3812
  • polarbee11
    #3530
    reaper azonnal vevős :D
  • polarbee11
    #3529

  • FalseHeLL
    #3528
    Mert sehol nincs a 2 fejlesztes szempontbol. Be kellett nyogniuk, hogy lesz diablo 4 meg ow2, hogy ne tuntessenek hong kong meg diablo immortal miatt. Egyertelmu PR fogas volt az egesz. Most szepen leulnek aztan majd 2-3 ev mulva talan kiadnak valamit.
  • Malakai
    #3527
    Blizzcon-on már megmutatták úgyis a skin-t, biztos azért tették egy nappal előbb. :P
  • TBTPumpa
    #3526
    Holnaptól indul az idei Winter Wonderland esemény!
  • Árnyvadász
    #3525
    Engem már elvesztettek. 3 és fél év után elengedtem a játékot. Második rész sem érdekel. Áttértem a MW-be. Kérdés az is meddig lesz meleg. Sajnos az utóbbi napokban már többet kell várni egy egy meccsre. Bő 1 hónappal a megjelenés után remélem ez csak valami gikszer. Visszatérve az OW-ra, durván jó játék volt. Ennyi időt egyetlen többjátékos gémben sem töltöttem el. 1000 óra felett járok és igazából csak idén nyáron volt olyan, amikor untam kicsit. Azt is inkább az inkompetens társak miatt. Aztán mikor kijött az MW, az végleg betett neki.

    Már nincs kedvem színes rajzfilm figurákkal pontokat foglalni. Ez van sajna. További kellemes játékot és második részt nektek!
  • MarkBlade
    #3524
    Igen.. már nem sokan tartanak ki mellette. Látszik a twichen is.. nem értem miért nem promoznak ezerrel főleg hogy jön a 2. Semmi értelme hiszen szinte inkább dlc mint különálló darabb. Nem fogy nagyobb eladást generálni mert kb azok veszik meg akik most is aktívan játszanak még.
  • Malakai
    #3523
    Event bejelentése is lényegében akkor van, amikor live megy az event maga is, sőt előbb látod kliens-ben az update-et, mint mondjuk twitter-en / weboldalon a bejelentést.
  • TBTPumpa
    #3522
    Az idén nagyon elengedték magukat, talán már túlságosan is. Az Overwatch 2-nek jövőre érkeznie kell, különben a maradék alkalmi játékost is elveszítik.
  • MarkBlade
    #3521
    Valahogy a marketing nincs a helyzet magaslatán. Nagyon leült az OW..
  • polarbee11
    #3520
    Olyan furcsa, hogy nyár óta nincsenek kiszivárogtatások, elő infók az eventek-rők. A napját is csak saccolják, skinek-ről semmi infó. Ennyire az OW2-ön pörögnek, hogy nincs idejük erre?
  • TBTPumpa
    #3519
    A teljes BlizzCon Panel hivatalos forrásból:

  • TBTPumpa
    #3518
    Ingyenes hétvége!
  • MarkBlade
    #3517
    https://discord.gg/qEC5nz pl mi szívesen láttunk bárkit. Nem csak platina szint felett :) ha van kedved gyere nyugodtan. Nem bántásból de 14 év alattiak kivételt képeznek.. rossz a tapasztalat és mi sem vagyunk fiatalok a korhatár azért kb ez.
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2019.11.19. 18:46:36
  • BarackHUN
    #3516
    Hali! Tudtok aktív magyar discord közösségről? Néha jó lenne nem csak randomokkal nyomni, de nem nagyon találtam még ilyesmit.
    Nem feltétlenül ranked miatt, de akár abban is benne vagyok.
  • TBTPumpa
    #3515
    Tennivalók:



    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.13. 12:23:02
  • TBTPumpa
    #3514
    Heti event lesz ismét, Twitch streamerekkel közösen:


    Dzseff bá! Mozsakkoreztténylegmegkapjukazóvervaccskettőbenis?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.12. 20:22:01
  • MarkBlade
    #3513
    jól néz ki! :D
  • Malakai
    #3512
    Valkyrie short story-ból van.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2019.11.11. 22:03:26
  • TBTPumpa
    #3511
    Új Mercy skin érkezik hamarosan:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.11. 21:52:00
  • TBTPumpa
    #3510
    Már a Teszkóban sincs nyugta a zembernek:
  • MarkBlade
    #3509
    ezt is elbaxták.. :S
    Hányinger most a játék.. a qp 8 perc várakozás a arcade az rendben van.. mondjuk valószínűleg a RDR2 is betett, de nagyon úgy látom hogy az OW kezd szétcsúszni.. egyre jobban..
  • Malakai
    #3508
    Azoknak külön szar, akik most akartak mondjuk event végén még group-ban grind-olni, vagy pl az open division (path to pro első lépcsője) practice season még tart, ahol eléggé bekavart, hogy emberek nem tudták megtartani meccseket, mert nem tudtak belépni, vagy behívni embereket a meccsbe és persze szervezők szartak rá, hogy kitolják a határidőket.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2019.11.07. 09:04:26
  • Malakai
    #3507
    Kb blizzcon óta minden este behal beléptetés / friend list.
    Lehet elkúrtak valamit új battle.net-el, de nekem valószínűbb, hogy egy kitartó DDoS támadás, mert csak EU-t érinti, ha minden igaz.
    Tudnak róla, dolgoznak rajta, de kb ennyi a hivatalos kommunikáció.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2019.11.07. 09:00:47
  • MarkBlade
    #3506
    Nem tudjátok mi van a szerverrel? Utóbbi időben nem látom a friend listet..
  • TBTPumpa
    #3505
    Nembaj, jöhet a többi ázsiai csajszival együtt.
  • Maala
    #3504
    Talán végre felnőtt. *unzips*
  • TBTPumpa
    #3503
    Igen, csak D.Va nincs benne az új animációban... :(
  • Maala
    #3502
    Jeff, my man, D.Va-s pulcsiban. <3
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.11.05. 15:56:42
  • TBTPumpa
    #3501


  • CalebJoe
    #3500
    összehasonlító videjó
  • TBTPumpa
    #3499
    Evolving the Art Panel
  • TBTPumpa
    #3498
    Minden kérdésre a válasz:
  • TBTPumpa
    #3497
    Sajnos még nem.
  • Pio
    #3496
    Az összes rész subját megcsináltad? Mert akkor ha valamikor lesz kedved, időd, türelmed lehet érdemes lenne összehozni egy "story so far" videót az összes eddigi animated shortból magyar felirattal, sorrendbe vágva a jeleneteket.

    Valami ilyesmi módon (csak nem 720pben :) ):

  • Pio
    #3495
    Sőt, ha valaki elköltött 10ezer dollárt lootboxokra, akkor 10040 dollárt költött rá! :D
  • TBTPumpa
    #3494
    Készítettem magyar feliratot a második rész bejelentő videójához:


    Bízom benne, hogy jól sikerült és, hogy tetszeni fog nektek.

    Jó szórakozást hozzá!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.02. 22:03:50
  • TBTPumpa
    #3493
    De-de. Az Origins Edition magasabb áron ment, mint a sima kiadás. Ha azt vette, az bizony 60 euró volt teljes áron a megjelenéskor. Én picit többet adtam ki érte - lévén szeretem a porfogókat (Collector's Edition).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.02. 22:01:41
  • Pio
    #3492
    Lehet kihallgatta, amikor valaki odafent mondta... :D

    Durva egyébként, hogy pénzt fognak kérni a játékért, amin dolgoznak, most nem gondoltam utána alaposan, de könnyen lehet, hogy az egész iparban példa nélküli.
  • szomferi
    #3491
    teljes árán? miért, van már ár? 40€/$ volt a sima OW is, nem fizettél érte 60-at...