1104
Tankos játék webes felületen
  • twi452
    #824
    néha én is meglepődök h betalálok robogva
    olyan nyílegyenesen megy a csak úgy menekülés közben eleresztett kósza lövés máskor meg előttem csapódik le 2 méterre :D
    úgyhogy nekem van ilyen meg olyan tapasztalatom is :)
  • Dewri
    #823
    De most komolyan, az ellenfélnek nem kell céloznia és szűkülnie???? Normandia, a parton megy az IS, én föntről hátulról rálátok a Shermannel, becélzom, szűkülök, rálövök, pattanok persze. Ő meg hátranéz, lő, szétrobbant. Ennyi. Én ha nem szűkülök rá rendesen, akkor egy házat nem találok el 4 méterről, nemhogy egy félig kilátszó tankot valahol messze... És ez nem az első ilyen, mikor nagyon úgy néz ki hogy az ellenfél kapáslövései 100x pontosabbak mint ahogy én célzok...
  • twi452
    #822
    nem tudom igazán..
    eddig 11 csatát mentem vele, nem jött be semmi :D
    és az alap ágyúja teljesen kiábrándított.. lehet most kéne tolni h van vip-em de hát nem tudom...valahogy nincs hozzá kedvem :)
    a láncolt nagynehezen kiszenvedtem meg freexp segített

    most megnéztem freexp-vel még 100 kell és rá tudom rakni a másodikat ami ugyanúgy lepkefingot sebez de legalább már néha átüti az ellenfelet

    aztán még 17ezer a jó ágyú :D
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.12.27. 20:11:58
  • Dewri
    #821
    Jólvan, csak jussak el odáig. Leírás alapján az oldala kemény. A hagyományos seggkitolós oldalforgatás nem működik? Arra tippelnék, hogy azzal az egy jó taktika.
  • twi452
    #820
    ha rájössz hogyan kell használni a sima M6-ost akkor oszd meg velem is :D
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.12.27. 19:59:54
  • Dewri
    #819
    Ennyi. IS eladva, befejeztem. A Tigris marad és gőzerővel rámegyek az amcsi vonalra, mert az a hetes M6 egy beteg állat tank...
  • Dewri
    #818
    IS. 7ből 7 bukta. A nyolcadikban nyertünk, de csak 5 másodperccel hamarabbi foglalással és kilőttek a végén így is, volt még egy fullos Tigris, KV3 és KV1s ellenfél, esélyünk nem lett volna máshogy (nálunk volt egy KV1s, természetesen VÉLETLENÜL nem volt rajta rendes ágyú, az ellenfélnél igen...)... Hatalmas szar az IS, élvezeti faktor 0. Eddig az M2 volt a legfosabb tank a játékban szerintem, most a stock IS ugyanazt nyújtja tier7-ben... Ja és 9 csata alatt 2x kaptam tier9-et szembe. Tigrissel egyszer se...
    Utoljára szerkesztette: Dewri, 2014.12.27. 19:43:50
  • Dewri
    #817
    Az IS-t biztos hogy eladom. Egyetlen kört se képes nyerni. Engem sorol folyton top tanknak, szemben rendszerint 2 IS, Tigrisek, M6. Én stock vagyok, tehát KV1 szintű ágyúval, a mi csapatunkban általában senkinek nincs normális ágyúja. Így semmi értelme. A Tigrissel legalább néha van győzelem, már kijött vele a 3. A világon semmi nem pattan az IS-ről, pedig jóval döntöttebb mint a Tigris. 17-21-31ezres xp-ket összeszedni a fejlesztésekre úgy, hogy VIP fiókkal ad 268-at... Nem fogok ennyit kínlódni szerintem...
  • twi452
    #816
    ritkán előfordulnak estefelé ilyen ugrálások sajnos..
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.12.27. 19:14:30
  • Koridor
    #815
    Nektek nem lagol? Olyan 2000-3000-es pingeim vannak hogy olyan mintha diafilmen nézném, nem is eröltetem tovább.
  • Dewri
    #814
    Jaja. 10 kör, 8 bukta. Egyszer tier9 jött szembe, kiléptem, de az is bukta lett... A legtöbbet az M6 miatt bukom, képtelenség átlőni és ha én nem lövöm át akkor senki... Viszont a szokásos wot fíling itt is megjött: se az IS, se a Tigris nem pattog, ha én vezetem...
  • twi452
    #813
    görcsölés az lesz velük bőven :D
    a tier 6ost én nem bírom elviselni, bár lehet free xp-ből felnyomom rá a fejlesztéseket egyszer h meglegyen a normális ágyú de alap felszerelésben csak a kedvedet tudja elvenni :D

    amúgy az oldalán kevesebbnek kell lennie mert én átlőttem már 5ös shermannal oldalról, vagy lehet h nem mindenhol annyi nem tudom de sebeztem :)


    ez meg a gold shermanos előző köröm.. elfogyott a végére a lőszer, kv3 megette a nagy részét de kilőttem a rohadékot :D
  • Koridor
    #812
    Basszus ezt elnéztem, ha techtree-n rákattintasz a prém tankokra a kissebbeknél odvan hogy Price de a T8-nál nincs, miért nem irják oda a parasztok hogy RENT?
    Irni kéne a fogyasztóvédelemnek :D
    De akkor se jó. 282 aranyam van és a M4 bérlés akciosan 256 arany.
  • Dewri
    #811
    Hetes szint. Teljes bukta. Abszolút uralják az M6 verziós hetesek. 191 páncélzat elöl.oldalt, esélytelen átlőni bármivel. Se az IS, se a Tigris nem alkalmas ellenük stock formában. És eddig szinte minden szembejövő csapatban volt minimum 1... Lehet hogy eladok minden hetest és rágörcsölök az amcsira...
  • twi452
    #810
    sajnos jó lenne ha igazad lenne de ennél sokkal keményebb az áruk :D



  • Koridor
    #809
    Oda BUY van irva nem RENT. 3200 arany egy kicsit sok egy T5-ért, amikor a Löwe 2900.
    Nem lehet hogy VIP fiok kell a vásárláshoz?
  • twi452
    #808
    azzal szerintem csak 7 napra tudnád bérelni mert az alap ára 320 az örökös megvétel pedig 3200 arany :)
  • Koridor
    #807
    Nem enged tankot venni gift aranybol pedig van elég.

    Utoljára szerkesztette: Koridor, 2014.12.27. 17:30:42
  • Koridor
    #806
    Annyit nem akarok rákölteni, de most van giftböl 282 aranyam megveszem akciosan a táras M4-est 256 aranyért.
    A 14 dolcsis csomag (2650 arany) plusz a meglévö 282 aranybol már futná T8 prémre de heavy csak a Löwe és T34 van. A többi TBD.
  • Dewri
    #805
    Aha, 2-es pro.
  • Koridor
    #804
    A 2-es proval? Raktam 4e ft-ot a paypaloma hogy vegyek aranyat.
  • Dewri
    #803
    Nem engedi, csak pro accounttal. Én meg nem fizetek...
  • Gottfried
    #802
    Hát én rábasztam rendesen. Nézegettem ezt a sok plusz cuccot és gondolkodtam is a megvételükön.A KV3-ra 6 millát tudtam volna elkölteni (+700HP,kukker és töltésgyorsító) De sajnos még a KV1s-re sem vettem mert bíztam benne hogy megmarad a lé.Most aztán se pénz,se felszerelés. :(
  • Terawatt
    #801
    Hungarian destroyersbe valaki benne van innen aki be tudna venni? Terawattkun névvel kértem csatlakozási kérelmet. :)
  • Koridor
    #800
    És a modositott tankokat néztétek már?
    A Strumtiger 5500-as sebzéssel vagy a hotolo shörmit?
  • Terawatt
    #799
    Kemény. És mit szólsz az alapból 450 hps Hetzerhez ami feltápolva 800hpval rendelkezik tier 4ben? :D
  • twi452
    #798
    én a pz4-re pakoltam rá amit tudtam, kis befektetés mert úgyis ezzel fogok pénzt lőni magamnak ha rosszabb idők jönnek meg legénységet húzni :D
    meg persze álatti nagy fun :D
    1170-es hp-val 1-2 lövéssel többet bír mint alapból

    előbb egy M6-os csóka le noob gold playerezett..:D
    mondtam neki h ez alap AP lőszer de nem hitte el... én is pont így voltam vele amíg ki nem próbáltam :D

    pár körrel korábban meg egy gold sherman apcr-rel lövöldözött rám, kilőttem és még ő küldött el az anyámba :D
  • Koridor
    #797
    Oldalpáncélt is vettél rá?
  • Dewri
    #796
    Volt most ez a kis karácsonyi bugos incidens, én is megpakoltam a tankjaimat csúnyán. KV2 1880 hp, KV1 1450 hp...:)
  • Dewri
    #795
    Nyilván mindhármat megvettem...:)
  • twi452
    #794
    most volt egy 2 perces csatám :D
    jött velem egy másik troll pz4 végiglőttük az ellen csapatát ketten
    egyet lőttem én egyet ő és vége volt bármelyik tanknak ugye :D

  • twi452
    #793
    én mondtam h nagyon jó kis tank a sherman :D
    az volt az első 5ös tankom, dombos pályán szuperül működik hull down módban is :)

    mindhárom álcafestés típusra érdemes venni egyet mert ha téli pályára rak be akkor nem rakja fel a sivatagi camot rá...:)
    ugyanígy igaz az erdős pályákra csak oda értelemszerűen az erdei harmadik camo fajta kell különben az alap festés lesz
    és gondolom a plusz rejtőzködést sem kapod meg :)
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.12.27. 09:47:02
  • Koridor
    #792
    Gondolom rápakolt pulsz védelmet, mert alapbol 2800hp. Rádob egy Extra Turret Armort az +150%, Ammo és Fuel tank Armor is ad 100-100%-ot. Persze nem olcson, egy 150%-os Extra Turrret Armour 900k ezüst a KV1-hez. Igy minden tankbol lehet vadállatot csinálni.


  • Dewri
    #791
    Közeledik a hetes szintre lépésem. Mi a javaslat: Tigris vagy IS? Csak az egyikre van pénzem. A Tigris a legenda és jobb az alapágyúkészlete, kicsit több a hp, viszont egy szaros Pz4 vagy Stug is megcsapkodja a trollal. Az IS jobban páncélozott és nem kell a lánctalppal szórakozni, mert csak 1 van neki... IS nem rohangál annyi, kevés jött szembe de az mindig kinyírt, Tigrist viszont már öltem...
  • Dewri
    #790
    Most fedeztem föl, hogy itt 7 és 30 napra is lehet sima kreditért álcázófestést venni, ráadásul ki van írva mennyit ad az álcára. Akkor ezért rohangál annyi festett tank. Vettem is a td-re, 12500 pénz egy hétre, az nem vészes, kitermeli 1 körben.
  • Dewri
    #789
    Megvan a Sherman, sikerült szabad xp-vel átugranom a Lee-t.:) Kellemes kis tank, sokkal rosszabbnak gondoltam, de szépen üti még a hatosokat is. Természetesen nem a frontvonalba való. 2,8 sec tűzgyorsaság és 92 pen az alapágyú, azzal azért majdnem olyan mint egy sorozatlövő! A harmadik csatámban 3300at sebeztem vele, KV1 és Vk3601 ellen. Szóval sokkal jobb mint mondjuk a T-34, bár ugyanúgy nem hajlamos lepattanni... Volt még pénzem, raktam rá gyorsítót, meg a 11. szintű elit legénységet amit kaptunk még az elején, némi hp növelőt és időjárás-független távcsövet.

    Most akkor senki nem kapja meg a beígért T-34-100 prémiumot? Elég sokáig dolgoznak a hibán, de azt ígérték lesz majd valami kárpótlás ha kész lesznek.
  • Dewri
    #788
    A 782. hozzászólásban említettem. Jött ma egy szembe. És 3500 hp-ja volt... Leirtott mindent...
  • Koridor
    #787
    Tudom hogy az ágyú nem minden de pont három legkissebb penest emlitetted meg. Obi: 165, KV4: 158, T69: 173.
    Nem tudom hol olvastad de én az adatlapon csak 2800 hp-t látok az Objektnek.
  • Dewri
    #786
    Nyerő? Mármint melyiket ajánlanánk megvételre? Nos, én az Object 701-et venném meg, 3500 hp, elég jól páncélozott körben a tornya és a teste is, az ágyúja se rossz. A KV4 122 se tűnik rossznak, de biztos lassú. A T69 meg sorozatlövő és erős az ágyúja. Én ezek között szemezgetnék.
  • Dewri
    #785
    Szerintem a Vk-n is érdemes inkább a 105 mm ágyút tolni. Úgy az MM besorolás is barátibb, meg a sebzés is. Legalábbis nekem az első 2 köröm után csak szenvedés volt a 8.8, tier7-8 jött állandóan, a 105 mm meg tier5-6 ellen megy többnyire.