1104
Tankos játék webes felületen
  • Dewri
    #664
    Hát az MM-et elnézve én erősen esélyesnek tartom, hogy a KV1 ellen jön majd vagy 3 ilyen csoda...
  • twi452
    #663
    egymás ellen fognak menni úgyhogy nem gond :D
  • Dewri
    #662
    A T-34-100-at meg lehet nézni a boltban az aranytankok között. Hetes szint. Az ágyúja 232/383 értékű, nem is rossz! Kevesebb mint 10 sec a töltése, viszont 7,5 sec a szűkülés. Kellemetlenebb lesz szerintem mint az M4-ek...
  • Dewri
    #661
    Lehet hogy már lejöttek a légkörbe...:) Poénnak jó lesz, a pajzsok bírják egy darabig, bár lényegében helyben állva lövik halomra egymást... Viszont jól néz ki. Az Armored Warfare után, ami ugyanaz a wot klón, mint a Ground War, csak modern tankokkal, ez kisebb csalódás. Még a World of Warshipre lennék kíváncsi, de már arra is azt írták, hogy tengeri wot...
  • Trucker39
    #660
    Nos, nem egészen értettem a koncepciót. Hol az űr ? Legfeljebb a fejekben. Böszme csatahajók kergetik egymást föld közelben , sziklák között. Miért? Miért nem magasabban, miért nem az űrben? Ja, olyan már van millió meg egy darab. Szerintem erre kár az erőforrást elpazarolni. Nem bántásból mondom, de ennek nagyon kevés értelme lesz szerintem.
  • Dewri
    #659
    OFF

    Jövőre érkezik a WoT az űrben...:)

  • Trucker39
    #658
    Szerinted ezzel a legénységgel, meg felszereléssel mit tud az enyém ?

    Nem véletlenül ezzel farmolok. T8-ra nincs pénz.

  • Dewri
    #657
    Fene, visszavették 3ra a 3x szorzót... Gondolom az event végén minden tele lesz a T-34-100 tankkal, remélem ér is valamit, gondolom 100 mm ágyúja van.
  • twi452
    #656
    na én meg beváltottam a régi 1 hetes gold sherman ajándékot nehogy lenyúlják ezzel az új egy hetes belépegetőssel :D
    olyan op tetü szemét amilyennek mindig is gondoltam :D
    első köröm vele egy vk-t majdnem teljesen és egy fél kv-1st is lebontottam a végén :D
  • Trucker39
    #655
    Közben látom, indul a karácsony.

    Akciók!!!
  • Trucker39
    #654
    A Su-101 egy utálatos jószág. Egy re több VISA card Warrior vásárolja meg. Sajnos a szintjén nagyon nehéz kilőni és többnyire párban járnak, mint a k****k wc-re. KV-3-l sokat szenvedtem velük, mert szemből gyakorlatilag sebezhetetlenek a 122-s löveggel. Tegnap gondoltam egy nagyot, és vettem az ágyúhoz 4 darab gold lőszert, darabja valami 6000 silver. Nem is kellett sokat várni, a következő két csatában jött is ellenfélként a SU-101. Lőszert váltottam, mert szokásuk, hogy egyből bele másznak az ember képébe. Mire odaért, kapott a köténylemezbe egy 700 -s sebzést, ettől megszeppent, mert nem tudta mi történt. Mire közelebb jött, ugyan oda megkapta a másodikat is, amitől el kezdett forgolódni. A csapattárs meg oldalról kilőtte. A csata végéig osztotta az észt a SU tulaj, hogy milyen cheaterek vagyunk, mert az ő tankja szemből kilőhetetlen. Hát szegény tanult valami újat.
  • twi452
    #653
    igen azt hiszem ez is az a tank ami megmarad a garázsban örökre :D
  • Dewri
    #652
    Ezzel a nagyobb tankok is üthetők. Még a Tigrist is sebzi, alul a köténylemezt lőve. Mondjuk ez minden nagy dögre igaz, iszonyat gyenge pont az alsó lemez. Hiába félisten a nehéztank, aki tud játszani, az hamar elbont emiatt... A kupolák is sérülékenyek, a VK-k sokszor azon buknak el.:) Az egyetlen amit nem tudtam sebezni, az a KV3.
  • Dewri
    #651
    Igen, az olyan mint a kurva artyk. Figyelni kell az ellenségre, mert csak te dolgozol, bujkálsz, taktikázol, erre lebombáz valami gané az égből. Én is hányszor kínlódtam ezzel, mikor a Stuggal találtam valami jó helyet, aztán egyszercsak süvített a bomba. Vagy nehéztankkal rögtön indulás után, már el se tudtam érni a várost. Undorító. Na ezért jó ez a Ground War...
  • twi452
    #650
    ez egy más világ az eddigiekhez képest amikkel játszottam :D
    eddig gyorsan töltő 180-200akat sebző szurkáló tankokkal játszottam ez meg tiszta nyugis azokhoz képest

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    4 lövés 4 tank, a shermant felgyújtotta és leégett szépen :D


    meg is ajándékoztam egy szép camo-val mert 3 kör alatt kiérdemelte :D

  • Trucker39
    #649
    No ugye. T28 egy lövés, kisebb szutykok szintén. Amerikai nyominger forgótornyos TD-k általában egy lövés. KV-1 2-3 lövés, ha jól találod el. Premium M4 .... jahh olyat már lőttél. Ha tudsz bele venni nem goldos gold lőszert párat, akkor a nagyobb fiúk is össze ****k magukat.

    Elnézést a stílusért, de most b*****m fel magam a GF-ben. 5 csata, tíz tank és mind a tizet bombával b*****k ki. A hócipőm tele van már az ilyen nyomorult vegyes csatáktól. Olyan érzésem van, mintha csak az én tankom lenne a csatamezőn és minden nyomorult bombázó azt támadja.
  • Dewri
    #648
    Erről beszélek. MIÉRT?????
  • Dewri
    #647
    Na ugye, mindjárt más az élet...:)
  • twi452
    #646
    ez hihetetlen módon okádja a halált xD
    a shermanon a troll ágyú csak he-t lő és az semmit nem üt át azért jönnek a 100-as sebzések vele, ezért nem vágtam h miért istenítitek a trollokat

    most már értem a pz4 ap-vel iszonyú gyilkológép
    igazán jól éreztem magam amikor a gold shermant az előbb a bokorból két lövéssel kicsaptam oldalról, azt se tudta honnan jött az áldás csak bumm :D
  • twi452
    #645
    na megvan a trollágyú a pz4-re :D
    első kör
    2-2 lövés
    2 pukkant tank
    2300 dmg
    :D
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.12.24. 11:03:19
  • Gottfried
    #644
    Na ezt most én is végig anyáztam. A rohadt kis buzeránst bejön árkádba t82-vel és vagy 8x előrerohan meghalni 0 sebzéssel. Hiába ír neki bárki,csak megy és meghal.Simán kikaptunk miatta.Az ilyen rohadt volna meg az anyjában mielőtt megszületett.
  • Trucker39
    #643
    Én is így szoktam, kicsit megfűszerezve (nem illik pedig) némi csillagos üzenettel ALL csatornára, ki hová tegye a szakaszát, meg a fejlesztő hová dugja az MM besorolását,.
  • Gottfried
    #642
    Árkádot csak trollal játszom vagy Kv1s-el.Azokkal lehet aratni. Stuggal 13 killem volt,úgy 7000 körüli sebzéssel. Ha top tank,lehet vele háromszorozni rendesen árkádban.
  • Gottfried
    #641
    Tudom,a vadászokkal nem egy leányálom az élet de most nem az a gondom.Az irreális csapatokon húzom fel magam,amikor nálunk én vagyok a top tank t5-el,az ellennél meg 3-4 t6 tank van. Az ilyen csaták teljesen értelmetlenek,általában a fele csapat kilép.(velem együtt) Gondolom ezt már rengetegen jelezték és nem hiszem el hogy megoldhatatlan lenne hogy ha behoz egy három fős t6 szakaszt,akkor a másik oldalon is t6 tankok legyenek felül,ne két t5.
  • Terawatt
    #640
    Ez olyan, hogy ha veled vannak a marhák akkor jobban érzed a szagukat.
  • Dewri
    #639
    Az árkádot is elérte az agyhalott dömping. Ott a killre adja a pontot, erre a sok gyökér bemegy Pz38, PzIIIA, T46 tankokkal... Semmit nem sebeznek és azonnal halnak. És a tetejébe persze rohannak előre mintha lenne bármi értelme. Mire mi a 2 KV1-el lőtávolba vánszorgunk, ezeket a kis szarokat már 2x legyalulták, lehet visszahozni a pontokat. Macerás 5 vs 2 kört menni úgy, hogy a 3 csapattárs csak az ellenfélnek jó. És hiába írjuk nekik, hogy maradjunk együtt, ne rohanjanak előre, maradjanak a bázison, leszarják, ugyanúgy mennek bele a halálba, ezzel növelve az ellenfél pontjait. KV1 szakasszal nagyon nehéz győzni emiatt, mert 300 körüli sebzésekkel lassan megy a pontozás, miközben a trollosok darálnak... És a klasszikus: Stug, trollal nálunk, full idióta, összesen sebez 465-öt az egész meccs alatt, hangsúlyozom, trollal, ami alapból üt 500 fölött!!!! De persze halni az nagyon ment neki. Szemben a Stug természetesen nem volt idióta, az tudta hogy kell játszani, 3ezer sebzés körül végzett. Miért szemben volt a normális ember, miért nem nálunk? Miért nem nálunk van SOHA?????
  • Dewri
    #638
    Amint azt már megállapítottuk, itt vadásszal nem sok babér terem, mert a szembejövő nehéztankok dupla akkora hp-val vannak ellátva és az ágyújuk általában maximum 2 lövéssel kiszed egy vadászt... Vadásszal csak minimum hármas szakaszban van értelme bemenni sajnos...
  • Gottfried
    #637
    A szar mm miatt fogom ezt abbahagyni.Ilyenkor késő este egyszerűen teljesen játszhatatlan a t5 is.Nevetséges hogy top tankként a su85-ben háromszor kerültem szembe ugyanazzal a hármas Kv1s t6 platoonnal. Ha ennyire nyomorékok hogy ezt nem tudják megoldani hogy legalább a top tankok legyenek egy szinten,akkor lehúzhatják a kibaszott játékukat a klotyón. Én türelmes vagyok de ez már sok.
  • twi452
    #636
    a su-76 átküldte oldalról nem is kis távolságból :D

    nem bírtam tovább és letettem nem sokkal később ahogy beírtam
    még vagy 7k exp kell összesen a toronyra meg ágyúra de ezek a 200-as körök elvették a lelkesedést gyorsan :)
    majd máskor folyt köv :)
  • Dewri
    #635
    Az oldalát nem lehet kihasználni sebzéselnyelésre? Elvileg az keményebb mint a frontja.
  • Dewri
    #634
    Fölraktad már a 105 mm ágyút? Kizárólag azzal kell használni! Úgy az mm is jó és szép nagyokat is üt.
  • twi452
    #633
    kellene is..:D
    eskü pz4-el szopat az mm
    ha shermannal vagyok akkor 80%-ban tier 5 csata 15% tier 6 és 5% tier 7
    pz4-el 80%-ban tier 7 :D
  • Trucker39
    #632
    Találtam 13 K free XP-t odaadom. :)

  • twi452
    #631
    adjál 10k xp-t és felrakom :D
    ezt is most sikerült rászerelni :P
  • Trucker39
    #630
    Mi az az ágyú szegény PanzerIV-n? Tessék rá szerelni a troll ágyút és normálisan használni.
  • twi452
    #629
    lehet kerülni néha a csókos oldalra is :$ :)
  • twi452
    #628
    az első két kör után nekem is feltűnt h ez csak egy kurva nagy lassú medium tank rettenetes ágyúval :D
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.12.23. 20:27:50
  • Trucker39
    #627
    Sok türelmet hozzá. Annak a tanknak egyetlen előnye van. nagyon jó célpont. Ha az van ellenfélnek, máris jobb a napom.
  • twi452
    #626
    a stock m6-tal veszteséges köröket megyek ha nyerünk akkor is, annyira fos az alap ágyúja :D
  • twi452
    #625
    na eladtam az asu-t úgysem akarok szenvedni vele már

    azért tier6ban már nagyon lassan csordogál a pénz :D
    7000 az m6 javítása 2-3k a lőszer bele és 10k kb egy átlagos nyertes kör