933
Új, dél-koreai ARPG a Diablo nyomdokain.
  • ntex
    #893
    Bazdki... Én meg itt stresszelek, hogy nem tudom elérni az 1100-at a héten :( Ez most nagyon elvette a kedvem, komolyan elgondolkodom azon hogy érdemes e folytatnom, én nem akarom az életemet leélni ez előtt a játék előtt. :D Eddig fun volt valamennyire, de már most is egyre inkább frusztrál, mikor már T2 --> T3-nál is látom mennyivel több matit kér a játék mint T1 --> T2-nél, tehát még fájdalmasabb 1-1 honing fail. Így már értem igazából miért követelik azt a hivatalos fórumokon, hogy T3-ig legyen 100%-os a honing rate. Ez a videó most keményen lesokkolt. :\
  • Kroki105
    #892
    Nekem 205 mokokom van összesen :D De mind én leltem meg egyedül :P
    Jaja, én is így gondoltam, 2 káosz, meg valami esetleg.
    Unával már ki van az unám. Csak a weeklyt toltam be, a káosszal . Ezt alton is csináéltam, gunslingert bezavartam az alapkáoszba, oszt ott aprít, még élvezem is. Egy darabig...
    Meg húzom a pecaskillt, már 33as. Azt raktam be klán questbe, így abba is adja. De az se tart soká, 15 perc, és elfogy az energia. Már tudok hálót dobni, és minjátékba halászni. A speciális fogásnál viszont még most is 0% van a statban.

  • Running
    #891
    Pont így tolom és ennyi bőven elég is belőle. Kiváló a játék egyébként, de hosszú távon nem az én ízlésemnek való. Egyébként le a kalappal előttük.
  • SzirmosSzisza
    #890
    Nekem még kell 180 mokoko seed a kijátszáshoz :D

    Amúgy szerintem chillesen el lehet vele lenni, napi 2 chaos dungeon meg 1 guardian raid, hetente 1-2 abyss aztán meg is vagy, esetleg még lenyomhatod a boss rush/cube-ot. Bár a napi 9 una taskkal tényleg picit soknak érzem már én is.
  • Kroki105
    #889
    Annak eléréséhez már enyhe téboly is szükségeltetik... :D

    De én örömmel jelentem, kijátszottam a Lost arkot! Végigértem Pjunikán, kifosztottam a rapportosokat, eladtam az esett t3 matikat (eltoltam az összes chaos dungeon újrázó potit), így tudtam venni egy hárfa szkint, és egy zöld szellemlovat is. Kész vagyok :D
    Persze még játszok vele, úgymond hobbiból, néha néha, de...
    Nagyon tetszett, gyönyörű az egész, csak pl. az alábbi videó is mutatja, ennek sosincs vége, és ez hihetetlen frusztráló... Az időt inkább olyanba ölném, ami nem ennyire kilátástalan.
    Mikor utiztam egy 500k-sat, azon agyaltam hogy rárántok, erre nézem a ticcses csávót, aki 2.5 millákat ütött a bossba sorozatban... és így is azon imádkozott, hogy a hp-csík nélküli boss beleférjen a 15 percbe. Hát kösz! :D
    Amúgy ez a hp-csíknélküliség a legnagyobb ganéság amit ki tudtak találni. Ez nem nehezítés, ez csupán időhúzás, és idegesítés. Azért nem nehezítés, mert gombnyomásra ugyanazt csinálod hp-csíkkal is a karaktereddel, mint csík nélkül, tehát nem nehezebb. Viszont a harc 2. percében képbe lennél, hogy ez le fog menni, vagy sem. Így nem pazarolnál el perceket, órákat egy lehetetlen küldetésre. Ami így fel fog baszni, kétségtelenül... :D
  • Sunrider924
    #888
    Siman. Mas. Megneztem ezt a videot es hat , ize.... biztos akarok en ezzel jatszani??
    Ja, vegig kell nezni, akkor nyeltem nagyot en is.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2022.03.21. 10:44:45
  • SzirmosSzisza
    #887
    Szerintem a probléma ott volt, hogy mainen behúzta az alton meg nekem. Nekem azza volt baj, hogy alton pl tök más sorrendben voltak a skillek D:
  • PiszkosFred
    #886
    Irja pedig a skill mellett, hogy passive vagy active, utobbinal meg hogy nyomd meg a V-t es rakd ki a skill barra, csak hat annyi aprosag van ebben a jatekban, hogy az ember elsiklik felette :)
  • Running
    #885
    Kösz hogy mondtad, szerintem nekem sincs behúzva! :)))))
  • 0Fritz
    #884

  • Sunrider924
    #883
    Aztakurva hat ez komoly fejlodes, T1 abyssal elso wipe-ra kilepkednek/megallitjak, na mi lessz ezekkel Argos-ig? es megcsak nem is egy bagazs, es a leirt taktikat sem kovetik.
  • Kroki105
    #882
    Kíváncsi leszek.
  • MerlinW
    #881
    Most készül a belső teres építkezés, meg közösségi sziget aktivitások, lesz olyanunk is később.
  • Sunrider924
    #880
    Nem lenne azzal baj ha valahol figyelmeztet vagy felhivja a figyelmet ra, eddig minden automatikusan ment, ha egyik karin vagtam a fat es jott uj skill masik karin is megvolt azonnal nem en kelett kezileg kihuzzam a skillt.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2022.03.19. 13:04:16
  • SzirmosSzisza
    #879
    Gondolom elején nem volt még t2 meg t3 mikor 3 éve kijött..

    #878: ó később nagyon jó lesz pedig mikor minden skillnek lesz valami aktívja és váltogathatsz közöttük
  • Sunrider924
    #878
    Bakker milyen hulyeseg mar, kicsi Rohendel-es karin lett meg a lvl 30 logging, rugdosta is a fakat serenyen, aztan valtogatva a karik kozott leragadtam a Feitonos DB karinal, csinalnam a weekly taskot, ami a logging es hianyzik a ket aktiv skill a WIld Growth es a Kick tree. Nezek ki a fejembol hogy akkor most mi van? a life skillek roster szintuek akkor hol van az a ket skill? aztan a 4ik fa utan eszembe jutott a vicc a nyuszika halal listajaval es gondoltam megprobalom "megfogni" a skillt a trade skill ablakbol es kihuzni a skillbar-ra, es lass csodat, "meglett" a ket hianyzo skill a baron. Hihetetlen...
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2022.03.19. 12:11:11
  • ntex
    #877
    Eladtam már, de akkor visszaveszem őket. Megmaradt 300 kék shard, meg több mint 100 stone...
  • tutyimutyi2
    #876
    Ha a t1-es geart +15-ig kell húzni hogy átléphess t2-be akkor miért van ott az a lehetőség hogy a t1-es geart felhúzhasd+20-ig?
  • SzirmosSzisza
    #875
    Utolsó nem opció, hiába nagyobb szintű, a questline kell hozzá azt meg vagy megcsinálod vagy knowledge transfer.
  • Kroki105
    #874
    Igaz, úgy majd kipróbálom.
  • 0Fritz
    #873
    Azt jól tudom, hogyha egy alt karakter eléri azt a szintet pl. a chaos dungeonban, amikor szükséges neki is megcsinálnia a fő küldetést, akkor három lehetőség van?:
    - Megcsinálni a küldetéssorozatot.
    - Aranyért kiváltani a robotnál.
    - Elérni egy karakterrel az 52.-ik szintet és onnantól a robotnál ez a művelet ingyenes lesz.




  • SzirmosSzisza
    #872
    Piacról tudsz venni t1-es geart.
  • Kroki105
    #871
    Ha megugrottad a limitet a gear számmal, akkor a rajtad levő ruha számít az abissal dungeonba, vagy a mindenkori elért legmagasabb?
    Azért kérdem, mert nagyobb gear szinten már nem mehetsz be az első abyssba, csak jutalom nélkül. De ha meghagynád a régi göncöd, és visszaöltöznél, beeresztene? Annyira nem izgat fel ez az abyyss dolog, csak a gold miatt.
    Jó, lehet hülyeség, de azért rákérdezek. :D Sajna nem tudom kipróbálni, mert a t1et megetettem a t2-mmel...
  • PiszkosFred
    #870
    Szerintem ne add el, mert ha valtozik kesobb a rendszer es az is roster bound lesz - azt mondjak a hozzaertok, hogy Koreaban es az Oroszoknal az -, akkor megint hasznos lesz.
  • SzirmosSzisza
    #869
    Boundos az sajnos beragad azon a karakteren. A volt +15-ös gearrel át tudsz vinni viszont +1-et a kövi tier-re (de csak az első szinthez).
  • ntex
    #868
    Meglett az ilvl 600, azért volt fail rendesen :\ Kérdés, hogy a megmaradt karakter (nem roster) bound-os upgrade mats-al lehet valamit még kezdeni azon kívül hogy eladom őket vendornak?


    Utoljára szerkesztette: ntex, 2022.03.19. 02:05:33
  • SzirmosSzisza
    #867
    Ilyeneket lehet pl, bár talán nagyobb trollkodás, ha a feast köré csinálja az ember :D
  • Kroki105
    #866
    Egyértelmű hogy több a haszna, de itt az alkotás a lényeg, ezért érdekelt. :D De akkor ebben ilyen nincs.
  • Kroki105
    #865
    Ne is szeressél kötekedni, az sose vezet sehova :D
    Hol láttad hogy legnagyobb problémaként viszonyultam a kérdéshez? Megkérdeztem, mert hát le lehet rakni dolgokat, de elég vérszegénynek tűnik. ESO-ba egy egész várat felhúztam, vagy a falloutba is, mert érdekel a dolog. Láttam hogy itt is van hasonló, ezért rákérdeztem. Remélem fel lehet dolgozni idővel :D
  • xyz123xyz
    #864
    Üdv.

    Nem tudja valaki miért nem lehet elérni europe central regio-t? Valamiért North America East-t szerverre dob be, de itt nincs karakterem ( Kadan ) szerveren vagyok, de az nem jön be, pedig tegnap este még toltam.
  • Sunrider924
    #863
    Opher, the Lonely Island Theme nekem ez kellene karaktervalaszto zenenek meg akarhova, strongholdba is pl.
  • BEAST #862
    Ilyen szempontból nekem még mindig a Lotroból vannak jó emlékeim. :)
  • PiszkosFred
    #861
    Epiteszeti szempontban mindenkeppen, de amig odaat nem erkezik meg az evekkel ezelott beigert hazi kert/farm funkcio, addig a Lost Arkosnak housingnak tobb haszna van, egy dispatch es egy helyi nyersanyag (ki)termelessel legalabb.
  • ntex
    #860
    Nem szeretnék kötekedni, de ne ez legyen már a legnagyobb probléma egy ingyenes MMO-ban, amiben egyébként tengernyi egyéb tartalom van... :)
  • Kroki105
    #859
    Az ESO építésmechanikája után azért van elvárása az embernek. :)
    De akkor ez sehol sincs hozzá.
  • BEAST #858
    Remélem valahogy meg lehet változtatni a stronghold alap zenéjét.
  • SzirmosSzisza
    #857
    Alapvetően ami látszik az igen, illetve később tudod bővíteni is. Bár egész szép strongholdokat lehet összehozni.
  • ntex
    #856
    Azok csak díszlet elemek, annyi az értelme hogy tudsz kreálni a szigetednek egyedi kinézetet. Persze az elemeket is meg kell szerezned hozzá. A valódi értelme a strongholdnak igazából az hogy mellette van temérdek fejleszteni való, plusz tudsz ezerféle dolgot craftolni magadnak később pl. potikat, gránátokat, meg sok mást, amik kellenek a könnyebb haladáshoz. Meg ugye a hajós kiküldetésekkel még passzív matsforrásod is lehet.
  • Kroki105
    #855
    Ebben a játékban a szigeten való építkezés kimerül abban, hogy a gyepre leraksz ezt azt?
  • Sunrider924
    #854
    Semmi ertelme a koreait nezni mert nalunk minden maskepp van es erosen ugy fest hogy ebben is az Amazon keze van. A koreaiak lenyilatkoztak hogy a nyugati kliensnel az AGSnel van a vegso szo, ok lepatchelik de hogy mi van benne azt az Amazon donti el, es mar most is szignifikans kulonbsegek vannak a ket verzio kozott holott a koreaiak 3 ev alatt finomhangoltak az oveket nem tudom mifaszert kellett nekunk ez a verzio, Amazon mar galyra vagta a sajat MMO-jat lehet ezt is sikerul majd, mert egyaltalan nem barati huzasaik vannak. Peldanak okaert ugye nincs 1355os content nalunk holott a koreaiban van, namost a felzudulas miatt utolag belerakjak de kerdes miert igy kelett ezt intezni?