1104
Tankos játék webes felületen
  • Angelus1991ster
    #744
    6,4 millió jöt össze. Épp elég, viszont a 7 napos loginosdit nem látom.
  • Terawatt
    #743
    Fél 3 körül még ment nekem.
  • twi452
    #742
    na újraindult a 7 napos akció és most már nem resetelődik viszont ma lesz meg az első :)
  • Gottfried
    #741
    12 milla nekem is összejött. :)

    Este 11-kor állítottam be még 1000 ismétlést de csak 117 ment le belőle,úgyhogy kb. éjfélkor szünhetett meg az aranybánya. Azért egy időre megoldotta a pénz problémákat. :)
  • twi452
    #740
    vége a jó életnek, már ki is szedték azt a részt úgyhogy feltűnt nekik a dolog xD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    remélem megmarad ha már ilyen keményen megdolgoztam érte (na jó nem :D)

  • Terawatt
    #739
    Kérdés, hogy a fejlesztők tudnak-e róla, vicces lenne ha ott hagyták volna a cuccot elmennek szabira, mert majd müxik ez magától "mi beálítóttuk' " :DD

    Szerk.: egész nap lehetett ezt csinálni, annyira érdekelné őket leállítanák a szervereket, hogy ne legyen több ilyen sokat claimelgetés amíg meg nem oldják
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2014.12.25. 23:52:42
  • Angelus1991ster
    #738
    Na ez a nagy kérdés, mert aki csak egyszer váltotta be az is rácseszik.
  • Terawatt
    #737
    Ha nem marad meg a claim, akkor hogy vált 2. napra? :/
  • Dewri
    #736
    Köszi a tippet, tényleg beteg. Nem nagyon lesznek így anyagi gondok. Ha holnap a free xp-n is menni fog, akkor valóban ki lesz húzva a tier10...:D
  • Koridor
    #735

    A wot-ban megtarthatuk, pl: igy volt egy csomo garázshelyünk.
    Én most futtatok egy 100-as makrot, de többet nem. Ez igy is 4 milla lesz.
    X
  • Gottfried
    #734
    Hát meglepne ha megtarthatnánk az így szerzett javakat,annak ellenére is hogy nem mi hibáztunk.Végül is nincs leírva sehol hogy csak napi egyszeri belépés után jár az ajándék.Vagy le van ?
  • twi452
    #733
    Együtt megyünk majd a BANamákra :D
  • Koridor
    #732
    megvan a 100 db
  • Gottfried
    #731
    Közben találtam én is egyet. Ez nagyon durva. Úgy 20 perc alatt összeszedett 1 millát.Egész éjjel menni fog. :D
  • Angelus1991ster
    #730
    Egy túrót, köszi az automnatikus kattintgatót:D lesz ebből 20 is
  • Angelus1991ster
    #729
    5-6 milliónál megállok, wot-ra is kell gondolni.
  • twi452
    #728
    Én a jitbit macro recordert használom minden ilyen automatizáláshoz

    Sokat nem kellett belenyúlni mert van lehetőség arra a nevéből adódóan h felveszi amit csinálsz és megirja egyből a macrot rá :D
    Csak a ciklust kell berakni az elejére h hányszor csinálja
  • Koridor
    #727
    Vacsi: egy kanál kaja egy frissités :) 41db jött össze, 820e pénz.
  • Gottfried
    #726
    Nekem még csak 1,5 milla jött össze és eddig nem sikerült automatizálnom. HELP!!!

    Próbálgatok ilyen automatikus kattintó programokat de eddig még egyik sem az igazi. :(
  • twi452
    #725
    Nálam eddig 4.7 millió.. :D
    Sajnos el kellett mennem itthonról délben és a felvett makróm megmakacsolta magát egy idő után de most elindítottam újra :D
  • Angelus1991ster
    #724
    Na ki mennyit kaszált eddig?
  • Gottfried
    #723
    Nem tud valaki egy programot ami automatikusan megcsinálja ezt a bejelentkezgetést és a kattintásokat?
  • Koridor
    #722
    Én is remélem hogy kitart az aranyig :))
  • Angelus1991ster
    #721
    Nem fogja, de a holnapi napra leszek nagyon kíváncsi:D
  • Gottfried
    #720
    Free xp 4000-resével,az percenként úgy 10000. Pár óra alatt megvannak a t10 tankok. :D
  • Gottfried
    #719
    Hát ha mindennél így marad,durva hetem lesz mert ezt nem lehet kihagyni. A nagy extra páncél ára több mint egy milla.Az eladva is durva,lesz kredit bőven. Emellett rengeteg arany és prémium napok hármasával. Attól félek ha később kiderül,törölnek mindent amit ezekben a napokban szereztünk. :(
  • Angelus1991ster
    #718
    Csak goldnál is így legyen:D ingyen Löwe és más tank:)
  • Gottfried
    #717
    Basszus,percenként 60.000 kreditet lehet így keresni.....
  • Gottfried
    #716
    Ez mekkora!!!! Csak most olvastam de ezzel megvan az esti program. Nem is kell kilépkedni,csak nyomor egy frissítést a face-en és már adja is újra az ajándékot. :) Ha ez így marad az aranynás és az XP-nél is...... :D Ez egy igazi karácsonyi meglepetés.
  • Trucker39
    #715
    203-s hsz ben van (nem tudom, hogyan kell ide linkelni). Ott részleteztem ennek a mikéntjét.
  • Angelus1991ster
    #714
    Segítsetek!
    Ezek a corps tankok mik? valódi pénzt kell beleölni?

    Eggyütt fejleszti a klán a tankot? amit minden klántag megkap, ha ad bele loyalty pontokat?
  • Terawatt
    #713
    Két monitorral Gearboxos meg a facebookos acc.
  • Terawatt
    #712
    Szerintem mindannyian be fogunk köpni facen nekik, hogy az angelus srác volt a bűnös Nem fognak szarakodni és vissza állítják a szervert ha úgy döntenek. Már össze szedtem 600k ~-t ilyen tempóval gyorsan meglesz a tigrisre való és még vehetek is hozzá felszerelést /pl az OP 900k-s távcsövet/
  • Angelus1991ster
    #711
    Csak abban reményedjünk hogy holnapután is meglehetne ezt csinálni.
  • Angelus1991ster
    #710
    De ha retorzió van akkor nem én leszek a hibás. Bár nem valószínű, hogy lenne, nem WG. De még ők se vettek vissza bármit is.
  • Terawatt
    #709
    Ezért az infóért rommá plusszoznánk ha még vóna, köszi :D
  • twi452
    #708
    oh. hol lehet eladni én csak azt találtam meg h hol lehet venni :D

    szerk: megvan a depoban :D
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.12.25. 10:50:25
  • Angelus1991ster
    #707
    Már azt csinálom fél órája:D 20 ezer ezüst
  • twi452
    #706
    jó kis bug :D

    ezeket nem lehet eladni ezüstért?
    jó pénzt lehetne csinálni :D
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.12.25. 10:47:24
  • Angelus1991ster
    #705
    Karácsonyi log-inál újra és újra claim-ezetek. megadja:D remélem még a goldos résznél is ellehet játszani:D

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2014.12.25. 10:39:04