1104
Tankos játék webes felületen
  • Dewri
    #384
    Eleinte nekem is tetszett, főleg a kis ágyú után. De aztán azt vettem észre, hogy sokszor nem üt át, emellett lassan tölt és sokszor emiatt halok meg. Azóta inkább a 150es átütésű ágyút használom, az legtöbbször átüt és egész pontos is.
  • Dewri
    #383
    22es csapdája. Egyedül nehéz játszani, mert agyhalott a csapat. Szakaszban viszont szemét az MM. Egyedül saját tier 90%-ban, szakaszban egymás után tolja a +2 tiert... Ez így nem túl jó.
  • Dewri
    #382
    És mi ebben az új? Wot klón, ott is tök ugyanez van... Ott a T29-el pattantam egy M5A1 stuart oldaláról 10 méterről 2x egymás után!!!!!! Szóval nem okoz sokkot ha néha itt is van ilyen anomália...
  • Gottfried
    #381
    Hát én ezzel azért vitatkoznék. A stug egy állat a troll gunnal.T6 ellen még elég ha jól célzol vele és brutálisat sebez. A su85 sem rossz de nekem itt a stug sokkal jobban teljesít.(a wotban pont fordítva volt)
    A mai két első csatám vele.Az elsőben t6-ok voltak és szemből simán lőttem át őket. A másodikban egyedül maradtam egy egy prém m4 ,két pzIV és egy marder ellen.Az m4 fél hp-val,a másik három fullon. Simán lehoztam a végén. :) (na jó,ehhez azért nem pro ellenfeleket kaptam valószínűleg :D)



  • Gottfried
    #380
    Már is4-ek is szaladgálnak......de soká lesz az meg nekem :(
  • Trucker39
    #379
    Lőttem egy IS-4 tankot Tigrissel. Na jó csak én végeztem ki. Amúgy meg vesztettünk.

  • Terawatt
    #378
    Ennyi elég is volt a gameből. Amikor a 100+os átütésű ágyuval pattanok a tier 3as alvázáról az meg kilő az nevetséges. Tele van fogyatékos playerrel, de még ha azt el is nézem Rengeteg (!) afk, bot van.
  • Dewri
    #377
    De tényleg, az átlagember soha nem kerül a durva oldalra... A minap én is belefutottam egy ötfős hatos szakaszba szemből, ki is léptem rögtön...
  • Trucker39
    #376
    Én FB -re szoktam van neki hivatalos FB csoprtja meg ilyen kedvelőknek, dühöngőknek is.

    FB csoport
    FB csoport

  • Gottfried
    #375
    Na ez már sok(k) Nem elég hogy egy full hatos csapattal egy 5 fős hetes platoon ellen rak be,még bebasz nekik egy nyolcast is felülre. Miért nem egy kurva Maust kaptak,hiszen elég gyengék voltak ellenünk. Nevetséges...
    Ja,és én még soha nem voltam ilyen csapatban,mindig csak ellenfélnek kaptam.WHY ?????

    Van ennek a játéknak valami hivatalos fóruma ahová fel lehet tenni az ilyen szép képeket?


    Utoljára szerkesztette: Gottfried, 2014.12.13. 10:57:37
  • Trucker39
    #374
    Vissza vettem, majd lesz vele valami a későbbiekben.
  • Dewri
    #373
    Most nézem, hogy milyen csúnya különbség van a Su85 és a Stug ágyúkiosztása között! Természetesen az orosz oldal javára... Ha előbb átnézem, lehet nem a németekkel megyek...
  • Dewri
    #372
    Na, még megvan a Brummbar? :)
  • Dewri
    #371
    KV3. Szemben egy SU101 közel és egy M4 sorozatlövő messze. Kap egy 570es pofont a SU101-től, az M4 ugye nem lövi át, erre ez a ***** elkezdi lőni a távoli M4-et!!!!!!!!! Az ilyen hogyan jut el hetes szintre?????? És főleg minek?????? De persze szépen ki is volt festve, mert pénze van, ha már esze nincs....
  • Trucker39
    #370
    1600000 volt a Tigris. 800 ezret úgy kellett összekoldulnom.
  • twi452
    #369
    most nézem h már a tier 6os gépek is 800k pénzbe kerülnek..
    még 25k exp kell az első ASU-hoz azt meg tudom majd venni mert most van összesen annyi lóvém de nagyon hamar le fogok gatyásodni ha a többi 6-osra is rámegyek utána :D
  • Terawatt
    #368
    Gratu, csinos jószág
  • Trucker39
    #367
    Közben lett egy ilyenem. Vagyis végre meg lett a rá való pénz eszköz.

  • twi452
    #366
    én már lőttem ki párszor "eltűnt" tankot
    viszont amikor eltűnik akkor általában fölé lő a tankom valamiért mindig
    úgyhogy mindig lehúzom ilyenkor a célkeresztet lehet ez a gond :)
  • Dewri
    #365
    Szerintem itt még van némi gond a találatok és páncélzatok kezelésével. Csak ezzel lehet magyarázni a sokszor kilőhetetlen PzIII-PzIV incidenseket, meg hogy a Stugot nem lehet meglőni KV1-el sehol, még a kémlelőjére direkt rázoomolt célzás is lepattan. A SU76 is sokszor durván sebezhetetlen, pedig csak egy darab lemez... Azt is megfigyeltem, hogy ha eltűnik a spot, de tudod hogy ott a tank mert le van verve a lánca, és odalősz, akkor nem sebzed. Ha nincs spot, nincs találat... Szóval van még min dolgozniuk, de ezekkel együtt még mindig élvezhető a játék, főleg ilyen pöpec akciókkal, mint most az 5x3. Tényleg csak egy EU szerver kéne a boldogsághoz (meg a 100as ping alatti játékhoz...).
  • Terawatt
    #364
    Jobban is élvezem, de így hogy megint jön a totálnemtudszmitcsinálni esetek eléggé megborítják a szám állását. Edit: jelenleg a tier 3as tankkal weakspot lásd parancsnoki kupola és társain se lövöm át az ötös tankokat, max hátba de itt erre nagy ritkán van idő.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2014.12.12. 19:26:29
  • twi452
    #363
    eddig csak az amcsiknál próbáltam a troll ágyúkat de egyszer adott be nagy sebzést a többi csak ilyen 140 körül.. amit a rendes ágyú is tud kétszer gyorsabban xD
    úgyhogy azoktól nem voltam elájulva :)
  • Trucker39
    #362
    Hát az bizony az. megpróbáltam a német ágon mind a két vonalat. Mindegyik egy halom ...r volt. No de a PzIV kárpótol érte. Felteszed rá a troll ágyút és a T28-nak vége van mert egy lövéssel kiszedet, az aprólékokról már nem is beszélve.
  • twi452
    #361
    nekiindultam a németeknek ha már exp akció van ugye
    gyorsan át lehet futni a kis szarokon 2-3 csatával.. de hát ez a t3 mindenhol egy nagy szívás úgy látom :D
  • Dewri
    #360
    Igen, úgy néz ki az amcsi vonal majd csak tier7-nél talál magára, addig vergődős... Pedig ajándékba adtak már 2 teljesen fullos amcsi legénységet is, lehet hogy emiatt... A vadászaik is inkább tier7 körül kezdenek jók lenni. Őket kell utoljára hagyni, mikor már minden orosz-német tier10 és már unjuk...:)
  • Dewri
    #359
    Pedig a Párduc nem nagy szám, már ami a páncélját illeti. Még a gyorstüzelő M4-el is szépen le lehet bontani. Csak hát elég sok a hp-ja és jó az ágyúja. De nem kéne, maradok a Tigris vonalon.
  • twi452
    #358
    most találkoztam először párduccal elég durva volt :D
    ő volt az egyedüli 7es top tank, nálunk egy t-20 volt a párja
    5öt lőtt ki a párduc...:D
    talán 110 hp-t vesztett és volt neki 2100 összesen :D
  • Trucker39
    #357
    Azért nem teljesen másolat. Hatalmas piros pont jár már csak azért is, mert kihagyták az összes arty-csókát. Remélem, ez későbbiekben is így marad. Végül is van benne egy féle tüzérség, de az csak T10-ben és teljesen más a működése (Sturmpanzer)
  • twi452
    #356
    a lee-vel már néha egész élvezetes köröket is lehet menni aztán a sherman már szuper ezekhez képest, azzal tényleg el lehet kezdeni élvezni a játékot
    dimbes dombos pályán meg egész nagy troll tud lenni mert elég csak kidugni a tornyot ugye és lefelé lehet csipkedni :D

    jobban szeretem mint a t-34et, az kicsit fürgébb viszont szerintem gyengébb az ágyúja és kb 2 lövéssel kevesebb hp-ja is van mint a sörminek

    a többiről nem tudok még nyilatkozni csak 5ös dolgaim vannak egyelőre :)
  • Terawatt
    #355
    Köszi az infót. Az ok, hogy full copy paste a WoTből, de a +-2 tier-t nem kellett volna átvenni.
  • Trucker39
    #354
    Akkor írásban is....

    T2: T3 komolytalan, mint a többi hasonló kis tank
    T3: M2 Viccosztály, mármint, ha sokat játszik az ember ezzel a szarral, hamar oda kerül.
    T4: M3 Lee hát nekem ez sem tetszett, bár csak a célkeresztben láttam. Ott meg könnyű célpont.
    T5: M4 Sherman Szintén csak célként repültek nekem. Gyorsan lődöz, de nem volt különösebben veszedelmes ellenfél. (maximum csak az idióta amcsi filmekben)
    T6: M6 Nagy böszme iskola busz, még szemből a tornyát is átlőttem.
    T7: M6A2E1 idióta név veszedelmes ellenfelet takar. Ezzel már vigyázni kell.

    A többiekkel még nem találkoztam, mert nincs akkora tankom.
    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.12.12. 11:12:13
  • Dewri
    #353
    Elkezdtem, de az M2 annyira kiborított, hogy hagytam a francba. A Lee se tűnik szimpatikusnak... Majd ha már az orosz-német meglesz végig, talán nekiállok újra... Valahol láttam hogy sírtak az M6 miatt, hogy nem jó. A wotban pedig nem volt rossz, és tegnap csatában is láttam, simán sebez 500 körül, csapkodta a KV2-t is.
  • Trucker39
    #352
    Top tankról videó.

  • Terawatt
    #351
    Usa heavy ágát tolja valaki? Arra hajtok és kíváncsi lennék a véleményetekre
  • Dewri
    #350
    És nem is az első 5 csatára, hanem az első 5 győzelemre!! A wot elmehet a p*csába a nevetséges akcióival, lenne mit tanulniuk innen...
  • Dewri
    #349
    Az 5x3 szorzónak köszönhetően meglett a trollágyú a PzIV-re. Végre elkezdett normálisakat sebezni! Mondjuk amikor a Tigrisbe szemből az alsó köténybe beletettem 2x600 sebzést, az tetszett...:) Az, hogy Tigrisek jöttek szembe, az nem annyira...
  • Trucker39
    #348
    Közben meg... csak nincs pénzem megvenni.

  • twi452
    #347
    én a garázsra gondoltam :)
    ott a tank ikonoknál mindig van x2
    na az most nincs ugye ezért nem is érdekelt tovább
  • Trucker39
    #346
    Mert nem jó helyen nézted. Második képen keresd, Activity reward néven.

  • twi452
    #345
    én elhiszem :D
    amikor láttam, hogy nincs kint semmi szorzó ikon a tankjaimon akkor úgy voltam vele h nem is megyek a többivel :)