1104
Tankos játék webes felületen
  • Dewri
    #904
    Ez nem is sírás, csak közöltem, hogy mekkora szar már a pontosság megvalósítása és ismeretterjesztésként idéztem a Tigris adatait. Azért ne essünk túlzásba, hogy bármit sírásnak titulálunk ami nem arról szól, mekkora isten ez a játék, milyen csodálatos az mm, milyen tündibündik a csapattársak, stb, mert ilyen beírások nyilván sosem lesznek, vagy legalábbis nemigen hiszem, hogy ezzel lesz tele a topik, mivel nem ilyen a játék. Ha pozitívum van, azokat is be szoktuk írni ide, képekkel akár, az nem az én hibám, hogy 100 negatívumra jut 2 pozitív beírnivaló...

    Megvettem az M6-ot közben. Gyorsan vettem rá felfüggesztést, hogy mielőbb használhassam a második ágyúját... Hát tényleg gyenge nagyon a gép. A tűzgyorsaság kellemes, 3,8 sec, de pl KV1s horda ellen messziről pötyögtetve 36 lövésből 31 találat és 6 ment át, ez elég siralmas, főleg ha figyelembe vesszük a 128 pent, miközben haver a KV1s 120-as penjével szépen bontogatta ugyanezt a hordát. A teste nem pattog, viszont meglepő módon az alaptornya szemből igen! Csak sajnos ritka az olyan hely ahol a teljes testet el lehet bujtatni... Na mindegy, akkor is kell a hetes, szóval nehéz napok következnek, de majd csak az esetleges jó körökről számolok be itt. Tehát nem nagyon írok majd...:)
  • Dewri
    #903
    SGWT klán, ötös szakasz szemben, 3 db IS, Tigrisek, KV3, mellettük 2 db nyolcas. És körbementek a pályán, berohantak a körbe és befoglalták!!!! Ez milyen már? Mi persze nem értünk oda a nagy dögökkel mert ellentétes oldali nagy kört mentünk. Többen is írkáltunk rájuk, hogy ne foglaljanak, harcoljanak, gyávák, stb, de nem zavarta őket... Ki játszik már hetes-nyolcas szinten foglalásosat??? Biztos jó sok xp-t kaptak nulla sebzésre... Nem is láttam még ezeket, a PLP meg a SOD a gyakori klán, de ezek alapján biztos pro-k...
  • Terawatt
    #902
    Elkezdtem az amcsi td ágat, eddig a t40 van felszerelve és eléggé jóféle. Tűzgyorsasága nagyon szép, de kell is, mert a hetzer meg a pz4 elég kemény dió lenne anélkül.
  • Gottfried
    #901
    Ma klántársak lettünk. :)
  • Terawatt
    #900
    Stooooop crying !!!!

    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.01.02. 23:09:24
  • Dewri
    #899
    Azért az is nevetséges, hogy pár méterről simán mellélő egy ágyú! Miközben a valóságban mondjuk a Tigris ágyújával: "1200 méteres távolságban öt egymást követő lövés egy 16×18 cm-es területen csapódott be."

    1200 méterről!!!!!!!!!!!! Ezekben a fos játékokban meg 100 méterről több mint 40 centik vannak megadva szórásnak és egy házat nem lehet eltalálni teljes beszűkülés nélkül!!!! Undorító.... A War Thunder ilyen szempontból 100x jobb, ott azért legalább 500 méteres körzetben tényleg eltalálom azt amire célzok, ott ahol célzom!
  • Dewri
    #898
    Hihetetlen, hogy az IS átlőhetetlen a Tigrissel is, de mikor én játszottam vele, az égvilágon minden lebontott, ezért is adtam el...
  • twi452
    #897
    igazából elég változó
    most megint sikerül menni a sráccal szakaszban most már 2 nagy döggel ugye
    voltunk 6osok ellen is egy kört de legtöbbször teljesen kiegyenlített volt
    ha voltak 8asok akkor nálunk is voltak úgyhogy most nem anyáztam az mm miatt :D

    múltkor 9esekkel néztem farkasszemet mert az ellennél ott figyelt egy 5ös szakasz tele ilyen nagy szutykokkal :D azok természetesen bedarálnak mindent
  • Dewri
    #896
    Szép. Mondjuk ilyen mákos sorsolás is kell hozzá nyilván, ezeknek nem sok esélyük volt átlőni... Nyolcasok milyen arányban jönnek?
  • twi452
    #895
    golyófogó :D
    persze a legtöbben tudják h fent kell lőni szemből de amikor nem tudják akkor vicces :D
    persze amikor 2-3 IS lő rád egyszerre 700akat az annyira nem :)
  • Gottfried
    #894
    Meg is van. Na erre varrjál gombot! 7 db t6 nálunk, egy öt fős t7 szakasz az ellennél és még kaptak egy t8-at felülre,hátha a hetesek nem lennének elegen.Az ilyenért már lehet sírni.... :D
  • Gottfried
    #893
    Az ilyeneket én már észre sem veszem,ez itt természetes. Ami már engem is felbasz,az amikor nálunk én vagyok egyedül t7,az ellennél van egy hármas t7 szakasz,plusz van egy t8 top tankjuk is.Na az a balansz,meg a hasonlók.Hetente 1-2 előfordul ebből a fajtából is.A legdurvábbat feltettem ide is,mindjárt megkeresem. :)
  • Koridor
    #892
    Ilyenkor szoktam menni néhány vidito kört a T18-al.
  • Dewri
    #891
    Bármi nehézség támad játék közben, kapaszkodj az utolsó szalmaszálba: nincsenek artyk!! :) Ha véletlenül eszükbe jut behozni őket valaha, akkor ez is kuka...
    Utoljára szerkesztette: Dewri, 2015.01.01. 02:12:58
  • Koridor
    #890
    Hihetetlen ez a MM, lassan rosszabb mint a wot-ban volt.
    Egész este az ellennek mindig egy több top tankja volt. Ha nekünk 1 T6-osunk volt nekik 2, volt két T5-ösunk nekik 3. Véletlenül se kerültem olyan csapatba hogy nekünk legyen több top tankunk, max egyenlö volt az elösztás.
  • Terawatt
    #889
    Valszeg az lesz nekem is a következő amire hajtok, de még nincs meg a Tigris amivel szedhetnék tapasz pontot. Mi beteltünk. Hellions vagy mi a corps neve amiben vagyok.
  • Koridor
    #888
    Van még felvétel :) jol jönne egy amx :)
  • Terawatt
    #887
    Én csak emiatt léptem be. :)
  • Koridor
    #886
    Amikor láttam el nem tudtam képzelni azt hogy hogy került a csatába egy Excelsior. Most már tudom. Lehet hogy be kéne lépni egy klánba?

  • Terawatt
    #885
    Egy prém/vip már bőven elég volt wot-ban, hogy átlendüljön az ember a szopó részen, valszeg itt is.
  • Dewri
    #884
    Lehetne itt is tesztszerver mint a wotban, hogy meg lehessen nézni a különféle tankokat. Sok fölösleges idegtől megkímélné az embert. Én az IS-ben csalódtam nagyot. A KV1s már a legelső csatában bemutatta, hogy szépen pattog róla minden. Az IS 9 csata alatt csak annyit mutatott, hogyan kell meghalni szinte sebzés nélkül. Ennyivel durvább a hetes szint. Mégis a hetes alapágyúk többnyire nevetségesek. Nem is értem a fejlesztőktől ezt a hozzáállást. Beküldenek 7-8-9 tier ellen 86 átütéssel... A wot is ugyanez volt. Az első 50-60 csatában teljes nulla, míg összejön a tépé és akkor is csak egy fokkal jobb ágyút kapsz. Szenvedés. Persze ha befizet az ember némi aranyat és free xp-re váltja, akkor máris fullos a tank ugye...
  • Dewri
    #883
    Pedig mikor szembejön ötös-hatos tierben, meg se lehet sebezni. Csak nagyon pontos célzással a kupolát tudtam ütni rajta néha, de olyankor teljesen mozdulatlanul kell állnom, meg neki is, így közben szépen bontogatnak engem is... Messziről meg sehol nem ütöttem át. Lehet hogy tier7-8-9 ellen gyenge, de 5-6 ellen egy isten. Gondolom nem sűrűn pakolja kisebbek közé...
  • Terawatt
    #882
    Nekem jó. :)

    Na elkezdtem kifejleszteni az A33-at, 1,6 milla + 100k xp tier 4es tankokkal. Miután beváltottad a megfelelő xp és loyalty pontot 3 nap míg ténylegesen "kifejlesztik". Szerk.: 300 aranyért instant a fejlesztés.

    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2014.12.31. 13:35:36
  • Gottfried
    #881
    Most már délután is lagol ez a szar,nem csak este? Kezd sok lenni hogy naponta többször is játszhatatlan....
  • Koridor
    #880
    Én idáig 3x pörgettem: 150e silver- 4500 xp- 40 kis javitó csomag (3000/db ha veszed) .
  • Terawatt
    #879
    Nevetséges, eddig 8 pörgetésből csak 4xsilver,2x xp és 2x smoke bomb jött....Na de majd holnap!
  • Gottfried
    #878
    a KV3 legjobb pillanata:
    (igaz hogy ma 7 csatából 7 győzelem lett vele (gondolom érezte a vesztét :D) de ettől függetlenül egy rémálom ez a tank.)

    ELADVA ! :)

  • Dewri
    #877
    Na, ma már az a kiírás a facén, hogy ez a kódos cucc se működik technikai okok miatt, dolgoznak rajta, sűrűn elnézést kérnek... Jól besült ez a karácsonyi akciózás. De a lényeg, hogy a gold akciók működnek...
  • twi452
    #876
    ezeknek meg nagyon kell a lóvé :D
    szinte csak olyan hatalmas akciókat látni h vegyél aranyat és kapsz hatalmas ajándékokat csak most csak nálunk még pár óráig :D
    megnéztem a hatalmas ajándékokat és még inkább elnevettem magam..:D
  • noharka
    #875
    Meglett végre nekem is a KV1-S . Jobban bejön mint a kv1(túl lassú) , csak elég sokszor dobott 8-as csatába. Azok nem sikerültek ilyen jól.



    Utoljára szerkesztette: noharka, 2014.12.31. 01:18:56
  • Gottfried
    #874
    Most már használtam. :) Köszi a 200 aranyat!!

  • Dewri
    #873
    Egyébként nem tudom azt használtad e már, de a weboldalas kezdő acc újonc kódját is elfogadja a face.:) Hátha így lesz majd a mostani kóddal is.
  • Dewri
    #872
    Ja a kód. A tankos részen belül írják. kerestem a facén, ott nem volt. Azt írja, majd küldik (we'll az elvileg jövő idő, we will), tehát még várható szerintem, nem küldték még el.
    Utoljára szerkesztette: Dewri, 2014.12.30. 21:55:44
  • Gottfried
    #871
    Ma a shermannal vajon miért adott 3x 6x-os szorzót a 3x3 helyett? Olvasott erről valaki?
  • Koridor
    #870
    A miniszerver letöltés megy valakinek?
  • Gottfried
    #869
    Kaptunk valami kódot kárpótlásként amiért kapunk valami meglepetést.Már csak azt kellene tudni hogy hol a kód. Ha jól fordítottam,állítólag elküldték.(vagy csak küldik) De hová?
    Ha csak a fészen keresztül játszom,akkor a weboldalon nem nagyon fogom megtalálni,esetleg a kezdő acchoz amihez ott be tudok lépni.
  • Koridor
    #868
    Na most milyen meglepit kapunk?
  • Dewri
    #867
    Karbi van, írták a facén, csak azt nem mikor. Ezek szerint most.
  • Gottfried
    #866
    Nálatok megy aszerver? A fészen keresztül nem indul el a játék.:(
  • Koridor
    #865
    Köszi.