1104
Tankos játék webes felületen
  • twi452
    #984
    igen azt láttam :)
    csak előtte a kv-val le kell kűzdeni vagy 100 kört még.. ez az ami nekem szenvedés :D
  • Gottfried
    #983
    A KV1s még gyors is a KV-koz képest. :)
  • twi452
    #982
    csak 200? az úgy kellemes igen pff
    a 6os shermanon 160 és harmad annyit sebez vagy kevesebbet..
    a 7es m6-ba a lőszer 610 és még az is kevesebbet sebez egy kicsivel mint az az orosz szemét :D

    most már én is rá fogok menni akkor arra a dögre, csak nagyon idegesít a sima kv-ban h olyan dög lassú ezért nem szeretek játszani vele :)
  • Terawatt
    #981
    OKé az első egy 2 kv-1s meg 2 másik tank platoon volt. Esélytelen. Kis híján 2 hitelte a vkm a kv....
  • Terawatt
    #980
    Szép. :) Megyek párat vk-val hátha tudok mutatni mondani én is valami konkrétat
  • Gottfried
    #979
    Pár perccel ezelőtti csata. Fél Hp veszteség,10 lövés,4000+ sebzés. Ez egy átlagos meccs a KV1s-el.

  • Terawatt
    #978
    Nagy valszeg ezért. Amúgy meg ez az m10 egy nagyon fun tank, de esélytelen farmolni vele. Nem egyszer csainálok vele 2500-3000 sebzést és akkor van, hogy -500 kredit. :D Lövök 37et, 28 talál 17 megy át ~ azt a skuló elviszi az egészet.Leginkább a hülye kv1 messziről piszkálása miatt, vagy a lőjünk oda, mert még ott volt, hátha nem megy át rajta(bugol) szituáció miatt.
  • Gottfried
    #977
    200 kredit egy lőszer. ha 10-et ellövök,abból 7-8 mindig sebez. Átlagban 650-et. az 4000 dmg. Volt már 7000-res csatám is vele. A 10K-t átlagban írtam,és persze azért vigyázok a tankra,nem lövetem szét magam feleslegesen,nem javítok láncot,csak ha létfontosságú.
    Persze ez így is nagyon sovány,nem is tudom hogy fog menni majd t9-10 tankokkal. Most egy nyolcasom van de csak a duplákat csinálom meg vele mert ott már egy gyenge csata 10-15K mínusz. Ráadásul egy jó csata sem hoz többet mint a KV1s. Nyolcas prém tank vagy prém számla nélkül nem lehet már néhány t8 tankot sem fenntartani. Gondolom nem véletlenül nem nagyon futkoznak még tízesek mert ez a rendszer szinte mindenkit megfog.
  • Terawatt
    #976
    Nagyon nem szabad alá becsülni. Én az m10-el nem egyszer szopattam szét a kv tankokat azzal, hogy jó helyen leragasztottam ő meg nézett bután löveg süllyédés hiányában. Simán fel tud érni egy troll gunnal, mert ha utána számolsz akkor ez is rengeteg sebzés tud lenni. Én 2.6 alatt töltök 180 ~ sebzéssel. :DImádom edit: m10--> tier 5
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.01.09. 23:56:40
  • twi452
    #975
    igen 10k-t tudok hozni a troll pz4-gyel egy jó körben ha nem nagyon sebesítenek meg

    gondolom a kv-1snél a lőszer azért már vastagabban fog plusz ha lesebeznek akkor ott sem maradhat nagy profit :)

    a 7es m6-al egy körben ellövök 10k-t simán lőszerre, sebezhetek 4-5ezret vele 17-18ezer max amit kaptam
    ha gáz van és lesebeznek akkor még 9ezer javítás :D
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2015.01.09. 22:46:57
  • Gottfried
    #974
    Nekem eddig a KV1s jött be farm tanknak a legjobban.Mivel az ezüstöt leginkább a sebzésre adja,az pedig van bőven a 122-vel. 72% win van vele úgy 500 csata után és a győztes körökre 10K körül hoz átlagban. (6-15) Az ötösökkel is jól ment(KV1 78%,pzIV 78% de azokkal nem lehet ennyit keresni) Mivel sokat megyek vele,felszereltem minden jóval,még + 350HP is van rajt és a legénység is már a 3. skillnél tart.Az egyébként is OP tank,így még durvább. :) Szerintem a legjobb farm tank.
  • twi452
    #973
    nem tudom te hogy csinálod de nálam ha már van javítás is a lőszer kiadások mellett akkor elenyésző a profitom :D
    persze ha van aktív vip-ed akkor nyilván más a helyzet :)

    na végülis megvettem a tier 6-os shermant, tök jó kis tank
    sokkal fürgébb mint az 5ös simán 40-50 körül lehet vele kaparni a pályán, az ágyúja 3.5 mp alatt tölt, majd a drágábbik kicsit gyorsabb lesz, gondolom lemegy 3 körülire mint az tier 5ösnél
    csak az átütéssel lehetnek majd problémák mert az kevés meg természetesen a sebzés sem trollágyús hanem szurkálós

    az előbb viszont leüldöztem a hegyről egy kv-1st vele mert simán ütögettem aztán inkább elfutott :D
  • twi452
    #972
    nálam az ilyen izgalmas körök is csak 6ezer profitot termelnek :)
  • Terawatt
    #971
    VK.H-val nagyon jól jön a pénz. :)
  • twi452
    #970
    na nálam beütött most a grind...
    kifejlesztettem a 6-os shermant is de nincs lóvé..
    tier 5-ben is csak csordogál hiába aratok a troll pz4el :)
    10k profitnak már örülök vele

    a wt ebből a szempontból meg a tank fejlesztés szempontjából sokkal barátibb, ott soha nem volt pénz gondom pedig beleöltem pár órát prémium nélkül anno :)
  • twi452
    #969
    kommentben anyáztak is páran jött is válasz h az az egy hetes akció újra fog indulni amikor ki tudják javítani a dolgot

    lehet h minden programozó szabin van..xD
  • Gottfried
    #968
    Hát ez kurva sovány,ahhoz képest hogy lett volna arany,3 nap VIP, meg egy prém tank egy hétre. Ha nagyon finoman akarok fogalmazni akkor annyit tudok mondani hogy basszák meg azt a nyomorék ruszki anyjukat!
  • twi452
    #967
    Guys, sorry for the late Christmas Gift, now you all you claim the gift code here and exchange it in game.
    http://www.gamebox.com/tanks/newbie_card.shtml
    Please note that everyone can only claim the gift once; and the code will be invalid on Jan 12th, so please claim it in time. Have fun.


    itt ki kell választani a lenyíló menüben a karácsonyi pack-ot
    de csak pár javító kit...pfff kb mint egy pofon annyit ér az egész :D
  • twi452
    #966
    igencsak megérzi az ember :) össze lehetett szedni 4-5k expet is a 3 csatával egy kis szerencsével most meg jön egy ezres kör aztán a 4-500asok jó esetben :D
  • Dewri
    #965
    Hihetetlen mákos MM...:)

    Mi bementünk Tigris-KV1s szakaszban, 3 db IS jött szembe szakaszban. Sok esélyünk volt... Itt is embertelenek a 122-es ágyúk, már a Kv1s is széttépi a Tigrist, mert míg én jó esetben 430at sebzek, már ha épp nem pattanok, az orosz 600-800 között üt vissza és lényegében nem pattan... A II. VH egyik legjobb tankja, akitől mindenki fosott ha meglátta (már egy Pz4 sziluettől is féltek, mert sokszor Tigrisnek nézték messziről), repülőket küldtek rá mert más nem bírt vele, ezekben a tankos játékokban meg semmit nem ér, lepattog, nem üt át, nem talál (egy Tigris nem talál ilyen távokon!!!!!), alig sebez és szétszedik egy perc alatt. Ha egy Tigris van szemben, nem önti el rettegés az ellenfél szívét, ellenben ha IS vagy akár csak egy szaros tier6 KV1s jön, menekül ki merre lát... Tényleg érdekelne milyen lenne egy német fejlesztésű tankos játék, de erre sajnos jelen világpolitikai helyzetben semmi esély...:(

    Mondjuk ha realistább lenne a játék, akkor besorolná a Tigrist tier5-be, mert kb olyan ellenfelei voltak, nem IS3-4... A wotban volt is egy rövid kísérlet a történelmi csatára valamelyik verzióban, ahol történelmi ágyúkkal küldték be a korabeli ellenfeleket egymás ellen, de miután sorjázták a német-orosz, német-amerikai 7-0 köröket, és fura módon mindig a német playereknél volt teltház, orosz-amcsi meg alig lézengett a várólistán, valamiért kivették a játékból ezt a módot...:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van erről egy csatám, mindenki SU152-vel ment, nyilván ez az egyetlen ami ütötte a Tigrist. 7 német vs 5 orosz felállás, 1 német veszteséggel zárult...
    Történelmi csata


  • Dewri
    #964
    Igen, ez nagy érvágás, már úgy megszoktam hogy dől az xp, most meg 1 kör és vége...:(
  • Koridor
    #963
    A firefoxom megy.
  • twi452
    #962
    saját tier-ben ez csak egy nagy troll.. azt hiszem soha nem volt még ilyen könnyű köröm semmivel és nem volt afk játékos :D
  • twi452
    #961
    user error
    töröltem az ideiglenes file-okat és betöltött.. :)
  • twi452
    #960
    most meg a weboldalon nem tölt be csak 3/4-ig a csík és megáll..:D a fb-on a régi profilt persze betölti..
    hihetetlen ez is :D
  • Terawatt
    #959
    Vége a szorzós eventnek. Már csak napi 1x2 van. :)(
  • Terawatt
    #958
    Végül is ez is egy megoldás. Kérdésem közben rájöttem, hogy butaság volt, mert a lóerő és a tank nehézségének aránya adja meg a gyorsaságát. Annak, hogy mennyit bír el semmi köze. :)
  • twi452
    #957
    nem :)
    csak nem volt elég free xp-m a lánchoz és a toronyhoz h feltehessem a t-28as ágyúját úgyhogy a láncot "helyettesítettem" ezzel a 300ezres cuccal és a free-ből megvettem a tornyot :)

    igen mondták h lesz karbantartás ma
  • Terawatt
    #956
    Felfüggesztésest? Why? Gyorsabb lesz tőle? :)
  • Koridor
    #955
    "Karbantartás" van? Nem enged be a facen.
  • Gottfried
    #954
    az a 4. nálam is
  • Koridor
    #953
    Nekem kuker is van rajta, jól jön a szemcsi ha egyedül marad vele az ember.
    Utoljára szerkesztette: Koridor, 2015.01.08. 12:59:15
  • Gottfried
    #952
    fullosan egyedül hozható vele a 80% win :) Érdemes rá tenni még + páncélt és töltésgyorsítót is.
  • twi452
    #951
    na kifejlesztettem a kv-t is
    ráraktam a 10%-os felfüggesztés növelőt meg free exp-ből a tornyot így egyből megkapta a t-28 85ös ágyúját
    első köröm.. 3300+ dmg :D
    egyedül mentem végig itt..
  • Gottfried
    #950
    Kurva lag miatt tegnap este 10 óta teljesen játszhatatlen már megint.Nem igaz hogy ezzel nem lehet semmit tenni.....
  • Terawatt
    #949
    SOD-os platoon ellen :)
  • Gottfried
    #948
    Tényleg,csak 3x3 .Mindegy,jobb az is mint az 1x2
  • Terawatt
    #947
    BGM-et leveszed és kész, nem értem a gondot a zenével. :) szerk: tudtommal csak 3x szorzó van
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.01.07. 16:43:20
  • Gottfried
    #946
    A karácsonyi zenéből már nekem is elegem van de ez a5x3-szoros tetszik.Elég jól lehet így haladni.Még elhallgatom a zenét egy darabig ha ez megmarad.
  • Terawatt
    #945
    Posztolni kellett minden nap azt azért járt, de ezzel nincs is gond.