pont arrol szól hogy oda löjön ahol a kurzor van, és ne arra amerre néz. Egyébként meg nem egy sávban lő a kurzorral hanem fölé lö ahol a egér van, ezt akartam elmondani, csak fraps nem mutatja a kurzort XD.
    A sok muvment abilitinek nincs értelme ha állandoan irányba kell még pluszban helyezni a karaktert manuálisan, ahelyet hogy magátol rá fordulna és oda löne ahogy azt kell. Csinálja persze, de az ilyen mellé lövések nagyon nem frankok. Amugy ez mind basic attack volt XD,

    lehet hogy a márciusi updaet hibája, találtam egy posztot rola pl , ennek az usernek is ez a baja
    https://forums.playlostark.com/t/ability-aiming-bug-introduced-with-march-update/258342

    meg még egy aproság ami nem teljesen tetszik hogy a karakter tolja maga elött az egeret, pl a dash képeségekek eltolják az egeret. Jo ezek nagy része berserker meg sorci-nál persze hogy nem számítanak, azt azt tolja a nagy többség, De egy ranged az legyen már hitscan karakter, de ez csak az én kis rantingem, nehéz a konzisztenség ha ilyeneket csinál. Ott van a Target down képeség is amit ráhuzok az ellenre aztán mellé lő, és kissé kellemetlen amikor beragadsz egy animácio lokban ugye, és az el kezd másik irányba löni.

    Nah mindegy csak, személyes megfigyelés :)



  • Sunrider924
    #816
    Nem beszolas, egyszeruen csak ezt latom, a 4 kepbol egyiken sincs iranyba allitva a karid, illetve pontosan oda lo ahova nez es az nem a celpont hanem melette, karit iranyba lehet allitani basic attack-al, probald ki akkor is "melle" lo? Lehet megis meg kellene nezzed az egered beallitasait, erzekenyseg ilyesmik.
  • ChipHazard
    #815
    Ami az aiming-et illeti amiröl korábban beszéltem hogy elég off, nah az valóban igy van, és ez baromira nem normális, csináltam pár screenshotot, hogy mégis miröl beszélek, rohadtul nem oda lö ahol a cursor van, igen abba az riányba, de van pár baromi vicces dolog, hogy szemben állok az ellennel, rajta a cursor, és mellé lő. És hányszor szoptam be igy ilyennekel, hogy irányt váltok egy csuszással, rá huzom az egeret az ellenre, és nem oda lö. Aim assit, on vagy off nem számít. Hogy hogy ez senkinek nem szurt szemet eddig ?

    Jo jo a kurzur a fraps miatt nem látszik, de látod hogy világít az ellenfél, sőt a kis kard ikon is van.









  • Sunrider924
    #814
    En csak ott lattam ezt a drasztikus cooldown csokkenest. Mas, rohadt large gold chest nem adott semmi bonuszt ,qq. Mult heten legalabb beadta a ket thin gold bart...