3812
  • Maala
    #3490
    Mindenképpen tökönszúrják magukat, csak azért, mert valaki odafent azt mondta, hogy az új engine-t és a PvE módot teljes AAA játék árán kell kiadni.

    A többi csak tűzoltás, amiben így is, úgy is keletkeznek tűzkárok.
  • TBTPumpa
    #3489
    Overwatch 2 What's Next Panel Recap

    Minden a tegnapi panelen elhangzott információ, képekkel megtámogatva.
  • TBTPumpa
    #3488
    Oké, módosítottam, de logónak már marad az új, mert Overwatch ez is.
  • Pio
    #3487
    Szerintem ha a gátlástalan profitéhség vezérelné őket azt mondanák, hogy itt az új rész, a régit nem supportáljuk tovább, tessék csak megvenni az OW2-t.
    Ez, hogy minden OW1 tulaj megkapja ingyen a feljavított engine-t és a teljes OW2 PvP kontentet nekem egy nagyon határozottan consumer friendly megközelítésnek hat.
    Ezzel nem kicsit szúrják tökön az OW2 eladásait, hisz így az lényegileg egy PvE expansion lesz egy olyan közönség számára, akik azért gyűltek össze, hogy PvP lövöldével játszanak.
  • Maala
    #3486
    Hacsak a józan ész nem...

    Két klienst foltozgatni vagy egyet, egy olyan profitorientált cégnél, mint amivé a Blizz lett... Szerinted van ennyi erőforrásuk akár középtávon is? :-D
  • Malakai
    #3485
    Ja, hogy csak én ébredtem későn, azóta már valaki beszellőztette, hogy kliens is egy lesz idővel. :)
    Habár ez inkább leak szerű, mivel forrás nincs mellette.
  • Malakai
    #3484
    Az, hogy külön kliens lesz-e, vagy egy az még kérdéses szerintem, ami lényeges:
    - Minden, ami PvP tartalom érkezik OW2-vel, az jön OW1-be is, új mód, új hősök (igen, több is), új map-ok (minden módhoz), minden.
    - Az OW1 és OW2 játékosok PvP-t együtt játszanak, ugyanazon szervereken.
    - Lényegében az OW2-nek csak a PvE az exkluzív tartalma.

    Én amiatt gondolom, hogy külön kliens lesz, mert érzésem szerint a PvE-n kívül még az új engine és szebb graf lesz a húzója OW2-nek.
  • Pio
    #3483
    Interjúk alapján úgy fest, hogy technikailag nem fog megmaradni az OW1, hanem beolvasztják az egészet az OW2-be.
    Vagyis lesz egy közös OW2 kliens, annak, aki csak az 1-et vette meg csak a pvp rész lesz elérhető, az OW2 tulajoknak pedig a PvE rész is.
    Tehát az OW1 tulajok is megkapják az újabb engine-t, újabb karakterdizájnokat és persze minden további PvP tartalmat.
    Az OW2-re váltás miatt nem is kizárólag a PvE miatt döntöttek, hanem valahogy mutatni szerették volna azt, hogy ez a játék már több mennyiségileg és - a felújított engine miatt - minőségileg is annál, mint amit 2015-ben kiadtak.
    Igazából úgy is lehetne mondani, hogy az egész játék átlép a 2-es verzióra, aminek része lesz egy külön megvehető PvE rész is.
  • Evoluti0N
    #3482
    +1
  • Malakai
    #3481
    Szerintem is maradhat simán Overwatch.
  • Maala
    #3480
    Bleh, itt is ez az undorító OW1/OW2 névformátum, mint PS topikban, szavazzunk inkább. :-D

    Sima "Overwatch" +1.
  • CalebJoe
    #3479
    Csináljunk külön játékot az eventekből 60 ojróért kb, annyira sajnos már nincs meg az a hatás mint az elsőnél annó amikor bemutatták.
  • Malakai
    #3478
    Tekintve, hogy when it's done, remélem nincs feature freeze OW1-ben addig. :P
  • Malakai
    #3477
    Az együttes játék kapcsán érdekel, hogy akkor OW1 grafikája is valamilyen szinten megújul-e, mert az elég fura lenne, ha tök máshogy néz ki a játék OW2-eseknek, de együtt játszanak. :)

    Egyébként "What's Next" is indul mindjárt (21:30-kor), ha még valaki most látja, akkor virtual ticket nélkül is nézhető.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2019.11.01. 21:23:56
  • TBTPumpa
    #3476
    A lényeg!
    Teljesen új játék, új motorral, új karakterdizájnokkal, mégtöbb pályával, játékmóddal és karakterrel. A régi verzió is fennmarad, a két rész játékosai együtt játszhatnak majd. Minden első részben elért előrehaladásod (skin, pont, achievement, stb.) jön veled.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.01. 20:32:08
  • TBTPumpa
    #3475
    Gameplay is érkezett:
  • TBTPumpa
    #3474
    Overwatch 2 bejelentve egy gyönyörű animáció keretében:
  • TBTPumpa
    #3473
    Aranyos lett a visszaemlékezős előzetes:
  • TBTPumpa
    #3472
    Elindult a Blizzard aukciós oldala, ahol ilyen gyönyörűségekre is lehet licitálni:


    A befolyt összeg az alábbi alapítványhoz kerül:


    Az a D.Va-s poszter de jó is lenne!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.01. 14:30:43
  • TBTPumpa
    #3471
    Szép csendben elérhetővé vált Tyrande és Illidan skinje is:



  • TBTPumpa
    #3470
    Warcraft III: Reforged The Spoils of War Edition - Overwatch játékbeli cuccok (ikonok és animált spray-k)
  • Pio
    #3469
    Egy dolog biztos csupán, hogy semmi sem biztos. :)
  • Maala
    #3468
    Nem voltál félreérthető, semmi sem bizonyít semmit, és minden lehetséges. :-) Továbbra is.
  • Pio
    #3467
    Lehet félreérthető voltam, Jason Schreier írta meg a Bionál uralkodó belső viszonyokat is, ez igaz. Viszont a Blizzardos cikkben nem emleget ilyeneket, az a Jason cikkéből építkező "leaker" saját kreálmánya.

    Ettől még persze lehet, hogy a Blizzardnál tilos kimondani, hogy FF XIV, csak ennek a valószínűségét nem növeli a lenti 4chan post annak ellenére, hogy ezt állítja. És ha a Blizzard tényleg bejelenti az Overwatch 2-t és a Diablo 4-et az nem azt fogja jelenteni, hogy a lenti leak igaz, hanem azt, hogy Jason Schreier szokásosan alapos kutatómunkát végzett
  • Maala
    #3466
    Ha a Bio-nál igaz volt, miért ne lehetne a Blizznél is igaz?
  • Pio
    #3465
    Picit összetettebb a történet, a Kotakun egy Jason Schreier nevű elég híres tényfeltáró gaming újságíró írt egy alapos cikket idén júniusban arról, amit ki tudott deríten a Blizzard éppen futó projektjeiről.

    A lenti "leak" elsősorban ezen a cikken és néhány egyéb leaken alapulva készült, nyakonöntve egy Blizzard hater fanfictionjével.

    Mivel ez a "leak" eléggé lehúzza a Blizzardot és most ugye elég Blizzard ellenes a közhangulat a Hearthstone-os fiaskó miatt, ezért az internet most úgy döntött, hogy újból felkapja ezt a "leaket", 4 hónappal a keletkezése után. Mivel az alapja egy alapos, tényfeltáró Kotaku cikk, ezért egyre több és több dolog válik és fog válni valóra belőle, de mivel az már senkit nem érdekel, hogy ezeket Jason Schreier derítette ki, ezért mindenki el fogja hinni azt, hogy a leak hiteles és minden állítás igaz benne a Blizzardon belül uralkodó állapotokat is beleértve.
  • Malakai
    #3464
    Ez mintha majdnem egy az egyben a tavalyi "leak" szöveg lenne (ami már akkor is fake volt), csak pár dolgot átírt, de a felvezető szöveg ugyanannak tűnik, ez a dead - dead - dead - chase esports... Ez alapján fake.
    Szerk: Sőt, talán az egész az, csak dátumokat írt át, meg talán egy-két apróságot benne.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2019.10.29. 10:44:47
  • TBTPumpa
    #3463
    Mégtöbb leak egy nemrég elbocsájtott Blizzardos alkalmazottól (szpojlerben, az arra érzékenyeknek):

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.10.29. 09:49:43
  • TBTPumpa
    #3462
    Alakul:
  • TBTPumpa
    #3461
    Overwatch 2.0 KeyArt:
  • Malakai
    #3460

    Sources: Overwatch 2 to feature PvE, new map and hero @espn.com



    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2019.10.27. 16:53:45
  • TBTPumpa
    #3459
    Egyre biztosabb az Overwatch 2:




    Kellett ez, mint mókusnak az erődtűz...
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.10.27. 10:55:55
  • polarbee11
    #3458
    Nekem az Ana a legjobban bejövős, egyedül Junk lángolósát tartom gyengének, a többi mind szuper...
  • Maala
    #3457
    Szerintem is jó a Widow skin, mondjuk nálad ez nem a vélemény nem számít, te Widow bálványimádó. :-D

    Plusz, Ashe Highlight Intro...

    Délután kinyitom a 100 loot boxomat, hátha összejön egy kis lóvé.
  • TBTPumpa
    #3456
    Szintén. Ez most jól sikerült + a Widowmaker skin is szuper, ahogy Orisa és Tracer skinje is. Lesz mit megvenni most.
  • Maala
    #3455
    Egyébként nekem az Ashe skin jön be a legjobban, teljesen más lesz tőle a karakter. :-)
  • Maala
    #3454
    "Even Zen is standing up for human rights"

    Beszartam a nevetéstől ezen a kommenten. :-D
  • TBTPumpa
    #3453
    Valahogy vissza kell csábítani a játékosokat + kell a pénz a szép negyedéves jelentés miatt.
  • MarkBlade
    #3452
    nagyon jó skinek vannak :D
    Ez most el van találva szerintem.
  • TBTPumpa
    #3451
    Elindult az új event!