239
Resident Evil "Remake" Remastered
  • darkSectorxxx #239
    ;)
  • Fpocok
    #238
    Este még azt elfelejtettem írni, hogy Weskernél találtam egy jegyzetet, amiben volt említés a CV-ra. Ezenkívül még meg is magyaráz egy fontos kérdést, amit nem értettem a CV-nál. Így már az a játék is jobban összeáll :D
  • darkSectorxxx #237
    Szép a 6 óra, 5 és 3 alatt kaptál volna fegyvert. :)
  • Fpocok
    #236
    13 évvel később újra végigvittem. Legalább olyan jó volt, mint amikor először toltam. Semmit nem lestem netről, mindent emlékezetből vagy a játék által adott segítséggel csináltam meg. A végén mind az öten megmenekültünk, szóval...
    "1 végigjátszásban nem lehet 100%."
    Meg volt mindhárom MO disk.


    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2015.05.12. 00:51:12
  • darkSectorxxx #235
    Szerintem ez maradt el , nem lehet látni de van ott.
  • darkSectorxxx #234
    Ja hogy feltérképezésben 100%.

    A létrán mikor lemászol van a bal tövénél lőszer.
  • Fpocok
    #233
    Akko itt válaszolj.
    Még laborban nem tartok. vízesés alatt, a barlangban vagyok. Lemegyünk lifttel Barryvel, ott kell a ládát betolni a prés alá. Azt a szobát nem százra mutatja, pedig többször körbejártam és nem tudtam felvenni semmit. Ez miért van?
  • darkSectorxxx #232
    Bocs dolgozom. Délután kb 6-tól a tied vagyok. :)
  • darkSectorxxx #231
    1 végigjátszásban nem lehet 100%.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    3 disk van és 3 gép amiben használni kell valszeg laboros 2 disk megvan és a kastélyban lévőt hagytad el.
  • Fpocok
    #230
    gyere steam pls.
  • darkSectorxxx #229
    Mondtam hogy a faszival is érdemes menni.
  • Fpocok
    #228
    Bazz... nem lesz 100% os :S A barlangos,liftes,lemenős, présgépes, ládás szobában nem tudom mit kell csinálni, hogy zölden mutassa :D
  • Fpocok
    #227
    Nem kellett megküzdenem a növénnyel, mert jött barry .

    wat?
  • darkSectorxxx #226
    :)
  • Fpocok
    #225
    Nem eredeti. Egynél többször nem fogom végigvinni.
  • darkSectorxxx #224
    Ja télleg úgy oké, az acsik ugrottak....háde akkor érdemes 2x mondjuk a 2 karakter miatt nem? vagy elég Jill?
  • Fpocok
    #223
    Nem eredeti. Egynél többször nem fogom végigvinni.
  • darkSectorxxx #222
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát égetés után a tőrt én ne kaptam.
    Ha eltünnek zombik, az előfordul ahogy msz előrébb....mert megváltoznak a körülmények.
    PL egy ideig van egy dagi zombi a játéknál a sírtól balra aminél használod a nyílhegyet, de ha ovatosan sétálsz és nem hall meg egy idő után úgyis el fog tünni, asszem amint kijutsz a külső kertbe....vagy nem tudom, de nem marad ott a játék végéig. :)

    Lesz sok rész ahol fűt rágsz majd annyit kell filózni, vagy nem jut eszedbe és úgy mész tovább.
    12 befejezés létezik amúgy, szóval. :D
  • darkSectorxxx #221
    Egyértelmű. :)
    Hajrá kimaxolni, hogy ne kelljen visszaolvasnod, egyre figyelj, csak 1-ik karakterrel cináld meg nehezebb fokozaton, mivel ha Hard-on vagy lehet normal-on is mindkettővel megcsinálod akkor beadja a Danger Zombi módot vagy mi, na ott van szopóka.
    Szóval ha kell extra előtte csinyáld meg.
  • Fpocok
    #220
    Lassan, de haladok. Emlékezetből csinálom, illetve kitalálom. Nem fogom megnézni a neten semmit, mert így jó. Most pl 5 percet szoptam a szélkakasoknál :)
    Észrevettem, hogy ha valakibe beleböktél egy tőrt és utána el tudod égetni, akkor visszakaphatod tőrt.
    Az egyik zombi felkelt és olyan gyors lett. Elfutottam a szobából, de amikor visszatértem oda, nem volt ott... az ilyenkor mit csinál? :D
  • Fpocok
    #219
    WOW... azért ez a játék továbbra sem semmi. 1000szer jobb hangulata van, mint bármelyik fosnak, ami a 3 és CV után jelent meg.
  • darkSectorxxx #218
    Úgy játsz hogy a kastélyban a 2 save doboz környékén, a lépcsőknél égesd el a zombikat mert ott gyakran megfordulsz majd ennyi jótanácsot adnék.
  • darkSectorxxx #217
    Nem fontos.
    Bár tény hogy könnyebb, harcban is.
  • Fpocok
    #216
    Azért így most egész más a játék, hogy nincsenek ajtók. Az csak a parasztoknak kell loadinghoz, nekünk nem.
  • Fpocok
    #215
    Meg felrakom a modot, amitől nincsenek időhúzós ajtók.
  • Fpocok
    #214
    Meh, akkor lehet újrakezdem a Jill-lel.
  • darkSectorxxx #213
    Tényleg. Végigszenvedni?
  • Fpocok
    #212
    GC megjelenés óta nem játszottam.
    Chris fog kapni övtáskát, vagy tényleg 6 lyukkal kell végigszenvednem a játékot?
  • darkSectorxxx #211
    Hát jelentkezett haverom, azt mondta érdekli.
    Mert nekem addig kell míg kimaxolom, és én alkalmazkodnék ahoz aki beregelné magának, nekem nem maga a bejegyzés kell, hanem a kimaxolás, ehhez meg acsik hozzátartoznak, ezért warez kizárva. :)

    1800-at megér.
  • grebber
    #210
    Nem értem.Miért fizetnéd ki a felét ha pl én aktiválom magamnak.
  • darkSectorxxx #209
    Amúgy akit érdekel hogy felesbe megvegyük, az szóljon! (a másik fél beregelheti magának!)
  • darkSectorxxx #208
    Srácok ettől olcsóbban tud valaki ilyet?????
  • Voltan
    #207
    Ez annyira kurvajó, hogy megnéztem kapásból háromszor :D
  • Fpocok
    #206
  • darkSectorxxx #205
    Srácok a befejezésekkel kapcsolatban:

    SPOILER!!!!!!!!!!!!!!
    Egyszerűen nem tudom pl Jill-el a 2-at megcsinálni, a lehető legtöbb modon végigvittem már szinte 20x a játékot mindig variáltam és nem értem miért hiányzik még 4 befejezés, igazából most ezzel voltam elfoglalva: JILL 2. a többit még nem nézegettem

    Valakinek van tippje mi kerülhette el a figyelmem mert valszeg a leírás nem egyértelmű mert konkrétan ez a recept nem megy.

    Amúgy ezek hiányoznak: JILL 2+4, Chris 2+4.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jill Valentine

    Ending One - Best

    When given the option, give Barry his gun back, and make sure he doesn’t die at any point in the game. You must also rescue Chris from the holding cells in the labs in order to unlock this ending.

    Ending Two

    Give Barry his gun back, and make sure he survives. DO NOT, however, save Chris.

    Ending Three

    DO NOT give Barry back his gun when given the option, and rescue Chris. Barry must die during the Tyrant boss battle to unlock this ending.

    Ending Four

    Don’t give Barry his gun back, and let him die at the hands of Lisa. You must, however, save Chris. Barry’s early death will lead to a different approach to the final boss battle, which will in turn unlock a different ending.

    Ending Five - Bad

    Save Barry from Lisa, but let him die during the battle with the Tyrant, you also mustn’t save Chris.

    Ending Six - Worst

    Let Barry die at the hands of Lisa by not giving his gun back and do not save Chris. Things do not end well here, be warned…

    Back to Top
    Chris Redfield

    Ending One - Best

    Make sure that you save Rebecca from the Hunter and also protect her from the Tyrant during the final boss battle. You must also save Jill in a similar fashion to how Chris is saved in her playthrough.

    Ending Two

    Save Rebecca both from the Hunter and against the Tyrant, but do not save Jill to unlock this ending.

    Ending Three

    Save Rebecca from the Hunter, but let her die in the battle against the Tyrant. Jill must also be saved to unlock this ending.

    Ending Four

    Rebecca dies against the Hunter when she screams for help, but you save Jill to unlock this ending.

    Ending Five - Bad

    Rebecca dies in the final battle against the Tyrant, you also don’t save Jill.

    Ending Six - Worst

    As you might have guessed, Rebecca dies at the hands of the Hunter while you ignored Jill altogether. Bad day at the office...

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.01. 15:01:47
  • darkSectorxxx #204
    Ennyi:


  • darkSectorxxx #203
    Megyek épp INVISIBLE mod-ban. :D
  • darkSectorxxx #202
    :D
    Easy-n. :D
  • darkSectorxxx #201
    Dehogynem!
    Mert brutál erős.
    Amúgy különleges fegyó acsiban érdekes...szóval nem a lőfegyver oldalal a lényeg. :)
  • Sirch
    #200
    Arra jó, hogy valamelyik bosstól harc nélkül megszabadulj.