239
Resident Evil "Remake" Remastered
  • hejyjyjy
    #199
    Kösz!
    Azzal az egy golyóval nem sok értelme van.
  • darkSectorxxx #198
    nem

    barry stukkeréhez senem
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.29. 20:45:39
  • hejyjyjy
    #197
    A Self Defense Gun-hoz lehet találni valahol töltényt?
  • darkSectorxxx #196
    Ha már végigvittétek és időre akartok menni.....
    Itt megnézhetitek az általam felállitott útvonalat ha játszom.

    (Láda használata sem szükséges szinte.)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.29. 19:40:48
  • darkSectorxxx #195
    Máshol most olyat olvastam hogy ebben a mostaniakban nincs benne. :S
  • darkSectorxxx #194
    Ezt írja egy oldalon a leírásban, hogy ilyet is lehet de nekem semmit nem adott.

    Ti kaptatok ilyet?

    "Ingram
    Successfully complete the game on the Normal or Hard difficulty without saving to unlock the Ingram, which is a fully automatic Uzi with unlimited ammunition."
  • darkSectorxxx #193
  • darkSectorxxx #192
    SPOILER!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.25. 02:14:52
  • darkSectorxxx #191
    CSAK KÉS. :)

    SPOILER VESZÉLY!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.25. 00:45:49
  • darkSectorxxx #190
    Hogy mit kap aki végigviszi HARD-on?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyrészt a 4 ruhát, majd egy REAL SURVIVOR módot, ami még nehezebb, mert nincsen autómata célzás , illetve a tárolódobozok nincsenek összekötve egymással. Na ez kemény.
  • Shep
    #189
    Nem az irányítás ugyanaz szerintem, csak a 3-ban az már jobb volt, mint a 2-ben. a mod oldalán van screenshot meg itt egy video.
  • darkSectorxxx #188
    Irányítást is megváltoztatja a mod, mert a látvány nem annyira jön be így a képet nézve, tudnál linkelni screenshotokat? :)
  • Shep
    #187
    Na a 3 a lentebb linkelt moddal teljesen jó és az irányítás sem olyan rettentő gyenge.
  • Shep
    #186
    Hoppá mit találtam a 3-hoz.
    http://www.moddb.com/mods/resident-evil-3-environmental-graphics-mod/downloads/resident-evil-3-environmental-graphics-mode-v20
  • Shep
    #185
    Hát jó lenne, mert a 2-t ha 640-re rakom egy kis négyzet a képernyő közepén, ha meg 320-ra akkor nagy a kép csak marhára pixeles az egész.
  • grebber
    #184
    Ha az eladásokat jónak vélik, akkor minden kétséget kizárólag jönnek majd azok is. "0" munkával tarolhatnak hülyék lennének kihagyni.
  • darkSectorxxx #183
    Ja az könnyebb irányitást kapott, resiek régebben elég kivisáossak voltak, lehet ezért volt könnyebb a hard most nekem.

    Resi 4-ben asszem van rendes egeres ja.
  • Shep
    #182
    A Resi 4 HD-ben megoldották a rendes egeres célzást, fordulást?
  • Shep
    #181
    Hát asszem passzolom a 2-t, nagyon nehézkes már ez az irányítás a Remastered ehhez képest csúcs.
  • darkSectorxxx #180
    :P
    hááát az sirály játék.
  • Shep
    #179
    Leszedem a 2-t, megnézem adja-e még :)
  • darkSectorxxx #178
    Grat.

    Én is befejeztem JILL-el HARD-on!
    2x vittem végig, 1x emuval de ott könnyün csak hogy lássam. Ezzel először very easy-n hogy gyakoroljak, majd most elsőnek 7:30 óra alatt ment Hard-on! :)

    Fuck Yeah....Hogy milyen eredménnyel (mapot kitakarítottam 100%-ra, többit elmesél a videó. :) )

  • Shep
    #177
    Na a végére értem 12,5 óra volt. Asszem nem kezdem előröl, elég volt ebből ennyi. Kár, hogy a 2-ből és a 3-ból nem csináltak GC verziót, mert akkor azt is kiadhatnák PC-re :)
  • Shep
    #176
    Ja azt begyújtottam, de a fát nem dobtam bele, na mindegy már nem megyek vissza, mert már lent vagyok a laboroknál.
  • darkSectorxxx #175
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van egy sarokszoba, egy kis négyzet alakú, valahol asszem az emeleten a bal felső részen, ha kell adok képet, na ott van egy nagy kandalló, és tök sötét, semmi egyébb cucc, max 1-2 növény, az öngyujtóval gyujtsd meg, és dobd be a fát, kapsz egy égetett térképet, de a 100% discover-hez ez nem fontos, szoval zölden fog világitani a szoba még ha ezt ki is hagytad. :)

    Értéktelen valami nem is értem mire jó, mármint a falon a rajz.
  • Shep
    #174
    A fa tábla hova, mire jó?
  • darkSectorxxx #173
    Szobortól, szerintem 20-30%kb

    Hát én azt fogok, voltam nemrég piroba, mert hardon 2 harapást birsz max.
    És van hogy a kutya egyből ől.

    és pirosan véletlen majddnem belementem egy zombiba. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagy taktika kell a Hard-hoz, nekem van egy pár trükk meg taktika, eddig asszem igaz sokszor meghaltam, de mégis meglepően szuperül megy, vagy csak szerencsém van.

    Van néhány zombi amit el lehet kerülni, és mondjuk mire odaérsz hogy kell a cucc amit véd fogja magát és eltünik.
    PL kint a temetőben hardon 2 zombi van, ballra a shotgn töltényen áll egy dagi, ez szépen eltünik ha nem piszkálom, akkor tünt el mikor meglett a 4. állarc és mentem volna a szakállashoz. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.22. 23:59:40
  • Shep
    #172
    Nem akarok idegrohamot kapni :)
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.01.22. 23:55:40
  • darkSectorxxx #171
    Pl spoiler:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy kód amihez könnyüben szinekkel segít a gép, itt Hard-on semmi, neked kell az amúgyis logikus szisztémát megjegyezned vagy topp-papir.

    Másképpen kell dobozokat kinyitni pl....
    Szóval vannak eltérések, nehezedik érezhetően minden szempontból. :)

    Ez csak érdekesség, iszonyuan durva a Hard, szerintem, egyszer max kiváncsíságképpen ha már végeztél a játékkal kezd el, nézd meg meddig jutnál el, azt ennyi. :) Ha van időd persze.
  • Shep
    #170
    Például? Bár nem mintha még egyszer neki akarnék majd állni, annyira azért nem jó.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.01.22. 23:46:41
  • darkSectorxxx #169
    Aki játszik a Resident-el. Érdekesség.

    Nehezebb fokon a feladványok és tárgyak is megváltoznak sok helyen!
    Szóval az átlaggal szemben nem csak ölés-halálra, meg zombimennyiségben nehezebb a nehezebb fokozat! :)
    Ezért is érdekes végigvinni.
  • Shep
    #168
    Sikerült megcsinálnom :) Mára befejeztem.
  • darkSectorxxx #167
    :DDDDDDDDDDDDD
    ja az szopatós, nem halsz bele de eppenhogy sikerül. :)

    Most tolom HARD-on, délután 6 körül álltam neki minnya odaérek. :D

    Remastered HARD
  • Shep
    #166
    Hogy zavarodna meg aki a falösszenyomós szobor tolós baromságot kitalálta. Billel egy kínszenvedés megcsinálni, annyira ki van milisecezve. Nem tudom mikorra fog sikerülni, de eltakarodhatnak a francba, hogy egy fos irányítás mellé meg beraknak egy ilyen részt is, biztos nehéz lett volna kitolni pár mp-el az időt.
  • darkSectorxxx #165
    Jó én is mentés nélkül tudtam a többi részt, nem is nehéz, vannak trükkök, csak én Hard-on megyek ott necces. :D
  • Myselor
    #164
    akit nézek ő is mentés nélkül tolja elég állat mindent tud hova kell biztos sokszor végigjátszotta:) de egyszer ő is majdnem meghalt ügyesen
  • darkSectorxxx #163
    Na ezt nem tudom, configprobléma lehet, mármint úgy értem egyéni konfig...
  • darkSectorxxx #162
    :DDD
    Ja nincs checkpoint. :)
  • Kmarha
    #161
    Jó adagnyi nosztalgia élmény ez a játék. Természetesen bátran mentés nélkül vágtam bele, a 3. lény akivel összefutottam újrakezdeti velem a játékot :)

    El is felejtettem Jillel, hogy az elsőt nem kell megölni :) (ott meg odalett a lőszerem nagy része).

    Azért jönnek elő a régi emlékek. A para faktor még nem. Arra még kíváncsi lennék, hogy egy relatíve erős gépen, mi ez a belassulás (főleg videókon, egy perc csúszás a kép és a hang között) - úgy érzem némi driver vérfrissítésre szorul (bár szerintem e hónapban már játszottam egyet velük)
  • darkSectorxxx #160
    FPS-t akartam szemléltetni még videókkal, ellenben nem fut 60fps-el a játék nekem PC-n sorry.