1563
Új fórummal kapcsolatos dolgok
  • j0nNyKa
    #1442
    engineváltás előtti opera az teljesen más, mint a mostani
  • ManoNegra
    #1441
    Hogy érted hogy régi?
  • Dzsini
    #1440
    Mindenkinek így van, majd előbb-utóbb az SG+ bővítmény új verziója tud majd automatikusan frissíteni.

    Szerk.: viszont az nem biztos, hogy 3-5 ember miatt az SG+ elkészül a régi Operára. Elvétve használja valaki (én is).
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2014.09.12. 09:17:19
  • ManoNegra
    #1439
    Egy kérdés: A régi fórumnál a főoldalon is automatikusan jelezte, ha egy új üzenet érkezett a kedvencekhez adott topikba, az újnál viszont frissíteni kell hogy megjelenjen. Csak nálam van ez így? 12.17-es verziószámú Operát használok.
  • VinylToy #1438
    Miért csinálja, hogy bármelyik topikba megyek egy rövid időn belül a következő oldalra dob:
  • j0nNyKa
    #1437
    majd bővítményből
  • RYO21
    #1436
    Meglehetne oldani, hogy a kedvencek sáv balodalt a fórumon magától is frissüljön úgy mint ahogy régen tette azt?
  • kamionosjoe
    #1435
    #1429
  • Dzsini
    #1434
    Hát ha nem olvastad legalább az utolsó olvasatlan üzenet utáni hozzászólást, hogy gondolod, hogy elhigyje neked, hogy te olvastad a hozzászólásokat? :)

    Amúgy igen, a múlt héten próbálgattuk, amíg meg nem jeleníted a villogó feliratot, addig nem nulláz a számláló. Szerintem ez helyes viselkedés.
  • pxxl
    #1433
    Ha jól veszem észre, akkor ahol több olvasatlan hozzászólás van, mint ami elfér 1 oldalon, akkor hiába megyek be, és vissza fórum főoldalra, nem nullázza le a számlálót. Muszáj "elmenni" az utolsó olvasatlan üzenethez, és úgy vissza a főoldalra, akkor már eltűnik a számláló.
  • Szabi #1432
    a többi kód jónak tűnik
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2014.09.08. 13:20:17
  • Jim Morrison
    #1431
    Ha a spoiler taget nagy betűvel írom [ Spoiler ] (záró taget rendesen) szétesik a topik
    Gondolom akkor a többi bbcode is case sensitive.
  • Tinman #1430
    Elszáll a kereső és nem csak a hsz-ek közötti nem jó.
  • kamionosjoe
    #1429
    Nem működik a publikus e-mail cìm beàllìtàsa.
    A mobilos verziòban meg pont az ellentète. Nem lehet elrejteni, ahogy làtom majdnem mindenkè nyilvànos, a moderàtorokat is beleèrtve. Fail.
  • kamionosjoe
    #1428
    Valòban ez volt a titok nyitja. Danke schön. :)
  • Jim Morrison
    #1427
    böngészőben kell lennie olyan funkciónak, hogy az asztali verziót kérje le.
  • kamionosjoe
    #1426
    Mobilròl be tudom valahogy àllìtani, hogy ne a mobilos verziò töltődjön be hanem a normàlis?
  • Dzsini
    #1425
    PM-ről egy ideig én se kaptam (volt olyan üzenet, ami napokig állt a postaládában), aztán egyszer csak már befutott a jelzés (akkoriban, mikor a topicokban jelzés elkészült) - azóta viszont rendben van, és azonnal jönnek az értesítések.

    De több embert látok itt-ott panaszkodni, hogy nem jelez nekik se a főoldalon, se a topicokban.
  • SuhiP
    #1424
    Már másik projekten vagyok, hétvégén ránézek majd erre is, meg a pm-re is. Bár pm érdekes, én is elküldtem meg kaptam rakatnyi pm-et és mindig kaptam jelzést róla)
  • Rev Hard
    #1423
    http://sg.hu/forum/uzenet/1370932541/3494

    Problémás a privát üzenetküldés még. Nem egy elküldött üzenetem csak egy-két hét múlva olvasták el, de ha nem írom oda neki hogy üzenetet küldtem akkor ő se tudott volna róla mert nem kap értesítést.
  • Dzsini
    #1422
    A csettel ha foglalkozol esetleg: a linkek automata átalakítása néha megcsuklik - speciális karaktereknél, ékezetnél, ilyesmiknél félbeszakad az átalakítás (pl. a magyar Wikipedia tele van ékezetes URL-ekkel).
  • Papa01 #1421
    Köszönöm, csak ezt akartam volna beírni abba a hsz-be! :) De így is rendben van! :) Nagyon, jó hogy a szerkesztésben is elérhetőek a BBkódok és a mosolyok, szóval király az egész! :)
  • j0nNyKa
    #1420
    hogy ha mar kicsusztal esetleg kozben az idobol, akkor szoljal es kijavitom neked amit akartal
  • Papa01 #1419
    Köszi szépen az infót! :)
  • SuhiP
    #1418
    Javítás történt, ezért állt egy picit a szerkesztő felület. Most már jó.
  • Papa01 #1417
    Itt is ez történik!
  • Papa01 #1416
    Most szerettem volna szerkeszteni a RoF topikban szerkeszteni a hozzászólásomat és csak fehér képernyőt kaptam.. :(
  • tutuhawer #1415
    Nincs, máris jó, kösz a segítséget.
  • j0nNyKa
    #1414
    a mobilos privat uzenetes link dolog javitva
    van meg valami?
  • tutuhawer #1413
    nekem borzasztó mód tetszik az oldalak váltása, kedvencek, idézés, linkelés, stb stb. Mondom, az sg mobilos felülete is használható, mint m.sg.hu, elnavigálok rajta, de az egyéni szoc problem a Tapatalk mániám :D. Az sg meg a prohardver így is kiemelkedik a többi fórum közül, mert egy helyen van minden és mindenki, ezt viszonylag régi regisztrációmmal minden nap tapasztalom, azért is próbálom működésre bírni a privát üzeneteket mobilon.
  • [NST]Cifu
    #1411
    Az XDA miatt kipróbáltam a tapatalkot, ha már annyian használják ott. Izlések és pofonok, de nekem nem jött be, ám ez egyéni szoc.problem. :)
  • tutuhawer #1410
    a normális megjelenítés ellentéte a Tapatalk mobil fórum alkalmazás. Eleinte idegenkedtem, de aztán ahogy elkezdtem használni, ahol lehet, megetetszett, ezért is kérdezősködök annyit. Az nagyon bejön nekem, a linkelés, kép beszúrás, oldalak váltása sokkal könnyebb , mint bármely egyé mobil felületen,
  • [NST]Cifu
    #1409
    Meg amire elkészülne, úgy is mindenki 'normális megjelenítéssel' fog mobilon (vagy az éppen aktuális kommunikációs eszközön) is böngészni. Ahogy a WAP is eltünt gyakorlatilag mára... :)
  • j0nNyKa
    #1408
    ez egyebkent jogos, irok a suhinak, sztem gyorsan megoldhato
  • tutuhawer #1407
    Tudtam, hogy most volt a felújítás, csak azt nem tudtam, technikai, jogi, pénzügyi okai vannak, hogy ilyen formában maradt az oldal. A problémám attól még megvan: ha egy fórumtopicban a privát üzenetre megyek, nem tudja megnyitni a kért profilt az oldal, nem szerepel az ID#, és kiírja, hogy nem regisztrált fórumozónak nem lehet privit küldeni.
  • j0nNyKa
    #1406
    atmehetsz normalis forum alapra, nem tart vissza senki :)
    tobbi 1el alattam
  • Dzsini
    #1405
    Októbertől mostanáig nulláról lett újraírva a teljes fórummotor (nem csak a felület változott) - szerintem a következő tizennéhány évben nem terveznek újabb motorváltást.
  • tutuhawer #1404
    visszajelzés:
    A mobilos felülettel nem tudok privát üzenetet küldeni, mert azt írja, hogy nem regisztrált fórumozónak nem lehet küldeni. Megnyitni se tudom a fórumozó profilt egy fórumból, mert az id száma hiányzik. Ha a privát üzenetek mappából nézek egy embert, akkor meg ott van a szám, megnyitja a profilt., de a privát üzenet küldéséhez ide-oda kattintani kell még.
    Elviselhetően szar a mobilos felület, de a privát üzenet nagyon kell, vagy csak én szerencsétlenkedek?

    Biztosan felvetődött kérdés, de nekem az egyszavas válasz is megteszi:
    Vágom én, hogy az sg meg a prohardver család a legrégebbi fórumok közé való, és látom, hogy a fórum alapja olyan, amilyen, és érdeklődnék, hogy kivitelezhető lenne valami normális fórum alapra átmenni? Normális alatt értem azt, amelyik jegyzett fórummotor, mobilos tapatalk felülettel.
    Előre is kösz a segítséget
  • Jim Morrison
    #1403
    Nem tudom egyedi probléma-e:
    Nekem néha az összes youtube videó ugyanaz(mintha mindenki ugyanazt a videót linkelte volna), csak egy oldalfrissítés után jön helyre.
  • Szabi #1402
    néhány nap és kiderül :)