81
  • Skyline
    #81
    Nem hiszem hogy nagy vagyok sem azt hogy gyerek. Alig 1 hónapja privibe is hasonló "csak a net mögött nagy az arcod" szöveget kaptam ettől a véglénytől. Most is ezt nyomta, megadtam neki a lehetőséget hogy bemutassa mekkora kemény gyerek hogy ilyeneket ír. Nos semennyire, egy tipikus kis netes niemand...Bejött, szénné oltott mindenkit és ő tudja mi a minőség...Aztán amikor visszakapta rögtön jött ezzel a net mögötti szöveggel meg az adjam a telefonszámom dumával...Adjam meg a telefonszámom...Meg szintjén aluli társalgás miközben a CARS topikban nagyba nyomják a szövegelést úgy hogy fingjuk nincs a fogalmakról...lol.... Tipikus tizenéves kis köcsög, hemzsegnek a neten...
  • aru
    #80
    Amit én láttam egészen jó DVD feletti minőséggel rendelkezett. Nekem tetszett egész jó film lett.
  • mr caldor
    #79
    Még 1 Dvd fos full hd-n Tehát csak Full Hd-sen nézem meg a mozi után......
  • mr caldor
    #78
    Leszarom milyen a film a kedvenceimet moziban nézem meg! Sajna Nem 18 éven felüli ami nagyon gáz de ez van :(
  • mr caldor
    #77
    Ha jobban belegondolok 2 gyerek :) Frankón szar élvezhetetlen a kamerás! Hang kb olyan mit mikor egy hosszú csőben beszélnének. Beszéd halk a robbanások meg kb 500 db. Szóval már nem nézek kamerásat mert nincsen értelme. Csórok nézzék! Az igényesek meg Moziba ennyi!
  • mr caldor
    #76
    Skyline: Gondolom az hiszed hogy nagy vagy! Gyerekes volt gyere és játszuk le :D 10 éves ír ilyeneket. De a véleményem akarom erről a warez dologról! Elszomorít hogy a studiókat el fogja rettenteni a gyártástól. A mozi filing én szeretek mozizni de a kamerás vacak szerintem nem jó dolog! Utálom is rendesen egy fos az egész.
  • Skyline
    #75
    Ahogy várható volt sehol senki, csak a szájhősködés meg a "csicskázás", meg privibe keménykedés...Szánalmas kis buzi...:D
  • Hunnenkoenig
    #74
    A film magyar felirata: http://www.opensubtitles.org/en/subtitles/5768031/the-expendables-3-hu
  • Lollerka
    #73
    https://www.youtube.com/watch?v=0la5DBtOVNI
  • SanMaster
    #72
    Egy nagy fos! :D Az utolsó 20 percet tekertem mert annyira nevetséges volt ahogy az apókák a falon ugrálnak, meg lőnek, meg szaltóznak. Stallone pedig szörnyen néz ki, szét van műtve az arca, és tele nyomva botoxal. Fel van puffadva, nem "képes" normálisa megöregedni.
  • Willenbrock
    #71
    Azért meglepő,hogy meglett kora ellenére mennyi izom van Stallonén.
  • Lollerka
    #70
    https://www.youtube.com/watch?v=0la5DBtOVNI
  • Skyline
    #69
    Nem harcolok én, teljesen nyilvánvaló volt hogy csak egy újabb netrevaló kis buzi aki vagy haverokkal megjelenik vagy sehogy...:)

    Ő az igényes aki 20szor leírja hogy nem megy bele vitába, meg nem képes egyetlen érdemi választ adni egy nyomorult kérdésre...
    Meg persze privátban is nyomja a "ne a net mögött legyen nagy a pofád" meg "vigyázz magadra" szintű óvodát.:)

    Nincs itt vita.:)
  • item
    #68


    Ne felejtsétek el feltölteni a csőre a "beszélgetés" eredményét.
  • Elemir
    #67
    srácok ne már... franknak harcoltok jobbra-balra... ez az alfa hím hozzáállás inkább állatias ösztön, semmi több.
    A filmet kár leszólni. Aki ezeken nőtt fel annak ez egy kész show, és legalább élvezhető kis akciófilm minden része. A színészek is, már csak az zsír, h ennyi mindenkit bele tudtak szervezni 1 filmbe.
    20-30 év múlva majd a mai színészektől várjuk ezt :)
  • Skyline
    #66
    Gyere """barátom""" ne privizzél ne telefonálgassál, veled ellentétben nem a net mögött meg telefonba vagyok arcos, 2. kerület Mandula utca 17, megjössz csöngetsz itthon vagyok ma is holnap is.:)
    Már most elkönyvelem hogy semmi nem lesz, tipikus kis niemand.:)
  • Fernandooo #65
    Csak az utolsó felvetésre válaszolok, szintemen aluli ez a társalgás: Nem. :D

    És innentől kezdve nyugodtan pusztulhattok, hullára nem érdekel. :D

    Skyline, próba! Írsz nekem privit telószámmal, és meglátjuk, hogy kinek van nagy pofája neten meg élőben. Na? Vagy maradsz inkább csicska? :D Szerintem igen. Innen out, hányjatok tovább expendablesnéző primitív csorda, el sem olvasom. Skyline csicska, várom a privit. :DDDD
  • Skyline
    #64
    Jelen pillanatban TE vagy a net mögött nagypofájú kiscsicska a magad kis friss regjével és azzal hogy bejöttél és mindenkit szénnéoltottál a szövegeddel.:)
    Ez a kiscsicskázás pedig....Ilyen maximum 15-20 közötti kis gyökér lehetsz, tipikus szöveggel...:D
  • Szefmester
    #63
    Azt magyarázd már el kérlek, hogy egy kérdésre miszerint akkor mi az igényes film a szemedben, miért nem tudsz válaszolni.

    Valamint ha azt írod hogy: "Kurva nagy tévedés, hogy mindenki azt hiszi, hogy egy vélemény leírása után még órákig kellene ezen vitatkoznom bárkivel." Akkor őszintén... első hozzászólásod 07.25. 13:55 utolsó hsz: 07.27. 08:11 Eszerint nem hogy órákig, de napokig vitatkozol mindenkivel. Gyakorlatilag segget csináltál a szádból. Oltasz mindenkit akinek ez a film tetszik (még nem láttam), de amikor valaki kérdez akkor már baszol válaszolni, és lenézed a kérdezőt....

    Komolyan.. a környezeted nem mondta még neked azt hogy kár volt megszületned?
  • djuliann
    #62
    Na meg is néztem a filmet..DÖG UNALOM "B" kategóriás fos ! 2. rész volt a legjobb Van Damme-mal .ő legalább oda tette magát ..a közepét át is tekertem :D A film fele arról szól Stallone hogyan szedi össze az új szupercsapatát ..nevetséges...nagy jelenetek ? ..HŰŰŰ egy sorban mennek vagy hússzor a vagány csávók .. mindegyik csak összevissza lő a szakadt gépfegyverével....a "nagy sztároknak " meg ha van egy mondata a filmben már sokat mondtam ? nagyobb robbantások gagyi CGi ennyi a film !!...hihetetlenül szar !!!
  • Netmániás
    #61
    PG -13 korhatáros lett ! Bekaphatják Stallone-ék ! Várok inkább az R -rated -es verzióra...
  • Narxis
    #60
    Ja, én vagyok a "tough guy". Vagy már ennyire megijedtél? Azért jó lenne ha értelmesen tudnád használni ezeket a képeket. Hülye fradista:-)
  • Fernandooo #59
    Nem kell nekem vitázni senkivel. Adott egy hír, ami amolyan szánakozóan mosolyogva érdekelt, beírtam a véleményem, a többi tömény leszarás elhiheted. Márpedig akárhová beírhatom a véleményemet, akár tetszik neked akár nem, mert hát kit érdekel, hogy neked mi tetszik meg mi nem. A többire sem kell érdemben reagálom, max ha én úgy döntök. Pont szarok arra, mit firkálsz, kapjál már a fejedhez kispajti. :D És majd akkor "húzok" bárhová, internet mögött nagypofájú kiscsicska, ha én azt helyesnek látom és kedvem szerint van. :) Pont semmire nem vagy semmi hatással, jelentéktelen, könnyen pótolható, haszontalan pontocska. ;) Holnap húzzál dolgozni. :D
  • Tetsuo
    #58
    MIcsoda csapás! :-D
  • Axlkenobi
    #57
    A film fantasztikusan sikerült. A sztori most is közepes, de az akciók fenomenálisak (a finálé konkrétan földbe döngöl), a poénok és az utalások nagyon jók, és hát természetesen az elképesztő sztárparádé visz mindent. Arnie, Sly, Dolph, Snipes királyok, de Ford, Gibson és Banderas lopják el a show-t. Ráadásul még az újonc kölykökkel sincs gond. Egyértelműen többször nézős lesz moziban is.
  • tomboy013
    #56
    Ez a széria egy remek kis szórakoztató akcióorgia a régi nagyokkal. Nem rontom el a fílinget azzal, hogy letöltöm, ez moziba nézős darab az biztos. A 2. rész annyira tetszett, hogy megfogadtam, hogy megtisztelem őket azzal, hogy pénzt adok a következőért is.
  • Skyline
    #55
    Ahogy kurva nagy tévedés az is hogy bejössz egy topikba ahol látványosan nincs keresnivalód mert ez nem a "te filmed", és mindenkit beoltasz ezzel az "igényesség" szöveggel....
    Egyébként jó látni hogy annyi eszed sincs hogy értelmezd amit leírtam, de nem gond...:D
    Húzzál vissza a CARS topikba az való neked, hasonló színvonalú társaság.:)
  • WoodrowWilson
    #54
    Az én szememben is az Asylum-filmek színvonalán van ez a széria. Pedig szerettem gyerekként azokat az akciófilmeket, amik előtt elvileg ez a cucc tisztelegni akar, de nekem nagyon nem jön át.
  • Fernandooo #53
    Nem kell nekem bizonygatnom semmit. Kinyílvánítottam a véleményem és kész. Erre itt van lehetőség. Kurva nagy tévedés, hogy mindenki azt hiszi, hogy egy vélemény leírása után még órákig kellene ezen vitatkoznom bárkivel. Hát nagyon nem. Szarok arra, hogy kinek hogy tetszik amit leírok, és arra is, hogy mit várnak ez után el. Vagyok, aki vagyok. :D És hát pont nem egy vadidegen pársoros senkitől kérek intelligencia felmérést, elhiheted, mégis, ki vagy te, ne röhögtess már... :D
  • Skyline
    #52
    Azért mert számodra ezt trash meg neked ez igénytelen szórakozás attól még mindig hozza a régi Stallone filmek szintjét... Az hogy nem ahhoz a generációhoz tartozol akik azokon a filmeken nőttek fel nos nem az én dolgom. De tessék adott a lehetőség, mondj szórakoztatóbb és igényesebb popkorn mozit te nagyon igényes.:)
    Avagy egyáltalán mi a francot keresel ebben a topikban ha már az első két rész sem tetszett? Ja hogy páratlan igényességed mellé nem társult hasonló intelligencia..:D
  • grebber
    #51
    Én is warez szardarab vagyok,de most sajnálom őket.
    Bíztam benne ,hogy bevételileg messze alázza majd az előző kettőt ,de ez most kicsit betehet ennek :(
  • Fernandooo #50
    Jól van, te proli szar, kihánytad magadból a primitív lelkedet? :D

    #39-es hozzászólásban a kép rád is érvényes, éjsötétség. :)
  • pixx
    #49
    Na maradjunk annyiban, hogy a torrent itthon nem lopás, hiszen az Artisjusnak fizetsz a vinyóra és a pendrivra szép kis pénzt. Amíg otthonra töltöd le magadnak, addig nem az. 2008 óta van így ha jól emlékszem. Ha te töltesz fel valamit, az már más téma...
  • Zenszkij
    #48
    primitív bunkó, ne reagálj rá, felesleges
  • TokraFan
    #46
    Na, azért vannak akiken meg is látszik az a szépséges "kultúr tömeg", amit ezekből a kiváló filmekből magukba szívnak. Mondom ezt úgy, hogy semmi bajom az utca emberének szánt primitív akciófilmekkel, bár ha ennek az a vége, hogy a más véleményen lévőket befőttes üvegbe akarják b*szni a népek, akkor le lehet vonni a következtetéseket...
  • TokraFan
    #45
    "A torrent lopás , mert nem fizetsz érte"

    Értelmetlen hülyeségeket írsz.
    A torrent egy fájlcserélő rendszer, egy technológia, amit használhatsz legális és illegáls tartalmak megosztására. Még ezzel sem vagy tisztáaban. Javaslom elvégezni legalább a 8 elemit!
  • TokraFan
    #44
    Öreg, nem kéne előbb megtanulnod írni?
  • nandorb
    #43
    Ezt tuti azert raktak fel netre mert ennyire fost nemlehet csinalni,olyan mint ha a bollywood csinalta volna.
  • koppasz
    #42
    Mert egy selejt vagy akit kár volt a világra fialni... egy rohadt jó filmre amiben a legnagyobb akció sztárok szerepelnek olyat mondani, hogy alja szar meg szemét... nézzed akkor a 2 fillért nem érő faszságaidat te szerencsétlen azok valóak neked (Y) Hú de útálom az ilyen nyomorultakat, az ilyeneket mindet inkább befőttes üvegbe vertek volna bele azt a falhoz baszták volna, most nem rontanák a levegőt
  • Zenszkij
    #41
    hazai torrentekre nem rakták ki, de aki úgyse moziba nézné meg, annak nem mindegy?