1333
Total War: Attila
  • Savaran
    #1173
    Nem hiszem hogy a tuning miatt van, én is húzogattam a procit, mégsem crash-el, ha meg futtattál stabilitás tesztet is akkor biztosan nem, esetleg új driverek?
  • GaBika6
    #1172
    Lehet tuning lesz a ludas(i7 8700k), de akkor más játék miért nem omlik össze tuning alatt?
  • GaBika6
    #1171
    Eredeti igen.
  • Savaran
    #1170
    Eredeti a játék?
  • Daermon
    #1169
    Nem túlmelegszik? Kétlem, hogy játék csinálná.
  • GaBika6
    #1168
    Az mitől van, hogy a gépem kifagy, teljesen újraindul néha csata közben? Korábban is volt ilyen, azt hittem a gépem szar, de gyakorlatilag most minden új és most is csinálja. Ebből gondolom, hogy nem nálam lesz a hiba. Másnak is van hasonló problémája? Intel és Nvidia. THX!
  • Hunor1
    #1167
    köszi !
  • Daermon
    #1166
    Tessék :D
    https://sg.hu/forum/tema/1523768056
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2018.04.15. 06:55:26
  • Hunor1
    #1165
    Kár hogy nincs még a ToB-nak topikja, már elég sok videó anyag van róla . ok még egy fél hónap mire kijön .
  • Hunor1
    #1164
    igen, köszi ezt akartam.
  • Carmang
    #1163
    Itt elmond mindent, érdemes végignézni, de amit keresel az 2 percnél van.

    https://www.youtube.com/watch?v=zXq1a9Ua_rE
  • Hunor1
    #1162
    próbáltam alt-ozni, de nem jött elő ez. valaki írta a rómás topicban hogy az opciókban is be kell állítani valamit az egér jobb billentyűjére.
  • MasterMason
    #1161
    Groupolni kell az egységet (akár az összeset akár külön), és akkor a gGroup-ot kijelölve alt gombot lenyomva tartva lehet kiadni ilyen parancsot. Csak akkor tartja meg az alakzatot, ha group-nak van kiadva alt-ot lenyomva ez a parancs.
  • Hunor1
    #1160
    ebben a videóban szemléltetném hogy mire irányult a kérdésem, 13:14 és 13: 33 között .

  • Hunor1
    #1159
    hello. ne röhögjetek ki de fel kell tennem egy kurva láma kérdést :

    csatákban, amikor mondjuk fel van állítva a seregünk hadrendbe. majd az egészet kijelöljük egy csapatba. majd a kurzort az egységek fölé visszük, megjelenik valami kereszt (nyílhegy végű) kurzor, majd ezt mozgatva kiadhatunk egy előre irányuló menet parancsot. Így az egész hadrendünk - nem változtatva a fölállást - egyszerre, alakzatot tartva menetel a célig.
    (ezt sok videóban láttam)
    na most ezt én valahogy nem tudom megcsinálni, nem jövök rá hogy milyen parancsra jön elő ez a kereszt kurzor, és mit kell lenyomni ahhoz hogy ezt mozgatva kiadjam az egész hadrendnek hová meneteljenek. ( remélem érthető amit leírtam)
    köszi
  • Stuttgarter
    #1158
    Gondoltam, hogy nem csak én vagyok egyedül csalódott. Megint egy ókort feldolgozó játék, csak most Kínában. Oké, az Attila meg a most következő ToB középkori, de lényegében ugyanaz a játékmenet mint a Rome 2-ben és szerintem a TK-ban sem fog nagyon változni. Ráadásul a kínai történelmi események sem érdekelnek igazán, tehát nekem is kihagyós lesz ez most úgy tűnik. (A ToB-t ettől függetlenül megveszem, mert érdekel történelmileg a viking invázió) Aztán majd még meglátjuk, lehet a végén kisül valami jó belőle.
  • Kurfürst
    #1157
    Nekem is kihagyhatónak tűnik. A korszak még hagyján, mert még akár érdekes is lehet, mindenféle exotikus egységgel stb. A Shogun 2-t szerettem, az talán a legjobban összerakott része volt összességében az egész szériának úgyhogy nem is feltétlenül Ázsiával van a baj. Amitől félek az az ázsiai piac hatása, ez nekik készül egyértelműen. Maga a történelmi része is elég homály, max. mindenféle zűrzavaros, eposz jellegű leírás van az egészről amennyire én tudom.

    Elég jól kivehető az is, hogy valamilyen Champion meg storyline rendszer lesz benne, ezt nagyon hangsúlyozzák a trailerben és a weblapon is... ehhh.. én nem szeretnék olyan total wart amiben repülve jön egy darab hős, és egymagában lenyom egy fél sereget mint a wuxiákban. Nem akarok valamilyen ázsiakra tervezett MMO-jellegű baromságot se. A WH-ban ez még valahogy elment a fantasy settingben, de elég bénán volt megoldva ott is - másfél-kétszeres nagyságú muksók körül egyszerűen repkedtek a kis katonák különösebb animáció nélkül..

    Meglátjuk majd milyen lesz majd, de ez egy új, nem túl bíztató iránynak tűnik így az első benyomások alapján, és nem előzmények nélkül. Ott az Arénás money milking, a játékmechanikailag erősen lebutított, bár élvezetes Warhammer.

    Pedig elég lenne, ha a 20 éves recept alapjait finomítanák, nagyobb egységlétszámmal tényleg epikus csatákkal, szimultán játszott, multira is alkalmas stratégiai körökkel, finomított egységviselkedéssel. A korszak pedig, nos kétségkívül egy Medieval 3-nak vagy valamilyen Reneszánsz/újkori történelmi total warnak sokkal jobban örültem volna.
  • Stief
    #1156
    Én meg nagyon örülök ennek a korszaknak, azért abban az időben ott nagy háborúk dúltak a klánok között. És verseny ment Kína egyesítésért. Nagyon várom, remélem nem valami mese lószart gyártanak belőle.
  • Pluskast
    #1155
    Igazából ez már egy jó ideje lógott a levegőben. Szerintem a készítők előtt két opció lehetett Kína vagy a viktoriánus kor. Valószínűleg az üzleti szempontok dönthettek, mert ugyebár Ázsia elég nagy piac. Gondolom nemsokára jönnek a játékról a videók, meglátjuk milyen lesz. Mondjuk én is jobban örültem volna egy más korszaknak más helyszínnek, de ez van.
  • Savaran
    #1154
    Ezzel én is így vagyok, inkább akkor a vikingek huszadjára, mint a kínaiak, a Japán törit szeretem, de igen abból már van egy kollekció!
  • ricsei50
    #1153
    Engem sem érdekel annyira ez a világ, hogy megvegyem...
  • Daermon
    #1152
    Én is kihagyom. Britannia jobban érdekel. Keletről pedig a Japán, amit szeretek onnan pedig már meg van a TW játékom :)
  • Savaran
    #1151
    Persze ez az én szubjektív problémám.
  • Savaran
    #1150
    Király! Ismételten nem kell total warra költenem, köszönöm hogy az általam legjobban utált kínaiakat dolgoztátok fel, pacsi!
  • Stuttgarter
    #1149

    Steam
  • Stuttgarter
    #1148
    Hoppá. A CA holnap 17:00-kor bejelentést tesz egy új Total War játékról...Egyre nagyobb meglepetéseket okoznak, mert egyáltalán nem vártam erre mostanában, főleg mivel még a ToB megjelenése is várat magára.
    Utoljára szerkesztette: Stuttgarter, 2018.01.10. 17:14:47
  • Savaran
    #1147
    Jelen :) A nagy modderekhez képest primitív modokat, de én is készítek :)
  • Hunor1
    #1146
    tényleg jár ide modder aki szokott az Attilához modokat csinálni ?
  • Savaran
    #1145
    Jó, mondjuk aki kizummmolva csatázik az nem fogja ezeket észrevenni....Én szeretem nézni hogy küzdenek, és idegbaj kerülget ezektől a bugoktól.
  • Savaran
    #1144
    Remélhetőleg lesz hozzá "Assembly Kit'' csakúgy mint a két elődjéhez (Rome2, Attila) akkor sima liba, Ha megnehezítik a modderek munkáját mint az EmpireTW-nál, akkor nem lesz hosszú életű a játék, tudják ők azt, titokban nézegetik ők szerintem a modderek munkáit, és "lopkodják" is az ötleteiket, a viking téma se véletlen, van egy jópár vikinges mod az AOC kieghez is, elég populárisak, és ahogy látom a reklámból, az egységek kinézete is hasonlatos a modderek modeljeihez...Mondjuk az tény hogy történelem-hű kinézetet ritkán tudnak a TW srácok összedobni, bugmenteset meg végképpen nem tudnak csinálni, Rome 2-ben a luzitánok egyik kardos egységének a láncingjén szellemódban átment a tunika stb. Az Attillában nemrég a szlávokat skineltem sos-ben, mert elájultam mikor megláttam hogy random némelyiknek hiányzik a lábfeje......
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.01.06. 16:07:22
  • Hunor1
    #1143
    majd a modderek sokat javíthatnak még rajta ! :) komoly potenciál gyűlt össze a Rome2-Attila módos brigádok révén.
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2018.01.06. 14:18:43
  • Carmang
    #1142
    Höhö :)
  • Stuttgarter
    #1141
    Nem, ez egy külön játék lesz, de tulajdonképpen Attila copy. Bár a kampányban állítólag sok új lehetőség lesz, párat írnak is a blogban, amit délután linkeltem. Meg ebben javítják már az Attila teljesítménybeli hibáit (remélhetőleg).
  • Savaran
    #1140
    Ez nem az Attila kiegje lesz?
  • Savaran
    #1139
    White Horse England
  • Carmang
    #1138
    Miért raktak a térképre egy Mythos logót 1:18-nál ?
  • Stuttgarter
    #1137
    Egyre több infót kapunk a játékról, kezdek egyre kíváncsibb lenni. Elég jónak ígérkezik a kampány része a dolognak.
  • Stuttgarter
    #1136
  • Savaran
    #1135
    Egy WW1 TW lenne amire már felkapnám a fejem, az az utolsó háborús konfliktus amire még a játék rendszere még lehetőséget ad, WW2-re már nem mert ott szakasz szintű hadmozdulatok voltak a jellemzőek, de egy ww1 még simán beleférne, pl sereg beásása csatán kívül stb. nehéz tüzér egység tudna támogatni, aki egy másik sereg része lenne de az előre tolt védvonalat még elérné, a szuperfegyver a perkfa végén meg a tank lenne, 20-ból levenne 1 slotot és csak 1 darab lenne vagy kettő.
  • Although
    #1134
    Ahhoz képest, hogy láthatóan a Warhammer a fő projekt szép tőlük, hogy tolnak még anyagot régi címhez is.