1333
Total War: Attila
  • Stuttgarter
    #1133
    Na ja...CA-nél mondogatják, hogy dolgoznak egy új történelmi TW-on, de nem hiszem, hogy a számíthatnánk a megjelenésre a közeljövőben. Különben nem akarnák kiszúrni a szemünket ezzel a Sagaval. Mondjuk ettől függetlenül kíváncsi vagyok milyen lesz, elvileg nem csak városokat lehet majd fosztogatni, hanem az ellenség farmjait, bányáit is, aminek következményei is lesznek, pl. éhínség. Bár a kisebb funkcióktól eltekintve Attila copy lesz az egész...
  • Savaran
    #1132
    Jól néz ki csak már 3-szor elsütötték a témát, ja nem négyszer!
  • Daermon
    #1131
    Jól néz ki, én kíváncsian várom :)
  • Savaran
    #1130
    Phööö
  • Stuttgarter
    #1129
  • Carmang
    #1128
    Hasonló korban, mint Attila? Hun invázió Európán: 4.-5. század. Viking invázió Britannián: 9. század.
    :)

    Ezeket a javításokat berakhatnák peccs formájában az Attilába is. Pl néhány településnek eggyel kevesebb slotja van, mert a Rome II-ban valami speciálisat lehetett oda építeni. És nem akarják kijavítani, mert "tönkreteszi a már megkezdett játékot". Meg a néha összegabalyodó családfa... ehh.
  • Stuttgarter
    #1127
    Igen, ezt a CA is elismerte, hogy a Thrones of Britannia az Attila alapjaira fog épülni, csak ebben már kijavítják az Attila hibáit. Nem hiába kapta a Total War Saga nevet, mivel elmondásuk alapján sem tekinthető majd teljesen független játéknak, ráadásul ez is hasonló korban játszódik majd, mint az Attila. Mondjuk messze van még a ToB megjelenési ideje, szerintem olyan nyáron, esetleg kora ősszel jöhet, még egy screenshotot sem láttunk eddig a játékból.

    Egyébként dolgozik egy külön stáb egy másik történelmi TW-on is, amely egy teljesen másik kort fog magába foglalni, mint az eddigi TW-ok. Tehát egy Medieval 3 eddig kizárva, amit sokan tippeltek a következőnek.

    Utoljára szerkesztette: Stuttgarter, 2017.11.16. 16:40:33
  • Savaran
    #1126
    A rome 2 höz már van!
  • Daermon
    #1125
    A Rome 2höz is lesz egy dlc, meg lesz egy külön új játék is a TW Saga: Thrones of Britannia.
  • MarkBlade
    #1124
    Nem a Rome kiegészítője lesz? Az még egy visszalépés..
  • Hunor1
    #1123
    nem lenne a korszakkal semmi gond , HA (aláhúzva) normálisan -pár újítással- tartalommal töltenék meg . ugye kampány AI és harci AI . élvezhető ostromok . akár kisebb erődítmények ellen. (mert gondolom nem volt túl sok megapolisz angliában .)
    Sajnos azonban szerintem ez csak egy Attilára ráhúzott DLC szintű valami lesz. Remélem majd a modderek helyrerakják :))
  • PrasCo
    #1122
    Megértem, igen. Mindamellett, valahol nem esik nehezemre elfogadnom, mert inkább pakolják ezeket a "kvázi-DLCket" a "Sagas" alá és adjanak ki teljes címeket érdemi és érdekes rámarkolással (nagyon megnéznék akár egy egészen korai játékot is, Mükéné, Akkád, korai Egyiptom, Fönícia, görög törzsek, Szovjetunió, m'ttomén'), semmint fordítva.
    Ilyen megközelítéssel egy egészen kicsit valóban csalódott vagyok, egy másik olvasatban viszont érteni és értékelni vélem a választást.
    Illetve, a tényleges kivitelezés még a jó kérdés, habár nincsenek illúzióim; gondolom, inkább a történelmi TW iránti kiéhezettségre építenek, semmint a vad újításokra.
  • Savaran
    #1121
    Az egyik szemem sír a másik nevet, nevet mert újra történelmi, sír mert nagyjából hasonló tw játék már volt, medieval 2 kingdoms kieg, AoC az Attilában, jó tudom nem pont ugyanaz a korszak, de nagyjából azonos szituáció, szász királyságok vs. normannok.
  • Hunor1
    #1120
    na végre, új történelmi rész jön !
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=-Fu0UPnk4kc
    Új Total War
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2017.11.14. 23:51:27
  • Savaran
    #1119
    Meg ér ez a játék annyit, hogy azt a nyomorult 3 doboz cigi árát rászánod a steames akciósra!
  • Carmang
    #1118
    Bizonyára lesz karácsonyi leárazás.
  • klman
    #1117
    Moddb van néhány mod azokhoz nem kell a steam csak a mod manager.
  • Amergin
    #1116
    Van olyan lehetőség, amivel a "virágbolti" verzióra is lehet modokat felrakni?
    Amiket eddig láttam azoknak mindnek a Steam kellett...
    Apropó nem lesz valami karácsonyi leárazás? Én sokallom érte a 12K HUF-ot.
  • MekNzi
    #1115
    Utána nézek majd akkor, köszi!
    Igazából most megveszem a játékot, szóval csak nem lesz már gond ezzel
  • Savaran
    #1114
    Magam is modolom/moddoltam a játékot nálam 3 esetben csinált ilyet, 1. összeakad két mod, 2. egyik mod valamivel nem kompatibilis, pl verzió, 3. a saját modom nem indult mert valamit elgépeltem :)
  • MekNzi
    #1113
    Olyan problémám lenne, hogy berakok 2 modot Radious Total War és az Units Mod-ot, ki is pipálom, indítom a játékot, majd bejön a kép, total war attila, minden jog fentartva stb.. és kész.. ott meghalt az egész, érdekes mód, a cursor is látható, és ha kattingatok vele, kidob a játékból, hogy leállt stb. Lényegében, "nem válaszol" státuszba kerül a játék, holott így raktam be a magyarítást is és az probléma nélkül működik. Próbáltam már hogy 1-1 modot rakok be, akkor is ez van (eddig csak ezt a kettőt próbáltam) mi lehet a gond?
  • Shortstop
    #1112
    MSI Afterburner.
  • Carmang
    #1111
    Mivel nézed a CPU használatot? Nálam az i5-760 (kb ugyanaz, mint a tiéd) mind a 4 magja csatákban 100%-on megy. Ha bekapcsolom a turbo-boost-ot (vagy mi), akkor azt is kihasználja (nem is bírja a gyári hűtés ilyen melegben, nem is kapcsolom már be).
  • Savaran
    #1110
    Nekem eredeti van, és kb ugyanazt csinálja mint amit mondtál!
  • Shortstop
    #1109
    Köszönöm a válaszokat. 7850 2GB-s kártyával és AMD Athlon II X4 640-es processzorral szórakozok most vele 8GB RAM társaságában. Low-med beállításokkal, viszont azt veszem eészre, hogy a CPU használat egyik magnál sem nagyon megy 50% fölé, ahogy a videókártya kihasználása sem, mégis sokszor beesik az FPS 25 alá, csatában soha nem éri el a 40-et. Ennyire Intelre lenne optimalizálva a játék?
    Ha feljebb tolom a grafikát akkor sem eszi jobban az erőforrásokat, csak lassabb lesz minden.

    Esetleg eredeti verzió beszerzése?
  • Carmang
    #1108
    1 GB Radeon HD5770-nel alacsony-közepes beállításokkal fut. Nem csúnya, de nem is szép, mondjuk ebben a játékban pont nem ez érdekel. Szerintem az ajánlott 2GB HD5870 enyhén alálövés, annak ami tényleg kellene neki.
    Egyéb tapasztalat: 4GB RAM helyett 8GB határozottan jót tesz a töltési időnek.
  • Savaran
    #1107
    1920x1080 30-35 Fps medium high beállításokkal (quality az Attilában a high asszem) 1360x768 40-50fps szintén medium high beállításokkal, effektek offolva egyedül a vér on Ezzel a konfiggal=> fx6300 (6x3500mhz) 8 giga ram, hd 7750 2 giga vram, szóval bár egy kiöregedett konfigról van szó, azért az ajánlott kategóriába beléfér de így is közepes beállításokkal döcög, szóval én sem játszok vele majd max grafon a következő gépemmel! a Rome 2- sokkal kisebb igényekkel rendelkezik!
  • Shortstop
    #1106
    Van valaki az ajánlott konfigon játsza és szépen fut neki? Invesztálnák PC fejlesztésbe de nem ész nélkül. Egy közepes, magas beállításokkal és 40-50fps-sel boldog lennék 1680x1050-ben.
    Minden tapasztalatot ajánlást szívesen veszek, köszönöm előre is!
  • Party Hard
    #1105
    Ráadásul raktam be egy csomó Római tápoló mod ot is. De a sok kiegészítő miatt a rengeteg tápos migráns széttépi a birodalmakat. Eléggé elkeserítő
    Utoljára szerkesztette: Party Hard, 2017.04.17. 20:28:09
  • Party Hard
    #1104
    Ja megtaláltam a steam wörkshop oldalát ahonnan le lehet tölteni steam nélkül is. Szép munka.
    lenne még egy olyan kérdésem, hogy találtam 24 tpy mod ot. De sajnos alap ai vel, (Illetve a radius-mod ot próbálgatom) a két római birodalom egy évig sem húzza. Tud valaki olyan mod ot ajánlani ami lehúzza kissé a válalkozókedvet?
  • Party Hard
    #1103
    kijavítanám magamat ez tökéletes lenne
  • Party Hard
    #1102
    Néztem párat de sajnos régiek és nem kompatibilis az emperor edison al. Javítsatok ki ha tévednék
  • Party Hard
    #1101
    Köszi szépen sajnos nincsen steam em. Igazából egy honfoglaló magyaros sztályl érdekelne
  • Savaran
    #1100
    Szia! A sajátomat tudom ajánlani, (mindamellett rengeteg más alkotó munkáját is) de az enyémet telepítheted a steam-műhelyből, íme a link: Huns

    itt pedig egy két kép:
  • Party Hard
    #1099
    Üdv
    Valami kinézet mod ot tud valaki ajánlani a Hun okhoz? Előre is köszi
  • Although
    #1098
    A MODDB-t néz meg. Ott tudod követni. Egyenlőre TBD van. A moddb az egyik legkomolyabb átfogó mod gyűjtemény és jól áttekinthető info ablakai vannak, total warosok szép számba vannak ott.
  • Hunor1
    #1097
    akkor jó játékot . de miért nem mész fel a TWCenter.net -re? ott vannak a modok, ott érdeklődhetsz is.
  • atibacsi1977
    #1096
    Kössz hogy segítettél közelebb jutnom ,amit tudni akartam. Megvan amúgy!!!
  • Hunor1
    #1095
    akkor miért nem veszed meg a warhammert? az is fucking fantasy .
  • atibacsi1977
    #1094
    Sziasztok!

    Elég régen nem írt senki a topikba, de én megkérdem, hátha tudja valaki...
    Tehát: Tudja- e valaki mikor jelenik meg ehhez a játékhoz a Rise of mordor mod?
    Ez a középkor előtti korszak egyáltalán nem, de a gyűrűk ura világa igencsak érdekelne...