1104
Tankos játék webes felületen
  • Trucker39
    #504
    Igen le lehet 10 gold / leszerelés
  • twi452
    #503
    egy kérdés
    a töltésgyorsítót és társait le lehet szerelni a tankról és átrakni másikra vagy azt egyszer beraktad és ott marad a tankban örökre?
  • Gottfried
    #502
    Mi lesz t10-ben? :D
  • Trucker39
    #501
    Az nem is érdekel már. Ez is onnan jött, hogy már nem bérelem tovább az M4 premium tankot, hanem megvettem. Valamivel muszáj farmolni, mert 2-3 rossz kör a KV-3-l és már meg sem tudom javítani, annyira rosszul lehet vele keresni.
  • twi452
    #500
    de mi nem jöttünk rá :D
    na akkor így már világos, amit megveszel azt számolja akkor bele :)
    a vip meg a sima prémium számla mint a többinél :)
  • Trucker39
    #499
    Mint korábban írtam, rájöttem, hol a hiba.

  • twi452
    #498
    aztán lehet h nem elkölteni kell hanem csak meg kell vásárolni az aranyat és azt számolja ezt nem tudom biztosan :)

    Trucker látom nálad van arany bőven :)

    ezt az ablakot nézd meg h nálad hol áll az "arany mérő"

  • Dewri
    #497
    Ma megint nem tudom mi van az MM-el, de szinte már játszhatatlan. Olyan tankokat ad folyamatosan szembe, amiket esély nincs lenyomni. És állandóan a szokásos KV1S-IS-KV3 szembe, M10, stock VK (én) ellenük. Fele hp, nulla ágyú vs átlőhetetlen beteg ágyús hevik. A KV3-at hátulról se sebzem, az IS 2 lövésből kicsap. És mindegy mivel megyek, akkor is IS-KV3 jön orrba-szájba, t-34 ellen is. Ilyenkor nagyon elmegy a kedvem az egésztől. 100 tépéket ad, így soha nem fog fejlődni semmi. Mert ugye az alaptézis, hogy ha én nem szedek szét 4-5 ellenfelet akkor bukta van, az továbbra is él. És mivel nem tudok átütni senkit, így minden kör bukta. Leszarom a statot, de ez így se pénzt nem hoz, se nem fejlődök...:(
  • Trucker39
    #496
    Közben rájöttem a dologra, meg arra is, hogy öregszem és nem veszek észre kézenfekvő dolgokat.

    Kis garázs felújítás...

  • Dewri
    #495
    A pro accountnál van írva, hogy "recharge 200 arany" a pro, "recharge 2500" a pro 2. Nyilván ez arra az aranyra vonatkozik, amit ténylegesen vásárolsz is, nem az ajándék aranyra, mert abból már rég el van költve a 200, mégse vagyunk pro-k... A vip az más, az független a pro státusztól.
    Utoljára szerkesztette: Dewri, 2014.12.19. 16:02:46
  • Trucker39
    #494
    Ezt az elkölteni valamire dolgot nem egészen értem még. Valami bővebb infót nem találtál?

    Amúgy havi díjas szerintem a VIP status.

    Íme:

  • Dewri
    #493
    És tényleg működik!!! Köszi!! :)
  • twi452
    #492
    őő.. én megkaptam újra :$
    próba szerencse alapon :)
    most 800 aranyam van már ajándékként összesen :)
  • Dewri
    #491
    Újoncoknak. Már az elején beváltottuk. A weboldalról meg csak új accountként enged be, mert nem látja a face profilt valamiért, én meg nem kezdeném újra. De azért köszi az infót.
  • Dewri
    #490
    Na igen, de a toronyhoz kell a lánctalp, utána a torony és utána az ágyú. Viszont addig élni is kéne valahogy, az alap 7,5 sebzése meg elég sovány... No mindegy, majd meglátom.
  • Angelus1991ster
    #489
    bónusz kód 200 arany
    http://www.gamebox.com/tanks/newbie_card.shtml
  • Terawatt
    #488
    221 csatával és 59% win rate-el egész jól érzem magam, de kíváncsi leszek, hogy ez hogy fog alakulni 1000 csata körül. Pz4-el 50 csatám van és 74% win rateem, szóval a következő 50 csatámnak botrányosnak kell lennie.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2014.12.19. 13:39:18
  • twi452
    #487
    én még sehol se vagyok..:D

    megnéztem ezeket a pro accountokat
    na szóval ha elköltesz 200 aranyat akármire akkor pro 1-es accountra fejlesztenek fel amivel járnak bonus-ok, ezeket meg lehet nézni a saját account oldaladon

    és ha összesen beváltottál 2500 aranyat akkor onnantól pro 2-es leszel, és ezzel tudsz már venni gold cuccokat ezüstért meg valami spéci módosított tankokat is csak ekkor vásárolhatsz

    szóval ezek nem vip fiókok hanem erre fejlesztik fel örökre a fiókodat ha elhasználsz 2500 goldot

    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.12.19. 12:57:19
  • Trucker39
    #486
    Közben megnéztem a frissített szaknévsort is. A fórumozók közül, akinek ismerem a játékban a nevét, rá kerestem. Szépen kapaszkodik mindenki felfelé a listán.

  • Trucker39
    #485
    Láttam, aki használta. Én csak simán végig mentem a torony- 7,5 - 8,8 vonalon.

  • Dewri
    #484
    Megvolt a karbi. Jól látom hogy meghagyták a szorzókat? Még nincs időm játszani, majd estefelé talán...

    Egy szakmai kérdés: a VK3601-re érdemes fölpakolni a troll ágyút?
    Utoljára szerkesztette: Dewri, 2014.12.19. 12:15:40
  • Dewri
    #483
    De azalatt többet sebzek, mint a másik 6 játékos összesen... Mivel 90%-ban úgyis bukta van ilyenkor, legalább a sebzés miatt több pontot kapok a végén.
  • Trucker39
    #482
    Úgy látom, jön erre a szerverre is a klán háború. Az orosz szerveren már láttam.

    Event Time:
    •The Banner Stage starts at 10 pm every day and lasts until 6:45 pm the following day.
    •From 6:45 pm to 7 pm, players will receive a reminder to participate in the battle.
    •The battle will be fought from 7 pm to 10 pm.
    Requirements:
    •Players must be members of a Corps (you must create or join a Corps).
    Territory Battle Rules:
    1. Territory battles will be reset every 24 hours.
    2. Each territory battle has two stages: the Banner Stage and the Battle Stage.
    3. The Banner Stage includes: Banner Stage Preparation and Loading Zone Bids.
    4. The land can only be attacked by as many as 3 enemies at once.
    5. Loading Zone Bid Time: 10 pm to noon the next day. All Corps participating in a territory battle for the first time must successfully bid for loading zones and then engage in a territory battle. Loading zones are temporary, with no benefits or bonuses.
    6. Banner Stage Preparation: 10 pm to 6:45 pm the next day. The Corps Leader and Corps Assistant Master can bid on loading zones, order territory battles and launch counterattack battles.
    7. Each Corps can only bid for 1 Loading Zone at a time.
    8. Battles are fought from 7pm to 10pm. In the Banner Stage, if loading zones are bid on successfully and players have ordered territory battles and counterattack battles, they will fight one by one according to the appointed time.
    9. Each Corps can have up to 3 territories.
    10. If a Corps successfully occupies a new territory while it reaches the upper limit of occupied territories, it will lose the territory which they selected for the battle.
    11. Once a Corps has occupied the maximum number of territories, it will be unable to participate in Loading Zone Auctions.
    12. Each Corps can only attack or counterattack once per day.
    13. Territories have different loyalty point bonuses. Loyalty point bonuses can be stacked, i.e. the more territories you occupy, the more bonuses you'll get.
    14. If your Corps territory is occupied, the corresponding loyalty point bonus will disappear.
    15. The winning Corps will get a certain amount of Corps funds from the defeated Corps if it’s their first territory war loss that day. The Plunder Multiplier is related to territory rarity. The more loyalty points the territory has, the bigger the plunder multiplier will be.
    Territory Battle Rewards:
    1. You can obtain loyalty point exchange bonuses from territories.
    2. Territory Loyalty point bonuses can be stacked. The rarer the territory is and the more territories you have, the more Loyalty points you'll get when exchanging.
    3. Loyalty points can be used for Corps Tech (tank research).
    4. Corps Tech can produce unique tanks which are different from the standard tanks of the Soviets, Germany and U.S.
  • Terawatt
    #481
    Már wotban sem érte meg "csak azért is a jó helyre megyek" példát követni. Semmi értelme ha két másodperc alatt kilőnek.
  • Dewri
    #480
    És még mindig nem tudja senki, hogy hol vannak az áttörési pontok. Még mindig 6 ember el jobbra közösen, én meg egyedül balra, ahol az ellenfél jön majd MINDIG, 5-6 minimum. Természetesen sokáig élek... Szánalom. És mindezt hatos szinten, ahol már illene tudni mi a helyzet...
  • Dewri
    #479
    Ma lesz valamikor karbantartás, gondolom vége a jó kis 5x3 szorzónak. Kár érte, szépen lehetett fejlődni vele...:(
  • Terawatt
    #478
    Ez.... hihetetlen volt. :D
  • Dewri
    #477
    Annyit tennék hozzá, hogy a Tigrist még szemből is simán átlövöm a Stug-PzIV-KV2 89-es átütésű 105 mm (illetve 152 mm) ágyújával (alul a kötényt), míg a KV3 ellen hiába próbálkoztam bárhol, oldalról se vitte...
  • Gottfried
    #476
    Köszi ! :)
  • Trucker39
    #475
    Most megfogtál. Nem tudom eldönteni én sem a kérdést. leírom, amit tapasztaltam, illetve amit mutat a saját statisztikám. Lehet, aludni kellene még egyet ennek a kérdésnek az eldöntésére.

    Tehát:



    Többet mentem a KV-3 tankkal mint a Tigrissel, ebből ez látszik, meg az, hogy a Tigrisnek még nincs meg a nagyobb fegyvere.

    A fegyverekről:



    Mind a kettőnél látszik, hogy a nagyobbik fegyver beszerzéséhez, sok-sok XP kell.

    A Tigrisnél a sorrend: Lánctalp- T7 ágyú- Második torony - Top ágyú
    A KV-3-nál a sorrend: Lánctalp - Második torony .... és ennyi. Mivel a 122mm-s fegyvert már kifejlesztettük a KV-1S tankon.

    Tapasztalatok:

    KV-3 gyári kivitelben brutálisan rossz. Arra való, hogy cammogjon valaki előtt és fogja fel a lövedékeket. ha elég közel engedi magához valami idióta, akkor lőni a parancsnoki kupolát, mást nem visz át. Egyszer összefutottam egy buta Tigris parancsnokkal. A két tank szemből összeért és úgy lőttük egymást. Gyakorlatilag 6 percig lőttem mire kifeküdt, senki nem segített egyik oldalnak sem. A KV-3 nem sebződött, mert nem tudta, hol kell lőni. Persze utána az IS haverja két lövéssel kiszedett.
    Nagy kínlódás vele összeszedni a lánctalpat, majd a tornyot, de ha megvan, rá lehet tenni a 122-s ágyút. Innentől már kap magasabb besorolást sajnos. Kelleni fog rá töltés gyorsító és célzás rásegítő is. Mielőtt bárki örülne, hogy a KV-1S tankról leszereli és átteszi, csalódni, fog, mert nem megy rá. Én is vettem a KV-1S-re, majd eladáskor leszereltem róla, de nem jó a KV_3-ra. A két modulnak darabja 500 ezer ezüst.

    Tigris tapasztalatok. Nagy löveg nélkül használom még. Kicsit mobilisabb a KV_3-nál (azzal borzasztó közlekedni), de olyan semmilyen még a sebzése. Sajnos nagy hibája, hogy hatalmas gyenge pontot hord a tornya tetején és kezdenek rájönni a népek, hogy ott kell szétlőni.

    Összességében nem tudom megmondani, merre az arra. Az orosz ágon ott lesz a KV-4 a BL-9 ágyúval, majd az IS-4, végül az Oject 277 vagy micsoda. Videón brutális sebzéseket oszt.
    A német oldalon meg ott a teljes nehéz tank ág, jó és rossz tulajdonságaival együtt.


    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.12.18. 18:44:41
  • Dewri
    #474
    Az arty nélküli játékmenetnek köszönhetően itt végre remekül lehet játszani a nehéztankokkal, mert csak az épp aktuális ellenféllel kell foglalkozni. A wotban a nulla látótáv és a lassúságuk miatt alig használhatók, és sajnos a war thunderben is nehéz velük, mert mindig rájuk kérik a tüzérséget és ott se nagyon tudnak elmenekülni olyankor. Itt meg csak a lánclövés bosszantó kicsit, de hatalmas könnyebbség, hogy nem kell rettegni egy 1500-2000 hp-s "égi áldástól", ha véletlenül nyílt terepre merészkedek...
  • Gottfried
    #473
    Kv3 vagy Tigris? Szerinted melyiket lehet hatékonyabban használni t7-ben? Az összekuporgatott pénzemből csak egyikre futja és nem lenne baj ha a jobbat venném meg.Az adatai alapján nekem a Tigris jobb választásnak tűnik.
  • Dewri
    #472
    Igen, alapból elég sok a gyáva, semmit nem csináló, első bokorba beülő kemper (nem értem minek is játszanak az ilyenek), ezért remek taktika, hogy azon az oldalon át kell rombolni, ahol általában nem jönnek, és az ilyeneket egyszercsak hátulról spotolni/kilőni. A legtöbb föl se fogja, hogy a háta mögül kapja a találatot. A20 különösen alkalmas erre (60+ sebesség...), de csináltam már KV2-vel is...:)
  • Koridor
    #471
    Igen az artyk nekem se hiányoznak, de a torony nélküli bokorbanülös TD-nek se látom sok értelmét. A wot-ban volt 15 enemy és eloszlottak a pályá és elöbb vagy utobb valaki a csöved elé került, de itt csak 7 tank van és viszonylag könnyü a másik csapatot megkerülni és hátbalövöldözni. Volt olyan hogy együtt marat a "csapat" és amikor már elértük az ellenfél bázisát anélkül hogy egyet is láttunk volna közülük rájöttünk hogy elkerültük egymást.
  • Trucker39
    #470
    Szerintem már az megér egy misét, hogy nincsenek Arty-sták a játékban és valahogy nem is hiányoznak. Változó időjárás is sokat dob a játék hangulatán. Azzal meg sajnos nem lehet mit csinálni, ha egy TierVIII tank elgyepálja az én TierVII tankomat. Vannak hibái a játéknak, nem is kevés. Mezei gold ammosok viszont nincsenek túl sokan, mert két fokozatú premium előfizetés van és csak a II fokozatban lehet gold ammo-t silver-ért vásárolni. Mezei játékos meg nem nagyon lődöz gold lőszert, mert *****a drága.
    Hibának tüntetem fel, de nem hiba az, hogy jelenleg egy szerver üzemel (na jó kettő). Ha túl esik a béta fázison és a Gamebox felkarolja, lehet hogy lessz annyi szerver, mint most a Gamebox-s játékoknál.
    Összességében messze jobb ez a tankos játék annál, mint amit elsőre egy Webes játékról gondolna az ember.
  • Koridor
    #469
    Még csak egy T4-es T28-as a legnagyobb tankom (a M4/FL10 nem sorolnám bele) de azt már látom hogy T3-4 itt is szivás. Ha nem lenne a 7 napos ajándék M4/FL10-es a béka segge alatt lenne a statom. Viszont nekem jobban tetszik mint a wot.
  • Terawatt
    #468
    Azért még így is sokkal jobb az MM, most hogy tolom ezt a pz4-et rájöttem, hogy simán felveszi a versenyt a többi tankkal a szintjén. Ez az ötös tier elég jónak tűnik. troll gun elég sok tankon van, de ügyesen beállsz akkor simán kukázod őket. M4 sherman (tier 5) viszont nem valami nagy durranás. Átlagosnak mondanám.

    Gold ammo-t szerintem nem sokan használhatnak, ezért van értelme a heavy tankoknak, összességében szerintem a 7v7 miatt jobb mint a wot, mivel így 2-3 ember letudja hozni a meccset és jobban érvényesülsz mint egyén.

    Kezdeti bosszúságokon túlesve már élvezetes. Pálya nem sok van, de ott szépen lehet taktikázni miután kiismered a csatákat. Srégen beállni olyan helyekre ahol könnyen tudsz lövöldözni stb. Ha wotoztál és legalább az átlag szintet hoztad akkor itt nagy meglepetés nem lesz játékmenet terén. :) Részemről ajánlom a gamet.

    Raktam +200-ht (2x100-asat) a pz4re, azt most így még combosabb, ráadásul töltésgyorsítóm is van. Akarok majd venni egy 900k-s látótáv kütyüt ha nagyon megszaladok pénzügyileg, mert elég op.

  • Koridor
    #467
    Az 5 fös szakaszon kivül tartogat még más meglepetést a wot-hoz képest? Mert ahogy látom-olvasom ugyaolyanok a hibák, a trolltankok, meg a goldik.
  • Terawatt
    #466
    Elég faceroll a pzIV trollgun. Kv1 két lövés volt. Szerintem enyhén össze törtem a halhatatlanságról szóló gondolatait.
  • Dewri
    #465
    Sajnos ez már a wotban is így volt, nyolcastól szenvedés volt, olyan drágák az új modulok és olyan sokba kerül a következő szint tépé/kredit szinten, hogy nem biztos hogy van értelme. Ráadásul sok mínuszos kör is befigyel. Lényegében csak prémiummal lehet normálisan haladni. Gondolom itt is ez van, VIP fiókkal biztos jobban érvényesül az ember...