1104
Tankos játék webes felületen
  • twi452
    #944
    valami fb-os emberek kaptam ajándékokat
    nem is nagyon értettem meg utána sem néztem de ez is egy nagy bullshit cég az biztos :D
  • Terawatt
    #943
    Naneee. Pörgettem egy accesoryt és mit ad? Egy tier 1-3ig használható stabilizátort. Ezt hogy gondolták? A karácsonyi eventről is semmi hír már egy hete, valamint még mindig boldog karácsonyozik a játék... ez az amatőrség elég bosszantó
  • Terawatt
    #942
    Ehhh. Nem túl gyakran fogok klánozni akkor :D
  • Dewri
    #941
    Ma olyasmit mondtak a klánosok, hogy tier9 kell oda legalább...
  • Dewri
    #940
    Nem, de azért az embert motiválja kicsit, hogy csak kéne az a nyolcas, kilences, tízes...:)
  • Terawatt
    #939
    Egyáltalán melyik tierben van itt a territory war?
  • Koridor
    #938
    Minek magas szintü tank? Kell a klánharchoz?
  • Dewri
    #937
    Igen, nagyon úgy néz ki, hogy itt már hetestől nem nyereséges a dolog fizetés nélkül... A Tigrissel már most is úgy megyek, hogy egy kör vele, kettő a T18-al...
  • twi452
    #936
    az meg a másik h ez már nem hozza a pénzt, ebbe lapátolni kell :)
    ha nem sérülsz meg és nincs javítás akkor lehet hozni 5ezreket ha nem pazarolsz lövést

    10k körül van a javítás és ugyanennyit el lehet nyomni simán lőszerre is a 105öshöz egy körben és kb 13-15k amit hozok vele nyertes körben
    vip nélkül persze, vip-el lehet h nyereséges tud lenni :)
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2015.01.04. 15:18:59
  • Dewri
    #935
    Venni kell rá felfüggesztést... Amúgy én is azt néztem, hogy a hetesnél annak az ágnak vége. Inkább mellette kell menni a Patton felé, az magas szinten durvább!
    Utoljára szerkesztette: Dewri, 2015.01.04. 15:16:54
  • twi452
    #934
    a 7es viszont tényleg jó főleg a 105össel
    szerintem itt meg is fogok állni a következő tank gyak. ugyanez vékonyabb armorral és 8as tierben :D
    a fejlesztett ágyú hozzá ez a 105ös amit erre is ráraksz csak ott is még a láncot ki kell szenvedni előtte h rá tudd rakni

  • Terawatt
    #933
    Elég amatőrök a fejlesztők ha technikai dolgokról van szó. Lásd a claim bug /majd a roulettet is kétszer vettem ki egy nap,plusz megint féláron mehetne goldból másodjára/ és most olvasom, hogy a karácsonyi kompenzációs kód sem megy még rendesen így csúszik a kiosztása. :) Remélem tanulnak belőle.

    Írtam egy javaslatot amcsi td ágról, azt vissza írtak, hogy köszönik és továbbítják :)
  • Dewri
    #932
    Megvan a nagyágyú, így már valóban ér valamit a tank. De a páncélja továbbra sem jelent semmit, egy Pz38na szemből átlő, T-34 lazán oldalról, Kv1s-nek 2 lövés vagyok bárhogyan forgatom magam... Na mindegy, azért mégis egész más úgy játszani, hogy tudok 3-4ezreket sebezni mielőtt valami kilő. Mert kilő...

  • twi452
    #931
    na közben besoroztunk még egy pajtást magunknak h legyen egy kis tűzerő is..pf :D


    és nem hiszed el.. berakott minket csak 5ösök ellen!!! pfff

    szerk2: kétszer egymás után wtfff
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2015.01.04. 09:56:51
  • twi452
    #930
    meg is lett a 3x-os körrel :D
    így már azért cuki :$
  • twi452
    #929
    a 90-essel már oda lehet csapni úgyhogy ha tudsz óvatosan menni akkor azzal lehet aratni már, a lényeg h téged ne lőjenek ahogy korábban írtam :D

    én még a nagytesón is azt használom és még ott is jó tud lenni de 8asok ellen azért kell célozni rendesen 9-eseket meg elkerülni ha csak szemből tudod lőni :D
    már csak 1700 xp kell a 105ös ágyúhoz azért :)

    nekem ennyibe fájt amíg kihúztam vele a 7es M6ot
    ebben van rengeteg vip időszakos csata úgyhogy az rendesen lenyugtatja az embert :)
  • Dewri
    #928
    M6 végre nagytornyos. Nem mintha sokat számítana az a +3 mm fronthatás, de mégis. Így már csak 9ezer tépé a nagyágyú!! Remélem az már végre rendesen fog zúzni!!! Valaki biztasson ez ügyben!!!!!

    Egyébként ma 1x sikerült 2ezer fölött sebezni vele, sőt, volt egy 3100as köröm 3 killel, sajnos nem videóztam... Az átlag 2ezer alatti sebzés, max 1 kill, úgyhogy ezek igen jó körök voltak, magam is csodálkoztam...
    Utoljára szerkesztette: Dewri, 2015.01.04. 01:14:43
  • Terawatt
    #927
    Ez nem prém tank, hanem klános fejlesztés. Lásd #882

    Előző köröm vele. Meg se izzadtam, bár túloldalt nem voltak kemény tankok. M4 azt hitte, hogy ha beáll a tier 3as mögé akkor nem őt fogom lőni. :D

  • Dewri
    #926
    De ez prémium tank nem? Vagy ezek a fejlesztősek csak simák ezek szerint?

    Kár hogy nincs ehhez a játékhoz is valami nyilvános szabálykönyv, mint a wothoz, hogy lehessen tudni mégis mire számítson az ember. Pl átütések, van e itt is 25% random faktor mindenre, számít e a kaliber, ilyenek. Bár nagyon úgy néz ki hogy minden azonos a wottal, mert a lövedékeknél elég durva minimum-maximum sebzés van megadva, és valószínűleg a KV1s azért üt át 120 pennel, mert 85 mm az ágyú, míg az M6-nál csak 76 mm a 128 pen.
  • Terawatt
    #925
    Mentem most 5 csatát és egyszer nem dobott hetest ellenem. *kop kop kop* Szerintem simán le lehet vele hozni a csatát, hogyha ügyes vagy. Egyik körben 4 killem volt nem tudom már hány ezer sebzéssel, de jó volt és végül nyertük. Bibi ott volt, hogy elnyomtam egy javító késztet és így is -500 kredites volt a kör, szóval elég érdekes....Lehet, hogy drága a lőszer.
  • Dewri
    #924
    Ja hogy írjak valami jót is az M6-ról, az ágyúja nagyon szépen mozog lefelé, jobban kitéríthető a másik 2 nemzetnél úgy veszem észre, emiatt dombok mögül egész ügyesen lehet vele lődözni, miközben szemből nem képesek eltalálni. Ezt most fedeztem föl, ezután lehet hogy szeretni fogom a nem városi pályákat...
    Utoljára szerkesztette: Dewri, 2015.01.03. 18:01:36
  • Dewri
    #923
    Ja, amíg nincsenek angolok, addig mindenképp ritkaság. Én még nem is láttam csatában. Tud produkálni ez is valami Kv1 szintű kört 3ezer fölötti sebzéssel, 6 killel mondjuk? Az MM kegyes hozzá vagy kapja rendesen a +2 tiert?
  • Terawatt
    #922
    Kezdésnél nem volt annyim.

    Ez az A33 egy mókás tank, raktam rá accesoryt is. Az a 80as front armor kb mint ha nem lenne, simán átlövik, viszont el kell dugni és akkor jó, mert a torony páncélzata 144 /VK már átüti ezt..../ Sebzése szerintem szép 414 átlag sebzéssel.

    Eddigiek alapján a kv1et nem veri le, mert többször is pattantam az alvázáról valamint ha távolabb van akkor az ágyú viszonylagos pontatlansága miatt még nehezebb sebezni a gyenge pontokon.

    Olyan lassú mint a kv1, de végsebessége sokkal nagyobb, így egy lejtőt elkapva simán lehet 40el menni, ami baráti.

    Összességében egy jópofa tank ami jó alternatívája a kv1nek, főleg egyedisége miatt élvezetes menni vele.

    Lvl 5ös legénység mellett:
  • Dewri
    #921
    Nagyon úgy néz ki, hogy az amcsi besorolás rosszabb mint az orosz-német, mert a Vk és a Kv1s leginkább saját tiert kap, az M6 meg szinte mindig 50% tier7 ellen megy, és többször kap nyolcast is, pedig stock, illetve közepes ágyús csak. És a három hatos tank közül messze ez a leggyengébb. Szóval nem látom a logikát... Emiatt még a szorzót kivenni se egyszerű, mivel pl a mai első körben egy IS kicsapott 2 lövésből, 0 sebzés, szorzóval 300valamennyi tépé, a második körben a 2 szembejövő Tigris 2 közül egyiket se sebeztem mire leöltek, de azt is nyerte a csapat, így az is 300valahány tépés szorzó lett... Még van egy szorzóm, kíváncsian várom kapok e mondjuk IS3-at szembe, mert az még nagy poén lenne... Viszont olcsó a javítás, a teljes tank csak 7500ba kerül.
    Utoljára szerkesztette: Dewri, 2015.01.03. 17:49:37
  • Dewri
    #920
    Lehet venni 5ös szintűt potom 80ezer kreditért, az már nem olyan rossz alapból. Viszont a kis képesség is nagyon lassan halad, az amcsiknál már a másodikat húzom, az első hamar megvolt, de ez a második még bőven 10% alatt van pedig jópár csata bennük van...
  • Terawatt
    #919
    Nulláról nagyon nehéz legénységet húzni és a német vonalon úgy kezdtem. 8. szinten áll az és 3003/11635 XPn van jelenleg. Naaaaagyon lassú, ezért is esett le az állam amikor kaptuk a két ingyen 10/11-es amcsi legénységet.
  • Gottfried
    #918
    Egy ilyen nekem is jól jönne. 12-es szint..... Még csak hetesek a német legényeim. :(
  • Gottfried
    #917
    Amikor t6-ban a 7000 sebzés nem elég a győzelemhez,ahhoz már nem lehet mit hozzáfűzni......
    (persze nálunk 2 t6,az ellennél 2 t7 a top tankok.)

  • Terawatt
    #916
    M26 (Pershing) is fincsi lenne, szerintem dönölű masina, viszont már túl sok felé mentem eddig, így maradok amcsi ágon a td-knél. /WoTban hellcat egy imádnivaló kis dög volt, szerintem még nerf után is jó köröket lehetett vele menni. Szívesen látnám itt is /

    A-20 light tankot láttatok már akcióban? Egyik csatában egy hozzá értő ember ült benne és WoTban egy ilyen gyönyörű scout munkán mindenki megkönnyezett volna.
  • Gottfried
    #915
    A hetes M6-re nekem is fáj a fogam,bár még csak a sörminél tartok,úgyhogy odébb lesz még.T6-ban a VK meg a KV1s,tényleg nagyon jó,mindkettővel élmény a játék.Ott még az MM is barátságos. :) Is3 a WOT-ban nagy kedvenc volt,itt nem tudom milyen.Ha valakinek megvan,írhatna róla pár sort....
  • Terawatt
    #914
    IS egy nagyon szép tank szerintem és effektív. Ha más nem a szépsége miatt nem adtam volna el
  • twi452
    #913
    grat szép :)

    amúgy most jött egy sod-os IS szembe simán megette mindkét 7es M6-unkat :D
    minden lövése bent volt és ugye az nagyon fáj :D
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2015.01.03. 14:59:18
  • Terawatt
    #912
    Ma pörgettem *nagy vigyor* :

  • Dewri
    #911
    Hát lehet hogy az egy zsákutca akkor. Meg kell találni minden szintre a megfelelő gépet. Pl én nem tudtam játszani az IS-el, mert rommá lőttek folyamatosan, viszont a Tigrissel elvagyok, ugyanakkor a hetes M6 tűnik a legjobb hetesnek. Ahogy a legjobb tier5 a Kv1, a legjobb tier6 a VK3601 vagy a Kv1s. Lehet hogy a legjobb tier8 az IS3...
  • Gottfried
    #910
    Na egy kis sírás,a változatosság kedvéért. :D

    Szidtam a KV3-at de a KV4 mellett az egy isten volt !!! Ez a tank egy vicc és azt hiszem itt ér véget a fejlesztés ebben a játékban. A javítás úgy 18.000,amit még egy jó csatával sem lehet hozni prém nélkül.Eddig mindig t9-10-ek jöttek szembe,eddig mindig kilőttek,eddig alig sebeztem,bár free-ből a kv1s ágyúját rá tudtam tenni,eddig mindenki tudta hogy azt a kibaszott nagy parancsnoki kupolát kell átlőni,eddig minden csata egy kurva nagy szenvedés volt vele. Erősen gondolkodom rajt hogy eladom,így ahogy van és t7-nél megállok a fejlesztéssel.Ezzel csak az a baj hogy így a játék elveszti az értelmét és lehet kisebbekkel jó csatákat menni,fejlesztés nélkül céltalan az egész. :(
  • Koridor
    #909
    tudtok vkit aki nyert valami komolyabbat a rouletten?
  • Koridor
    #908
    Igaz F2P de gondolom azért uránmagos skulo goldért vehetö lesz :))
  • Terawatt
    #907
    Itt is amúgy a skillnél az utolsó 10% lassú?
  • Dewri
    #906
    A játékot majd akkor, ha lesznek artyk... Addig elviselhető. Január 18-tól meg indul az Armored Warfare elvileg, bár sajnos az is csak egy wot klón a gameplay videók alapján, csak modern tankokkal...
  • Terawatt
    #905
    "Ha pozitívum van, azokat is be szoktuk írni ide, képekkel akár, az nem az én hibám, hogy 100 negatívumra jut 2 pozitív beírnivaló..."

    Most hagyd abba a játékot és a topic látogatását szerintem...