17
  • dzsagon
    #17
    Én nem.
  • zola2000
    #16
    Az igaz, hogy az android olyan mint pcn a win, az ios meg inkább mint a mac, csak több játékkal, mobilban a konzolnak szerintem inkább a 3ds és a ps vita felel meg, én ezek miatt nem játszom mobilon, ezerszer jobb célhardveren.
  • fergusonpapa
    #15
    Hagyományos telefon mindig lesz, nekem 2 van egy telefonálásra mert csak arra használom mint céges. A másik pedig telefonálás de emailezés,statisztika kezelés, diavetitésre stb. Nem csak haszontalan dolgokra lehet használni egy okostelefont csak észerüen kel. Üzleti is csak azért buta mobil mert bent hagyom mindig az irodában..
  • Andrevv
    #14
    Sose fogtam iPhone-t, nem is ismerek senkit akinek volna. Szóval hogy értettétek azt, hogy mindenki várja? :)
  • maxy182
    #13
    Az emberek legnagyobb része nem játszani vesz telefont. Legalábbis aki elmúlt 10 éves, az nem...
  • Tauri
    #12
    Biztosan jó az Iphone 6 meg bármi más okos kütyü. De hogy teljesen kiszorítják a hagyományos telefonokat ezek a s*arok az már vicc.

    Nokia C2-t használok kifejezetten munkára. Gyorsan tudok vele telefonálni és bírja napokig az aksija, és nem kell óvni semmitől. Próbáltam okosítani 1 hónap után feladtam és jött vissza a C2 es.
  • pixx
    #11
    Én már várom, kíváncsi leszek mit tud. :D
  • COD Black Ops
    #10
    ezért utálják sokan az iphonet + a tulajaikat:D
  • grebber
    #9
    Az androiddal egy a baj ,olyan mint a pc a konzolhoz viszonyítva.

    Telefonoknál is van a droid és az ios (pc vs konzol)
    Amíg nyomorék a google és nem reformálja meg kibekurt lemaradása lesz game-ing téren az iosel szembe.

  • COD Black Ops
    #8
    kb 3éve használok androidos telefonokat,tableteket eddig 4telefont és 3 tabletet "fogyaszottam":D

    Soha nem volt még a kezemben iphone csak cikkeket és videókat láttam róla.
    Ha most szükségem lenne új telefonra szerintem a kisebbik nagy:D iphone lenne az.

  • StoneCold7
    #7
    Vicces, hogy 2014 ben is ilyen hülye, ostoba általánosításokat kell olvasni, még hogy mindenki...
  • Krisztiam #6
    nagy fos ez az iphone :)
  • BladeW
    #5
    Azt állítod tehát, hogy a cikk címe hazudik??
  • MerlinW
    #4
    Sem menő, sem király nem lesz senki az iPhone-tól, egyszerűen csak egy k*va jó készülék tulajdonosa lesz. Semmi több:)
  • Jim Morrison
    #3
    nem :( se nem király, se nem menő :(

    de ha menő és király akarsz lenni akkor te is várjál az iphonne6ra!
  • Andrevv
    #2
    Mi az az iPhone?
  • grebber
    #1
    Hát én marhára nem most akkor király vagyok?